Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.996
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tenks..probat cu vidit pa javim iskustva

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
pejak84 kaže...
Možda mu stigla oprema pa nadograđuje i zato imate problema, strpite se do službenog objašenja 🍺🍺

 Razumijem probleme koje neki imaju. Kod mene kanali nevezani za sport rade 100% kao i uvijek. Od sportskih nisam bio oštećen niti za jednu utakmicu danas. Sport Klubovi su radili u full HD besprijekorno, HD verziju istih kanala ne gledam. Srpske Arene ne rade u FHD, ali rade u HD isti kanali. Dakle, ne osjetim nekakav potres gdje bih ja bio oštećen..

 Kanali koji nisu vezani za sport su potpuno nebitni za 90 posto korisnika, vecina nas uzima ove liste radi live prijenosa sporta.

 

Od 4 utakmica koje sam htio gledati ovaj tjedan 2 su mi bile negledljive. (Bayern jucer i City danas).

 

Sada mi najnormalnije radi Sk2 fhd, ali sta mi to koristi kad je konst. trzao tijekom rush houra. Meni ne treba lista koja radi dobro 90 posto vremema kada ne gledam, a trza onih 10 posto kada je najveci promet i kada je najbitnije. I dalje mi nije jasno kako je nekima sve normalno radilo dok je drugima komst. trzalo.

 

Vidjet cemo kako ce bit u buducnosti, steta sto je sad ova sugava rep. stanka.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

virusulja a čuj slažem se donekle sa tobom ja smo i ti ovdje tvrdili da imamo probleme i bili su nam slični ali ja sam od 20minute pa do kraja utakmice odgledao na tvvietu jučer BVB-Bayern na ES2 FHD bez ikakvih problema i baš je bilo gušt gledat onakvu kvalitetu šteta da nije šljakalo svih 90min nego zamuckivalo prvih 20tak minuta ali sve u svemu ok i ovo danas kad je par sati posljepodne opet nešto slično počelo zezazt na nekim kanalim.

A opet kad su bile ove utakmice lige prvaka u prime timeu sve mu je perfektno radilo i sve sam tekme savršeno odgledao.

a neznam šta da ti kažem teško ćemo nać neku naj naj najidealniju listu kad bi tvveit malo ovo ustabilio meni bi ovo sad iskreno kažem bio prvi pik ali ako nastavi zajebavat prečesto onda ćao bao dječaci.

Neću još ništa zaključivat tek sam nedavno kod njega treba vidit kroz mjesec dva pa onda donjet neki zaključak.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 23:10 (Seki001).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...
tuškanac07 kaže...
pejak84 kaže...
Možda mu stigla oprema pa nadograđuje i zato imate problema, strpite se do službenog objašenja 🍺🍺

 Razumijem probleme koje neki imaju. Kod mene kanali nevezani za sport rade 100% kao i uvijek. Od sportskih nisam bio oštećen niti za jednu utakmicu danas. Sport Klubovi su radili u full HD besprijekorno, HD verziju istih kanala ne gledam. Srpske Arene ne rade u FHD, ali rade u HD isti kanali. Dakle, ne osjetim nekakav potres gdje bih ja bio oštećen..

 Kanali koji nisu vezani za sport su potpuno nebitni za 90 posto korisnika, vecina nas uzima ove liste radi live prijenosa sporta.

 

Od 4 utakmica koje sam htio gledati ovaj tjedan 2 su mi bile negledljive. (Bayern jucer i City danas).

 

Sada mi najnormalnije radi Sk2 fhd, ali sta mi to koristi kad je konst. trzao tijekom rush houra. Meni ne treba lista koja radi dobro 90 posto vremema kada ne gledam, a trza onih 10 posto kada je najveci promet i kada je najbitnije. I dalje mi nije jasno kako je nekima sve normalno radilo dok je drugima komst. trzalo.

 

Vidjet cemo kako ce bit u buducnosti, steta sto je sad ova sugava rep. stanka.

 Da vrlo čudno. Ovo ti je lista koja inače ne trza pri najvažnijim utakmicama, a nije mi ni ovaj vikend trzala. Koliko si dugo pretplatnik tvviet i da li si ranije koristio neku IPTV? Ako jesi, je li bilo problema? I na kojem uređaju gledaš? Te, koristiš li wifi ili si spojen kablom?Tu smo da si pomognemo. Inače, kada imaš problem, na broju korisničke podrške sve ti detaljno ispitaju dok ne pronađu rješenje, ali ovaj vikend lucluc je nedostupan.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako ti znaš da je lucluc nedostupan "ovaj vikend" jel ti imaš neku poslovnu vezu sa njim!?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne rade i dalje Arene FHD sve tuto-completo pa SK neki ne svi pa evo nestala i dva  HBO 1 i 2 u FHD rezi dalje neću ni gledat šta ne radi kod tvvieta a šta radi poslao sam upit sinoć šta se događa odgovora nema pa nema evo prošlo 12h i više 

Sigurno ga je klepila neka tajna služba za suzbijanje ilegalnih aktivnosti pa su ga strpali u bajbukanu a nama pomalo nestaje kanal po kanal 

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ne rade i dalje Arene FHD sve tuto-completo pa SK neki ne svi pa evo nestala i dva  HBO 1 i 2 u FHD rezi dalje neću ni gledat šta ne radi kod tvvieta a šta radi poslao sam upit sinoć šta se događa odgovora nema pa nema evo prošlo 12h i više 

Sigurno ga je klepila neka tajna služba za suzbijanje ilegalnih aktivnosti pa su ga strpali u bajbukanu a nama pomalo nestaje kanal po kanal 

 

 Očito je neki veći kvar. Valjda bude danas neki update po pitanju istog.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovo postaje zanimljivo i napeto.Živija iptv !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
IMA JEDNA STRAŠNA STVAR
NA TV VIET DOGODIJA SE KVAR
LUCLUCA NEMA DA OBJASNI GREŠKU
I UBLAŽI SITUACIJU TEŠKU

ŽIVIJA TV VIET!ŽIVIJA!
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ništa ne brinite.lucluc je imao iznenadnih zdravstvenih problema i upravo se vratio pa će vidjeti o čemu je riječ 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
IMA JEDNA STRAŠNA STVAR
NA TV VIET DOGODIJA SE KVAR
LUCLUCA NEMA DA OBJASNI GREŠKU
I UBLAŽI SITUACIJU TEŠKU

ŽIVIJA TV VIET!ŽIVIJA!

 Dok se čekaju novosti, da malo parafraziramo djoleta :)

 

Toga jutra sam došao na Bugov forum

Uz vrlo maleni kvorum

Da pročitam što ima o tvvietu

 

A na forumu nisam saznao puno toga

Jer bez lucluca ništa novoga

I samo nam ostaju sumnje

 

Seki i oliol već su aktivni

I traže objašnjenje, briga njih

Što drugi još spavaju

 

Spas može donijeti samo lucluc

On jedini zna nešto o tome

A svi ga žele pitati

Kad će programi proraditi

 

Dajte mi arenu fhd u 50 fps

Kao nekad, neka šljaka

Pogotovo za derbije razne

Znam da svaka lista trza

Uspori i nije brza

Al meni treba pouzdana

 

Dajte mi arenu, sportklubove

Želim ih sve u full hdu

Razbio bih sve od šale

Kad mi stream odjednom stane

A taman si uzeo hladno pivo

Moj luclucu…

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo baš sad sve proradilo ali jučer posljepodne nam je trebao ovakv rad a ne ona zamuckivanja i zastajkivanja ali ok pratit ćemo kako to šljaka bar jedan-dva mjeseca nemože se sudit po jednom vikendu navalnom treba vidjet par takvih udarnih termina prek vikenda i kad su tekme lige prvaka pa onda sudit.

Jer ovo šta je jučer bilo se svima njima događa i može dogodit ali najbitnije je da nije često i učestalo.

Ipak je tvviet ajmo reć kao premium na glasu po nekakvoj stabilnosti ali eto po prošlom vikendu se nebi to dalo zaključit ,ništa vidjet ćemo kako će dalje bit...

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 9:08 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Evo baš sad sve proradilo ali jučer posljepodne nam je trebao ovakv rad a ne ona zamuckivanja i zastajkivanja ali ok pratit ćemo kako to šljaka bar jedan-dva mjeseca nemože se sudit po jednom vikendu navalnom treba vidjet par takvih udarnih termina prek vikenda i kad su tekme lige prvaka pa onda sudit.

Jer ovo šta je jučer bilo se svima njima događa i može dogodit ali najbitnije je da nije često i učestalo.

Ipak je tvviet ajmo reć kao premium na glasu po nekakvoj stabilnosti ali eto po prošlom vikendu se nebi to dalo zaključit ,ništa vidjet ćemo kako će dalje bit...

 nema to veze s navalom. neki kvar je bio ili nadogradnja jer inače vikendima radi jednako ko u bilo koje vrijeme

nemam za potpis
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Slažem se s tencom, i vikendom je inače stabilno, kao i kad je liga prvaka.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
IPTV I FORUM ŽIVE ZAJEDNO
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
virusulja kaže...
tuškanac07 kaže...
pejak84 kaže...
Možda mu stigla oprema pa nadograđuje i zato imate problema, strpite se do službenog objašenja 🍺🍺

 Razumijem probleme koje neki imaju. Kod mene kanali nevezani za sport rade 100% kao i uvijek. Od sportskih nisam bio oštećen niti za jednu utakmicu danas. Sport Klubovi su radili u full HD besprijekorno, HD verziju istih kanala ne gledam. Srpske Arene ne rade u FHD, ali rade u HD isti kanali. Dakle, ne osjetim nekakav potres gdje bih ja bio oštećen..

 Kanali koji nisu vezani za sport su potpuno nebitni za 90 posto korisnika, vecina nas uzima ove liste radi live prijenosa sporta.

 

Od 4 utakmica koje sam htio gledati ovaj tjedan 2 su mi bile negledljive. (Bayern jucer i City danas).

 

Sada mi najnormalnije radi Sk2 fhd, ali sta mi to koristi kad je konst. trzao tijekom rush houra. Meni ne treba lista koja radi dobro 90 posto vremema kada ne gledam, a trza onih 10 posto kada je najveci promet i kada je najbitnije. I dalje mi nije jasno kako je nekima sve normalno radilo dok je drugima komst. trzalo.

 

Vidjet cemo kako ce bit u buducnosti, steta sto je sad ova sugava rep. stanka.

 Da vrlo čudno. Ovo ti je lista koja inače ne trza pri najvažnijim utakmicama, a nije mi ni ovaj vikend trzala. Koliko si dugo pretplatnik tvviet i da li si ranije koristio neku IPTV? Ako jesi, je li bilo problema? I na kojem uređaju gledaš? Te, koristiš li wifi ili si spojen kablom?Tu smo da si pomognemo. Inače, kada imaš problem, na broju korisničke podrške sve ti detaljno ispitaju dok ne pronađu rješenje, ali ovaj vikend lucluc je nedostupan.

Od utorka.

 

Nisam nikad koristio placene liste.

 

Siptv, tv direkt kabelom spojen na router, 30 mbit veza.

 

Probao i na njihovoj web str preko browsera i isto nije radilo.

 

Ako je normalno radilo starijim korisnicima mozda ste vi na jednom serveru, a noviji korisnici na drugom. Ne znam tocno, nagadam bez veze i pokusajem saznati u cemu je stvar jer zelim da ovo funkcionira.

12 eura mi nije puno, ali onda ocekujem da radi kako treba kada mi treba. Od cijelog mjeseca me zanimaju 4 dana LP-a i 2 tjedna klupskog nogometa, malo je nezgodno kad ti bas tada ne radi.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto kad sad vidim situaciju s TVvietom sretan sam što sam kod Next-gena...uz sitne mušice koje ima ostajem do daljnjeg kod njega....inače od svih lista najbrža korisnička podrška.....
Samo čekam da se ovo njemu dogodi da ga malo napadnemo......(hmm baš sam zločest) :) :) :)
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sk1 hr je jos uvijek u banani...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako sam onda ja sritan i spokojan.Imam maxtv,red devilsa i tv viet.Uvik netko radi i mogu gledat bez problema,a zaboravija sam i twobroters sportska lista u rezervi.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
 mfran kaže...

Sk1 hr je jos uvijek u banani...

 Primio sam info da je lucluc preko vikenda završio u bolnici zbog visokog tlaka. Javio je da mu je bolje, a sada koliko je njemu sada bitno rješavati SK1.hr, i to ponedjeljkom poslijepodne kada nema utakmica a alternative SK1.rs FHD i SK1.rs HD šljakaju punom parom, stvarno ne znam.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zajebi sve to,zdravlje je na prvom mjestu

prvo neka se čovijek oporavi kako treba,sve ostalo je manje bitno

puna podrška lucluc-u :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luclucu zelim sve najbolje i da cim prije ozdravi, a ti tuskanac ohladi malo...samo sam rekao da ne radi sk1 hr, nisam nikome drzao mac pod grlom da to popravi u roku 5 sekundi...tako da malo se skuliraj...

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Kako sam onda ja sritan i spokojan.Imam maxtv,red devilsa i tv viet.Uvik netko radi i mogu gledat bez problema,a zaboravija sam i twobroters sportska lista u rezervi.

 LOL šta će tebi sve to i maxtv,reddevilsova lista pa tvviet i još twobrothers sportska pa ti odvajaš 500kn mjesečno za to sve minimalno...

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
370 kn t-com,tvviet 12eura,reddevils 10eura i twobrothers sportska 18eura za 3miseca.Iptv služi za ligu prvaka,maxtv za ostalo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko iskustva sa NetTvPlus??

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Luclucu zelim sve najbolje i da cim prije ozdravi, a ti tuskanac ohladi malo...samo sam rekao da ne radi sk1 hr, nisam nikome drzao mac pod grlom da to popravi u roku 5 sekundi...tako da malo se skuliraj...

 Ohladi ti malo dečec. Pisanje po forumu nije prijava kvara, za to služe brojevi korisničke podrške.Nemaš samo ti IPTV,imamo ga nas na desetine tisuća i nitko ovdje ne prijavljuje kvarove nego svojim službama za korisnike.Ne postoji ti IPTV lista na svijetu na kojoj sada jedan program ne radi ili neispravno radi. Malo istražuj pa ćeš se uvjeriti.A da uzmeš MAXtv i VIP sve moguće pakete platio bi nekoliko stotina kuna a ne bi imao čak niti obični hebeni Eurosport a o srpskim Arenama full HD da se ne govori.Uglavnom,ja sam ti sada odgovorio i više ne.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Ima li tko iskustva sa NetTvPlus??

 To je samo za inozemstvo i nemože se na to registrirat sa područja bivše ex-yu izgleda dobro a ti si rekao da si iz nejmačke pa bi ti mogao to probat.

Ja sam im poslao upit prije godinu dana ali izričito su rekli da nemože za HR.Značni nešto slično kao za DAZN je i ovo.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Eto kad sad vidim situaciju s TVvietom sretan sam što sam kod Next-gena...uz sitne mušice koje ima ostajem do daljnjeg kod njega....inače od svih lista najbrža korisnička podrška.....
Samo čekam da se ovo njemu dogodi da ga malo napadnemo......(hmm baš sam zločest) :) :) :)

 

Ti si onda jedan od rijetkih sretnika koji preključe nije imao problema. 

Jedna najobičnija zamjena servera koju sam dogovorio u 4 ujutro kada nema nikoga na kanalima i lagana kavica i štimanje svega do pola 5 prije nego se ljudi počnu buditi se pretvorilo u cjelodnevnu borbu sa krivo konfiguriranim serverom. 

 

A "support" za jedan server koji košta kao prosječna plaća na balkanu je 4-5 sati za najjednostavniji odgovor na "urgent message" (u kojem, naravno postavljaju glupa potpitanja i onda ponovo čekaj odgovor 4-5 sati). 
Ugavnom, prva poruka da nešto ne štima je poslana u pola 5 ujutro, a problem je bio riješen u 1:15 sutradan ujutro. U međuvremenu samo morao odgovoriti na jedno 150 mailova korisnika koji su tražili objašnjenje zašto im šteka. 

 

Tako da u nekim stvarim mogu razumjeti kolegu lucluc . Bez obzira na kvalitetu usluge postoje problemi koji su iznad naših mogućnosti rješavanja i nerealno je očekivati da sve radi savršeno 24/7.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NetTvPlus > samo čujem da i ta usluga je u zadnjih godinu dana dosta okrštljena izbacili su nedavno Eurosport kanale nemaju ligu prvaka tako da samo prenose ove neke balkanske kanale i izgleda da posluju legalno-polulegalno ono kao plačaju ta neka prava i takve stvari ali očito za sport nisu mogli pratit i plaćat to koliko se tražilo.

Druga su priča nama draži ilegalci tipa tvviet,next-gen,reddevil,bitka i mnogi ostali oni nikome ne plaćaju tv prava 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 16:35 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@tuskanac Ja sumom, ti drumom. Ti kao da si novi onaj lik koji je stalno hvalio tvviet,sve ja razumijem, i milijun puta sam pohvalio tvviet, al realno, uzevsi u obzir bilo je problema ovaj vikend i to je bila glavna tema zadnjih par dana pa i danas. Luclucu svaka cast, al ti ga ponekad pretjerujes kao onaj sm3 koji je bio bannan. Ja i dalje stojim da tvviet ima meni najbolju listu i da probleme imaju svi, al to ne znaci da necu biti realan kad treba reci i dobro i lose...make love, not war...peace

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 16:39 (mfran).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice