Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.125
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna tko bilo kakvu listu u H.265?

nije mi bitno exyu nego samo da je u hevcu

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam primijetio stekanje tvvieta na sportskim programima  sve je radilo uredno, a sci fi i vh classic bas i ne gledam pa ne mogu komentirati...

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ja imam par programa u benijevoj listi hevc mislim da je samo hd  ,povodom dinamovog prolaska ,da je danas živ ivo Tomić ja bih ga slušao na radiju nebi sigurno gledao utakmicu danas ,stariji znaju kaj govorim ,nadam se da će kolega oliol baciti koji stih  i molim kolegu sekija nek napravi novo ime jer mi fali..vraaaaati seeeee , a i beni bi dobrodošao...

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 21:40 (fukavac).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...
pugot kaže...
crni pauk kaže...

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next gen listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 Ovo mi je baš čudno, jer od svih koje sam probao nextgen je definitivno najljubazniji i najkulturniji. Da ga nisi pomijesao sa onim Next TV ?

 Ispricavam se next tv je bio u pitanju :)

 

Haha. Vjeruj mi da mi je to odmah palo na pamet kad sam pročitao što si napisao. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jedna mala brza pismica za uspjeh dinama.

 

Doša je taj dan

ostvarija se plavi san.

 

Zagreb piva,zagreb slavi

ćesima su tricu dali.

 

I tako veselje traje 

a dinamo ide dalje.

 

Na krilima puka svog 

pomoć će i dragi bog.

 

 

 

 

 

 
11 3 hvala 4
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zokisan kaže...

I meni je štekalo kod tvviet...i tako danima vec - da uzimam to pod normalno. Nije stvar u internetu osim ako tcom namjerno malo pusta kako treba, a malo zajebava.

Znaci, ne šteka konstantno nego pola sata utakmice odlicno pa krene zastajkivanje....ne gledam previse tv,, al volim npr. vh1 classic i onda si prebacim na njega a on trza...naletim poslijepodne na Stargate (SG1) na SciFi, pozelim se prisjetiti - šteka, stane slika, itd. Prebacim na Nova iptv kod svake takve smetnje i tamo normalno odgledam. 

Malo mi je to cudno. Kad radi, radi...i to na dva uredjaja istovremeno, al malo precesto se desava da ne radi.

Lucluc je korektan, kanali su vidljivo najbolje razlucivosti, al 12eura za igre pogadjanja do koga je stvar i kad ce raditi kako treba...hm. Svako dobro!

 Ja sam kod njega višegodišnji pretplatnik. Uglavnom 24 sata dnevno 7dana tjedno sve radi besprijekorno,(u mojoj obitelji tv je cijeli dan upaljen). Tu i tamo zna se dogoditi nekakav problem s nekim kanalom, odmah javim luclucu i to bude riješeno u roku 3-4 minute. Jednom-dvaput godišnje zna doći do nekog ozbiljnijeg kvara,a info o tome lucluc objavi ovdje, te riješi problem. Ovo što ti pišeš nisam doživio,a da tako tvviet radi ne bi imao tako brojne pretplatnike čiji se broj stalno povećava.

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kao što je vidljivo, nisam direktno "optuzio" Tvviet, samo se nadodao na komentar da se javi jos netko kome steka Tvviet. 

Ministru vise ne mogu koristiti, valjda isteklo to probno razdoblje - al usporudjujuci ministru , siptv i android aplikaciju, moguce da me siptv zajebava. Nekad mi se cini da mu je lista "preteska", ako je to uopce moguce (ili oni tad imaju probleme sa svojim serverima/cime vec) jer mu treba duze da krene buffering kad prebacim, itd...dok na Ministri i androidu nisam primjetio štekanje Tvvieta (al ponavljam, ne gledam previse tv (siptv), a i tad mali broj istih kanala - na androidu si rijetko pustim da bih mogao kroz veci broj pokusaja/usporedbi tvrditi sa sigurnoscu).

Imao sam jednom slican/cudan problem sa reddevils listom, gdje su radila samo 3-4 kanala, a sve ostalo štekalo - dok nisam iskljucio tv iz struje (to se desilo odmah na pocetku koristenja liste i poslije je radilo normalno, dok u slucaju s Tvviet nije pomoglo). Svako dobro!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. Upravo se radi rekonstrukcija kompletne mreze da bi odredjeni korisnici mogli gledati bez prekida u trenutcima kada njihova mreza ima problem. Malo cudno zvuci, ali desi se dakle da odredjeni hr korisnici imaju greske na nekim ili svim kanalima, te ti prekidi traju do pola sata. Ja u svakom trenutku mogu dokazati da je u biti problem kod njihovog provajdera, ali i to mozemo izbjeci. Rekonstrukcija ce biti zavrsena prekosutra ujutro. Do tada, a i poslije kome god prekida, samo ocita ip adresu preko: www.iplocation.net i u tekstualnom obliku posalje korisnickoj sluzbi.

 

Sto se tice scifi, vec 15 dana je u full hd - 7mbps. Odradit cu neke preinake danas, pa javite kako radi.

Epic drama - u toku dana ce biti preuzeta sa satelita, pa javite kako radi

Sto se tice arenasport, tu zaista nisam primjetio nikakve smetnje

Hrt2 - ispeglao sam nesto dodatno, pa javite kako izgleda

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 10:02 (lucluc).
 
2 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav svima,

 

Nakon dugogodišnjeg korištenja CS-a, odlučio sam upogoniti IPTV na Enigma 2 receiveru. Dosad sam isprobao dvije liste i, iako vjerujem da nigdje nije savršeno, imam osjećaj da bi to trebalo biti nešto bolje, pa Vas molim za preporuku od koga uzeti IPTV za Enigmu2.

 

tnx

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prije nekoliko stranica spominjana je neka dobra aplikacija za Android, ne mogu to naci, moze mi netko reci o kojoj se aplikaciji radi?

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Odgledao Dinama na Novoj bez ikakvih problema.

Odlična utakmica, čestitke Dinamu, bilo bi dobro da još jedan hrvatski klub dobije mjesto u euro natjecanjima.

 

Za vikend kreće bh Premijer liga, u nedjelju hercegovački derbi.

Preporuka za sve ljubitelje nogometa, to je uvijek pravi derbi, puno golova i preokreta, javim koji kanal na iptv prenosi. 

Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis za koju je namjenu aplikacija ,nisi napisa.
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Oliol, aplikacija za pečenje janjaca na ražnju. 

 

Pa za iptv, naravno, mislim da si je bas ti isprobavao i napisao da je odlicna alternativa za siptv.

 

Ma ovaj frend sto sam vec pitao za android box mi dosađuje, hoce da sve bude rijeseno jos prekjucer.

dennis the menace
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denise ja sam isprobava i meni za android tv je odlična aplikacija TVirl .Koristim još smart iptv,perfect player,gse smart iptv,iptv pro /alex.sofronov/.
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Aplikacija za pečenje janjaca na ražnju je lambroaster, trenutno u verziji 3.0, a novi addon automatski pretvara bilo koje janje u okus prave paške janjetine 

 
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...

Pozdrav svima,

 

Nakon dugogodišnjeg korištenja CS-a, odlučio sam upogoniti IPTV na Enigma 2 receiveru. Dosad sam isprobao dvije liste i, iako vjerujem da nigdje nije savršeno, imam osjećaj da bi to trebalo biti nešto bolje, pa Vas molim za preporuku od koga uzeti IPTV za Enigmu2.

 

tnx

 Koji E2 receiver imaš? Naime, ja sam probao listu učitati na Opticum (AX-ODIN), i pokazao se dosta slab receiver. Jako se uspori.

 

Ali mislim da bilo koju m3u listu možeš učitati u enigma2

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za taj AX-ODIN postoji chip tuning, tj overclockiras procesor pa bude malo brzi.

 

Moram potrazit imam li jos taj fajl negdje.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
crni pauk kaže...
pugot kaže...
crni pauk kaže...

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next gen listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 Ovo mi je baš čudno, jer od svih koje sam probao nextgen je definitivno najljubazniji i najkulturniji. Da ga nisi pomijesao sa onim Next TV ?

 Ispricavam se next tv je bio u pitanju :)

 

Haha. Vjeruj mi da mi je to odmah palo na pamet kad sam pročitao što si napisao. 

 

Bilo bi cudo da ti nije pqlo na pamet :D

 

Next-gen je primjer kako treba s korisnicima. Kad smo vec kod njega moracu zatraziti test da vidim kako to sad fercera. Nekad davno jesam, ali u medjuvremenu cini mi se da je napredovao, ubacio i aplikaciju 

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A izbacio podrsku za MAG receivere.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
TypeR8011 kaže...

Pozdrav svima,

 

Nakon dugogodišnjeg korištenja CS-a, odlučio sam upogoniti IPTV na Enigma 2 receiveru. Dosad sam isprobao dvije liste i, iako vjerujem da nigdje nije savršeno, imam osjećaj da bi to trebalo biti nešto bolje, pa Vas molim za preporuku od koga uzeti IPTV za Enigmu2.

 

tnx

 Koji E2 receiver imaš? Naime, ja sam probao listu učitati na Opticum (AX-ODIN), i pokazao se dosta slab receiver. Jako se uspori.

 

Ali mislim da bilo koju m3u listu možeš učitati u enigma2

 Optibox Evo s OpenPli 3.0 image-om. IPTV radi na njemu. Uspori se, ali radi. Ono što tražim je čim stabilniji IPTV. Danas testiram Cable guy.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 15:41 (TypeR8011).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...
ZdravacVZ kaže...
TypeR8011 kaže...

Pozdrav svima,

 

Nakon dugogodišnjeg korištenja CS-a, odlučio sam upogoniti IPTV na Enigma 2 receiveru. Dosad sam isprobao dvije liste i, iako vjerujem da nigdje nije savršeno, imam osjećaj da bi to trebalo biti nešto bolje, pa Vas molim za preporuku od koga uzeti IPTV za Enigmu2.

 

tnx

 Koji E2 receiver imaš? Naime, ja sam probao listu učitati na Opticum (AX-ODIN), i pokazao se dosta slab receiver. Jako se uspori.

 

Ali mislim da bilo koju m3u listu možeš učitati u enigma2

 Optibox Evo s OpenPli 3.0 image-om. IPTV radi na njemu. Uspori se, ali radi. Ono što tražim je čim stabilniji IPTV. Danas testiram Cable guy.

 

 i kako ide cableguy

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slicnih problema imam sa Viettv.Moguce da je siptv(lg),jer na android app(mob,Android box- 15m lan)nikad mi nije zastekalo.Na ministri su opet drugaciji problemi ,1-2x dnevno nece da ucita listu,ponovno ukucavanje lozinke.Sad dal je to do servera,interneta,opterecenja....ili webos
Korisnicka je za svaku pohvalu..brzi I efikasni,problemi su u 99% rijesavani ponovnim ubacivanjem liste.Kvaliteta slike je gledajuci komplet listu vrlo dobra.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...
Slicnih problema imam sa Viettv.Moguce da je siptv(lg),jer na android app(mob,Android box- 15m lan)nikad mi nije zastekalo.Na ministri su opet drugaciji problemi ,1-2x dnevno nece da ucita listu,ponovno ukucavanje lozinke.Sad dal je to do servera,interneta,opterecenja....ili webos
Korisnicka je za svaku pohvalu..brzi I efikasni,problemi su u 99% rijesavani ponovnim ubacivanjem liste.Kvaliteta slike je gledajuci komplet listu vrlo dobra.

 Slažem se da SIPTV na LG ne radi dobro. Osim LG u domaćinstvu imam i drugi tv s android tv box (Perfect Player, EPG od tvprofil) i on radi fantastično, ultra brz bez ikakvog bufferinga. Također na mnogim putovanjima koristim PC gdje u Kodiju (Simple iptv client + EPG tvprofil) imam instaliran tvviet, također savršeno radi.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel RD ima neki drugi način komunikacije osim mail-a? Na mail se baš ne javlja.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Jel RD ima neki drugi način komunikacije osim mail-a? Na mail se baš ne javlja.

 Koliko znam samo mail, meni stvarno uvijek brzo odgovori. Ne znam koliko čekaš, probaj ponoviti mail ili ovdje na PM. 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
rollex78 kaže...
Slicnih problema imam sa Viettv.Moguce da je siptv(lg),jer na android app(mob,Android box- 15m lan)nikad mi nije zastekalo.Na ministri su opet drugaciji problemi ,1-2x dnevno nece da ucita listu,ponovno ukucavanje lozinke.Sad dal je to do servera,interneta,opterecenja....ili webos
Korisnicka je za svaku pohvalu..brzi I efikasni,problemi su u 99% rijesavani ponovnim ubacivanjem liste.Kvaliteta slike je gledajuci komplet listu vrlo dobra.

 Ministra player izgubi konekciju sa serverom prilikom promjene ip adrese... Napravili smo sada drugaciju autorizaciju, pa mislimo da se vise ne bi trebalo unositi ime i sifra

6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc kad bi mogli ti novi kanali u ponudu tvvieta?

Ako ne ovi mjesec jel se šta može očekivat bar do polovine trećeg mjeseca? 
Aj pls daj neki info ako imaš....

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 19:54 (Josko73).
 
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

De se mi vratimo opet iptv temi.

Probao samo malo ovu cableguy listu tjedan dana i moj osobni dojam da ta lista i nije baš previše stabilna, naime u prime timeu kad su neki live prijenosi to je Bože sačuvaj koliko to sjecka bufferira i smrzava.

Jedina sreća u nesreći da ima stvarno pun kufer kanala pa se da pronać pokoji koji je stabilan a prenosi npr. tu istu utakmicu.

Kakva su vaša iskustva sa cableguy iptv uslugom naravno vi koji je koristite na duže staze?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imao sam iptv na e2, konkretno ax odin... bez clockanja procesora, a sve skupa radilo je onak... loše... nakon toga uzeo mag i ista lista bez problema... ako ćeš na duže staze uzmi neki mag i bez brige

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja cableguy imam kratko. tek mjesec dana i meni je ok. pogledao ligu prvaka uredno bez problema i to mi je najbitnije. 

nemam nikakve magove ni sranja. obican android box koji me lijepo sluzi vec 2g.

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice