Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.818
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mala preporuka za ljude koji planiraju kupovat android box:
Imam android box x96 max, sve radi super sto se tice iptv-a no netflix i ostale streaming aplikacije poput Twitcha su zivi uzas.

Nemozes navigirati kroz genre list i vidjeti filmove sa daljinskim, jednostavno treba ti mis. Da sam znao da je tako, uzeo bi firestick.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
lucluc kaže...

Pozdrav. Nadogradili smo android app. Epg je sada drugacije dizajniran i kanali su grupirani po zanrovima... Javite utiske. Pozz

 

Kod biranja favorita i dalje stoji ono premium 1,2,3 pa zaprvo neznas sta biras. Takodjer program kod sortiranja po abecedi koristi ta imena pa zapravo onda nemres nac program ako gledas po abecedi. Tako recimo imas Eurosport 1 pa NatGeo i onda Eurosport 2. Programi NatGeo FULLHD I NatGeo Wild imaju potpuno istu ikonu/slicicu.

 ma to treba po brojevima složit, tj. da svakom kanalu možeš dodjeliti broj pod kojim će se kanal nalaziti. inače ovaj prikaz epg-a je puno bolji

nemam za potpis
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za epg se ne bih slozio, jer i dalje kasni za tv programom na siptv aplikaciji. Ne znam sta ste vi stelovali ali program ima samk sto nije tacan. Sat vremena j manje masi...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mario_1988 kaže...

Za epg se ne bih slozio, jer i dalje kasni za tv programom na siptv aplikaciji. Ne znam sta ste vi stelovali ali program ima samk sto nije tacan. Sat vremena j manje masi...

 mislio sam na dizajn. ovo oko funkcionalnosti nisam primjetio

nemam za potpis
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav. Nadogradili smo android app. Epg je sada drugacije dizajniran i kanali su grupirani po zanrovima... Javite utiske. Pozz

 Lista je taman FHD kanali jedan do drugog i milina za gledat na momm SONY-u W805c iz 2015, bez previše suvislih kanala, navigacija jednostavna, EPG postoji što je za moj pojam odlično :D.

Nadam se da bude uskoro i koji USA kanal FOX, ESPN, NBC gdje se vrti NBA.

 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, sad bi trebalo da je funkcionalnost app na visem nivou. Ubrzo cemo nadograditi i amazon firestcik app. Zaboravio sam napomenuti da je cinestar comedy i fantasy od sada u fhd

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Mala preporuka za ljude koji planiraju kupovat android box:
Imam android box x96 max, sve radi super sto se tice iptv-a no netflix i ostale streaming aplikacije poput Twitcha su zivi uzas.

Nemozes navigirati kroz genre list i vidjeti filmove sa daljinskim, jednostavno treba ti mis. Da sam znao da je tako, uzeo bi firestick.

 spojiš mini tipkovnicu s touchpadom ili neki jeftikaner wireless miš, ima ih već za 40-tak kn.


14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam od Cableguya listu nedavno. Imam normalan IPTV s nekih 200-njak programa tako da mi služi samo za pogledat poneki sportski prijenos na programu koji nemam. Lista radi korektno, iako neki programi jesu pretjerano komprimirani. Ne puno njih. Na Android TV-u mi je iz nekog razloga Perfect Player rušio cijeli sustav (možda jer sam pokušavao loadat cijelu listu sa 30000+ streamova), pa sam instalirao GSE Smart koji radi dobro. Čak mi se sviđa. Na mobitel sam instalirao Perfect Player i listu, za probu. Radi bez problema, i nedavno sam baš bio izvan kuće tijekom prijenosa koji me zanimao pa sam gledao na telefonu. Moje pitanje nije baš logično, i sumnjam da je moguće, ali možda ima neki trik: ima li način da se smanji bandwidth/rezolucija/framerate na telefonu kako ni bi baš trošio >1GB mobile data prometa na sat? Nešto tipa da prima svaki drugi paket ili slično. Možda jednom opet negdje zapnem pa dobro dođe. Telefon ima QHD ekran, ali na toj maloj diagonali 720p je i više nego dosta za gledanje, pa čak bi SD rezolucija izgledala OK. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Uzeo sam od Cableguya listu nedavno. Imam normalan IPTV s nekih 200-njak programa tako da mi služi samo za pogledat poneki sportski prijenos na programu koji nemam. Lista radi korektno, iako neki programi jesu pretjerano komprimirani. Ne puno njih. Na Android TV-u mi je iz nekog razloga Perfect Player rušio cijeli sustav (možda jer sam pokušavao loadat cijelu listu sa 30000+ streamova), pa sam instalirao GSE Smart koji radi dobro. Čak mi se sviđa. Na mobitel sam instalirao Perfect Player i listu, za probu. Radi bez problema, i nedavno sam baš bio izvan kuće tijekom prijenosa koji me zanimao pa sam gledao na telefonu. Moje pitanje nije baš logično, i sumnjam da je moguće, ali možda ima neki trik: ima li način da se smanji bandwidth/rezolucija/framerate na telefonu kako ni bi baš trošio >1GB mobile data prometa na sat? Nešto tipa da prima svaki drugi paket ili slično. Možda jednom opet negdje zapnem pa dobro dođe. Telefon ima QHD ekran, ali na toj maloj diagonali 720p je i više nego dosta za gledanje, pa čak bi SD rezolucija izgledala OK. 

 Ne vidim nacin kako bi to u praksi funkcioniralo. Sve sto dođe do tvog mobitela je potrošen bandwith. Uzalud ti aplikacija koja bi dropala pakete ili downgrejdala stream kad je strem do tebe došao u "orginalnom" obliku.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
na žalost u perfect playeru nema...a mislim da niti u drugim playerima nema....to jedino ima max tv to go...al to nema veze s ovom pričom...dakle streama se ono što pružatelj pušta...možda ti je bolje potražiti iste kanale ali u manjoj kvaliteti ako ih ima na samoj listi...
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi Cableguy IPTV-a

Mislim kupiti listu (3mjeseca za 13e) pa me zanimam kak rade programi za F1 (Sky Sport F1, Arenasport 2 HD)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Uzeo sam od Cableguya listu nedavno. Imam normalan IPTV s nekih 200-njak programa tako da mi služi samo za pogledat poneki sportski prijenos na programu koji nemam. Lista radi korektno, iako neki programi jesu pretjerano komprimirani. Ne puno njih. Na Android TV-u mi je iz nekog razloga Perfect Player rušio cijeli sustav (možda jer sam pokušavao loadat cijelu listu sa 30000+ streamova), pa sam instalirao GSE Smart koji radi dobro. Čak mi se sviđa. Na mobitel sam instalirao Perfect Player i listu, za probu. Radi bez problema, i nedavno sam baš bio izvan kuće tijekom prijenosa koji me zanimao pa sam gledao na telefonu. Moje pitanje nije baš logično, i sumnjam da je moguće, ali možda ima neki trik: ima li način da se smanji bandwidth/rezolucija/framerate na telefonu kako ni bi baš trošio >1GB mobile data prometa na sat? Nešto tipa da prima svaki drugi paket ili slično. Možda jednom opet negdje zapnem pa dobro dođe. Telefon ima QHD ekran, ali na toj maloj diagonali 720p je i više nego dosta za gledanje, pa čak bi SD rezolucija izgledala OK. 

 Moze, ukoliko imas mogucnost transcodirati stream na nekom uredjaju kod kuce, npr. putem tvheadend servera, pa restreamati dalje, opet ovisno o tome koja ti je brzina uploada na kucnom internetu. Vise informacija ovdje http://docs.tvheadend.org/webui/config_streamprofile/

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 19:38 (njuskalonjusko).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cro11 kaže...

Pozdrav,

Imam pitanje u vezi Cableguy IPTV-a

Mislim kupiti listu (3mjeseca za 13e) pa me zanimam kak rade programi za F1 (Sky Sport F1, Arenasport 2 HD)

 Sky F1 radi savršeno, slika je dobra. Arenasport ima sliku OK, ali ne tako dobru. Kao da je kompresija malo previsoka, ali ne zapinje. Čini mi se da on ima i neki trial pa isprobaj.

njuskalonjusko kaže...

 Moze, ukoliko imas mogucnost transcodirati stream na nekom uredjaju kod kuce, npr. putem tvheadend servera, pa restreamati dalje, opet ovisno o tome koja ti je brzina uploada na kucnom internetu. Vise informacija ovdje http://docs.tvheadend.org/webui/config_streamprofile/

 E viš to je dobra ideja. Hvala. Imam upload 15Mbit tako da BW nije problem. Samo moram vidjet mogu li konfigurirati da se pokreće remotely jer je to za izvanredne situacije/neplanski.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

Uzeo sam od Cableguya listu nedavno. Imam normalan IPTV s nekih 200-njak programa tako da mi služi samo za pogledat poneki sportski prijenos na programu koji nemam. Lista radi korektno, iako neki programi jesu pretjerano komprimirani. Ne puno njih. Na Android TV-u mi je iz nekog razloga Perfect Player rušio cijeli sustav (možda jer sam pokušavao loadat cijelu listu sa 30000+ streamova), pa sam instalirao GSE Smart koji radi dobro. Čak mi se sviđa. Na mobitel sam instalirao Perfect Player i listu, za probu. Radi bez problema, i nedavno sam baš bio izvan kuće tijekom prijenosa koji me zanimao pa sam gledao na telefonu. Moje pitanje nije baš logično, i sumnjam da je moguće, ali možda ima neki trik: ima li način da se smanji bandwidth/rezolucija/framerate na telefonu kako ni bi baš trošio >1GB mobile data prometa na sat? Nešto tipa da prima svaki drugi paket ili slično. Možda jednom opet negdje zapnem pa dobro dođe. Telefon ima QHD ekran, ali na toj maloj diagonali 720p je i više nego dosta za gledanje, pa čak bi SD rezolucija izgledala OK. 

 

Kod instalacije Perfect playera na Android tv prije unosa liste unutar Perfect playera pod Glavni izbornik-playback odaberi softwersko dekodiranje i nakon sto uneseš listu prebaci na hardver.

U mom slucaju upalilo i uredno šljaka.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jozef kaže...

 E viš to je dobra ideja. Hvala. Imam upload 15Mbit tako da BW nije problem. Samo moram vidjet mogu li konfigurirati da se pokreće remotely jer je to za izvanredne situacije/neplanski.

 Ako je samo za izvanredne situacije, VLC je jednostavnije rjesenje, pod uvjetom da ga mozes upogoniti remotely... instalacija i konfiguracija tvheadend-a vise ima smisla za stalno koristenje ali je potpuno automatsko i samostalno rjesenje.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc  kanali ti ne rade svi, neke proradili od jutra, a neki još ne rade.  Epic Drama, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6 HR..  I Sport Klub 4 je 5.

Pošto mi nitko ne odgovara na email evo ovdje vjerojatno budeš vidio.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
i n1 i sky sportovi.... meni niko ni jucer ni danas
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
N1 sada radi, ujutro nije, kao i dosta drugih kanala, očito imaju nekih problema
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
meni je odgovorio da rade na tome, al je od tad jos pokrepalo kanala
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Paco64 kaže...

lucluc  kanali ti ne rade svi, neke proradili od jutra, a neki još ne rade.  Epic Drama, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6 HR..  I Sport Klub 4 je 5.

Pošto mi nitko ne odgovara na email evo ovdje vjerojatno budeš vidio.

 Slažem se s tobom da kanali Epic Drama, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6 HR ne rade, te da je SK4 privremeno SK5. Iznio si potpuno realno i objektivno činjenično stanje. Ja bih još dodao posebno SK1 HR da ne radi, i baš u vezi njega sam jučer kontaktirao lucluca. Rekao mi je da ima kvar na jednom routeru i da tek od prekosutra (odnosno, sada je to sutra) sve će biti u redu. Ponudio je da prvremeno pusti SK1 HR u lošoj rezoluciji, odgovorio sam mu da ću gledati SK1 RS FHD dok se to ne riješi. Dakle, problem do sutra je na 6 kanala od 172, dok svi ostali rade "punom parom". Nekakve priče da N1, Sky Sportovi ili bilo koji drugi kanal osim ovih navedenih ne radi, obične su budalaštine.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne pravi se pametan kad jutros (kad sam ja probao) od cca 8 sati do podne(kad sam zadnji put gledao nije radio N1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Da se nadovežem na ligu prvaka ,meni na na next-genu sve radi bez nekih večih problema ,naravno vpn je uvjek uključen, Imam i cabelguy listu za rezervu, nisam ju do kraja uspio testirati, ali dosta dobro to izgleda ,stvarno ima hrpu kanala.

Moram priznati da ni ja nikakvih problema s tekmama lige prvaka na Next-genu nisam imao, sve odradilo bez trzaja. Nemam VPN, Bnet kabelska 150 uštekana u Asusov router i preko wi-fi-a sve fercera bez greške na laptopu, tabletu i mobu...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Ne pravi se pametan kad jutros (kad sam ja probao) od cca 8 sati do podne(kad sam zadnji put gledao nije radio N1

 Slušaj ti pametnjakoviću. U 13 sati i 31 minutu napisao si da N1 ne radi. Iste minute sam provjerio i vidio da tada radi. Sada pišeš o situaciji u 8 ujutro. I šta sad što ti N1 nije radio u 8 ujutro? Hoćemo plakati ovdje? Treba lucluca "razapeti" i srati po tvviet. Stvarno jako velik kvar, kada mu 98% kanala od kojih je mnogo u full HD uredno radi, a Epic Dramu, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6, te SK4 koji je privremeno SK5, vratit će ujutro, kako je najavio. Pojedinci jedva dočekaju bilo kakvu greškicu da bi ovdje preuveličavali stvari. Imaš viber broj korisničke podrške, da si javio luclucu dobio bi odgovor kao i ja. Ovdje samo spamiraš temu, koji kanali tebi ne rade, to ne zanima forumaše. Eventualno, ako je baš velik kvar pa da ne radi mnogo toga onda bih razumio ovakve postove, ali ovo...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hahaha,oprosti sta nisam u 8 sati bio kraj kompa pa nisam "tu"napisao da ne radi :) Sta ti znas jel mi sta bilo bitno prije podne na N1 a evo sad gledam sluzbi sam poslao poruku u 07.58 da N1 ne radi i nisam jos odgovor dobio pa sam samo napomenuo tu kad je vec netko isto napisao.A evo i Paco64 je napisao da nije radio tako da nisam izmislio.Ako tebe recimo zanima u fhd sport mozda nekog isto tako zanima neki drugi kanal (isto su placeni).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahaha,meni na benijevim listama sve radi pa čak i n1..

sve radim samo da ne radim
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Hahaha,oprosti sta nisam u 8 sati bio kraj kompa pa nisam "tu"napisao da ne radi :) Sta ti znas jel mi sta bilo bitno prije podne na N1 a evo sad gledam sluzbi sam poslao poruku u 07.58 da N1 ne radi i nisam jos odgovor dobio pa sam samo napomenuo tu kad je vec netko isto napisao.A evo i Paco64 je napisao da nije radio tako da nisam izmislio.Ako tebe recimo zanima u fhd sport mozda nekog isto tako zanima neki drugi kanal (isto su placeni).

 Mislim da su ovakve objave utjecale na nejavljanje mnogih starih forumaša na forumu (i ja se rijetko javljam zbog ovakvih prepucavanja). Sada za info radi N1, ali općenito da li on radi ili ne, ne bi trebalo forumaše maltretirati nego službe za korisnike IPTV provajdera (u slučaju tvviet najbrži odgovor je na viberu).

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
vide kaže...
Ne pravi se pametan kad jutros (kad sam ja probao) od cca 8 sati do podne(kad sam zadnji put gledao nije radio N1

 Slušaj ti pametnjakoviću. U 13 sati i 31 minutu napisao si da N1 ne radi. Iste minute sam provjerio i vidio da tada radi. Sada pišeš o situaciji u 8 ujutro. I šta sad što ti N1 nije radio u 8 ujutro? Hoćemo plakati ovdje? Treba lucluca "razapeti" i srati po tvviet. Stvarno jako velik kvar, kada mu 98% kanala od kojih je mnogo u full HD uredno radi, a Epic Dramu, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6, te SK4 koji je privremeno SK5, vratit će ujutro, kako je najavio. Pojedinci jedva dočekaju bilo kakvu greškicu da bi ovdje preuveličavali stvari. Imaš viber broj korisničke podrške, da si javio luclucu dobio bi odgovor kao i ja. Ovdje samo spamiraš temu, koji kanali tebi ne rade, to ne zanima forumaše. Eventualno, ako je baš velik kvar pa da ne radi mnogo toga onda bih razumio ovakve postove, ali ovo...

 ko da je bitno kad je napisao, meni u 3 ujutro nije radilo a bas sam tad htio gledati odredene kanale, a to sto 90% ljudi spava tada boli me briga, i zato treba prijavit svaki kanal koji ne rade, no zacudo ovo je vec 2 ili 3 dan od kad ne rade....i to sto svi pisemo ne razapinjemo lucluca ili seremo nego hocemo da se popravi, zato i u krajnjem slucaju i placamo jel da gledamo, a ne da nam 12h radi a 12h ne radi....ova tvoja zadnja recenica je totalna glupost...pa da mi ne radi jedan kanal al taj kanal bas gledam normalno da cu gnjavit jer sam radi toga i kupio da gledam, tako i svi mi.... Nisam sad provjerao jel rade, nadam se da je popravio

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
tuškanac07 kaže...
vide kaže...
Ne pravi se pametan kad jutros (kad sam ja probao) od cca 8 sati do podne(kad sam zadnji put gledao nije radio N1

 Slušaj ti pametnjakoviću. U 13 sati i 31 minutu napisao si da N1 ne radi. Iste minute sam provjerio i vidio da tada radi. Sada pišeš o situaciji u 8 ujutro. I šta sad što ti N1 nije radio u 8 ujutro? Hoćemo plakati ovdje? Treba lucluca "razapeti" i srati po tvviet. Stvarno jako velik kvar, kada mu 98% kanala od kojih je mnogo u full HD uredno radi, a Epic Dramu, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6, te SK4 koji je privremeno SK5, vratit će ujutro, kako je najavio. Pojedinci jedva dočekaju bilo kakvu greškicu da bi ovdje preuveličavali stvari. Imaš viber broj korisničke podrške, da si javio luclucu dobio bi odgovor kao i ja. Ovdje samo spamiraš temu, koji kanali tebi ne rade, to ne zanima forumaše. Eventualno, ako je baš velik kvar pa da ne radi mnogo toga onda bih razumio ovakve postove, ali ovo...

 ko da je bitno kad je napisao, meni u 3 ujutro nije radilo a bas sam tad htio gledati odredene kanale, a to sto 90% ljudi spava tada boli me briga, i zato treba prijavit svaki kanal koji ne rade, no zacudo ovo je vec 2 ili 3 dan od kad ne rade....i to sto svi pisemo ne razapinjemo lucluca ili seremo nego hocemo da se popravi, zato i u krajnjem slucaju i placamo jel da gledamo, a ne da nam 12h radi a 12h ne radi....ova tvoja zadnja recenica je totalna glupost...pa da mi ne radi jedan kanal al taj kanal bas gledam normalno da cu gnjavit jer sam radi toga i kupio da gledam, tako i svi mi.... Nisam sad provjerao jel rade, nadam se da je popravio

 Sve je to uredu, ja te razumijem. Međutim, ne razumijem da se žališ na bug.hr forumu a ne korisničkoj podršci. Što se tiče kvalitete tvviet, kvalitetnije od nje sigurno nema, što se tiče exyu kanala. Plaćao sam istovremeno MAXtv SAT i Total TV i kanali iz tih ponuda me zanimaju. Istestirao sam sve druge IPTV liste, niti jedna nema toliko exyu kanala u FHD kvaliteti, HD kanala te ostalih sa zavidnom slikom i zaista minimalnim brojem kvarova. Hoćeš li da uzmem na test hvaljeni cableguy ili next gen pa da sada odmah ovdje napišem koliko ima na listi kanala koji uopće ne rade, koliko ih šteka ili ima probleme ? Pisanje bi bilo svakodnevno. Najmanje je kvarova na tvviet i to je najstabilnija usluga za exyu kanale na IPTV tržitu. 24 sata dnevno 365 dana u godini ne može ti osigurati niti jedna IPTV lista da se razumijemo, onda se bira ona najstabilnija. Ako misliš da ima neka stabilnija, slobodno ih isprobaj. Bilo ih je koji su nakratko uzimali mjesečnu pretplatu na tvviet i vraćali se ubrzo. Ja mu sigurno neću otkazati pretplati radi BBC Earth, Epic Drame ili Arene 6 što 2 dana nisu radili, kada te kanale nikada ne gledam, dok mi sve ostalo uredno radi i HD verzije i FHD verzije istih kanala. Uglavnom od 172 kanala da mi ne radi neki vrlo bitan, onda bih se bunio, a ovo niti ne vidim da mi ne radi, jer to gleda jako malo ljudi.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kad se o njemu dobro pise onda ti je OK na bugovom forumu, a kad nesto me radi onda nemojte o tome na bugovom forumu.

Licemjerno do bola!
 
10 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...
dado16 kaže...
tuškanac07 kaže...
vide kaže...
Ne pravi se pametan kad jutros (kad sam ja probao) od cca 8 sati do podne(kad sam zadnji put gledao nije radio N1

 Slušaj ti pametnjakoviću. U 13 sati i 31 minutu napisao si da N1 ne radi. Iste minute sam provjerio i vidio da tada radi. Sada pišeš o situaciji u 8 ujutro. I šta sad što ti N1 nije radio u 8 ujutro? Hoćemo plakati ovdje? Treba lucluca "razapeti" i srati po tvviet. Stvarno jako velik kvar, kada mu 98% kanala od kojih je mnogo u full HD uredno radi, a Epic Dramu, BBC Earth, Arena Sport 2 i 6, te SK4 koji je privremeno SK5, vratit će ujutro, kako je najavio. Pojedinci jedva dočekaju bilo kakvu greškicu da bi ovdje preuveličavali stvari. Imaš viber broj korisničke podrške, da si javio luclucu dobio bi odgovor kao i ja. Ovdje samo spamiraš temu, koji kanali tebi ne rade, to ne zanima forumaše. Eventualno, ako je baš velik kvar pa da ne radi mnogo toga onda bih razumio ovakve postove, ali ovo...

 ko da je bitno kad je napisao, meni u 3 ujutro nije radilo a bas sam tad htio gledati odredene kanale, a to sto 90% ljudi spava tada boli me briga, i zato treba prijavit svaki kanal koji ne rade, no zacudo ovo je vec 2 ili 3 dan od kad ne rade....i to sto svi pisemo ne razapinjemo lucluca ili seremo nego hocemo da se popravi, zato i u krajnjem slucaju i placamo jel da gledamo, a ne da nam 12h radi a 12h ne radi....ova tvoja zadnja recenica je totalna glupost...pa da mi ne radi jedan kanal al taj kanal bas gledam normalno da cu gnjavit jer sam radi toga i kupio da gledam, tako i svi mi.... Nisam sad provjerao jel rade, nadam se da je popravio

 Sve je to uredu, ja te razumijem. Međutim, ne razumijem da se žališ na bug.hr forumu a ne korisničkoj podršci. Što se tiče kvalitete tvviet, kvalitetnije od nje sigurno nema, što se tiče exyu kanala. Plaćao sam istovremeno MAXtv SAT i Total TV i kanali iz tih ponuda me zanimaju. Istestirao sam sve druge IPTV liste, niti jedna nema toliko exyu kanala u FHD kvaliteti, HD kanala te ostalih sa zavidnom slikom i zaista minimalnim brojem kvarova. Hoćeš li da uzmem na test hvaljeni cableguy ili next gen pa da sada odmah ovdje napišem koliko ima na listi kanala koji uopće ne rade, koliko ih šteka ili ima probleme ? Pisanje bi bilo svakodnevno. Najmanje je kvarova na tvviet i to je najstabilnija usluga za exyu kanale na IPTV tržitu. 24 sata dnevno 365 dana u godini ne može ti osigurati niti jedna IPTV lista da se razumijemo, onda se bira ona najstabilnija. Ako misliš da ima neka stabilnija, slobodno ih isprobaj. Bilo ih je koji su nakratko uzimali mjesečnu pretplatu na tvviet i vraćali se ubrzo. Ja mu sigurno neću otkazati pretplati radi BBC Earth, Epic Drame ili Arene 6 što 2 dana nisu radili, kada te kanale nikada ne gledam, dok mi sve ostalo uredno radi i HD verzije i FHD verzije istih kanala. Uglavnom od 172 kanala da mi ne radi neki vrlo bitan, onda bih se bunio, a ovo niti ne vidim da mi ne radi, jer to gleda jako malo ljudi.

Kako moze bit kvalitetno ono sto danima stoji crknuto i nitko ne popravlja?

 

To nema nikakve veze sa kvalitetom.

 

I 100% nisi testirao najbolju listu sa ex-yu podrucja.

dennis the menace
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice