Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.138
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Seki001 kaže...

Hoće li ljudi  sa 50/10Mbps kao šta i ja trenutno imam dok mi neuključe 100/20Mbps  moć gledat taj kanal SK 4K  sa tom brzinom?

 Ja imam isto 50/10mbps i kad je red devil ima 4k kanale za svjetsko nogometno prvenstvo moga sam to gledat.E sad nisam gleda detalje koliki bitrate i ostale parametre je red devils pušta za te 4k kanale,ali slika je bila lipa.

 lijepo šibne 4k u hevcu i bit će dovoljno i 10-15 mbita/s

nemam za potpis
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i kod Nextgena Hrt2 u hd-u :)

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ljudi otkrio sam jos jedan sjajan program za iptv na androidu..ProgTV..mene je odusevio zasada i radi glatko i brz zapping jaci mi je od perfect playera..moram jos malo stabilnost testirati

 

da li netko zna gdje mogu nabaviti/skinuti logose za kanale? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 21:22 (punkrockos).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

ljudi otkrio sam jos jedan sjajan program za iptv na androidu..ProgTV..mene je odusevio zasada i radi glatko i brz zapping jaci mi je od perfect playera..moram jos malo stabilnost testirati

 

da li netko zna gdje mogu nabaviti/skinuti logose za kanale? 

 Usporedi sa perfect playerom, di ti je bolja slika, pa objavi rezultate testiranja.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, epg u mojoj app i web stranici ima mana, ali i to cu brzo rijesiti... Pokusat cu sto prije podesiti da recimo kada se klikne na ikonu kanala, otvori kanal ostane epg u traci, ali za sve treba vremena, morate i to uzeti u obzir... Hvala svakako na svim ovim konstruktivnim prijedlozima/kritikama

 

Sto se tice borbe protiv iptv, nisam bezveze od prije pola godine pisao da nece vise biti jeftinih, a gledljivih listi, te m3u liste skoro pa nece postojati...

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
punkrockos kaže...

ljudi otkrio sam jos jedan sjajan program za iptv na androidu..ProgTV..mene je odusevio zasada i radi glatko i brz zapping jaci mi je od perfect playera..moram jos malo stabilnost testirati

 

da li netko zna gdje mogu nabaviti/skinuti logose za kanale? 

 Usporedi sa perfect playerom, di ti je bolja slika, pa objavi rezultate testiranja.

 

Ni slično...Perfect je baš perfect u odnosu na Progtv.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, epg u mojoj app i web stranici ima mana, ali i to cu brzo rijesiti... Pokusat cu sto prije podesiti da recimo kada se klikne na ikonu kanala, otvori kanal ostane epg u traci, ali za sve treba vremena, morate i to uzeti u obzir... Hvala svakako na svim ovim konstruktivnim prijedlozima/kritikama

 

Sto se tice borbe protiv iptv, nisam bezveze od prije pola godine pisao da nece vise biti jeftinih, a gledljivih listi, te m3u liste skoro pa nece postojati...

Koje veze ima cijena sa gledljivosti listi?Sta cete placati tantijeme T-comu i ostalima?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Stvar je u tome sto ce ovo postati skup sport cak i da sve streamove dobijete besplatno... Cak i da su streamovi stabilni i besplatni, opet ce trebati jako puno uloziti da bi se isporucilo ljudima... Zivi bili pa vidjeli. hahaha

 

Ovo hahaha nikako ne znaci da se smijem tudjoj muci. Pomogao sam nekolicini kolega koji su ok, ali naumpao mi ovdje jedan clan - davatelj iptv usluge i morao sam se nasmijati. Prepoznat ce se on sam :-))

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 23:19 (lucluc).
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo opet prijetnji tj. oštrih upozorenja od izvora iz samog HT-telekoma da će se sve ove ilegalne crne usluge kao tvviet,red-devil,nextgen i ostali svi ti vlasnici u zatvor sa velikim kaznama zbog širenja ilegalnog iptvija.

CS pomalo guše i taj CS više nije kao prije šta je bio a sad je na redu crni iptv tako da sljede jako crni dani za nas koji koristimo iptv na crno tako i za ove što nam prodaju kad završe u zatvoru!

Evo screenshot-a:

 

 

 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...

Evo opet prijetnji tj. oštrih upozorenja od izvora iz samog HT-telekoma da će se sve ove ilegalne crne usluge kao tvviet,red-devil,nextgen i ostali svi ti vlasnici u zatvor sa velikim kaznama zbog širenja ilegalnog iptvija.

CS pomalo guše i taj CS više nije kao prije šta je bio a sad je na redu crni iptv tako da sljede jako crni dani za nas koji koristimo iptv na crno tako i za ove što nam prodaju kad završe u zatvoru!

Evo screenshot-a:

 

 

 Ma o kakvim zatvorima ti pričaš!? Daj ne širi paniku ništa tcom ili vip nemogu napravit kao ni država u zaustavljanju ilegalnog iptv-ia to će ilegalno tržište samo rasti i rasti a oni nemogu ništa učinit da to zaustave...

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Da, epg u mojoj app i web stranici ima mana, ali i to cu brzo rijesiti... Pokusat cu sto prije podesiti da recimo kada se klikne na ikonu kanala, otvori kanal ostane epg u traci, ali za sve treba vremena, morate i to uzeti u obzir... Hvala svakako na svim ovim konstruktivnim prijedlozima/kritikama

 

Sto se tice borbe protiv iptv, nisam bezveze od prije pola godine pisao da nece vise biti jeftinih, a gledljivih listi, te m3u liste skoro pa nece postojati...

 Isto tako bi bilo dobro kad se izađe nazad iz kanala da pokazivač ne bude svaki puta na TV Uzivo, nego da bude na kanalu sa kojeg si izašao (ako kužiš šta mislim). I Child lock recimo :)

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Eh sad koliko je potrebno grupiranje kanala kod lucluca tesko je reci jer on nema tako puno kanala pa da je to prijeko potrebno...netko je rekao prije, a s tim se potpuno slazem da bi nakon sto se otvori svaki kanal trebalo biti ono current-next traka sa mogucnoscu epg opisa na samom tom pokrenutom kanalu i za current i za next bez da se treba van iz kanala...

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc po mom misljenju bi trebalo poredati kanale u grupe npr Hrvatski, Srpski, Dokumentarni, Filmski, Muzicki , Sportski ...

Tada je svaka lista puno preglednija i laksa za trazenje kanala

Neznam kad ces moci davati test za MAG recivere ali bi volio probati kako radi 

 
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja jedva čekam vidjet tu full podršku za MAG recivere i kako će tvviet (lucluc) to posložit.

Ovo preko siptv.portala nije to to.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...

Evo opet prijetnji tj. oštrih upozorenja od izvora iz samog HT-telekoma da će se sve ove ilegalne crne usluge kao tvviet,red-devil,nextgen i ostali svi ti vlasnici u zatvor sa velikim kaznama zbog širenja ilegalnog iptvija.

CS pomalo guše i taj CS više nije kao prije šta je bio a sad je na redu crni iptv tako da sljede jako crni dani za nas koji koristimo iptv na crno tako i za ove što nam prodaju kad završe u zatvoru!

Evo screenshot-a:

 

 

 Ako itko potiče piratstvo onda je to tcom(FARAON) i država koja je toj firmi dala ovlasti FARAONA.Sami tuže i odlučuju o svemu bili upravu ili ne.Infrastruktura većinom još iz stoljeća sedmog,cijene kao da smo u Švicarskoj ili Njemačkoj, a o ponudama paketa glavna stvar je fiksni telefon jer bez fiksnog telefona paketi su isti kao i sa fiksnim telefonom.Ista stvar je i Vip ili A1.Duopol bez granica.Jedino se još tele2 bori u mobilnoj mreži ali neće dugo ili će biti skupa sa tom ekipom.

 

Zašto su od mene napravili da osim tcom koristim i ilegalini iptv?

Zato šta su ukinuli sve programe zbog kojih sam koristija maxtv.Sve kvalitetne programe sportske (eurosport....),dokumentarne (animal planet......) i još usput izgubiše nogometnu ligu prvaka.Ako prekinem ugovor plaćaj penale ,a ima još 18 miseci do isteka ugovora i onda mogu prić u A1 pa će oni onda izgubit ligu prvaka i tako u krug.Dok nedođe treći operater nima sriće, ali tu je FARAON da to nedozvoli.

 

I sad kad malo bolje promislim ja bi triba tužit FARAONA jer zbog njih koristim ilegalni iptv da mogu gledat šta su oni zajebali i da mi pokriju troškove korištenja ilegalnog iptv ili da mogu raskinut ugovor bez penalizacije.Međutim FARAON će se pobrinut da budem debelo kažnjen i budem sluga pokorna.Živija srednji vijek.

 

Neide se priko mora bez kompasa i motora nema veza šta je srednji vijek.

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

oliol   To care! Samo jako!💪

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gledam nextgen preko box aplikacije i nema hrt2 HD.
A tvviet je imao i zanima me skijanje u hd-u, ali ne radi. :( Fakat zivcira kad je non stop neko sranje. Meni se cini da su u gasenju CSa mogli sudjelovati i ovi s iptv-om jer CS je radio bez greske (ajde jedna mjesecno).
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 13:53 (.domagojs.).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa imaš ili si imao isto to skijanje kod tvvieta na Eurosport 1 fhd mislim a na Eurosprt 2 fhd ide biatlon i stvarno su mu eurosportovi sa kvalitetom do 🥚🥚

Ali ovo šta kažeš da HRT2 FHD mu ne radi i očito tu nešta neštima pojma nemam šta ali bilo bi šteta da tu nemožemo gledat ligu prvaka srijedom a da bude stabilno.

U zadnjih par dana otkad je uveden hrt 2 fhd stalno neki problemi sa njim.

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da nema ova kiša veze sa tim!? 

hmm..

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zaista je problem sa signalom. Naime, na istoj anteni arene hr su ok, dok hrt2 nije. Nisam u mogucnosti da djelujem, cekam kolegu da dodje i podesi antenu. Izvinjavam se

 
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zaista je problem sa signalom. Naime, na istoj anteni arene hr su ok, dok hrt2 nije. Nisam u mogucnosti da djelujem, cekam kolegu da dodje i podesi antenu. Izvinjavam se

 ahahahah ali nemoj sad popravljajući antenu pokvarit arene radi hrt-a 

šalim se pa nije valjda riblja kost u pitanju 

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa šta je bilo Next-gen....sve puklo???
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
lucluc kaže...

Zaista je problem sa signalom. Naime, na istoj anteni arene hr su ok, dok hrt2 nije. Nisam u mogucnosti da djelujem, cekam kolegu da dodje i podesi antenu. Izvinjavam se

 ahahahah ali nemoj sad popravljajući antenu pokvarit arene radi hrt-a 

šalim se pa nije valjda riblja kost u pitanju 

 Svaka čast kolega,prvi si 'pročitao' da je riječ o lošem signalu 😁OiV transponder ima nešto niži signal od MAXtv i čim tanjur nije u centru,eto problema. A baš mi je lucluc rekao da će morati naručiti opremu za grijanje sat tanjura zimi kod snijega,jer u suprotnom će ga ekipa s foruma razapeti hahaha 😁

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Maldini-CRO kaže...
Pa šta je bilo Next-gen....sve puklo???

 Bit ce da je, ujutro nesto malo radilo kasnije pocelo pucati, sada apsolutno nista ne radi..:(

De gustibus non est disputandum.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kaze da je pod ddos napadom. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Javio se Next gen na faceu....trenutno su pod jakim ddos napadu na servere....rade sve sto mogu da vrate stvar na svoje mjesto....
E sad dali su telecomi poceli igrat igru ili konkurencija...trećeg nema
Inace ovakve stvari se radi kad je vikend u udarno vrijeme
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 16:19 (Maldini-CRO).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nevjerujem da T-com na taj način djeluje ili vip(a1) sa takvom vrstom napada prije će bit netko od konkurencije.

T-com i ViP imaju druge načine ako žele ometat iptv ilegalu bar tako mislim.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja krivim lucluca. :P

 

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni su blokirali viber. Ali greskom... napravio tvviet zajednicu, slao pozivnice u grupama i oni to detektovali kao spam. Nigdje veze jer nisam slao nekome nepoznatom, nego samo ljudima koji su se javljali korisnickoj sluzbi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zatražio sam test nova-iptv i mogu reci da sve radi uredu i bez trzanja  na t-com.Upravo gledam utakmicu Rijeka-Lokomotiva i nema nikakvog trzanja i prekida .Za sad sam zadovoljan  a i cijena je ok i imaju sve ono što gledam a to je najviše Dokumenarni program.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice