Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.168.876
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dinamo ti igra Europa ligu a to nije na PS nego na HR Arenama. One barem zasad su radile ok a slika je extra, valjda će tako i ostati.

 

Da, Maldini...odmah sad nema više štekanja poslije tekme, bitno da čujemo koju pametnu od Joška, Stipe i Nikole. Jel ovaj Joško voditelj ili gost komentator, izgleda 2in1

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2019 23:08 (send).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vec me sramota ponavljat da kod mene sve proslo bez ikakvog trzaja, gledao obe utakmice, malo jednu, malo drugu, Planet Sport.

 

Vlastiti stream je zakon.

dennis the menace
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A niš, redu dajem fore do isteka pretplate, to je fer po meni...jer koliko vidim neki vele da je jesenas radilo kako treba...

 

Ali ako ostane kao i do sada, selidba šta drugo 😅

 

Stari je inzistirao da mu se red najviše sviđa, ali ježi ga, probati ćemo nešto drugo 😊

 

Kakva je rezolucija na novoj? Govorim za planetsport kanale?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Aaa Denise ti si misliš da si smiješan? Kako si mi samo fino spustio jbt jedva sam se snašao.. svaka čast.. 

Odsad svako sranje kaj nema veze sa internet tv vam prijavljujem. kao i svakog multi accountera.

 

Inace koristim Novaiptv ali volio bi probat i nešto drugo primarno zbog usporedbe kvalitete ... Hvala na preporuci ekipe koja nisu balavanderi....

 

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
red_bull kaže...

Aaa Denise ti si misliš da si smiješan? Kako si mi samo fino spustio jbt jedva sam se snašao.. svaka čast.. 

Odsad svako sranje kaj nema veze sa internet tv vam prijavljujem. kao i svakog multi accountera.

 

Inace koristim Novaiptv ali volio bi probat i nešto drugo primarno zbog usporedbe kvalitete ... Hvala na preporuci ekipe koja nisu balavanderi....

 

 

 Probaj Tvviet ako već nisi, čovjek gura kvalitetu ispred broja kanala.

Možeš i AirIptv, strana lista isto jako dobra.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam na tvvietu kao i suspendirani kolega Seki001 već dosta dugo i prezadovoljan sam sa uslugom! Premium usluga nema šta.

Istovremen stream na tri uređaja stabilno i u vrhunskoj kvaliteti mislim da je lucluc najavio skoro uvođenje još kvalitetnih kanala moje osobne preference su: NBA TV, UFC FIGHT PASS, DocuBoX HD, Doku TV HD, Cinestar Comedy itd itd..

Nadam se da će štogod od ovog bit i naravno da malo još podigne ova dva SK 2 i 3 HR kao i ovaj SK 1 HR u 50fps i isto tako HR Arene u 50fps.

Meni su ovi Planet Sportovi odlični kod njega u 25fps naravno kad bi bili u 50fps da bi to bilo bolje al jbg očito nije izvor u 50fps.

A meni bitni Eurosportovi 1 i 2 u FullHD-eu su perverzija od kvalitete sve u svemu čista 10+ usluga.

Viši nivooo,,... Viši nivooo...  alee aleee 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 9:10 (Josko73).
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...

Ja sam na tvvietu kao i suspendirani kolega Seki001 već dosta dugo i prezadovoljan sam sa uslugom! Premium usluga nema šta.

Istovremen stream na tri uređaja stabilno i u vrhunskoj kvaliteti mislim da je lucluc najavio skoro uvođenje još kvalitetnih kanala moje osobne preference su: NBA TV, UFC FIGHT PASS, DocuBoX HD, Doku TV HD, Cinestar Comedy itd itd..

Nadam se da će štogod od ovog bit i naravno da malo još podigne ova dva SK 2 i 3 HR kao i ovaj SK 1 HR u 50fps i isto tako HR Arene u 50fps.

Meni su ovi Planet Sportovi odlični kod njega u 25fps naravno kad bi bili u 50fps da bi to bilo bolje al jbg očito nije izvor u 50fps.

A meni bitni Eurosportovi 1 i 2 u FullHD-eu su perverzija od kvalitete sve u svemu čista 10+ usluga.

Viši nivooo,,... Viši nivooo...  alee aleee 

 Nadam se docuboxu i doku tv...takoder neznam di mu je nestao viasat explorer, prije ga je imao

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fali mi puno naš dobri Seki.Bez njega nema žara.Da mogu da bi puno para da se vrati.
Da sve bude ka i prije da se o balunu govirit smije.
 
3 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Fali mi puno naš dobri Seki.Bez njega nema žara.Da mogu da bi puno para da se vrati.
Da sve bude ka i prije da se o balunu govirit smije.

 Prisutan je on tu duhom iz boce 

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

dado16 ja mislim da on nije ni imao taj Viasat explorer nego je ispod te ikone i na njegovu mjestu bio Discovery channel sad je to samo promjenio i maknuo tu ikonu.

Ali ja imam stvarno zamolbu za  lucluc-a aka TVVIET-a vjerujem u ime dobrog dijela pretplatnika iz Hrvatske da se potrudi ubacit sad kad ovi iz T-com HR ubace u petak rano ujutro ova tri kanala u FullHD rezoluciji: Viasat Explorer HD , Viasat Nature HD, i Viasat History HD da ih ubaci u svoju ponudu jer postoje na satelitu u FullHD rezoluciji samo u petak ih dižu i na maxtv iptv platformu. Sva tri će bit titlovana na hrvatski jezik.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 10:01 (Josko73).
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel onaj hrt HD na hrti stvarih 720p ili ga upskejlaju na 720p jel slika mi izgleda kao čisti SD

 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Welp...

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne brini oliol, vratit će se Seki, isto kao što se vraćaju rode...ipak je on jedan od malobrojnih članova koji su činili temu živom kroz zadnjih nekoliko mjeseci...

 
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo dosadan je ko proliv više! Stalno se bakće i gura nos di mu nije mjesto petlja politiku sa sportom a svi znamo da sport i politika veze nemaju i ponaše se huliganski ponekad.

Bezobrazan je.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pretjerao je u nekim stvarima, i valjda je sad naučio lekciju pa će biti bolje drugi put.

Ima nas svakakvih i dok god nitko grubo ne pretjera, sve ok.

Rijetki su baš full pozitivni likovi kao naš cijenjeni kolega oliol.

Al dok nas ima makar dosta za iptv okosnicu na ovom forumu, ova tema će i dalje živjeti i naravno streamovi za planet sport će biti svakakvi, od teškog bufferinga do miline za gledanje 

 
4 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
red_bull kaže...

Aaa Denise ti si misliš da si smiješan? Kako si mi samo fino spustio jbt jedva sam se snašao.. svaka čast.. 

Odsad svako sranje kaj nema veze sa internet tv vam prijavljujem. kao i svakog multi accountera.

 

Inace koristim Novaiptv ali volio bi probat i nešto drugo primarno zbog usporedbe kvalitete ... Hvala na preporuci ekipe koja nisu balavanderi....

 

 

Na, smijesan si ti, ja sam ozbiljan.

 

P.S. Ako imas smart tv i siptv app onda mozes probat i listu koju ja koristim, za detalje PM.

 

Ako nemas, onda imas peh.

dennis the menace
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristim Novaiptv jedno već 2 tjedna, dobio 3+1 mj gratis za 15 eura. Uglavnom gledam sport i svi programi rade vrlo dobro. Jedino jučer bilo sa PlanetSportom malo problema, tj. propustio sam od prekidanja slika možda 30 sekundi tekme što je sasvim ok po meni. Za svaki slučaj imam u pričuvi BT Sport, Arenu SR i beinSport tak da se ne brinem ak šta pođe po zlu sa PS. Za cijenu koju traže ja sam prezadovoljan s uslugom 

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

Cableguy mi jucer niti jedan FHD program nije radio, sve je stekalo.

 

Gledao na BT Sport 720p kanalu koji je radio bez greske.

 

Cableguy ima problema kod udarnih LP termina.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

Ma gdje se ti poljaci sa polsatom nalaze, koji su to programi, gdje se nalaze, u kojoj grupi?

Može i na PM.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

 meni recimo na cableguy nijedan sportski nije bio gledljiv koliko god je programa prenosilo te dvije tekme.

Da nebi bilo da meni nešto nije štimalo, da sam htio gledati curling ili nešto drugo po ostalim sportskim programima, išloje bez beda.

 

 

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmatic123 kaže...
Stula kaže...

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

Ma gdje se ti poljaci sa polsatom nalaze, koji su to programi, gdje se nalaze, u kojoj grupi?

Može i na PM.

 Cableguy-Poland-Polsat Sport Premium 1  FHD

              Polsat Sport Premium  2  FHD

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristi li tko NextGen IPTV? Ne mogu stupiti u kontakt s likom...prije bi se javio unutar sat vremena.

U vezi Nova iptv-a, koje su opcije plaćanja? Kod NextGena je bilo najzgodnije jer je imao/ima i kriptovalute, pa me zanima ima li to netko od alternative u ponudi.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...

Koristi li tko NextGen IPTV? Ne mogu stupiti u kontakt s likom...prije bi se javio unutar sat vremena.

U vezi Nova iptv-a, koje su opcije plaćanja? Kod NextGena je bilo najzgodnije jer je imao/ima i kriptovalute, pa me zanima ima li to netko od alternative u ponudi.

 Nextgen najnormalnije funkcionira.Jučer sam baš mailao s njim za produženje pretplate.Možda je u nekoj gužvi

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
m77 kaže...

Koristi li tko NextGen IPTV? Ne mogu stupiti u kontakt s likom...prije bi se javio unutar sat vremena.

U vezi Nova iptv-a, koje su opcije plaćanja? Kod NextGena je bilo najzgodnije jer je imao/ima i kriptovalute, pa me zanima ima li to netko od alternative u ponudi.

 cableguy mozes platit kriptom. meni tako najjednostavnije. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
millo kaže...
Stula kaže...

bome jucer mi je na cableguy radilo sve ok. vidim da je dosta vas napisalo da su imali problema. poljaci ubijaju sa onim polsatom.

 meni recimo na cableguy nijedan sportski nije bio gledljiv koliko god je programa prenosilo te dvije tekme.

Da nebi bilo da meni nešto nije štimalo, da sam htio gledati curling ili nešto drugo po ostalim sportskim programima, išloje bez beda.

 

 

 ne znam kaj da recem. evo meni radi stvarno dobro( sa vpn) 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...

Ja sam na tvvietu kao i suspendirani kolega Seki001 već dosta dugo i prezadovoljan sam sa uslugom! Premium usluga nema šta.

Istovremen stream na tri uređaja stabilno i u vrhunskoj kvaliteti mislim da je lucluc najavio skoro uvođenje još kvalitetnih kanala moje osobne preference su: NBA TV, UFC FIGHT PASS, DocuBoX HD, Doku TV HD, Cinestar Comedy itd itd..

Nadam se da će štogod od ovog bit i naravno da malo još podigne ova dva SK 2 i 3 HR kao i ovaj SK 1 HR u 50fps i isto tako HR Arene u 50fps.

Meni su ovi Planet Sportovi odlični kod njega u 25fps naravno kad bi bili u 50fps da bi to bilo bolje al jbg očito nije izvor u 50fps.

A meni bitni Eurosportovi 1 i 2 u FullHD-eu su perverzija od kvalitete sve u svemu čista 10+ usluga.

Viši nivooo,,... Viši nivooo...  alee aleee 

 Mislim da ces se nacekat novih kanala na Tvviet..Obecanja,obecanja...

I ja sam tu listu hvalio prije jer je radila ok.Radi dosta solidno i sad al daleko je to od prave Premium liste.

Npr. Epic drama koju mojem zena obozava gledat steka konstantno i nitko da to popravi.Rijetko kad izdura 10 minuta bez stekanja.Ima jos tu kanala sa takvim problemima,

tak da nije sve do interneta i brzine.Jer kako onda da recimo Cinestaraction radi normalno a Cinestarantasy steka??Znaci da je problem u strimu tih kanala...

6 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa jesi kontaktirao tehničku službu?

Doduše nemam ja šta hvalit tvviet mislim hvalim ih ali ako nešta nevalja treba to reć i njima  pa uostalom i ovdje ako treba.

Evo sad sam provjerio tak Epic drama kanal i stvarno šteka i bilo bi fer i korektno od njih  da to riješe ili da bar kažu i odgovore u čem je problem.

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prije par dana sam bio pisao u vezi blokiranja svog mag322 uređaja kada se prebacuju programi. Posto sam laik u ovome svemu, mislio sam da ce vecina nesto znati, ali sam pogrjesio, tek par ljudi se javilo sa konkretnim prijedlozima. Izgleda da se dosta ljudi tu hvali nekakvim umijećem a ja moram saznati da je Infomir dobio naputak od EU da blokira ove nelegalne liste, pa je izmedu ostalog moj mag iz opravdanom razloga blokirao. Koliko ima istine u tome i ima li nekakv nacin da se nesto pokusa popraviti?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...

Pa jesi kontaktirao tehničku službu?

Doduše nemam ja šta hvalit tvviet mislim hvalim ih ali ako nešta nevalja treba to reć i njima  pa uostalom i ovdje ako treba.

Evo sad sam provjerio tak Epic drama kanal i stvarno šteka i bilo bi fer i korektno od njih  da to riješe ili da bar kažu i odgovore u čem je problem.

 Kontaktirao al nisu nista napravili.Jave se oni redovno al njihovo objasnjenje je 

pad brzine mog interneta,pa izmjerite brzinu, pa problemi sa t-com,itd.

Po meni su to gluposti.Ne tvrdim da T-com nema ponekad  problema ali problem je u strimu pojedinih kanala.

A mislim i da je ponekad problem i u njihovoj aplikaciji.Problem sa Cinestarfantasy se ponekad rijesi ponovnim pokretanjem aplikacije.

Al to nepali na Epicdrama to je jednostavno problem kod strima.Tako i kod nekih ostalih kanala se dogadja povremeno stekanje..

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice