Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.071
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nudi li netko test listu s HRT HD da provjerim kvalitetu, prije svega koliko je kašnjenje i isplati li se uzimati radi SP?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U vrijeme ovog prvenstva ima i prednost u kašnjenju liste. Sjećam se zadnjeg prvenstva:prvo su zbog golova skakali oni koji su gledali preko dvb-t, zatim krene vrisak ekipe koja gleda preko satelita, a na kraju skačemo mi s iptv-om.Nema šanse da nam neki gol pobjegne :)) 

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

U vrijeme ovog prvenstva ima i prednost u kašnjenju liste. Sjećam se zadnjeg prvenstva:prvo su zbog golova skakali oni koji su gledali preko dvb-t, zatim krene vrisak ekipe koja gleda preko satelita, a na kraju skačemo mi s iptv-om.Nema šanse da nam neki gol pobjegne :)) 

Ma ja sam imao listu ne s kašnjenjem nego reprizom

Zato kažem da probam s nekom testnom listom, ako je kašnjenje koja sekunda uzeo bi.

Ionako mislim odjaviti tv provideru i uzeti neku listu, ovo nema smisla kod nas u BiH plaćaš papreno a pola hrvatskih kanala zamračeno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 10:06 (zrimo).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam isto bio isprobao dosta lista, te stvarno ima svakakvih. Prije neka 3mj sam imao listu koja je prestala raditi svaki dan 21h, a počela raditi ujutro . Uvijek mi je tip tvrdio da ga hakeri napadaju te da se oni bore. Jednom mi nije radila cijeli dan te on meni tvrdi da je problem u meni jer ne znam staviti m3u listu 

 

Ali sam sretan što sam ga imao jer sam onda počeo tražiti drugog provajdera i ovdje pročitao kako su ljudi zadovoljni s reddevilom. 

 

Poslao mu poruku, brzo odgovorio, dao mi test na 3 dana, te već drugi dan znao da hoću ostati kod njega. Ne steka, puno HD programa, dobro grupirani programi i epg koji radi. Te velika je prednost što mogu gledati na više uređaja ako su na istom internetu  

 

Tako da velika preporuka za njega te dok ne probam ttviet, za mene je reddevil najbolji.  Evo stavio i 3 hrt2, hrt2hd, full HD i full HD hevc :) 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dragi forumasi, da li je neko imao iskustva sa image i firmware backup varijantama kada je android tv box u pitanju? Hteo bih da uradim backup kompletnog sistema kako bih sutra mogao da ga instaliram ako mi nekim slučajom crkne resiver ili uzmem isti takav. Hvala.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Dragi forumasi, da li je neko imao iskustva sa image i firmware backup varijantama kada je android tv box u pitanju? Hteo bih da uradim backup kompletnog sistema kako bih sutra mogao da ga instaliram ako mi nekim slučajom crkne resiver ili uzmem isti takav. Hvala.

 Ne znam, ali posto je android u pitanju, verovatno moze isto kao sto se radi backup android telefona. Ako si se igrao sa ROMovima onda ces znati, ako ne, guglaj. Root, neki recovery (TWRP), Titanium Backup i slicno. 

PM
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...
s4m3m4n kaže...

Dragi forumasi, da li je neko imao iskustva sa image i firmware backup varijantama kada je android tv box u pitanju? Hteo bih da uradim backup kompletnog sistema kako bih sutra mogao da ga instaliram ako mi nekim slučajom crkne resiver ili uzmem isti takav. Hvala.

 Ne znam, ali posto je android u pitanju, verovatno moze isto kao sto se radi backup android telefona. Ako si se igrao sa ROMovima onda ces znati, ako ne, guglaj. Root, neki recovery (TWRP), Titanium Backup i slicno. 

 Igrao sam se sa romovima i nije mi to problem, nego da li mozda znas ako uradim backup, da li ce uspeti da mi sacuva KODI podesavanja i plugin-ove? To mi je najbitnije, jer mi je tu lik sve podesio i nastelovao besplatu iptv kada sam kupovao od njega, pa da se necimam sa tim skidanjem, podesavanjem opet, jer KODI nema opciju kao zaseban program za backup. Najbitnije mi je zbog njega, ostale aplikacije se brzo podesavaju.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

 Igrao sam se sa romovima i nije mi to problem, nego da li mozda znas ako uradim backup, da li ce uspeti da mi sacuva KODI podesavanja i plugin-ove? To mi je najbitnije, jer mi je tu lik sve podesio i nastelovao besplatu iptv kada sam kupovao od njega, pa da se necimam sa tim skidanjem, podesavanjem opet, jer KODI nema opciju kao zaseban program za backup. Najbitnije mi je zbog njega, ostale aplikacije se brzo podesavaju.

 Ima Kodi addon za backup...radi odlično, ja ga koristio par puta. Konkretno za android box može biti problema kod nekih uređaja sa spremanjem na sd karticu ili usb uređaj, u tom slučaju (ako dobiješ grešku) jednostavno backup sejvaj u internu memoriju pa ga rucno prebaci na usb ili sd karticu ili što već koristiš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 14:56 (miki1981).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miki1981 kaže...
s4m3m4n kaže...

 Igrao sam se sa romovima i nije mi to problem, nego da li mozda znas ako uradim backup, da li ce uspeti da mi sacuva KODI podesavanja i plugin-ove? To mi je najbitnije, jer mi je tu lik sve podesio i nastelovao besplatu iptv kada sam kupovao od njega, pa da se necimam sa tim skidanjem, podesavanjem opet, jer KODI nema opciju kao zaseban program za backup. Najbitnije mi je zbog njega, ostale aplikacije se brzo podesavaju.

 Ima Kodi addon za backup...radi odlično, ja ga koristio par puta. Konkretno za android box može biti problema kod nekih uređaja sa spremanjem na sd karticu ili usb uređaj, u tom slučaju (ako dobiješ grešku) jednostavno backup sejvaj u internu memoriju pa ga rucno prebaci na usb ili sd karticu ili što već koristiš.

 Ta informacija mi je trebala. Hvala ti puno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Molim. Ubuduće ako nemaš nekih dodatnih informacija u postu samo stisni gumb HVALA ispod posta onoga kome želiš zahvalit za neku informaciju, na taj način se teme na zatrpavaju nepotrebnim stvarima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 16:41 (miki1981).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dok ovaj redevils sredi sajt i da moze da prima nove korisnike, svi predjosmo kod tvviet. Podesio sve na oba uredjaja. Sto se androida tice, na KODI sam namestio kablovsku za dzabe. Ima na netu nekih lista koje su zakupljene na godinu dana, tako da ste mirni. Isto tako imam i klon od MAG 256 koji mogu da gledam, ali uskoro prelazim na tvviet i cao djaci... Hvala svima koji su mi pomogli za neke stvari, jer bih mnogo vise vremena izgubio da sam guglao i trazio na netu...

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 pozz kolega

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Dok ovaj redevils sredi sajt i da moze da prima nove korisnike, svi predjosmo kod tvviet. Podesio sve na oba uredjaja. Sto se androida tice, na KODI sam namestio kablovsku za dzabe. Ima na netu nekih lista koje su zakupljene na godinu dana, tako da ste mirni. Isto tako imam i klon od MAG 256 koji mogu da gledam, ali uskoro prelazim na tvviet i cao djaci... Hvala svima koji su mi pomogli za neke stvari, jer bih mnogo vise vremena izgubio da sam guglao i trazio na netu...

 

Sretno i nadam se da je ovo tvoj konačan pozdrav sa BUG forumom.

HZV
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spilice05 kaže...
s4m3m4n kaže...

Dok ovaj redevils sredi sajt i da moze da prima nove korisnike, svi predjosmo kod tvviet. Podesio sve na oba uredjaja. Sto se androida tice, na KODI sam namestio kablovsku za dzabe. Ima na netu nekih lista koje su zakupljene na godinu dana, tako da ste mirni. Isto tako imam i klon od MAG 256 koji mogu da gledam, ali uskoro prelazim na tvviet i cao djaci... Hvala svima koji su mi pomogli za neke stvari, jer bih mnogo vise vremena izgubio da sam guglao i trazio na netu...

 

Sretno i nadam se da je ovo tvoj konačan pozdrav sa BUG forumom.

 Ti to mene teras ili imas nesto protiv mene? Ajde lepo reci ovde cemu takvo ponasanje da tako pises?

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Svima si vec dosadio sa svojim glupostima, kaj je to tak tesko za skuzit?
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li se na LG 42LB650v (WebOS 2) gledati neka free lista – koja (Biker…/COD?) i na koji način (koja aplikacija, po mogućnosti Free)?

Ima li na toj Free listi HRT2 HD?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Svima si vec dosadio sa svojim glupostima, kaj je to tak tesko za skuzit?

 To je tvoje misljenje i nemoj pisati u tudje ime. Ako sam tebi dosadio, ti preskoci moj post i nemoj ga citati. Prosto i jednostavno, a ne da se zalis i zalazes da ljudi idu sa ovog foruma. Ova tema bi bila mrtva da se ja nisam ukljucio i zivnula je, tako da to sto pricas nema blage veze.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Matozan kaže...

Može li se na LG 42LB650v (WebOS 2) gledati neka free lista – koja (Biker…/COD?) i na koji način (koja aplikacija, po mogućnosti Free)?

Ima li na toj Free listi HRT2 HD?

 Prodavac mi je rekao da i ako namestis mozes imati problem da kasnije imas problem sa istekom licence. Zato su najbolji televizori sa Android sistemom, ali su dosta skuplji i najbolje radi na Sony televizorima.

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ocito je da nije samo moje misljenje. Od kad si dosao, tema je zivnula samo s postovima svih da im ides na onu stvar. Pogledaj malo postove, nisi valjda tolko glup da to ne mozes skuziti....

Android najbolje radi na sony tv? Od kad to? Jedino si u pravu da je tv sa androidom dosta skuplji. Vise se isplati kupiti android box onda, koji se moze zamijeniti lako kad ga vrijeme pregazi, a tesko da ce netko mijenjat tv samo tak.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Matozan kaže...

Može li se na LG 42LB650v (WebOS 2) gledati neka free lista – koja (Biker…/COD?) i na koji način (koja aplikacija, po mogućnosti Free)?

Ima li na toj Free listi HRT2 HD?

 Što se tiče liste, free liste nisam nikad koristio pa stvarno neznam koja što ima, probaš pa vidiš, ili čekaš da netko nešto suvislo odgovori, ne ovo što je samoprozvani spasioc teme (a vjerojatno i cijelog BUG foruma) odgovorio jer to nema blage veze s vezom.

 

A što se tiče aplikacije, znam iz iskustva da siptv aplikacija radi na webOS 2, tj frendu sam je instalirao na njegov stari LG koji je imao webOS 2 i koristio ju je godinama.

Ali opet...to nije besplatna aplikacija, nego košta 5 EUR jednokratno. To je najjeftinije a za koje znam sigurno da radi. 

 

EDIT: Ova i ova izgleda da su baš free i isto je ima na LG store. Ali nisam je probao, to samo prenosim sa Gugleta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2018 13:20 (miki1981).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Matozan kaže...

Može li se na LG 42LB650v (WebOS 2) gledati neka free lista – koja (Biker…/COD?) i na koji način (koja aplikacija, po mogućnosti Free)?

Ima li na toj Free listi HRT2 HD?

 Hrt 2 Fhd sumnjam da ces naci free. Free lista imas na netu koliko hoces, ali pitanje je kako rade i koliko dugo.

Za smart tv imas siptv aplikaciju 5.5 eura, ssiptv koja je besplatna i imas stb aplikaciju koja kosta oko 27 eura. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao listu bitka i next tv, čini mi se da obje koriste istei izvor, HRT FHD negledljiv.

Našao neku free listu i HRT FHD ekstra slika i radi, ali ima loop, jel netko može pomoći tko nudi ovu listu da uzmem

http://freeworldwideiptv.com/2018/06/18/ex-yu-gratis-iptv-multi-channels-playlist-download-file-18-06-2018/

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Koji je inace najbolji uredaj za gledanje IPTV-a do 80-100 eura pored magova (baziran na linuxu ali ne Android)?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Probao listu bitka i next tv, čini mi se da obje koriste istei izvor, HRT FHD negledljiv.

Našao neku free listu i HRT FHD ekstra slika i radi, ali ima loop, jel netko može pomoći tko nudi ovu listu da uzmem

http://freeworldwideiptv.com/2018/06/18/ex-yu-gratis-iptv-multi-channels-playlist-download-file-18-06-2018/

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

 uzmi tvviet i nećeš fulat. ne treba ti ni test

nemam za potpis
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

 

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

 

Imaš pp

Kontakt:nextgen.iptv@gmail.com
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@s4m3m4n sto se tice ovog pacijenta ....stvarno je glup...testo sam ga i rekao mi je da sam ULJEZ OD @MANIPULATORA,momak nema veze o iptv...koristi google za pisanje po forumu...jadnik...cak koristi program FasStoneStapture..jadno....nema nikakve dokaze da ima ljude koji mu placaju za te usluge jer glup ko tocak.Ja sam korisnik TvViet vec dugo i to 2 ptetplate i za mene je najbolji,ali ako saznam da ovo sve ima veze sa ovim likom koji hvali TVVIET CIJELO VRIJEME...a TVVIET IMA U TOME IGRE ...odmah prekidam suradnju,a moze se povezati jer su sami rekli da su imali propusta u tom sistemu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 11:58 (ciperca).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hahahhahahaha
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

@s4m3m4n sto se tice ovog pacijenta ....stvarno je glup...testo sam ga i rekao mi je da sam ULJEZ OD @MANIPULATORA,momak nema veze o iptv...koristi goole za pisanje po forumu...jadnik...cak koristi program FasStoneStapture..jadno....nema nikakve dokaze da ima ljude koji mu placaju za te usluge jer glup ko tocak.Ja sam korisnik TvViet vec dugo i to 2 ptetplate i za mene je najbolji,ali ako saznam da ovo sve ima veze sa ovim likom koji hvali TVVIET CIJELO VRIJEME...a TVVIET IMA U TOME IGRE ...odmah prekidam suradnju,a moze se povezati jer su sami rekli da su imali propusta u tom sistemu.

 Ne vjerujem baš da tvviet ima veze sa tim s4m3m4n  preozbiljni su oni pružatelji iptv-ija da bi dopustili sebi neka trollanja po forumima bar moje mišljenje.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
zrimo kaže...

Probao listu bitka i next tv, čini mi se da obje koriste istei izvor, HRT FHD negledljiv.

Našao neku free listu i HRT FHD ekstra slika i radi, ali ima loop, jel netko može pomoći tko nudi ovu listu da uzmem

http://freeworldwideiptv.com/2018/06/18/ex-yu-gratis-iptv-multi-channels-playlist-download-file-18-06-2018/

 

Ili ako još netko od ovih providera može ponuditi test da vidim kako radi hrt fhd nek se jave, ne mogu više gledati na bht.

 uzmi tvviet i nećeš fulat. ne treba ti ni test

 Bas tako. Nema potrebe za testom, jer daju najkvalitetniju uslugu od svih nasih... Imas na sajtu da pogledas listu i rezoluciju kanala sto je sasvim korektno. Niko ti nece dati za 12e na tri uredjaja da mozes da gledas, imas VOD i EPG, a jos uz to vecina kanala je full hd i nemas prekida i seckanja. Podrska ti je tu, tako da se prikljuci na tvviet i neces se pokajati. On ima svoje servere, tako da ne radi zakup, pa preprodaje uslugu kao neki koji to rade.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice