Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.844
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam dosad u tri godine promjenuo preko 10tak listi neke sam već spominjao sad i meni istječe ubrzo next-gen lista pa ću vidjet di dalje imam dvije opcije tvviet ili reddevils ili čak se možda javim  opet za Bitku kod onog smješnog alida-halida đejmsa ahahahh

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 19:33 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...
tuškanac07 kaže...
Josko73 kaže...

hvala baš je bilo loše ovaj vikend na es2 moglo se gledat ali na preskoke...

ovaj planet 1 ti ide tek u hd 1280×720 a da rekao si da ćeš pustit u fhd ovo je samo onako usput.

 Zar ti nemaš two brothers listu? Prije si pisao da nju koristiš pa onako usput pitam?

 Ma da upravu si ali sam ga odjavio i prešao kod ovog prije 5-6 dana :)

Nije mi baš nešto bilo kod njega baj naj :) al ok nismo pupčanim vrpcama vezani sa njima.

 OK. Nego, kod mene Planet Sport 1 na tvviet ipak ide u FHD - provjeri pa javi 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ja sam dosad u tri godine promjenuo preko 10tak listi neke sam već spominjao sad i meni istječe ubrzo next-gen lista pa ću vidjet di dalje imam dvije opcije tvviet ili reddevils ili čak se možda javim  opet za Bitku kod onog smješnog alida-halida đejmsa ahahahh

 Znači napisao si oko 4096 postova u zadnjih 10 stranica da ćeš odmah uzet tvviet sigurno čim uvede planet sport i on uvede planetsport1 i kaže da će bit sad i drugi PS programi, i ti onda fino napišeš da sad imaš razne opcije za birat pošto ti ističe postojeća lista, pa ćeš si malo razmislit...  

 

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A dobro pa šta vi mene neki ovdje u.p.m špijunirate pa dobro samo sam komentirao post ovog kolege prije mene di tvrdi da mjenja liste ko čarape pa sam mu mislio dat podršku sa mojim komentarom da sam i ja u 2-3 godine promjenuo preko 10 listi.

Ali da tvviet planete kad ih pusti u 50fps je uži jako uži izbor i ja nemam šta krit ali čujem od nekih korisnika da ih i Reddevils pušta u 50fps pa eto malo kombiniram a to šta ja pričam na forumu netreba odmah uzet 1/1 nekad i ja se premišljam ko neka baba jedno je šta ja nekad postam u nekoj temi kao u temi o televizorima di se vodi borba OLED ili LED tv pa tako i ovdje.

Borba je to sinko 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ili vjerovali vi neki ili ne ali ja u ove dvije tri godine nikad nisam imao tvviet pretplatu samo nedavno uzeo 24h test i kod frenda malo tu njegovu listu ispobavao par tekmi odgledali skupa na eusport 2 jer oboje volimo bundesligu.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

4096 posta he he aj nezajebaji.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jedva čekam da mogu napravit recenziju planet sport kanala red devils:tvviet.Tv viet mora pustit bar tri planet sport kanala jer toliko sad pušta red devils.Živija nogomet!Živija!!
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Slučajno sam naletio na ovaj forum, pa pošto koristim IPTV već dosta dugo i probao sam dosta lista, ovdje bih probao dati neko svoje viđenje raznih lista. Naravno, ovo je samo subjektivno mišljenje i ne mora se nitko slagati sa mnom. Također, neke liste sam koristio prije dosta vremena, pa postoji mogućnost da su se u međuvremenu pokvarile/popravile.

 

Ocjene dajem po nekoliko (subjektivnih) kriterija i ocjenjujem samo liste koje sam koristio najmanje tjedan dana intenzivnog gledanja.


1. Broj kanala - tu ne mislim na arapske, afričke i slične kanale koji služe samo da se popuni broj, već na kanale koje bi korisnici sa ovih prostora mogli gledati. Čak su mi i afrički ili indijski kanali minus
2. Kvalitet kanala - Znači kvalitet same slike na kanalima (rezolucija i slično)
3. Stabilnost kanala - koliko često pucaju, kako rade i slično
4. Korisnička podrška - ovdje sam mislio podijeliti u 2 kategorije: način komunikacije i odnos prema korisniku sa jedne strane i brzina odgovora i rješavanja problema sa druge, ali ću sve staviti pod jednu.
5. Cijena i vrijednost za uloženo - znači, nekako realno koliko dobiješ za svoje pare. Ovdje će vjerojatno biti najviše "neslaganja", jer je nekome 500 Kuna sitnica, a nekome je i 30 veliko, ali opet kažem ovo je moje osobno mišljenje i nije nikakva službena recenzija.


Liste koje sam koristio su Twobrothers, Bitka na neretvi, NextTV, IPTV newline, RedDevil, NextGen IPTV i TVViet.

 

Bitka na neretvi
1. Broj kanala - Uglavnom imaju većinu kanala što prosječnom korisniku treba. Jedan bod više za bogatu videoteku. Sve u svemu 8/10
2. Kvalitet kanala - Sam kvalitet kanala nije loš, ali kao da mi kaskaju sa uvođenjem novina. Fali im ovih FHD kanala. 7/10
3. Stabilnost kanala - Da ih ocjenjujem prije 6 mjeseci ili više bila bi sigurna osmica, ali čini mi se kao da sve više padaju sa stabilnosti i kvalitetom. 7/10
4. Korisnička podrška - Ja ne znam da li sam ja naletio na nekog nadrndanog resellera ili su svi takvi, ali nešto najgore što sam vidio. Nepismeno, odgovara sutradan ili ne odgovori uopće. Uglavnom 2/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Cijena je OK. 8€što nije puno, ali kad gledamo da je većina lista u tom rangu 7€ i kakvu podršku dobiješ za te pare, onda je to jedan bod manje - 6/10
Sve skupa: 30/50

 

Twobrothers
1. Broj kanala - Slično kao i kod Neretve. Imaju većinu što korisnicima treba i često među prvima ubacuju nove kanale. 7/10
2. Kvalitet kanala - Kvalitet uglavnom nije loš. Nemaju puno FHD kanala, ali dosta kanala je u HD što je prihvatljivo. 8/10
3. Stabilnost kanala - Kod njih sam najviše gledao sportske kanale. Nije bilo nekih većih ispadanja. Zna se dogoditi da koji pukne kao i kod svih, ali vidi se da ipak netko to sve održava. 8/10
4. Korisnička podrška - Solidna podrška. Nije ni najbolja ni najgora koju sam vidio. Nekad "zaštekaju" sa odgovorima i rješavanjima problema, ali sve u svemu OK. 7/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Cijena je slična kao i kod Neretve 8€. Ali je podrška ipak za klasu bolja. 7/10
Sve skupa: 37/50

 

NextTV
1. Broj kanala - I ovdje je slično stanje kao i kod prethodnih. Uglavnom OK za većinu korisnika, ali malo sporije ubacuju "nove" kanale u ponudu. 7/10
2. Kvalitet kanala - Kvalitet sve u svemu nije loš za prosječnog korisnika, ali jako puno kanala je poprilično loš SD. Fali im HD i FHD main kanala 7/10
3. Stabilnost kanala - Glavni kanali rade relativno OK. Nemaju stabilnih FHD kanala i ako ih i ima onda često samo piše HD ili FHD, a kanal je SD. Zna se dogoditi da neki kanali ne rade po par dana. Duduše, nisu ovi "main" kanali, ali ipak... 6/10
4. Korisnička podrška - Korisnička podrška je relativno OK. Doduše često treba dosta vremena od prijave i potvrde prijave da se problem riješi. Kao da taj iz podrške proslijeđuje problem na mail koji nitko ne čita što je problem ako gledaš film ili utakmicu pa prođu dok se ne riješi. Ali sve u svemu 7/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Cijena je 7€što je već u startu bod više. OK lista za ne pretjerano zahtjevne. 8/10
Sve skupa: 35/50

 

IPTV NewLine 

Od njih sam imao listu sa istog servera i iste kanale kao kod NextTV, pa pretpostavljam da rade zajedno ili su reselleri iste usluge i glupo mi je posebno ocjenjivati. Pošto imaju i iste cijene, jedino bih njima mogao staviti bod manje za korisničku podršku. Ne iz nekog posebnog razloga, ali NextTV mi je brže odgovarao na mailove. Samo zato.
Sve skupa 34/50

 

RedDevil
1. Broj kanala - Nema neke posebne razlike sa prijašnjima. Većinom OK za prosječnog korisnika. 8/10
2. Kvalitet kanala - Kvalitet je dosta solidan, ali kao da mi se i oni nešto kvare u zadnje vrijeme. Ali za sada. 8/10
3. Stabilnost kanala - Kanali uglavnom rade OK. Nisam imao nekih većih problema. Vidi se da imaju dosta svojih lokala, ali ovi što nisu njihovi kanali znaju zezati. 8/10
4. Korisnička podrška - To mi je nekako najslabija njihova točka. Nije bilo nekih većih potreba za kontaktima, ali sporo odgovaraju na mailove. 7/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Njima cijene variraju od resellera do resellera, ali recimo da je 8€. Cijena je sasvim prihvatljiva za ono što nude. 8/10
Sve skupa: 39/50

 

Nextgen IPTV
1. Broj kanala - Ista stvar kao i kod prethodnih. Uglavnom sve što većini treba. Među prvima su ubacili Cinestar comedy, Planet sport, Dazn, eleven... po čemu se vidi da prate nove kanale koji izlaze, a imaju i veliku videoteku, pa iz tog razloga bod više. 8/10
2. Kvalitet kanala - Kvalitet je više nego OK. Ni puno bolji, ni puno gori od prosjeka. Konstantno ubacuju HD i FHD kanale, što mi se sviđa. 7/10
3. Stabilnost kanala - Ono što sam ja gledao je uglavnom radilo OK. Ako je nešto i zaštekalo riješeno je jako brzo. 8/10
4. Korisnička podrška - Ovdje moram dati čistu desetku. Najbolja, najkulturnija i najbrža podrška koju sam vidio. I ono što mi se najviše svidjelo, ako imaju problem ne šalju me da 5 puta resetiram router, igram oko stola, rušim sistem, nego kažu da je do njih i kad očekuju rješenje. 10/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Cijena je 7€, što je u nižem rangu, a kvalitetu bih mogao staviti u srednji/viši rang. Imaju i svoj portal za slaganje kanala, svoju android aplikaciju iz čega se vidi da se netko ovim ozbiljno bavi. Sve u svemu vrijednost za novac 9/10
Sve skupa: 42/50

 

TVViet
1. Broj kanala - Ljudi idu na kvalitet nauštrb kvantiteta, pa im onda fale neki kanali koje bi možda morali i imati. Uglavnom, najmanji broj kanala koje sam vidio. 6/10
2. Kvalitet kanala - Kao što već rekoh, idu na kvalitet nauštrb kvantitete i za to im moram dati desetku. Nemaju puno, ali imaju kvalitetno. 10/10
3. Stabilnost kanala - Za ono vrijeme što sam gledao bilo je manjih problema, ali ništa pretjerano bitno. 8/10
4. Korisnička podrška - Tu malo štekaju. Neki mailovi ne budu ni odgovoreni. Uglavnom moglo bi bolje. 7/10
5. Cijena i vrijednost za uloženo - Najskuplja lista sa najmanjim brojem kanala, ali to nadoknađuje kvalitetom. Imaju i svoje aplikacije. Onome kome nije bitno da vidi svaku vlat trave na terenu je sigurno neće uzeti. Moje osobno mišljenje je da je ovo lista samo za najzahtjevnije. 7/10
Sve skupa: 38/40

 

Znači nekakav summa summarum:

Nextgen IPTV - 42/50
RedDevil - 39/50
TVViet - 38/50
Twobrothers - 37/50
NextTV - 35/50
IPTV NewLine - 34/50
Bitka na neretvi - 30/50

 

Kao što sam već rekao, ovo je samo neko moje osobno mišljenje i nije nikakva recenzija. Svatko ima drukčiji ukus i svakome nešto drugo paše. Ja sam pokušao sve objektivno sagledati iz svog kuta "poluzahtjevnog" korisnika. Znači nekoga tko ne visi za TV-om 24 sata dnevno i prati svaki film ili utakmicu, ali ipak dosta vremena provodim pred malim ekranom i volim kvalitetno pogledati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 21:08 (pugot).
 
12 0 hvala 6
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima jel netko zna sta je sa reddevils,poslao sam mu mail ima par dana i ne odgovara.?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kvalitetna recenzija... Drago mi je sto je tvviet po kvalitetu kanala jedini 10/10. Htio bih dodati da recimo tacno je da je za zahtjevnije korisnike, ali i za porodice gdje svatko hoce nesto drugo da gleda, kao i za ljude koji zele mozemo reci neku slobodu jer svatko placa kad mu odgovara i ne ceka... Odnosno sam sebi plati, sistem ga automatski pusti... A takodjer zgodno je i zbog opcije tv na zahtjev... Prosla serija, nema veze... koji li film, sad cu izabrati i tako to. hahaha

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Imao sam priliku koristiti tvviet, reddevils i nextgen listu (na duže od 48 h ) pa da velim svoje dojmove.

TVviet- najbolja slika na sportskim kanalima koje sam vidio od svih lista je slika na njihovim arenama, i tu se ne može uspoređivati čak ni reddevils lista iako dolazi relativno blizu, također sportklubovi su isto imali najbolju sliku od svih, veliki plus je također i slika u full hd što se tiče hbo, foxovih programa, natioanl geographica, historyja 2 i još nekih dokumentarnih programa te meni vrlo bitna slika na novoj tv u fhd, budući da su sad tamo utakmice hrvatske repke. Nema hrvatskih planet sportova kao što svi znaju dakle nema jeličića i pletikose za ligu prvaka, pa sad ako kome to smeta ili ne, također nema beinova i bt sportova, eh da i korisnička podrška bi mogla biti znatno brža nego što je sad.

Reddevils- ima planet sportove u fhdu za one kojima je to jako bitno, i srpske arene idu u full hdu (iako po meni ipak zaostaju u kvaliteti slice za tvvietom arenama) , sa hrvatskim arenama postojali konstantni problemi, pogotovo na areni 4 (i ponekad areni 2) gdje se gubila često slika i postojao je češće sd signal nego li hd signal, imaju također bt sportove u hfd i bein sportove, sportklubovi isto idu fhd, ali ipak ne tako glatko i čisto kao kod tvvieta, programi fox tematike i dokumentarci možda ih je nekolicina u hdu, dakle daleko manje, ali ne te kvalitete kao kod tvvieta, inače kvaliteta slike na sd programima je vrlo zadovoljavajuća kome nije toliko bitna hd slika (recimo rtl i rtl 2 koje nitko nema u hdu imaju najbolju sliku upravo kod reddevilsa), korisnička podrška je spora i nisu se potrudili na zadovoljavajući način otkloniti probleme s arenama.

Nextgen- kao prvo svaka pohvala korisničkoj službi, uvijek dostupni, uvijek se brzo jave i nastoje otkloniti probleme u što kraćem roku. Imaju planet sportove, hrvatske arene imaju testni fhd koje solidno rade, srpske su nedavno stavili neki hd koji je zadovboljavajuće kvalitete, ali daleko od nekog vau faktora, imaju brdo ostalih programa sportske tematike beinove, bt sportse, a ubacili nedavno i eleven sportse u fhdu gdje je slika više nego solidna, naravno što se tiče slika na sportklubovima tu dosta zaostaju za tvvietom i reddevilom (hd slika, al kao da se bitrate naglo zna izgubiti pa se izmjenjuju oštrije i manje oštre sekvence), al nije da nije gledljiv, daleko od toga, vidi se lošiji bitrate, al ipak su i dosta jeftiniji od ostatka ekipe. 

 

Toliko od mojih dojmova :)

 

Takodjer kvalitetna recenzija. Trebalo bi u biti da rasprava i ide u nekom ovako objektivnom pravcu... Jer svjesni smo da ovdje jako puno ljudi posjecuje temu s ciljem za odabirom iptv provajdera... 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nitko u tim recenzijama na ocjenjuje činjenicu da tvviet za cijenu mjesečne pretplate dopušta 3 uređaja koji moraju biti na istom internetu, dok ostali dozvoljavaju samo 1 uređaj pa time ispadaju znatno skuplji za nas koji imamo u obitelji više uređaja. 

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sve ove liste sam ima po 1misec i neke koristim i više vrimena.Slažem se puno toga napisanog u ovoj recenziji ali pobjednik nije najbolji.U informatičkim časopisima ima pobjednik u dvi kategorije GRAND PRIX I BEST BUY.Tako da i ode triba razlučit.GRAND PRIX=Tv viet,Red devils.BEST BUY=Next gen itd.....To govorim samo za sportske kanale jer ostale negledam.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Nitko u tim recenzijama na ocjenjuje činjenicu da tvviet za cijenu mjesečne pretplate dopušta 3 uređaja koji moraju biti na istom internetu, dok ostali dozvoljavaju samo 1 uređaj pa time ispadaju znatno skuplji za nas koji imamo u obitelji više uređaja. 

 Da, u dnevnoj je zadruga, serija ili film, u sobi utakmica, na tabletu E!, mtv ili nesto slicno sto vec ova mladjarija gleda. :-))

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc oš pustit u 50fps ove planet sportove sutra ili to odgađaš i ovo kolo utorak srijeda pa ostavljaš da tih 50fps pustiš tamo tek 6i7.11 ?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 21:46 (Seki001).
Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Nitko u tim recenzijama na ocjenjuje činjenicu da tvviet za cijenu mjesečne pretplate dopušta 3 uređaja koji moraju biti na istom internetu, dok ostali dozvoljavaju samo 1 uređaj pa time ispadaju znatno skuplji za nas koji imamo u obitelji više uređaja. 

 

To nisam uzimao u obzir jer kod većine ostalih lista dobiješ popust na više konekcija, pa bi onda vjerojatno za ove liste od 7€ 3 konekcije došle nešto kao Tvviet. A kod nekih ne moraš koristiti na istoj IP adresi ako uzmeš više konekcija, pa možeš ti gledati na poslu, a žena kući. Ali naravno da ima puno faktora po kojima se može gledati. Ja nisam išao baš u sitnice.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
tuškanac07 kaže...

Nitko u tim recenzijama na ocjenjuje činjenicu da tvviet za cijenu mjesečne pretplate dopušta 3 uređaja koji moraju biti na istom internetu, dok ostali dozvoljavaju samo 1 uređaj pa time ispadaju znatno skuplji za nas koji imamo u obitelji više uređaja. 

 Da, u dnevnoj je zadruga, serija ili film, u sobi utakmica, na tabletu E!, mtv ili nesto slicno sto vec ova mladjarija gleda. :-))

 Špijuniraš me 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pugot dobro si to recenzira,ali moraš drugačije kao i mnogi stručni časopisi napravit dvi kategorije.Grand prix za najbolje liste i best buy za najprihvatljive liste bilo cjenovno ili neki drugi parametar.Jer u istu recenziju neide samsung s 9 ili samsung a7.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

lucluc oš pustit u 50fps ove planet sportove sutra ili to odgađaš i ovo kolo utorak srijeda pa ostavljaš da tih 50fps pustiš tamo tek 6i7.11 ?

 Nazalost necu moci sutra.

 

Ps. sto se tice neodgovaranja ili kasnjenja odgovora na mail, mislim da imam objasnjenje... Shvatio sam i da dosta ljudi pise na mail koji nije od korisnicke sluzbe, nego na mail koji se koristi za placanje... Dakle, potrebno je pisati na mail ili viber koji je naznacen kao korisnicka sluzba.. Te podatke mozete vidjeti na stranici... Naravno, nekad se kasni i na sluzbenim mailovima, ali smatram da to nije cesto...

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Sve ove liste sam ima po 1misec i neke koristim i više vrimena.Slažem se puno toga napisanog u ovoj recenziji ali pobjednik nije najbolji.U informatičkim časopisima ima pobjednik u dvi kategorije GRAND PRIX I BEST BUY.Tako da i ode triba razlučit.GRAND PRIX=Tv viet,Red devils.BEST BUY=Next gen itd.....To govorim samo za sportske kanale jer ostale negledam.

 

Sam si na kraju dao odgovor: "To govorim samo za sportske kanale jer ostale negledam." 

Ja sam pokušao "recenzirati" kompletne liste, ne samo sportske kanale i to po nekim stvarima koje su meni važne kako bi ljudi (koji ne gledaju samo sportske ili samo filmske/farme/pinkove kanale) mogli dobiti neki cjeloviti uvid u sve segmente usluge koju će platiti.

Naravno da svatko ima svoj ukus i svoje mišljenje. Nekome je bitan samo kvalitet sportskih kanala, pa će on ostale stvari ignorirati, nekome je bitno da ima 15 live kanala Farme ili Parova bez obzira na kvalitet, a nekome je opet bitno da vidi 50000 kanala na listi.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nakon dugo vremena odličan post u ovoj temi. I odlično predano tvviet ima još plus jel za istu cijenu mogu više korisnika gledati sa ostalim se slažem nisam sve testirao ali većinu navedenih. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

Nakon dugo vremena odličan post u ovoj temi. I odlično predano tvviet ima još plus jel za istu cijenu mogu više korisnika gledati sa ostalim se slažem nisam sve testirao ali većinu navedenih. 

 

Slažem se da sam i to možda trebao uzeti u obzir, ali kao što već rekoh ima tu još puno sitnica koje su se mogle uzeti u obzir i onda nikada kraja i stvarno se pretvara u neku "temu broja".

Npr. na jednoj listi od 7€ znam da za 11€ dobiješ 2 konekcije koje možeš gledati sa različitih IP adresa, dok kod TvViet je za 13€ već uključeno 3 konekcije, ali samo sa iste IP adrese. I sad nekome treba, nekome ne. Nekome je bitno da može sa 2 IP adrese, a nekome da gleda u 2 sobe, a nekome ne treba ništa od toga.

Nisam uzeo u obzir da npr. Nextgen i Twobrothers imaju svoj EPG, pa onda da se kod TVViet i Nextgen može gledati 3 dana unatrag neke kanale. Stvarno bi bilo previše sitnica za jedan najobičniji "pregled lista iz osobnog iskustva".

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod tvviet nije iskljucivo sa iste ip... Dozvoljavamo korisnicima i da gledaju na poslu ili na putu uz prethodnu najavu... Tvviet takodjer ima svoj epg, kao i gledanje preko web-a, sto je jako korisno za dosta ljudi... Takodjer, ljubitelji sporta zele sto manje kasnjenje u odnosu na satelit i slicno

 

Naravno, raznolikost u ponudi je jako bitna jer nije moguce odgovarati svima jer ima jako puno razlicitih zahtjeva od strane korisnika...

 

ps. Sto se tice racunanja troskova, napominjem da troskove placanja NE snosi korisnik, tako da se i tu nakupi cca euro :-))

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.10.2018 23:01 (lucluc).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Kod tvviet nije iskljucivo sa iste ip... Dozvoljavamo korisnicima i da gledaju na poslu ili na putu uz prethodnu najavu... Tvviet takodjer ima svoj epg, kao i gledanje preko web-a, sto je jako korisno za dosta ljudi... Takodjer, ljubitelji sporta zele sto manje kasnjenje u odnosu na satelit i slicno

 

Naravno, raznolikost u ponudi je jako bitna jer nije moguce odgovarati svima jer ima jako puno razlicitih zahtjeva od strane korisnika...

 

Kao što rekoh, nisam ulazio baš u detalje, nego sam pokušao napraviti neki općeniti pregled lista (koje sam ja probao) po nekim osnovnim segmentima kao što su kanali, stabilnost, podrška i cijena. Ako bi se ove "dodatne opcije" računale, onda definitivno TVViet i Nextgen dobijaju još extra bodove, jer kod njih ima najviše ""dodatnih" opcija za korisnike, ali vjerojatno je većini to manje bitno.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako nekoga zanima najviše sport poslušajte moj savjet samo Tv viet i Red devils uzmite jer samo u njih imate zeleni travnjak na nogometnom igralištu ,a kod ostalih je zelena razmazana mrlja.
 
1 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Da, ja sam cisto ovo pisao jer ne mislim da je tvviet samo za najzahtjevnije. Ono nije to daleko od istine, ali je i za ljude kojima ne odgovara samo m3u lista...

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc jel ima i mogucnost gledanja preko mag recivera?

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To imaš pravo svaka ima prednosti i mane ali opis je odlična smjernica za ljude koji traže neku listu ovakvo znaju što mogu dobiti za novac. I bolje je uzeti neku od ovih poznatijih nego jednu od hrpe klonova koji se mogu naći na Facebook. Bio sam jednu testirao 3 dana I lik traži 20e mjesečno kao 100posto stabilno itd... Kad je bila Liga prvaka nisi mogao gledati 2 min. U komadu bez smetnje i lik svaljuje na mene krivicu a ja povezan kableom u ruter i imam 100mbit vezu znači stream am 4k bez problema a njegov običan stream šteka... Tako da tko traži trebao bi izabrati nešto od ovih gore ovisno o potrebama... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

lucluc jel ima i mogucnost gledanja preko mag recivera?

 Da, moguce je preko siptv portala

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
I na kraju ako tv viet ubaci kvalitetne planet sport kanale bit će jedini u GRAND PRIX kategoriji,a ovako je s njime i Red devils ,a ostali su u BEST BUY.Jer koristim max tv i ponekad ostavim neki program da gledam preko ove dvojice jer maxtv sve nekako više pogoršava svoju kvalitetu slike.
 
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice