Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.646
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Stula pa tu odmah treniras intelegenciju recimo Premium 8 sad mislis dal hbo ili hbo3 pa zanimljivo to hhahaha.Ja i luc luc se dugo znamo jos sa sf foruma onako prolazno tako da necu nista komentirat o zna sta je za njega najbolje valjda, a ko voli nek izvoli kako kazu kod nas.

 

moram priznat da nisam najbolje razumio tvoj post. meni nije problem ako nesto ima nedostataka. veci problem mi je ako se ti nedostaci ne rijesavaju, odnosno ako ne vidim nikakav napredak. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
Stula kaže...

evo da se ne prica kako se samo hvali tvviet moze malo i kritika/prijeloga, kako god. uzeo za probu na mjesec dana. kvalitetu slike necu komentirat jer je tu sve jasno. medjutim zanimaju me neke druge stvari. na epg se da poradit, naime, kad se klikne

na epg zar se ne moze dobit detaljan

opis serije, filma ili kaj god vec se vrti. meni to nije problem jer ako pise juventus-barcelona sve je jasno. ali

kad zena gleda serije ili filmove bilo bi zgodno da se moze vidit detaljan opis. druga stvar su "premium" kanali. ako je hbo onda je valjda hbo, a ne premium 10 recimo. 

 

za sada samo to..

 Da, u pravu ste. Inace, poceli smo dosta razlicitih poboljsanja, pa malo kasnimo sa svime, ali sto se tice epg, bit ce uskoro detaljan epg. Premium kanale iz odredjenih tehnickih razloga sada ne mozemo preimenovati, ali stavili smo ikone koje odgovaraju kanalima, a u m3u listama smo preimenovali vec. Takodjer, pripremamo i novi kodi addon takodjer sa prosirenim epg.

 

kao prvo.. jel moze bez toga "vi". eto, zahvaljujem na odgovoru. vidim da se radi punom parom i to je pohvalno. kao sto sam rekao meni epg i nije toliko bitan.(mogu ja pogledat i na mojtv) ali vjerujem da ima korisnika kojima je to bitno i da je sve na jednom mjestu.

 

usput.. lazy iptv app ima lijepo sucelje, dosta mogucnosti i fino slozen epg. 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Stula pa tu odmah treniras intelegenciju recimo Premium 8 sad mislis dal hbo ili hbo3 pa zanimljivo to hhahaha.Ja i luc luc se dugo znamo jos sa sf foruma onako prolazno tako da necu nista komentirat o zna sta je za njega najbolje valjda, a ko voli nek izvoli kako kazu kod nas.

 Beni, Benii..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
lucluc kaže...
Stula kaže...

evo da se ne prica kako se samo hvali tvviet moze malo i kritika/prijeloga, kako god. uzeo za probu na mjesec dana. kvalitetu slike necu komentirat jer je tu sve jasno. medjutim zanimaju me neke druge stvari. na epg se da poradit, naime, kad se klikne

na epg zar se ne moze dobit detaljan

opis serije, filma ili kaj god vec se vrti. meni to nije problem jer ako pise juventus-barcelona sve je jasno. ali

kad zena gleda serije ili filmove bilo bi zgodno da se moze vidit detaljan opis. druga stvar su "premium" kanali. ako je hbo onda je valjda hbo, a ne premium 10 recimo. 

 

za sada samo to..

 Da, u pravu ste. Inace, poceli smo dosta razlicitih poboljsanja, pa malo kasnimo sa svime, ali sto se tice epg, bit ce uskoro detaljan epg. Premium kanale iz odredjenih tehnickih razloga sada ne mozemo preimenovati, ali stavili smo ikone koje odgovaraju kanalima, a u m3u listama smo preimenovali vec. Takodjer, pripremamo i novi kodi addon takodjer sa prosirenim epg.

 

kao prvo.. jel moze bez toga "vi". eto, zahvaljujem na odgovoru. vidim da se radi punom parom i to je pohvalno. kao sto sam rekao meni epg i nije toliko bitan.(mogu ja pogledat i na mojtv) ali vjerujem da ima korisnika kojima je to bitno i da je sve na jednom mjestu.

 

usput.. lazy iptv app ima lijepo sucelje, dosta mogucnosti i fino slozen epg. 

 Jeste, pokusavamo se u biti ne izgubiti u ovim novim stvarima koje smo zapoceli. Tako da posto je naglo povecan priliv novih korisnika, a svi gledani kanali su u visokom bitrate-u, morali smo staviti sve projekte po strani i drasticno prosiriti kapacitet... Tu su naravno bile pripreme i rad na tcom problemu koji smo rijesili i prije stvarnog nastanka... Nakon toga zbog ogromnog broja interesanata, ministra platforma, kao i h265 - test je trenutno na prvom mjestu. Odmah po toj realizaciji, krecemo sa dodavanjem novih kanala i nastavak rada na epg i poboljsanju android app i kodi addona... potom krecemo sa napretkom tv on demand... do tada ce se h265 dovoljno istestirati i tada cemo znati da li da se dodaje jos kanala u h265 ili ide na pauzu... to je to u kratkim crtama :-))

 

Ps. dok nisam zaboravio, narucio sam i znacajan broj ministra player aktivacija... Tako da ce se iste moci kupiti i preko nas po znatno nizim cijenama, a mozda bude i gratis aktivacija, vidjet cemo

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 17:29 (lucluc).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Stula pa tu odmah treniras intelegenciju recimo Premium 8 sad mislis dal hbo ili hbo3 pa zanimljivo to hhahaha.Ja i luc luc se dugo znamo jos sa sf foruma onako prolazno tako da necu nista komentirat o zna sta je za njega najbolje valjda, a ko voli nek izvoli kako kazu kod nas.

 Beni, Benii..

 hahahaha meni baca i na onog još daljnjeg brojke i slova net hooligana s3m4n3m4n 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 17:28 (Seki001).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Stula pa tu odmah treniras intelegenciju recimo Premium 8 sad mislis dal hbo ili hbo3 pa zanimljivo to hhahaha.Ja i luc luc se dugo znamo jos sa sf foruma onako prolazno tako da necu nista komentirat o zna sta je za njega najbolje valjda, a ko voli nek izvoli kako kazu kod nas.

 Beni, Benii..

 hahahaha meni baca i na onog još daljnjeg brojke i slova net hooligana s3m4n3m4n 

 I ovaj bude brzo letio.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za korisnike Red Devils liste, dodati su Cinemax 1 i Cinemax 2 u FHD rezoluciji sa izborom titla. Trenutno u TEST fazi.
Pozdrav

PM
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 20:48 (Red Devils IPTV).
 
14 0 hvala 2
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bravo Red...još HBO isto tako :)
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bravo, i ubaci cinestar comedy ako si u mogucnosti,bilo bi odlicno :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da velim, ona lista koju mi je dsuki poslao, ne radi navecer, preko dana radi, al ono sto sam htio istaknuti je da je u toj listi portugalski sport tv 1 uhd, znaci sportski kanal u 4k...recimo sad mi bez problema radi snimka portove tekme na tom kanalu...slika je genijalna...mozda bi ovi nasi istaknutiji provideri tipa tvviet i reddevils mogli staviti pokoji 4k sportski program u svoje liste...jel se planira sto po tom pitanju?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kako ju gledas ja preko smart tv aplikacije i ide bez problema
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Preko perfect playera...preko dana radi, navecer ne...

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nije dobro smart tv aplikacija jedino na njoj radi stalno zna neki kanal nekad da zablokira ali prebacis na drugi i vratis ali to mozda recimo u 5 sati 2 puta ima dana sta ide ono.Recimo meni na vlc nece zeza ali na smart ide nije jedina vecinom sve liste.Bitka zeza na vlc a na smart tv aplikaciji radi bezprekorno tako i tvvijet vlc zeza, a na smart tv ide solidno.Tako i ostale liste
Isto ministra na stb rijetko kome dobro radi od 20 servera recimo 5 ih ok i to se vidi odmah ko ima kakav server
 
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Nije dobro smart tv aplikacija jedino na njoj radi stalno zna neki kanal nekad da zablokira ali prebacis na drugi i vratis ali to mozda recimo u 5 sati 2 puta ima dana sta ide ono.Recimo meni na vlc nece zeza ali na smart ide nije jedina vecinom sve liste.Bitka zeza na vlc a na smart tv aplikaciji radi bezprekorno tako i tvvijet vlc zeza, a na smart tv ide solidno.Tako i ostale liste
Isto ministra na stb rijetko kome dobro radi od 20 servera recimo 5 ih ok i to se vidi odmah ko ima kakav server

 

uf.. daj koji zarez stavi, moze.. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na HRT aplikaciji vidim da  i HRT1 ima oznaku HD, isto ka i HRT2 HD.Idemo naprid pomalo.

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula ubuduce me zaobidi ti ako pravopis volis fulao si temu.A ja sam doktor za tebe za ovu temu tako ti se drzi pravopisa,a o iptv nemas pojima vidim i ostavi nama koji se razumijemo u to.
 
0 2 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

Na HRT aplikaciji vidim da  i HRT1 ima oznaku HD, isto ka i HRT2 HD.Idemo naprid pomalo.

 Tako je Oliol a onaj MaxtvS na Sat.Forumu priča da među svim tim HD kanalima šta planiraju puštat na maxtv platformu pomalo kroz sljedeće vrijeme ulaze i ti HRT 1,2,3,4 u FullHd-eu.

Znači od ovih nacionalnih jedino onaj šugavi RTL ima još onu groznu sliku u SD-eu da čak i ovo Svjetsko Rukometno prvensto nema šanse da  gledam kod njih nego prebacim na Arenu 1 kod tvviet-a u FullHd i guštam.Tako sam gledao i Hrvatska : Island a večeras čekam Francuska : srbija...

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 14:02 (Seki001).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Stula ubuduce me zaobidi ti ako pravopis volis fulao si temu.A ja sam doktor za tebe za ovu temu tako ti se drzi pravopisa,a o iptv nemas pojima vidim i ostavi nama koji se razumijemo u to.

 Nemaš ti blage veze. Pišeš o glupostima cijelo vrijeme. I dobro ti je kolega napisao, tvoj svaki post niđe veze.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

oliol ako ništa moćemo bar gledat ligu prvaka srijedom na HRT 2 FHD hahahah dobro ima to sad već i na nekim listama ali ovako će bit i na maxtv-u 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Stula ubuduce me zaobidi ti ako pravopis volis fulao si temu.A ja sam doktor za tebe za ovu temu tako ti se drzi pravopisa,a o iptv nemas pojima vidim i ostavi nama koji se razumijemo u to.

 Nemaš ti blage veze. Pišeš o glupostima cijelo vrijeme. I dobro ti je kolega napisao, tvoj svaki post niđe veze.

 eto ti imas veze

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
x18x05x kaže...
dsuki kaže...
Stula ubuduce me zaobidi ti ako pravopis volis fulao si temu.A ja sam doktor za tebe za ovu temu tako ti se drzi pravopisa,a o iptv nemas pojima vidim i ostavi nama koji se razumijemo u to.

 Nemaš ti blage veze. Pišeš o glupostima cijelo vrijeme. I dobro ti je kolega napisao, tvoj svaki post niđe veze.

 eto ti imas veze

 I za tebe važi ovo napisano. Dijakritički znakovi su obavezni, tako da ni ti nisi ništa bolji od ovog gore.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x za tebe sam doktor iptv ,a koliko vidim ti momak malo drhtis,skaces,nerviras se nije ti to dobro za godinu dana ces puc viruj.Zena ce te ostavit i zavrsit ces u birtiji sa cigarom u ustima
 
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Stula ubuduce me zaobidi ti ako pravopis volis fulao si temu.A ja sam doktor za tebe za ovu temu tako ti se drzi pravopisa,a o iptv nemas pojima vidim i ostavi nama koji se razumijemo u to.

 

ja uopce ne sumnjam da ti znas puno vise od mene o iptv, ali to ti ne znaci bas puno ako ces i dalje pisat nerazumljivo.

 

stovise, ne patim od pravopisa. vidis da pocinjem recenicu sa malim slovom, ali zarezi su bitni ako zelis da ti recenica ima smisao.  

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
x18x05x za tebe sam doktor iptv ,a koliko vidim ti momak malo drhtis,skaces,nerviras se nije ti to dobro za godinu dana ces puc viruj.Zena ce te ostavit i zavrsit ces u birtiji sa cigarom u ustima

 

a ti se odmah poceo tresti cim sam ti dobronamjerno rekao da ne bi bilo lose da stavis pokoji zarez da te svi skupa bolje razumijemo.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula ne citaj moje poste ionako kad pocinjem dijelit ovdje sa 1000% kapaciteta neces nista dobit moj zadnji post prema tebi
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
x18x05x za tebe sam doktor iptv ,a koliko vidim ti momak malo drhtis,skaces,nerviras se nije ti to dobro za godinu dana ces puc viruj.Zena ce te ostavit i zavrsit ces u birtiji sa cigarom u ustima

 Kao prvo ne postoji doktor iptv-a. Ne brini se za moje mentalno stanje, gledaj sebe. Samo ti nastavi posjećivat barove, tamo ti je mjesto a ne ovdje na forumu. 

 

Usput, pročitaj kako se pravilno citira.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 16:15 (x18x05x).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Stula ne citaj moje poste ionako kad pocinjem dijelit ovdje sa 1000% kapaciteta neces nista dobit moj zadnji post prema tebi

 

dosao sam ovdje da naucim nesto o iptv i sad mi kazes da ne citam postove od doktora iptv. pa zasto si takav.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sinoć sam uspija dobit test listu od genip.tv i malo sam je pogleda onako brzinski da vidim ima li šta interesantnog onako na prvu.Ima tj.naša sam jedan portugalski sportski 4k kanal.Ostalo je manje više standardno.Dobra slika na mnogim kanalima i imaju videoteku.O stabilnosti nemogu,ali sveukupno dobar dojam.Imaju i ex yu programe u raznim rezolucijama.

 Imaju i meni potrebna 2 planet sporta fhd rezolucije,ali bolje ti planet sportovi izgledaju kod Red devil i Tv viet.

 Kako mi je ovo četvrta strana lista koju uspoređujem moram kazat da mi je drago da sam i to isproba tako da imam uvid i u te strane liste i vidija sam na mnogim kanalima fantastičnu sliku(dobri moj max tv odnija te lipi vrag).

 

 Uspoređujući 4 strane liste ovako bi napravija tablicu:

 

1.Beni 111  strana lista (nema imena ali u url adresi ima naziv nordicone.tv) i ima 3 planet sporta fhd koja dobro izgledaju

2.Rapid lista koja me oduševila sa videotekom( skoro duplo skuplja lista od genip.tv ali je i bolja)

3.Genip.tv

4.Clearstreamziptv

 

Drago mi je da sam vidija kako ima kvalitetnih fhd i 4k slika, a naš dragi max tv na istoj mojoj tv i istoj infrastrukturi izgleda lošije i u njihovoj HD rezoluciji.  HT,HT vrag ti piz odnija.

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ova prva tvoja mi ima sličan naziv na jednu listu koju sam kratko koristio a to je Nordic IPTV.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 18:15 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ova prva tvoja mi ima sličan naziv na jednu listu koju sam kratko koristio a to je Nordic IPTV.

 Tražija sam i ja ,ali kad usporedim kanale beni111-nordic liste sa svim listama koje u sebi imaju naziv nordic onda se kanali neslažu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice