Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.138
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Sve spremno sa ligu prvaka hahhaha, ako kome jos sta treba nek mi se javi.

 Meni bi dobro došla nordic lista, ako može!   :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Sve spremno sa ligu prvaka hahhaha, ako kome jos sta treba nek mi se javi.

 Beni111, meni prestala radit ona velika lista, pa ako mi možeš poslat zamjensku, radi sportskih UHD, kanala...

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
švrćo1 prvo i osnovno neznam o kojoj se listi radi jer ih na desetke servera podijeljeno i nemam pojima ko je sta dobio
drugo nikad se javno ne govori o listi koju dobis
trece pristojno je da mi se na pm obratis i napises o cemu se radi a ne javno

Kad to sve naucis onda mi se obrati za tri cetiri godine to ide i zdravca isto iz VZ

Provjerio lista radi ali to ti zadnja od mene
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 15:56 (beni111).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

beni, ne znam da li si to ti pod drugim nickom, ali upravo sam dobio 4 liste, sa KOMPLETNIM kanalima (jedna je i nordic).

Upravo šaltam, i nema čega nema, sve radi savršeno!

 

Uglavnom, hvala tome drugom nicku.

 

PS

Nekak sumnjam da si to bio ti, jer ovaj drugi je izrazito pristojan!

 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
švrćo1 prvo i osnovno neznam o kojoj se listi radi jer ih na desetke servera podijeljeno i nemam pojima ko je sta dobio
drugo nikad se javno ne govori o listi koju dobis
trece pristojno je da mi se na pm obratis i napises o cemu se radi a ne javno

Kad to sve naucis onda mi se obrati za tri cetiri godine to ide i zdravca isto iz VZ

Provjerio lista radi ali to ti zadnja od mene

 pozdrav, jesam i ja na crnoj listi? Da znam da se nadam ili ne.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ vidi glumis frajera nezahvalnog.Takvog nezahvalnog tipa jos nisam upoznao.Dobio si 5 listi jedna ti stala ,4 ti jos rade nordic,novaiptv,geniiptv i rapid clijenportal kako oce ko.Cetiri vrhunske
liste si dobio sta jos uvijek rade.Javno si nedugo napisao da su ti sve stale .
Dao sam si truda i nasao te liste i izvadio ih rade sve,ali nece dugo idu sve javno veceras na Google sutra ce bit na svim forumima i stat ce.
Mogao si ih godinama gledat ali neces .Ja cu ih licno unistit iako to nisam nikad ucinio sad ocu.Zajebavati mozes nekog mladeg ja sam ipak u godinama i ne mislim se sa balavcama ovdje bavit.Liste ti se gase
stucat ce ko lampice na boru uskoro


 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
ZdravacVZ vidi glumis frajera nezahvalnog.Takvog nezahvalnog tipa jos nisam upoznao.Dobio si 5 listi jedna ti stala ,4 ti jos rade nordic,novaiptv,geniiptv i rapid clijenportal kako oce ko.Cetiri vrhunske
liste si dobio sta jos uvijek rade.Javno si nedugo napisao da su ti sve stale .
Dao sam si truda i nasao te liste i izvadio ih rade sve,ali nece dugo idu sve javno veceras na Google sutra ce bit na svim forumima i stat ce.
Mogao si ih godinama gledat ali neces .Ja cu ih licno unistit iako to nisam nikad ucinio sad ocu.Zajebavati mozes nekog mladeg ja sam ipak u godinama i ne mislim se sa balavcama ovdje bavit.Liste ti se gase
stucat ce ko lampice na boru uskoro

 Malo si dvoličan.Prvo pišeš da nebuš više pisao na forum. Pa onda pišeš kao da se ništa nije desilo. Hacker

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
švrćo1 prvo i osnovno neznam o kojoj se listi radi jer ih na desetke servera podijeljeno i nemam pojima ko je sta dobio
drugo nikad se javno ne govori o listi koju dobis
trece pristojno je da mi se na pm obratis i napises o cemu se radi a ne javno

Kad to sve naucis onda mi se obrati za tri cetiri godine to ide i zdravca isto iz VZ

Provjerio lista radi ali to ti zadnja od mene

 Sve ok, beni111. Nemoj se ljutiti. Zahvaljujem ti se još jednom na pomoći, vezano uz listu.

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel tko naletio na kvalitetan cinestar fantasy. Do sada sve liste koje sam isprobao uvijek los fantasy

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x zbog tebe sam se vratio zainat
 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Covjek u jednom postu ne zna tko koju listu koristi, pa onda zna i iskljuci, pa onda poslije ce javno objaviti samo da nestanu. haahhahahahahahahha

 
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc jel sve spremno za večeras :)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
ZdravacVZ vidi glumis frajera nezahvalnog.Takvog nezahvalnog tipa jos nisam upoznao.Dobio si 5 listi jedna ti stala ,4 ti jos rade nordic,novaiptv,geniiptv i rapid clijenportal kako oce ko.Cetiri vrhunske
liste si dobio sta jos uvijek rade.Javno si nedugo napisao da su ti sve stale .
Dao sam si truda i nasao te liste i izvadio ih rade sve,ali nece dugo idu sve javno veceras na Google sutra ce bit na svim forumima i stat ce.
Mogao si ih godinama gledat ali neces .Ja cu ih licno unistit iako to nisam nikad ucinio sad ocu.Zajebavati mozes nekog mladeg ja sam ipak u godinama i ne mislim se sa balavcama ovdje bavit.Liste ti se gase
stucat ce ko lampice na boru uskoro

 Kako sam prije i napisao, imam 2 plaćene liste, koje rade bez greške, i sve što mi treba, imam na njima. Fer je platiti ako gledaš. To je poanta. Tvoje liste ne gledam niti mi trebaju.

 

A ovi moji postovi - Samo sam htio da ljudima pokažeš pravo lice, što si upravo i učinio!

 

EDIT;

Da netko nebi ozbiljno pomislio da žicam benijeve liste - Samo mi ga je gušt zezati, ali s obzirom na njegov zadnji post, ako malo ne popravi ton poruka, mogao bi javno ići NA GOOGLE i on, i njegov gazda, i biznis koji legalno vrti, i na njemu ostala sranja... Svijet je poprilično mali!

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 17:05 (ZdravacVZ).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

lucluc jel sve spremno za večeras :)

 Da, spremno je... Optima telecom je na novoj ruti, tako da nitko tko koristi optimu ne bi smio imati probleme... Ostalo je sve po starom...

 

ZdravacVZ svaka cast kako si ga provalio. Ovo je rijetkost vidjeti. hahhahhaha

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 17:14 (lucluc).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ zaobidi me ubuduce ima na ovom forumu dosta cudnih likova
 
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc sta pa se ti javljas ko je koga provalio provalili su tebe jer nisi sposoban usere da pogasit sta ti se na crno gledaju skup kanala ajde molim te pokrij se alen.Uskoro ce ti depesa na kucni broj doci
 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
lucluc sta pa se ti javljas ko je koga provalio provalili su tebe jer nisi sposoban usere da pogasit sta ti se na crno gledaju skup kanala ajde molim te pokrij se alen.Uskoro ce ti depesa na kucni broj doci

 ahhahahhaha. Trebao bi ti ici zadacu napisati. Nije jos raspust u skoli. I ovo je zadnje sto komentiram vas "hackere"

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
beni111 kaže...
lucluc sta pa se ti javljas ko je koga provalio provalili su tebe jer nisi sposoban usere da pogasit sta ti se na crno gledaju skup kanala ajde molim te pokrij se alen.Uskoro ce ti depesa na kucni broj doci

 ahhahahhaha. Trebao bi ti ici zadacu napisati. Nije jos raspust u skoli. I ovo je zadnje sto komentiram vas "hackere"

 sinko moj,bolji ti je ostavi se iptv-a ili šta se kaže nije žvaka za seljaka,pa covik moj sve ti je rastureno,od user:pass za stranicu do portala i korisnika

 

evo ja gledam besplatno..

 

 

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cizma kaže...

Greška u koracima što se tiče DAZN opcije....treba ti kartica iz te zemlje...😅

 Probaj na ebayu kupiti dazn imaš ga za siću ali ne znam jel radi https://www.ebay.com/itm/1-MESE-DAZN-GERMANIA-VISIBILE-IN-ITALIA-SERIE-A-CHAMPIONS-ED-EUROPA-LEAGUE/173781382572?hash=item28762d75ac:g:ckAAAOSwPYRcJLcG&redirect=mobile

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dosadan si brate više!  Dijeli liste to ti nitko ne prigovara ali neseruckaj previše okolo.

I ti  i ovaj miš mali splićanin.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 17:52 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...
lucluc kaže...
beni111 kaže...
lucluc sta pa se ti javljas ko je koga provalio provalili su tebe jer nisi sposoban usere da pogasit sta ti se na crno gledaju skup kanala ajde molim te pokrij se alen.Uskoro ce ti depesa na kucni broj doci

 ahhahahhaha. Trebao bi ti ici zadacu napisati. Nije jos raspust u skoli. I ovo je zadnje sto komentiram vas "hackere"

 sinko moj,bolji ti je ostavi se iptv-a ili šta se kaže nije žvaka za seljaka,pa covik moj sve ti je rastureno,od user:pass za stranicu do portala i korisnika

 

evo ja gledam besplatno..

 

 

 

hahahaha. Pa to moze gledati bilo tko se javi za test. Nigdje veze...

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma dva net hooligana glume face a u stvarnosti dva štakora.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Ma dva net hooligana glume face a u stvarnosti dva štakora.

 hehe ako sam ja štakor zapravo onda si ti atom hahah

 

mislim da me vidiš uživo da bi bio makovo zrno ali nisam spao na tvoju razinu da se svađam online

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Opet se vrnul ovaj panj , pa nisi reko da više nebuš spamal. E da ako treba možemo ti otvoriti donacije da ti pomognemo da se mozes pocet lijeciti

 

Btw dns liga prvaka , zanimljiv tjedan pred nama s mnogo dobrih utakmica :)

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oce mi ko rec koje su prednosti dazn jer sam u de, thx
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin pusti ga teski zagorec hahah
 
1 3 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
oce mi ko rec koje su prednosti dazn jer sam u de, thx

 

Pokrivaju sve bitne strane lige, cak mislim da sam i na Hnl naisao, LP LE ligu nacija, Nba, Nhl itd

 

Nemojte se vrijedjati, beni je lik koji je na strani nas gledalaca i logicno je da ga lucluc ne gotivi, ali za vas ostale bas i nije :D

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sad ide na server lista tvvijet hahaha
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
sad ide na server lista tvvijet hahaha

 Nemaš ti pojma šta je server, šta lista. Da si pravi hacker znao bi sliku obrezat/izrezat. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Splićanin pusti ga teski zagorec hahah

 Nema veze tko je šta.  Te glupe fore o hakerisanju lista i ko zna čega ne, prodajete negdje drugdje. Danas svaka budala zna napravit novi mail i zatražiti test pa se kurčiti na forumu kako je probio user i šifru. Ono, Bravo!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice