Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.497
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

NetTvPlus > samo čujem da i ta usluga je u zadnjih godinu dana dosta okrštljena izbacili su nedavno Eurosport kanale nemaju ligu prvaka tako da samo prenose ove neke balkanske kanale i izgleda da posluju legalno-polulegalno ono kao plačaju ta neka prava i takve stvari ali očito za sport nisu mogli pratit i plaćat to koliko se tražilo.

Druga su priča nama draži ilegalci tipa tvviet,next-gen,reddevil,bitka i mnogi ostali oni nikome ne plaćaju tv prava 

 Evo uzeo 30 dana besplatno. Imaju sportklubove i neke naše kanale, budem testirao. Ono bitno da android app ima podršku za chromecast.

Imaju neki svoj uređaj za gledanje kanala, kao 1 euro ako se pretplatiš. Budemo vidjeli kak to radi pa ostavim komentare kad istestiram.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
 mfran kaže...

Sk1 hr je jos uvijek u banani...

 Primio sam info da je lucluc preko vikenda završio u bolnici zbog visokog tlaka. Javio je da mu je bolje, a sada koliko je njemu sada bitno rješavati SK1.hr, i to ponedjeljkom poslijepodne kada nema utakmica a alternative SK1.rs FHD i SK1.rs HD šljakaju punom parom, stvarno ne znam.

 Način na koji se on reklamira, ja sam mislio da ih ima više.

Npr, javite se našoj službi za korisnike, imaš filing da ih više radi.

 

 

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

 Način na koji se on reklamira, ja sam mislio da ih ima više.

Npr, javite se našoj službi za korisnike, imaš filing da ih više radi.

 

 

 Da to tak izgleda.Pise javite se nasoj korisnickoj podrsci i navedeni su 4 vrste kontakta (Viber,Email,Facebook i Skype).

Ali nitko se meni na te kontakte od subote ujutro nije javio.Sad neznam dal je to kontakt od tog lucluc-a jer ja sam trazio test 

preko njihove stranice?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 17:50 (kizo1).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

 Način na koji se on reklamira, ja sam mislio da ih ima više.

Npr, javite se našoj službi za korisnike, imaš filing da ih više radi.

 

 

 

Kakva moć dedukcije. 

Vidiš da zna i zdravstveno stanje lucluca, pola poruka odgovara sa "mi", "naše". Iskreno, mene tuškanac i onaj blokirani "brojke i slova" podsjećaju ja Jehovine svjedoke. :-)

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moja sreća da ne gledam tv tako kasno navečer a bogme ni rano ujutro.....ipak je bilo martinje ovaj vikend...trebalo se i to proživiti
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@pugot Da, znam zdravstveno stanje jer mi se javio sa broja korisničke podrške danas ujutro i odgovorio na prijavu kvara,što je svrsishodnije nego prijavljivanje kvara na forum. Usput,nisam doma,ali na mobitelu vidim da mi taj SK1 koji 'ne radi' i oko kojeg se digla velika gužva danas radi ispravno u verzijama :SK1.hr HD, SK1.rs FHD i SK1.rs HD, e pa tko tu koga... ne znam. Nigdje nisam spomenuo 'mi' jer ja sam samo pretplatnik,a ovu informaciju o zdravstvenom stanju sam prenio, iako sam se poslije pitao, da li sam to trebao učiniti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 18:13 (tuškanac07).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tuškanac07 ma sve u redu kolega ovdje smo svi svima sumnjivi tako i treba da bude nebi valjalo kad bi svi svima vjerovali.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

@pugot Da, znam zdravstveno stanje jer mi se javio sa broja korisničke podrške danas ujutro i odgovorio na prijavu kvara,što je svrsishodnije nego prijavljivanje kvara na forum. Usput,nisam doma,ali na mobitelu vidim da mi taj SK1 koji 'ne radi' i oko kojeg se digla velika gužva danas radi ispravno u verzijama :SK1.hr HD, SK1.rs FHD i SK1.rs HD, e pa tko tu koga... ne znam. Nigdje nisam spomenuo 'mi' jer ja sam samo pretplatnik,a ovu informaciju o zdravstvenom stanju sam prenio, iako sam se poslije pitao, da li sam to trebao učiniti.

 

Ma nema ljutnje, zezam se.

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

tuškanac07 ma sve u redu kolega ovdje smo svi svima sumnjivi tako i treba da bude nebi valjalo kad bi svi svima vjerovali.

 U pravu si kolega.Mislim da se ova tema znatno popravila otkako su ona dvojica napustila forum. Nivo rasprave je tolerantan.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@tuskanac Sk1 hr jedno vrijeme, nije radio, sad opet radi...nitko nije radio paniku oko toga, samo je receno da ne radi...pogledaj si malo postove prije pa ces vidjeti zasto te odredjeni clanovi foruma dozivljavaju na u najmanju ruku "pristran" nacin...ja sam tu i za pohvale i za pokude...tvviet ima daleko vise pohvala nego pokuda, al opet ponavljam treba biti realan u svemu...jedino tako ljudi tj. korisnici usluga mogu razaznati pravo stanje stvari i izabrati ono najbolje za njih...sto se mene tice tvviet mi je i dalje broj 1, ali to ne znaci da je sve savrseno jer takve liste nema...

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
Seki001 kaže...

tuškanac07 ma sve u redu kolega ovdje smo svi svima sumnjivi tako i treba da bude nebi valjalo kad bi svi svima vjerovali.

 U pravu si kolega.Mislim da se ova tema znatno popravila otkako su ona dvojica napustila forum. Nivo rasprave je tolerantan.

 Akoji je drugi to @tuskanac07? znam da je nm3z4mn2b banovan a koji je to drugi kad kazes ona dvojica...

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa ti nije valjda moja pokojna baba...

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Pa ti nije valjda moja pokojna baba...

 a zasto ja?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
tuškanac07 kaže...
 mfran kaže...

Sk1 hr je jos uvijek u banani...

 Primio sam info da je lucluc preko vikenda završio u bolnici zbog visokog tlaka. Javio je da mu je bolje, a sada koliko je njemu sada bitno rješavati SK1.hr, i to ponedjeljkom poslijepodne kada nema utakmica a alternative SK1.rs FHD i SK1.rs HD šljakaju punom parom, stvarno ne znam.

 Način na koji se on reklamira, ja sam mislio da ih ima više.

Npr, javite se našoj službi za korisnike, imaš filing da ih više radi.

 

 

 Radi ih više pouzdano znam. Jednom mi je napisao :'Ljut sam jer sam napisao što sve trebaju učiniti u 5 sati ujutro a oni su jednu stavku izostavili.'Dakle, više ih je, a on je šef.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Seki001 kaže...

NetTvPlus > samo čujem da i ta usluga je u zadnjih godinu dana dosta okrštljena izbacili su nedavno Eurosport kanale nemaju ligu prvaka tako da samo prenose ove neke balkanske kanale i izgleda da posluju legalno-polulegalno ono kao plačaju ta neka prava i takve stvari ali očito za sport nisu mogli pratit i plaćat to koliko se tražilo.

Druga su priča nama draži ilegalci tipa tvviet,next-gen,reddevil,bitka i mnogi ostali oni nikome ne plaćaju tv prava 

 Evo uzeo 30 dana besplatno. Imaju sportklubove i neke naše kanale, budem testirao. Ono bitno da android app ima podršku za chromecast.

Imaju neki svoj uređaj za gledanje kanala, kao 1 euro ako se pretplatiš. Budemo vidjeli kak to radi pa ostavim komentare kad istestiram.

 

Daju MAG 254 ali je zakljucan na njihov image i ne moze se preflashat.

dennis the menace
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zadnjih 20 stranica se samo razglaba oko lucluca i toga tko je za a tko protiv njegove liste i njegovog načina rada i brzine odgovora.Nista pametnog ni korisnog odavno vec nema...

Malo me kolega haiku oliol razveseli s vremena na vrijeme i to je to.

Reducirat cu posjete ovom forumu.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...
tuškanac07 kaže...
Seki001 kaže...

tuškanac07 ma sve u redu kolega ovdje smo svi svima sumnjivi tako i treba da bude nebi valjalo kad bi svi svima vjerovali.

 U pravu si kolega.Mislim da se ova tema znatno popravila otkako su ona dvojica napustila forum. Nivo rasprave je tolerantan.

 Akoji je drugi to @tuskanac07? znam da je nm3z4mn2b banovan a koji je to drugi kad kazes ona dvojica...

 Ajpitivi reseller.Pisao je da je ovdje da se dobro zabavlja, da nas pali,optuživao admine za primanje listi itd. Dobro si tada uočio da je to jedna osoba:'oba' iz Srbije, ulogirana prije 4-5mj. Njihovim odlaskom forumu je vraćena kvaliteta, a i mi svi na forumu sada lijepo komuniciramo.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Zadnjih 20 stranica se samo razglaba oko lucluca i toga tko je za a tko protiv njegove liste i njegovog načina rada i brzine odgovora.Nista pametnog ni korisnog odavno vec nema...

Malo me kolega haiku oliol razveseli s vremena na vrijeme i to je to.

Reducirat cu posjete ovom forumu.

 

Pa eto vidiš Reddevil nedavno kaže da promatra sa strane i da prati ali čovjek koji dosta zna neće da se jače uključi sigurno bi pametnije nešto rekao neg mi mnogi ovdje nažalost svelo se sve na tvviet pa čak se i manipulator pasivirao i nejavlja se više Next-gen sa javlja pod Lastgen nickom i to je to.

Ali eto ipak se nešto priča s vremena na vrijeme bubne se neka i pametna :)

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 19:25 (Seki001).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
x18x05x kaže...
Seki001 kaže...

NetTvPlus > samo čujem da i ta usluga je u zadnjih godinu dana dosta okrštljena izbacili su nedavno Eurosport kanale nemaju ligu prvaka tako da samo prenose ove neke balkanske kanale i izgleda da posluju legalno-polulegalno ono kao plačaju ta neka prava i takve stvari ali očito za sport nisu mogli pratit i plaćat to koliko se tražilo.

Druga su priča nama draži ilegalci tipa tvviet,next-gen,reddevil,bitka i mnogi ostali oni nikome ne plaćaju tv prava 

 Evo uzeo 30 dana besplatno. Imaju sportklubove i neke naše kanale, budem testirao. Ono bitno da android app ima podršku za chromecast.

Imaju neki svoj uređaj za gledanje kanala, kao 1 euro ako se pretplatiš. Budemo vidjeli kak to radi pa ostavim komentare kad istestiram.

 

Daju MAG 254 ali je zakljucan na njihov image i ne moze se preflashat.

 Imaš njihovu uslugu?

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam, ali poznanik je imao i probali smo ga preflashat i nije islo pa je kupio novi MAG.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja opet moram napraviti neku "analizu", ali ovoga puta malo drukčiju. 

 

Ovdje sam manje od mjesec dana, ali mislim da sam "pohvatao" neke stvari. Ovdje ima 7-8 aktivnih forumaša, (ali njihovih je jedno 80-90% postova u zadnjih 20-ak stranica) i kojima je sport najvažnija, a nekima i jedina, stvar koja je bitna kod IPTV-ja. I to je OK. Ali zadnjih 20 strana (toliko sam čitao unazad) samo se priča o Arenama, Planet sportu, Sport klubu, rezolucijama na sportskim kanalima.  Ali bilo bi OK, radi ljudi koji prate ovaj forum, da se malo koncentriramo i na druge kanale koji su ljudima bitni. Da ne ocjenjujemo kompletnu uslugu samo na osnovu koliko je fps imao SK 1 prošlu nedjelju.

 

Znam da je većini aktivnih forumaša ovdje samo bitan sport, ali volio bih da se aktiviraju i oni koji gledaju filmove ili dokumentarce, jer se ova tema pretvorila u to koliko tvviet ima fps na SK 13 u subotu u 15:40.

 

Ja osobno gledam najviše filmske i dokumentarne kanale, a sport samo kad igra repka ili neki naši klubovi u Europi i meni su ove rasprave zadnjih par strana bezveze. Ljudi se bune kome je štekalo a kome nije. Pa to su pitanja koja trebate postaviti davatelju usluge. Čemu tolike poruke? Tvviet je najbolji po pitanju sportskih kanala na velikom TV-u. Točka. I onaj tko gleda samo sport i nije mu bitna cijena će uzeti tvviet. Točka. Ali dajmo malo i o ostalim kanalima. Evo, mene osobno zanima tko ima stabilan Discovery Science sa našim titlovima. Nextgenmi je rekao da radi na tome i vjerujem mu da će srediti, ali ima li netko puno dobrih dokumentarnih kanala?

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot probaj i usluge red devilsa koji je isto kvalitetan kao i tv viet po pitanju fhd kanala.Ja imam pretplatu kod oba dva i moram jednog eliminirat ,a to ću napravit kad bude iduće kolo lige prvaka jer mene zanima samo planet sport.Red devils ima 535 kanala i videoteku sa puno filmova,a dosta kanala je u fhd.Probaj red devilsa i možda mu daš prednost pred tv vietom.Red devils ima 87 sportskih kanala pretežno u fhd,a ima ti 29 dokumentarnih kanala.
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa odličnu kvalitetu svih Discovery kanala pa i science kojeg ja isto obožavam ima baš tvviet jer sam u jednom prije postu istaknuo baš da pratim Nat Geo Wild FHD kod njeg onda Animal Planet isto mu je u odličnom fhd pa i science pa discovery mu je u hd vrlo dobra reza onda dosta pratim i onaj pol pol Viasat Nature/History u fHD pa HBO,Cinemax kanali pa meni odličan FOX Movies FHD i FOX HD sad baš odgledao na njem The Walking Dead i sezona odlična napokon su me opet  zaokupili nakon par dosadnih sezona itd itd... pa šta vama nekima smeta naša rasparava o sportu!?

Pa ajdete malo se uključite a ne samo da par nas ovdje non stop melje ja bi baš volio da neko od vas pokrene te teme a ne samo sport pa sport pa opet sport ajd krenite....pa bar na net-u možemo laprdat do mile volje.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima tvviet taj Discovery Science FHD (srpski titl). O ostalim kanalima toga tipa neka piše netko tko ih više prati. A za štekanje, svako štekanje odmah ubuduće prijavite SZK. Prije nekoliko mjeseci imao sam taj problem, uzeta mi je IP adresa za detaljnu istragu u data centru i 24-satni monitoring firme koja drži servere i više nikada nije bilo problema. Dakle, tko ima taj problem ili ga možda bude imao, ne moramo ovdje smetati ostalima i spamirati temu bez veze, za stvari o kojima brinu naši davatelji usluga. Eto, toliko od mene, dojadio sam već sam sebi sa pisanjem pa se povlačim i ja malo na koji dan 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja se nikud i nikad nepovlačim ovdje sam 24h on day NON-STOP 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...

Ja opet moram napraviti neku "analizu", ali ovoga puta malo drukčiju. 

 

Ovdje sam manje od mjesec dana, ali mislim da sam "pohvatao" neke stvari. Ovdje ima 7-8 aktivnih forumaša, (ali njihovih je jedno 80-90% postova u zadnjih 20-ak stranica) i kojima je sport najvažnija, a nekima i jedina, stvar koja je bitna kod IPTV-ja. I to je OK. Ali zadnjih 20 strana (toliko sam čitao unazad) samo se priča o Arenama, Planet sportu, Sport klubu, rezolucijama na sportskim kanalima.  Ali bilo bi OK, radi ljudi koji prate ovaj forum, da se malo koncentriramo i na druge kanale koji su ljudima bitni. Da ne ocjenjujemo kompletnu uslugu samo na osnovu koliko je fps imao SK 1 prošlu nedjelju.

 

Znam da je većini aktivnih forumaša ovdje samo bitan sport, ali volio bih da se aktiviraju i oni koji gledaju filmove ili dokumentarce, jer se ova tema pretvorila u to koliko tvviet ima fps na SK 13 u subotu u 15:40.

 

Ja osobno gledam najviše filmske i dokumentarne kanale, a sport samo kad igra repka ili neki naši klubovi u Europi i meni su ove rasprave zadnjih par strana bezveze. Ljudi se bune kome je štekalo a kome nije. Pa to su pitanja koja trebate postaviti davatelju usluge. Čemu tolike poruke? Tvviet je najbolji po pitanju sportskih kanala na velikom TV-u. Točka. I onaj tko gleda samo sport i nije mu bitna cijena će uzeti tvviet. Točka. Ali dajmo malo i o ostalim kanalima. Evo, mene osobno zanima tko ima stabilan Discovery Science sa našim titlovima. Nextgenmi je rekao da radi na tome i vjerujem mu da će srediti, ali ima li netko puno dobrih dokumentarnih kanala?

 

BBC Earth, za mene fenomenalan kanal, cesto ga gledam.

 

btw, taj viet nikako nije najbolji, pa nije u stanju da se ljudima javi danima i otkloni probleme, kako takva lista moze bit najbolja?

dennis the menace
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
pugot kaže...

Ja opet moram napraviti neku "analizu", ali ovoga puta malo drukčiju. 

 

Ovdje sam manje od mjesec dana, ali mislim da sam "pohvatao" neke stvari. Ovdje ima 7-8 aktivnih forumaša, (ali njihovih je jedno 80-90% postova u zadnjih 20-ak stranica) i kojima je sport najvažnija, a nekima i jedina, stvar koja je bitna kod IPTV-ja. I to je OK. Ali zadnjih 20 strana (toliko sam čitao unazad) samo se priča o Arenama, Planet sportu, Sport klubu, rezolucijama na sportskim kanalima.  Ali bilo bi OK, radi ljudi koji prate ovaj forum, da se malo koncentriramo i na druge kanale koji su ljudima bitni. Da ne ocjenjujemo kompletnu uslugu samo na osnovu koliko je fps imao SK 1 prošlu nedjelju.

 

Znam da je većini aktivnih forumaša ovdje samo bitan sport, ali volio bih da se aktiviraju i oni koji gledaju filmove ili dokumentarce, jer se ova tema pretvorila u to koliko tvviet ima fps na SK 13 u subotu u 15:40.

 

Ja osobno gledam najviše filmske i dokumentarne kanale, a sport samo kad igra repka ili neki naši klubovi u Europi i meni su ove rasprave zadnjih par strana bezveze. Ljudi se bune kome je štekalo a kome nije. Pa to su pitanja koja trebate postaviti davatelju usluge. Čemu tolike poruke? Tvviet je najbolji po pitanju sportskih kanala na velikom TV-u. Točka. I onaj tko gleda samo sport i nije mu bitna cijena će uzeti tvviet. Točka. Ali dajmo malo i o ostalim kanalima. Evo, mene osobno zanima tko ima stabilan Discovery Science sa našim titlovima. Nextgenmi je rekao da radi na tome i vjerujem mu da će srediti, ali ima li netko puno dobrih dokumentarnih kanala?

 

BBC Earth, za mene fenomenalan kanal, cesto ga gledam.

 

btw, taj viet nikako nije najbolji, pa nije u stanju da se ljudima javi danima i otkloni probleme, kako takva lista moze bit najbolja?

 Denis757 ma nek niko nevalja bitno je da je taj tvoj iptv zvani tajanstveni najbolji i da ti imas svakom loncu poklopac,smaras odmori malo...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Zadnjih 20 stranica se samo razglaba oko lucluca i toga tko je za a tko protiv njegove liste i njegovog načina rada i brzine odgovora.Nista pametnog ni korisnog odavno vec nema...

Malo me kolega haiku oliol razveseli s vremena na vrijeme i to je to.

Reducirat cu posjete ovom forumu.

 Od posla se i ne stigne da budem iskren..  :)

 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bilo bi poželjno recimo da se provideri lista jave ovdje kad daju neki novitet. Slažem se da je sport dominantna tema, al to je tako jer se filmovi, serije pa i dokumentarci mogu prilično lako naći na netu, dok to nije baš čest slučaj s kvalitetnim sportskim streamom.

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma kakav sport samo i jedino!

Hoćemo mi i Animal Planet,Discovery kanale tuto-kompleto sve,Nat geo wild,Nat geo,BBC Earth,Viasat Nature,Viasat History,Explorer,History 1&2,Dokutv,Dokubox i ako sam još štogod zaboravio oprostite i da sve ovo HD ili još bolje u FHD!

Od flimskih obavezno HBO i Cinemaxi pa onda FOX Movies HD i FOX HD,Cinestari svi,Pink Movies isto svi,AMC HD pa onda Film Klub Extra,MG Movie Generation,M1 i M1 Gold itd... eto ako može i ovo u HD još bolje u FHD.

E sad sve ovo  imaju mnoge liste ali samo rijetke imaju top kvalitetu svega ovog nabrojanog!

Jer ovo se neisplati isto kao i sport gledat u SD rezoluciji jedino ko gleda na mobitelu ili računalu onda je SD ok.Ja govorim o sad već sveprisutnim ogromnim TV-eijima.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 8:35 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice