Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.748
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nije bitna cijena nego pošalji na pm neki kontakt od tog super servera gdje sve radi u cs. Stalno čitamo radi sve ali koga god pitaš za kontakt nitko nema kontakt .
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
ciperca kaže...

lucluc hoce biti uskoro ostali rtl-ovi kanali jer roditelji mi probise glavu,barem rtl passion

 Bit ce uskoro dodani...

 

 

Sto se tice h265, dodat cu poseban - testni kanal, pa javiti ovdje kada bude dostupan

 lucluc jel Ministra spremna i jel se moze testirati?

Hoces li taj test u h265 omoguciti i nama koji imamo Mag recivere ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 20:20 (pixa11).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran0904 kaže...
Nije bitna cijena nego pošalji na pm neki kontakt od tog super servera gdje sve radi u cs. Stalno čitamo radi sve ali koga god pitaš za kontakt nitko nema kontakt .

 A sta ce ti kontakt? Da zicas test?

dennis the menace
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nije da zicam test ( čak je to i nepristojna riječ jer ne znaš moje imovinsko stanje )
I tvog prodavatelja iptv ( prije par mjeseci kad si mi poslao mail ) nisam pitao za test a on mi je tad odgovorio da ne prima nove korisnike . Svi nešto hvalite i pričate a ništa konkretno
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 20:39 (goran0904).
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@joleog ova geni rastura lista ima uzas puno sporta i drugih u FHD brzina i preko 10 mbps na sky njemacka 17 mbps inace meni ispod top 20 listi ali dobra rapid mi isto ispod top 20 ali isto ok hahahaa znaci ima i boljih
 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Slika je uistinu vrh i zbilja je sport užitak gleati.Meni osobno nesmeta šta su to inozemni programi jer mi je najbitnija slika,

Pogledaj recimo sliku na poljskim sportskim programima.....vrh vrhova

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran0904 ne vjeruj da otvara sve ja bih prvi znao od nasih polaris pink cio i nesto lokalaca neznam dali smijem ovdje postavit sta otvara sve trenutno cs javno
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Polaris i Pink su public, nije to nikakava mudrost za imat, dobijes reshare za kikiriki.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog da vidim odlicna slika nemogu nac planet sport jer ima vise verzije lista vidim po velicini moram se malo poigrat i nac i te
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 aj slikaj max i dobis 100 listi odmah koje oces
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran0904 kaže...
Nije da zicam test ( čak je to i nepristojna riječ jer ne znaš moje imovinsko stanje )
I tvog prodavatelja iptv ( prije par mjeseci kad si mi poslao mail ) nisam pitao za test a on mi je tad odgovorio da ne prima nove korisnike . Svi nešto hvalite i pričate a ništa konkretno

 

Valjda ti je jasno da je u takvo nesto jako jako jako tesko upast bez obzira na novce u dzepu.

 

Moj info je od covjeka koji je u CS vodama od samog pocetka i ne razbacuje se takvim izjavama bez pokrica.

dennis the menace
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@dsuki ,ne trebaš zbog mene pisati znam ja šta ide public ( satelitsku i card sharing I programiranje d2mac i kartica kad je krenulo ) koristim već trideset godina i znam jako dosta o tomu ali stalno citam bajke o serveru-ima na kojem radi sve i spominju se cifre a nitko ne zna kontakt .
Čak se jedno vrijeme pisalo da je samo za kladionice a svi znamo koje provajdere koriste kladionice . Pa onda da je to samo za bogatu elitu ( a bogataši najmanje gledaju TV i tako redom )
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:07 (goran0904).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran0904 kaže...
@dsuki ,ne trebaš zbog mene pisati znam ja šta ide public ( satelitsku i card sharing I programiranje d2mac i kartica kad je krenulo ) koristim već trideset godina i znam jako dosta o tomu ali stalno citam bajke o serveru-ima na kojem radi sve i spominju se cifre a nitko ne zna kontakt .
Čak se jedno vrijeme pisalo da je samo za kladionice a svi znamo koje provajdere koriste kladionice . Pa onda da je to samo za bogatu elitu ( a bogataši najmanje gledaju TV i tako redom )

 imas listu na pm

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
lucluc kaže...
ciperca kaže...

lucluc hoce biti uskoro ostali rtl-ovi kanali jer roditelji mi probise glavu,barem rtl passion

 Bit ce uskoro dodani...

 

 

Sto se tice h265, dodat cu poseban - testni kanal, pa javiti ovdje kada bude dostupan

 lucluc jel Ministra spremna i jel se moze testirati?

Hoces li taj test u h265 omoguciti i nama koji imamo Mag recivere ?

 Ministra radi sa jednim kanalom. Ima jos finesa da se odrade. Nadam se sredinom sljedece sedmice da ce biti ok sve. Da, pustit cu h265 kanal i tamo.

 

https://imgur.com/gQobm2q

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:31 (lucluc).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni iz t coma frajer kod kuce nudio max tv i total za 1200 kn zauvijek veli.Prije mjesec dana ga zovem dal jos stoji ponuda kaze na zalost provalili ih nemoze vise,kaze javim se kad bude islo nema svi lazeju da ide
 
1 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
pixa11 kaže...
lucluc kaže...
ciperca kaže...

lucluc hoce biti uskoro ostali rtl-ovi kanali jer roditelji mi probise glavu,barem rtl passion

 Bit ce uskoro dodani...

 

 

Sto se tice h265, dodat cu poseban - testni kanal, pa javiti ovdje kada bude dostupan

 lucluc jel Ministra spremna i jel se moze testirati?

Hoces li taj test u h265 omoguciti i nama koji imamo Mag recivere ?

 Ministra radi sa jednim kanalom. Ima jos finesa da se odrade. Nadam se sredinom sljedece sedmice da ce biti ok sve. Da, pustit cu h265 kanal i tamo.

 daj pusti ministru kanale  hahahah

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:18 (Splićanin).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bok

Trebam savjet. Čitam već par dana o iptv-u i listama ali nije mi baš jasno. Uglavnom, htio bi gledati TV preko interneta na android TV-u. 

Imam instaliran kodi i ako dobro shvaćam trebam upisati adresu liste u add-on. E sad koju listu?

Vidim da se uglavnom priča o sportskim programima, a mene sport ne zanima. Zanimaju me filmovi, serije, dokumentarci i slično. 

Odakle da krenem?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Antonio3003 kaže...

Bok

Trebam savjet. Čitam već par dana o iptv-u i listama ali nije mi baš jasno. Uglavnom, htio bi gledati TV preko interneta na android TV-u. 

Imam instaliran kodi i ako dobro shvaćam trebam upisati adresu liste u add-on. E sad koju listu?

Vidim da se uglavnom priča o sportskim programima, a mene sport ne zanima. Zanimaju me filmovi, serije, dokumentarci i slično. 

Odakle da krenem?

 imas full paket listu na pm

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
lucluc kaže...
pixa11 kaže...
lucluc kaže...
ciperca kaže...

lucluc hoce biti uskoro ostali rtl-ovi kanali jer roditelji mi probise glavu,barem rtl passion

 Bit ce uskoro dodani...

 

 

Sto se tice h265, dodat cu poseban - testni kanal, pa javiti ovdje kada bude dostupan

 lucluc jel Ministra spremna i jel se moze testirati?

Hoces li taj test u h265 omoguciti i nama koji imamo Mag recivere ?

 Ministra radi sa jednim kanalom. Ima jos finesa da se odrade. Nadam se sredinom sljedece sedmice da ce biti ok sve. Da, pustit cu h265 kanal i tamo.

 daj pusti ministru kanale  hahahah

 
Ubij me ako znas sta je ovo o cemu se prica :-)))

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran0904 kaže...
@dsuki ,ne trebaš zbog mene pisati znam ja šta ide public ( satelitsku i card sharing I programiranje d2mac i kartica kad je krenulo ) koristim već trideset godina i znam jako dosta o tomu ali stalno citam bajke o serveru-ima na kojem radi sve i spominju se cifre a nitko ne zna kontakt .
Čak se jedno vrijeme pisalo da je samo za kladionice a svi znamo koje provajdere koriste kladionice . Pa onda da je to samo za bogatu elitu ( a bogataši najmanje gledaju TV i tako redom )

 I ja sam gledao d2mac kanale dok su jos bili na Astri, i sky isto.

 

Uopce me ne zanima da li vjerujes ili ne, za mene je informacija tocna.

 

Da se zainatim, vjerojatno bih dosao do te linije, ali sta cu onda s njom kad niti nemam satelitsku? IPTV zakon.

dennis the menace
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
netko je spominjao ovdje da ima lista sa svim US sportskim PASS kanalima? Kak se zove ta lista?
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Za sve neupucene ministra je naziv za noviji stalker portal.
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
goran0904 kaže...
@dsuki ,ne trebaš zbog mene pisati znam ja šta ide public ( satelitsku i card sharing I programiranje d2mac i kartica kad je krenulo ) koristim već trideset godina i znam jako dosta o tomu ali stalno citam bajke o serveru-ima na kojem radi sve i spominju se cifre a nitko ne zna kontakt .
Čak se jedno vrijeme pisalo da je samo za kladionice a svi znamo koje provajdere koriste kladionice . Pa onda da je to samo za bogatu elitu ( a bogataši najmanje gledaju TV i tako redom )

 I ja sam gledao d2mac kanale dok su jos bili na Astri, i sky isto.

 

Uopce me ne zanima da li vjerujes ili ne, za mene je informacija tocna.

 

Da se zainatim, vjerojatno bih dosao do te linije, ali sta cu onda s njom kad niti nemam satelitsku? IPTV zakon.

 

Denis, evo, prodam ti ja satelitsku i Enigma2 receiver (sve kompletno, ja skinio s krova)

WAVEFRONTIER satelitska antena TOROIDAL T-90

 

...pa kad postaviš (ali obavezno na vrh krova), nabaviš tu liniju, pa nam photoš., ovaj - poslikaj dokaz da rade, može?

 

:)

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:41 (ZdravacVZ).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
Za sve neupucene ministra je naziv za noviji stalker portal.

 ...odnosno jedna vrsta "onoga" što se nalazi na MAG receiverima.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joleog kaže...
oliol kaže...

Evo malo me zainteresira beni111 za ove strane liste , malo na internetu pretražim da vidim šta se može nać i kolike su cijene.U jednom svome postu spomene rapid. Nađem rapidiptv i pročitam šta ljudi nude ,koja je cijena i može li se uzet ikakav test.

 

Cijena 1misec=19€,3=39 itd....,  a test 24sata=1,90€ kažu da imaju 7500 kanala nisam moga pribrojit,ali to je virujem brojka sa filmovima.

 

Uzmem taj test i isprobam kako to izgleda.I mogu reč da izgleda odlično.Kvalitetno i sve lipo posloženo.E sad kakva je stabilnost neznam.Puno kanala ima fhd kvalitet i slika je odlična.Za ljubitelje sporta puno kanala po raznim kategorijama.

 Područje ex jugoslavije je u jednoj grupi 274 kanala raznih rezolucija.

 

Najviše su me oduševili filmovi u puno kategorija od oskar do 4k lipo posloženo.Uzmem jurasic park u 4k zadnji u serijalu i kažem da hoću gledat priko kodija ,kodi nađe sam titlove i uživaj (3840x1606)koja lipa slika.

 

Moja nevolja nemaju planet sportove, tako da sam  i dalje  korisnik Tv viet i Red devil.Kupija bi 3miseca=39€ i napravija svoju favorit listu.

 

Eto ovo sam ukratko opisa jedan test iptv usluge koja se može kupit bez da je dili beni111. I da ima planet sportove bija bi korisnik rapidiptv.

 

 

 Ovako....

Oliol vidim da ti je kao i meni prioritet sport. Pošto nisi usko orjentiran isključivo na naše liste preporučam ti geniptv.net.Koristim ih već više od godinu dana i prezadovoljan.Dosta su slični Rapidu ali dosta tj upla jeftiniji.

Serveri su stabilini.Skoro svi mogući sportski kanali su u FHD.Sliika je neusporedivo bolja nego na MAX tv kojeg imam za naše programe.

Imaš mogućnost ulaza preko portala u svoj account i sortiranje kanala koje želiš gledati a koje izbaciti.To ti je dobro da si ostaviš samo one koje stvarno gledaš a bespotrebne izbaciš.

Imaju i par 4 K kanala ali ja sa MAG 254 nemogu gledati pošto on ne podržava 256 hevc

Imamo sličnu situaciju i svakako možeš isprobati ovu listu i vjeruj da nećeš požaliti.Uistinu je užitak gledati sav taj sport u FHD.Tek tad vidiš koliko nam lošu sliku isporučuje HT na Arenama i Sportklubovima.

p.s. Imaš i Plannet sport 1 i 2 na toj listi.

 

 

 Sve super, ali planet sport ja ne nalazim kolega...

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ ja saljem a ti placas pivu u 4M jel moze
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da priopcim da je ona lista od dsukija imala kvalitetne strane sportske programe, ali je vec prestala radit 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Antonio3003 kaže...

Bok

Trebam savjet. Čitam već par dana o iptv-u i listama ali nije mi baš jasno. Uglavnom, htio bi gledati TV preko interneta na android TV-u. 

Imam instaliran kodi i ako dobro shvaćam trebam upisati adresu liste u add-on. E sad koju listu?

Vidim da se uglavnom priča o sportskim programima, a mene sport ne zanima. Zanimaju me filmovi, serije, dokumentarci i slično. 

Odakle da krenem?

 

Na kodi ukljucis PVR IPTV Simple Client, nakon toga javis se reddevilu na email ili uzmes listu od tvvieta, ubacis listu u Iptv simple client i to je to, sad koju listu ces uzet, to je na tebi

XBL - skols1555
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dsuki kaže...
ZdravacVZ ja saljem a ti placas pivu u 4M jel moze

 Ma ako linija otključava, onda i u SantaMariji   ;)

6 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

U grupi ex-yu su Planet sport 1 i 2.Pri dnu te liste tj zadnja 2 programa u toj grupi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 21:55 (joleog).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice