Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.645
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sta kazete, je li ovo dobra kupovina, frend se zanima, ne mogu ga ubijedit da uzme ni MAG ni tvip receiver, hoce bas Android Box.

 

https://www.ebay.de/itm/X96-MINI-Android-7-1-Smart-TV-Box-S905W-4K-Quad-Core-H-265-HD-Medien-2GB-16GB/183181886763?hash=item2aa67dc52b:g:kEcAAOSwFSRbmgSG:rk:1:pf:0

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis boxovi sa chipom amlogic s 905w su najslabiji uređaji.
Bolji su svi ostali počevši od s905x,s912.......
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@oliol koju aplikaciju si rekao da koristiš da vidiš na kojim sve programima je neka utakmica?
Jučer sam 10 minuta tražio po svim mogućim sportskim kanalima atletico-juve da bi na kraju skuzio da je prenosi samo htv2.... 😁
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 7:17 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan, juventus je prenosilo puno kanala,android aplikacija najbolja po tom pitanju je SPORTEVENTZ.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Sta kazete, je li ovo dobra kupovina, frend se zanima, ne mogu ga ubijedit da uzme ni MAG ni tvip receiver, hoce bas Android Box.

 

https://www.ebay.de/itm/X96-MINI-Android-7-1-Smart-TV-Box-S905W-4K-Quad-Core-H-265-HD-Medien-2GB-16GB/183181886763?hash=item2aa67dc52b:g:kEcAAOSwFSRbmgSG:rk:1:pf:0

 Nemoj da taj uzme, ja sam taj starom uzeo reko biti će dovoljan za iptv...katastrofalno spor uređaj, mislim može se koristiti ali ubi bože koliko je spor...

 

Ako će inzistirati na tom uređaju, ja mu ga dam za 150 kn...

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako je samo za iptv onda je Mag najbolja opcija.

 
3 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
send kaže...

RedDevil također veečeras položio ispit. Ali nisam gledao  planet sport, jel netko gledao PS kod reda...kako je to funkcioniralo večeras?

 koji kanal si gledao?

 HRT 2 gledao 90% vremena, malo sam bacio oko na BT Sport i RTS tamo je isto bilo sve ok. Planet Sport nisam uopće gledao.

 

Al evo jutros mi kolega priča da je njemu štekalo sve gdje su bile utakmice (HRT, RTS, BT, RS Arena...), on je na A1 pa možda zbog toga što se pisalo ovdje...nemam pojma više.

 

Jel tebi radilo ok?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 8:43 (send).
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cableguy je sinoc radio bez greske, u utorak je sve trokavalo, jucer je sve radilo bez greske.

 

Gledalo se na BT Sport FHD programu.

 

Sad ne znam u cemu je problem bio u utorak, preopterecenost a jucer je nije bilo jer je vecina mogla gledati na HRT pa nije bilo potrebe za iptv?

 

Slika na HRTi mi je bila uzasna.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

meni cableguy radio odlicno i u utorak i jucer. isto gledao engleze. bome, kaj ti kazes, prebacim na hrt i oci me zapeku kolko je losa slika. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni isto cableguy radio besprijekorno jučer i prekjučer.

 

Reddevils me razočarao potpuno...odustajem od njega.

 

Kupujem starom i sebi po godinu dana pretplate od cableguya dok još promocija traje 😊

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@cizma, nisam zagovornik kupovine listi na period duži od 3 mjeseca, usprkos potencijalnoj uštedi pokojeg eurića...što je danas bilo kvalitetno sutra možda ne bude, a možda se pojavi i kvalitetnija opcija za istu cijenu, tako da bih ja razmislio...al novci su tvoji pa ti odluči

 
1 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

@cizma, nisam zagovornik kupovine listi na period duži od 3 mjeseca, usprkos potencijalnoj uštedi pokojeg eurića...što je danas bilo kvalitetno sutra možda ne bude, a možda se pojavi i kvalitetnija opcija za istu cijenu, tako da bih ja razmislio...al novci su tvoji pa ti odluči

 

Taman sam krenuo isto to napisati.

Ne postoji savršena lista. Sve one imaju uspona i padova. Postoje bolje liste (gdje brže rješavaju probleme) i lošije liste (gdje vlasnika jednostavno boli briga za sve ili se kupuje od reselera reselerovog reselera). Po meni kupnja na godinu dana na osnovu 1-2 utakmice je besmislena. Pogotovo liste koja se tek pojavila u širem krugu.

Moje mišljenje je da treba ili biti vjeran jednom ponuđaču (ako ga već duže znaš, pa znaš kako radi) ili uzimati mjesec za mjesec; kako se pojavi koja bolja lista, pa dok ne dođe neka još bolja.

Ja sam zagovornik prve varijante; možda i iz puke lijenosti (kod istog sam već skoro 2 godine, a probao sam ih dosta), ali naravno, kao što i ti kažeš, svatko raspolaže svojim novcima kako želi i svatko ima drukčije mišljenje.

 

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma ne znam ni sam...mrzim plaćati stvari obročno, mjesečno...volim sve platiti odjednom pa ne moram brinuti o tome neko vrijeme...

 

Ali da, ovo je ilegalan biznis, tko zna hoće li opstati još godinu dana...i ako hoće, hoće li se kvaliteta usluge održati na istom nivou ili će se pogoršati...

 

Možda uzeti na pola godine (20€) prvo...hmmm...

 

Još moram razmisliti malo izgleda 😁

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Dan, juventus je prenosilo puno kanala,android aplikacija najbolja po tom pitanju je SPORTEVENTZ.

 

dok sam ja izvrtio prvo hrvatske planet sportove, arene, SK i sl., pa onda srpske, pa onda engleske bein i BT, nisam nista pronasao...onda surfao malo bezuspjesno i sjetio se da mozda je na HRT2, proslo vec 10 min od utakmice. ;)

budem probao app, thx

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BT sport 2 i BT sport 3 su prenosili ligu prvaka.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
BT sport 2 i BT sport 3 su prenosili ligu prvaka.

 valjda su onda bile reklame dok sam njih okrenuo ;) ili nije bila ova utakmica.

 

sto se tiče uzimanja liste na duže vrijeme, nakon loseg iskustva sa cablegay-om u utorak i dobrim sa novaIPTV jucer, uzeo sam novu na 4 mjeseca za 15€. to mi se cini skroz ok.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja sam gledao na eleven sports 1 i 2 full hd,slika odlična kao i kod portugalaca na sport programima,lista benijeva,nijedanput nije trznulo ,jučer nisam videl bolju sliku od ove ,a imam sve programe,jedino portugalski jezik  onak simpatičan kao dok si zguliš koljena na asfaltu 

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dali netko ima Amazon Fire TV stick 4k? Ima li Smart IPTV app? I kakav je općenito za iptv?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Dali netko ima Amazon Fire TV stick 4k? Ima li Smart IPTV app? I kakav je općenito za iptv?

 Nemam taj stick, ali, koliko ja znam, on nema google play store, ali to ne znači da ima zabrane.

Jedino, moraš skinuti apk sa interneta, nekak ga prebaciti na njega i onda instalirati. 

Svaka android aplikacija se može na Fire TV stick instalirati, samo ne direktno sa store-a, nego prebacivanjem apk sa kompa.

 

Ima dosta tutorijala na youtube-u, pa pogledaj malo.

Samo, ne znam da li onda za svaki update aplikacije treba ponoviti proceduru, ili se samo skine sa interneta.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
x18x05x kaže...

Dali netko ima Amazon Fire TV stick 4k? Ima li Smart IPTV app? I kakav je općenito za iptv?

 Nemam taj stick, ali, koliko ja znam, on nema google play store, ali to ne znači da ima zabrane.

Jedino, moraš skinuti apk sa interneta, nekak ga prebaciti na njega i onda instalirati. 

Svaka android aplikacija se može na Fire TV stick instalirati, samo ne direktno sa store-a, nego prebacivanjem apk sa kompa.

 

Ima dosta tutorijala na youtube-u, pa pogledaj malo.

Samo, ne znam da li onda za svaki update aplikacije treba ponoviti proceduru, ili se samo skine sa interneta.

 Imaju akciju sad u Saturnu, 35€ je. Nekako mi se više sviđa taj stick od android box-a. A onda imam app za njega ako se mogu android app instalirati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam ja,ali obican,moze se instalirati bilo koja android app. Koristio sam par meseci smart iptv nisam imao nikakvih problema. Jedino sto moras aplikacije side download posto nema play store.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

EVO MOŽDA OVO BUDE DOBRO ZA NAS LJUBITELJE BALUNA

Sprema se revolucija, a njen predvodnik je Facebook
Facebook ulazi u dogovor s Fox Sportsom kako bi na ekrane doveo utakmice Lige prvaka. Već od rujna brojne utakmice će biti prenošene uživo preko Facebooka. Ne zna se koliko je novca u pitanju, ali jasno je kako se radi o ogromnom iznosu, javlja Bloomberg.

 


 
Zasad za te utakmice nije prodana ni sekunda oglasnog prostora, ali ne sumnjamo da će se to vrlo brzo dogoditi. Dan Reed, jedan od čelnih ljudi Facebooka rekao je:

“Uzbuđeni smo što ćemo Foxu otvoriti put prema novoj niši publike, onoj koja sadržaj upija preko društvenih mreža. Obožavamo nogomet i logično je da to bude naš prvi korak prema izgradnji suradnje koja bi trebala potrajati.”

Već od rujna Liga prvaka na Facebooku
 


 
Facebookovo ulaganje u nogomet nauštrb drugih sportova itekako ima smisla s obzirom na to da je humanirni susret Everton i Manchester United gledalo gotovo četiri milijuna ljudi. Kada je u pitanju Liga prvaka, oko 34 milijuna ljudi ostvarilo je 98 milijuna interakcija vezanih uz finale Lige prvaka koje su igrali Real Madrid i Juventus.

Ovaj dogovor nadogradnja je na raniji koji je Facebook postigao s kompanijom Univision Communications Inc za prijenos utakmica prve meksičke lige. Prvi je to korak prema tome da sve utakmice uskoro postanu nešto što bi bilo dostupno na društvenim mrežama, a ponajviše na Facebooku.

 


 

 

 
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima tko kakvu arenu sport 3 hr da pogledam Dinamo na miru?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovdje uvijek ima spisak svih utakmica i svih kanala koji ih prenose.

 

https://liveonsat.com/2day.php

dennis the menace
 
2 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
mfran kaže...

@cizma, nisam zagovornik kupovine listi na period duži od 3 mjeseca, usprkos potencijalnoj uštedi pokojeg eurića...što je danas bilo kvalitetno sutra možda ne bude, a možda se pojavi i kvalitetnija opcija za istu cijenu, tako da bih ja razmislio...al novci su tvoji pa ti odluči

 

Taman sam krenuo isto to napisati.

Ne postoji savršena lista. Sve one imaju uspona i padova. Postoje bolje liste (gdje brže rješavaju probleme) i lošije liste (gdje vlasnika jednostavno boli briga za sve ili se kupuje od reselera reselerovog reselera). Po meni kupnja na godinu dana na osnovu 1-2 utakmice je besmislena. Pogotovo liste koja se tek pojavila u širem krugu.

Moje mišljenje je da treba ili biti vjeran jednom ponuđaču (ako ga već duže znaš, pa znaš kako radi) ili uzimati mjesec za mjesec; kako se pojavi koja bolja lista, pa dok ne dođe neka još bolja.

Ja sam zagovornik prve varijante; možda i iz puke lijenosti (kod istog sam već skoro 2 godine, a probao sam ih dosta), ali naravno, kao što i ti kažeš, svatko raspolaže svojim novcima kako želi i svatko ima drukčije mišljenje.

 

 Lista koju ja kosristim ima samo uspone, otkad je imam broj kanala se utrostrucio, uvedeno premotavanje unazad, povecana stabilnost streama (puno manje kvarova nego prije), ok bude ponekad neki sitni problem ali bude rijesen expresno.

dennis the menace
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo još jedne stranice koja pokazuje koji kanal prenosi koju utakmicu.

 

 

https://www.livesoccertv.com/schedules/

 
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma mislio sam kakav stream :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StonedAssassin kaže...

Ma mislio sam kakav stream :)

 Javi se nekom od prodavaca listi da ti da test i gledat ces.

dennis the menace
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
StonedAssassin kaže...

Ma mislio sam kakav stream :)

 Javi se nekom od prodavaca listi da ti da test i gledat ces.

 Upravo to, drugačije nebuš gledao. Ili budeš našao stream al jako loše kvalitete.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sinoc gledao rts i hrt na red devilsu.Slika fantasticna i bez i jednog prekida.Puni FHD sa 50fps.Milina je gledati fudbal u takvim uslovima.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice