Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.454
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StonedAssassin kaže...
zrimo kaže...

Čudno s obzirom da forumaše pretežno zanima sport u fhd da nitko od providera na forumu nije ponudio samo sportski paket.

 

 Istina. No meni iskreno treba samo Arena Sport 3 za Dinamo. Sve druge utakmice su na acestreamu u fhd.

 I ja sam nekad gledao tekme preko acestreama, većinom su bili ruski programi, ali mi nije uvijek sve radilo perfektno pa bi se nešto izblesiralo i eto ti belaja, pogotovo ako je pao gol u međuvremenu.

A plus i žena si voli nekad pogledat hbo-ve, kao i ja dokumentarce i jednostavno ti se u nekom periodu neda više zahebavat sa takvim stvarima i radije daš neku sitnu lovu za listu da se netko drugi zahebava umjesto tebe.

Kolko me sjećanje služi mislim da je next gen imao samo sportski paket u ponudi, neznam je li još uvijek tako, al razlika ti je obično 2-3 eura pa nema nekog smisla imati samo sportski paket, barem meni...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma imaš sad hrpu acestreamova visoke kvalitete. Ja ti baš ne gledam tv u klasičnom smislu tako da mi količina kanala ne znači ništa. Gledam većinom serije i poneki film preko kodija i RD. To je sve FHD 5.1 pa mi je gledanje sd ili nazovi hd kanala totalno bezveze. No kužim, svako ima svoje prioritete. Ne pratim čak ni često utakmice osim Dinama i poneki derbi vikendom tako da mi je plaćanje svih tih usluga bacanje novaca ako ću ih koristiti jednom, dvaput tjedno.

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet ima osnovni paket u pola cijene, kad bi za tu cijenu bi samo sportski paket to bi već bilo nešto.

 

Još me zanima da li neka od ovih lista s foruma ima u ponudi Moja TV koja prenosi bh Premijer ligu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StonedAssassin kaže...

Ma imaš sad hrpu acestreamova visoke kvalitete. Ja ti baš ne gledam tv u klasičnom smislu tako da mi količina kanala ne znači ništa. Gledam većinom serije i poneki film preko kodija i RD. To je sve FHD 5.1 pa mi je gledanje sd ili nazovi hd kanala totalno bezveze. No kužim, svako ima svoje prioritete. Ne pratim čak ni često utakmice osim Dinama i poneki derbi vikendom tako da mi je plaćanje svih tih usluga bacanje novaca ako ću ih koristiti jednom, dvaput tjedno.

Istina, sve je stvar osobnih preferencija. Ja pogledam uvijek ligu prvaka, kup uefa, i većinu derbija vikendom, pogotovo sad kad dolazi zima. Al ono, na sd se ne mogu naviknuti više i jednostavno preskačem takve programe gdje god mogu. Realno, sreća je da postoje takve liste, iako su ilegalne, jer ovo što rade a1 i tcom sa programima nebi pas sa maslom pojeo...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jedanput sam čak platio ppv na maxtv-u. SD signal koji je pucao. Od tad sam rekao da vidjeti moje novce neće nikaaaaadaaaa.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma acestream i ta free sranja ce uvijek vise stekati nego ove placene ilegalne liste.

 

Meni su osobno ove liste super, samo da rade bez problema kako pojedinci govore i ja cu biti zadovoljan, za sada sam dozivio previse stekanja i nazalost poznanicima trenutacno ne mogu preporuciti da se prikljuce, ali ako su ta stekanja bila iznimka a ne pravilo veselim se buducim utakmicama.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Čudno s obzirom da forumaše pretežno zanima sport u fhd da nitko od providera na forumu nije ponudio samo sportski paket.

 

 Prije je opciju uzimanja samo sportskog paketa imao član Manipulator.Ne znam ako je to još aktualno.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovaj NetTvPlus čak solidno radi. Jedino ne mogu provjeriti ove HD kanale u kojoj rezi rade. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...

Ma acestream i ta free sranja ce uvijek vise stekati nego ove placene ilegalne liste.

 

Meni su osobno ove liste super, samo da rade bez problema kako pojedinci govore i ja cu biti zadovoljan, za sada sam dozivio previse stekanja i nazalost poznanicima trenutacno ne mogu preporuciti da se prikljuce, ali ako su ta stekanja bila iznimka a ne pravilo veselim se buducim utakmicama.

 Ovo je sad bilo prvi put da mi arene nisu radile kod tvvieta, inače je sve uvijek radilo stabilno i nije bilo većih problema, kao što sam rekao jedini programi koji mu više ne rade nego rade su dmsat i 24 kitchen, a sportski su mu uvijek odlično radili, uostalom ako je čovjek stvarno bio bolestan onda je i normalno da nije mogao otkloniti probleme u najkraćem roku.

Kod reddevilsa su me jedno vrijeme zezale arene 2 i 4, ostalo je sve super radilo, neznam da li je u međuvremenu to još uvijek problem ili ne.

Kod nextgena se znalo nekad desiti da sk1 hr bude ustavri sk1 sr, ili obrnuto, ali sve u svemu bilo je stabilno i ok, ali je i osjetno lošija slika na arenama i sportklubovima nego na ove prve dvije liste koje sam spomenuo.

 

Uglavnom, uvijek će biti nekih problema, svi iptv provideri to imaju, samo da je toga čim manje i ja zadovoljan, ne može sve raditi savršeno cijelo vrijeme.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...
virusulja kaže...

Ma acestream i ta free sranja ce uvijek vise stekati nego ove placene ilegalne liste.

 

mfran kaže...

Uglavnom, uvijek će biti nekih problema, svi iptv provideri to imaju, samo da je toga čim manje i ja zadovoljan, ne može sve raditi savršeno cijelo vrijeme.

 Nemoguće je povremene nestabilnosti izbjeći na net iptv listama ali i ovo šta kažeš je korektno, bitno je dosta da se i problem u šta kraćem roku riješi i otkloni i da na kraju krajeva nema previše puta tih problema unutar jednog obračunskog mjeseca.

Znači svakako su preporučljive liste sa minimum tih problema i sa većom stabilnošću.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 14:50 (Seki001).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Ovaj NetTvPlus čak solidno radi. Jedino ne mogu provjeriti ove HD kanale u kojoj rezi rade. 

 Ja sam bio njihov pretplatnik 3 godine i stabilno je 100% i dobre app imaju ali nemaju npr. hrt i arene i jos nekoliko kanala sto ja gledam ali su pravi profesionalci.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo me, nisam crko :-))

 

Izvinjavam se svima zbog onog kvara. Naime, nije sam ja da radim na svemu, pa ako ja crknem, crko' i tvviet :-))

 

U jednoj od centrala nije cijeli dan bilo struje i nekad oko 15-16h akumulatori vise nisu izdrzali, a nitko od kolega nije imao kljuc od te centrale nazalost, a nisu znali ni gdje sam ni sta sam. POduzete su mjere opreza da se to vise ne desi jbg

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 16:07 (lucluc).
 
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, jesi prizdravio? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam jos. Skakao mi pritisak previse, valjda zbog nekretanja i stresa. Pocinjem uskoro ponovo da trcim, pa da idem na maraton za godinu :-))

 
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc pozdrav i sve najbolje šta se tiče zdravlja to je najbitnije *ebeš iptv ako toga nedostaje 

 

Nego reci nam jel se sprema šta novina u tvvietu uvođenje novih kanala i neke druge novosti...?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 16:13 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala, ne znam jos. NIsam jos planirao sta da se doda. Ne moze svake sedmice nesto novo :-))

 

Moram dodati jos akumulatora za nedaj boze, to je broj jedan :-))

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Hvala, ne znam jos. NIsam jos planirao sta da se doda. Ne moze svake sedmice nesto novo :-))

 

Moram dodati jos akumulatora za nedaj boze, to je broj jedan :-))

 Stabilnost treba biti na prvom mjestu. Slazem se. A kad dodje vrijeme za nove programe preporucam sk 2 i sk3 hr, te recimo eleven sportove ili dazn sa extra bitrateom :) :) al za pocetak najbitnije da prizdravis...

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 od filmskih M1 i M1 GOLD a od dokumentarnih nebi loše bilo ubacit docubox hd i dokutv a također sam primjetio da ti onaj AMC HD je ustvari SD a titlovi na ćirilici pa ako bi moglo to se vratit opet u hd ili fhd, jer titlovi na latinici jedino koliko ja znam su u hd i fhd verzijama ovog kanala.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 16:46 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Nisam jos. Skakao mi pritisak previse, valjda zbog nekretanja i stresa. Pocinjem uskoro ponovo da trcim, pa da idem na maraton za godinu :-))

 

Doći će tebe ovaj forum glave. Neka prezahtjevna publika ovuda. 

 

Samo ti čuvaj zdravlje. Lako ćemo za kanale. Uvijek će negdje biti nekih utakmica.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
Denis757 kaže...

Nedavno je bila rasprava o tome kako viet ne daje link nego samo m3u fajl.

 

Eto, kao sto sam i tvrdio ( a neki mi nisu vjerovali, pametnjakovici), iz linka koji se nalazi u m3u fajlu se lako napravi link, tako da njegova tvrdnja da to radi zbog moguceg hackovanja servera nimalo ne pije vodu, tko ga hoce hackovat ucinit ce to i bez linka.

 

Prije nekoliko minuta sam uspjesno kreirao link koristeci podatke iz m3u fajla i link funkcionira.

 ti s tim linkom ne možeš gledati na više uređaja nego što je dozvoljeno jer će ti stream početi prekidati nakon nekoliko sekundi gledanja, a ovo za link pretpostavljam da je to zbog toga da netko s servera ne bi skinuo tuđu listu i podjelio po forumima, a onda korisnik ne bi mogao gledati.

A da prvo malo proucis kako iptv panel funkcionira, prije nego napises mega-bedastoću??

dennis the menace
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

 ti s tim linkom ne možeš gledati na više uređaja nego što je dozvoljeno jer će ti stream početi prekidati nakon nekoliko sekundi gledanja, a ovo za link pretpostavljam da je to zbog toga da netko s servera ne bi skinuo tuđu listu i podjelio po forumima, a onda korisnik ne bi mogao gledati.

A da prvo malo proucis kako iptv panel funkcionira, prije nego napises mega-bedastoću??

 ajde prosvijetli me

nemam za potpis
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
Denis757 kaže...

 ti s tim linkom ne možeš gledati na više uređaja nego što je dozvoljeno jer će ti stream početi prekidati nakon nekoliko sekundi gledanja, a ovo za link pretpostavljam da je to zbog toga da netko s servera ne bi skinuo tuđu listu i podjelio po forumima, a onda korisnik ne bi mogao gledati.

A da prvo malo proucis kako iptv panel funkcionira, prije nego napises mega-bedastoću??

 ajde prosvijetli me

Na svaku liniju mozes dodat koliko hoces "prikljucaka", znaci odaberes 3 prikljucka i tu liniju mogu koristit 3 korisnika sa bilo koje ip adrese i iz bilo koje drzave, ako server nije geografski generalno ogranicen, plus sto mozes za svaku liniju blokirat drzavu koju hoces ili dodat drzavu koju hoces.

 

Ima toga jos puno puno.

dennis the menace
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
tenac kaže...
Denis757 kaže...

 ti s tim linkom ne možeš gledati na više uređaja nego što je dozvoljeno jer će ti stream početi prekidati nakon nekoliko sekundi gledanja, a ovo za link pretpostavljam da je to zbog toga da netko s servera ne bi skinuo tuđu listu i podjelio po forumima, a onda korisnik ne bi mogao gledati.

A da prvo malo proucis kako iptv panel funkcionira, prije nego napises mega-bedastoću??

 ajde prosvijetli me

Na svaku liniju mozes dodat koliko hoces "prikljucaka", znaci odaberes 3 prikljucka i tu liniju mogu koristit 3 korisnika sa bilo koje ip adrese i iz bilo koje drzave, ako server nije geografski generalno ogranicen, plus sto mozes za svaku liniju blokirat drzavu koju hoces ili dodat drzavu koju hoces.

 

Ima toga jos puno puno.

 eto @Tenac fino ti covijek objasni :)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, to je prica o restreamu... I to radi dok netko ne skonta da je zapravo taj link na serveru i banuje tu ip...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc, daj makni onaj 24kitchen s prvog mjesta ili ga popravi da radi...nije da ga gledam, al kad pokazujem frendovima listu malo mi glupo da prvi program u listi ne radi kad saltam po programima 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Lucluc, daj makni onaj 24kitchen s prvog mjesta ili ga popravi da radi...nije da ga gledam, al kad pokazujem frendovima listu malo mi glupo da prvi program u listi ne radi kad saltam po programima 

 Ima toga još šta bi lucluc mogao popravit ne samo to ali naravno i to dugo stoji tako a onaj AMC HD piše da je HD a rezolucija 480p pure SD i tako neke te stvari.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo samo da vam javim testirao sam Tvviet.Zena je dobila test 

Prvi dojmovi su odlicni slika na vecini kanala je mrak.Posto mene nezanimaju previse sportski programi nego filmski I dokumentarci lista je ok.Jos da su recimo na njoj Cinestar comedy, KinoTv, M1, M1 Gold I Tv1000 bilo bi super sto se tice mene.Al ok je I ovako.E sad neznam dal je to samo kod mene I l je bilo jos kod nekog ko ima pretplatu od 16 do 20 h je sve crklo.Posle je oper radilo? Malo vremena da se se donese neki bolji dojam.Vidjet cu jos neke ponudjace pa cu odlucit..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

24kitchen sam sredio jer je bio problem u rezoluciji... Hvala na lijepim rijecima, sto se tice prekida, toga nije bilo. Testirajte jos koji dan. U zadnje vrijeme dajem testove na nesto duze vrijeme

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

24kitchen sam sredio jer je bio problem u rezoluciji... Hvala na lijepim rijecima, sto se tice prekida, toga nije bilo. Testirajte jos koji dan. U zadnje vrijeme dajem testove na nesto duze vrijeme

 Super, još malo da središ onaj amchd, koji kao što seki kaže nije hd i na ćirilici je, i dodaš pravu arenu 6 tamo gdje sad piše arena 6, a ustvari je hntv i onda je sve tip top 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, pomalo i pravi se svasta :-))

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice