Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.524
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam skinuo privatevpn da isprobam 7 dana free. Skinuo na pc i android mobitel. Sad ne kužim kako to povezuje cijelu internet u kući? Jer iptv se gleda na tv toji je spojen lan kablom na ruter. Baš mi je to zbunjujuće:) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Ja sam skinuo privatevpn da isprobam 7 dana free. Skinuo na pc i android mobitel. Sad ne kužim kako to povezuje cijelu internet u kući? Jer iptv se gleda na tv toji je spojen lan kablom na ruter. Baš mi je to zbunjujuće:) 

 Nikako. Moras za svaki uredjaj zasebno ako nemas ruter u kojem mozes sredit vpn. Bar ja mislim, ako gresim neka me netko ispravi. Ja recimo imam android box i na njemu kodi (libreelec) gdje se moze nastimat vpn. Ili mozes pod samim androidom na boxu instalirat aplikaciju ko na mobitelu. Ili ako imas android tv mozes i na njemu. I ja sam kemijo kako da na smart tv upogonim vpn i odusto sam. Najjednostavnije bi bilo preko rutera ako podrazava. Naiso sam na netu na jos neke kombinacije al sam odusto od toga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 15:32 (bero666).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
mariclius kaže...

Ja sam skinuo privatevpn da isprobam 7 dana free. Skinuo na pc i android mobitel. Sad ne kužim kako to povezuje cijelu internet u kući? Jer iptv se gleda na tv toji je spojen lan kablom na ruter. Baš mi je to zbunjujuće:) 

 Nikako. Moras za svaki uredjaj zasebno ako nemas ruter u kojem mozes sredit vpn. Bar ja misli, ako gresim neka me netko ispravi.

 ne griješiš, dobro si rekao.

VPN aplikaciju možeš instalirati na svaki uređaj / sustav kojim se spajaš na mrežu, ali najelegantnije rješenje je kupiti router na kojega se može složiti VPN. Recimo, tu je, po mome mišljenju ASUS daleko najbolji, ali i cijena je dosta paprena.

 

Kod večine ovih VPN providera imaš tutorijale kako se složi, i za svaki OS imaš za skiniti aplikaciju na kojoj se ulogiraš sa podacima od VPN providera.

Pogledaj malo NordVPN ili ExpressVPN, imaju jako dobre tutorijale kako na koji uređaj postaviti VPN.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MaciStyle kaže...
x18x05x kaže...
MaciStyle kaže...

Pozz, totalno sam novi sto se tice ovih iptv lista i programa , ugl neki dan sam cuo za ovo pa sam naletio vamo , ukratko sta me zanima

 

Kod koga mogu kupiti te programe(listu) koji ce mi omoguciti dobru sliku te da ne trza ( zanimaju me Planet sport , arenasport i sport klub programi) , jucer sam naisao na nekakav Nova programe te sam zatrazio testnu listu no medutim neznam kako to ista funkcionira pa me zanima kako to mogu podesiti da gledam na tvu i PCu ( Kada sam kontaktirao Nova iptv rekli su mi da na tv skinem expres iptv tako nesto no medutim to nemam za skinuti) pa dali trebam kupiti neki android box ili nesto jer imam 4k tv pa.bi volia to iskoristit sto vise sta se tice kvalitete slike

 

Hvala unaprijed

 Koji OS imaš na telki? Ako ne znaš, napiši model tv-a. Na kompu možeš preko VLC-a gledati. 

 Philips 55PUS6162/12, koristite li vi ovaj NOVA iptv listu 

 Nix, ja imam za naše kanale TVviet a za strane AirIPTV.

Odi u aplikacije na telki i nađi Simple Smart IPTV ili skraćeno SS-IPTV. Uzmi od nekog test i kaži da imaš tu app na televizoru. Daš im kod koji možeš naći u postavkama aplikacije. Neka ti oni unesu listu i ti samo refrešaj kad je unesu. Ako ti bude dobra, lako kasnije uneseš sam kad kupiš listu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 15:53 (x18x05x).
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Najjeftiniji router na kojem možete upogoniti openVPN pa da su vam svi uređaji u kući spojeni na netu preko VPNa je TP link archer c7 sa instaliranim dd-wrt-om. Na njemu možete postići između 12 i 15 Mbps. Cijena mu je od 70€ nadalje. Sljedeči je linksysov za oko 200 € jer ima brži procesor. Najjači je neki asusov četverojezgreni 2.5 GHz oko 500€, no on je na testu išao oko 25Mbps neovisno o vpn provideru. Tako da vam nebi savjetovao vpn preko routera osim ako su vam brzine neta do 15mbpsa. Procesori u roterima su jednostavno preslabi za masovnu enkripciju i još istovremeno sažimanje paketa. Ono što se nameće kao logično rješenje je korištenje androidboxa sa vpnom ili MAG ako podržava Open VPN. Prije nekih mjesec dana sam baš to tražio.. uglavnom iz tog razloga vpn provideri daju da više uređaja može biti spojeno kako bi si svaki uređaj sam kriptirao i dekriptirao podatke koje šalje i prima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 17:00 (Wiliam).
 
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wiliam kaže...

Najjeftiniji router na kojem možete upogoniti openVPN pa da su vam svi uređaji u kući spojeni na netu preko VPNa je TP link archer c7 sa instaliranim dd-wrt-om. Na njemu možete postići između 12 i 15 Mbps. Cijena mu je od 70€ nadalje. Sljedeči je linksysov za oko 200 € jer ima brži procesor. Najjači je neki asusov četverojezgreni 2.5 GHz oko 500€, no on je na testu išao oko 25Mbps neovisno o vpn provideru. Tako da vam nebi savjetovao vpn preko routera osim ako su vam brzine neta do 15mbpsa. Procesori u roterima su jednostavno preslabi za masovnu enkripciju i još istovremeno sažimanje paketa. Ono što se nameće kao logično rješenje je korištenje androidboxa sa vpnom ili MAG ako podržava Open VPN. Prije nekih mjesec dana sam baš to tražio.. uglavnom iz tog razloga vpn provideri daju da više uređaja može biti spojeno kako bi si svaki uređaj sam kriptirao i dekriptirao podatke koje šalje i prima.

 Ovo je korisna opservacija.

Daj samo, još malo pojasni ove mjerne jedinice mbps...

ako navodiš da asusov može do 25 Mbps, to je onda jako malo (megabita). Jer to je brzina bakrenih žica na vdsl-u

Da li si možda mislio megabajta - MBps? Jer to je onda druga stvar.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mariclius kaže...

Ja sam skinuo privatevpn da isprobam 7 dana free. Skinuo na pc i android mobitel. Sad ne kužim kako to povezuje cijelu internet u kući? Jer iptv se gleda na tv toji je spojen lan kablom na ruter. Baš mi je to zbunjujuće:) 

 Drugi su ti pojasnili a ovdje  oem.vpnunlimitedapp možeš i sam provjeriti i sam priupitati tehničku službu jako brzo odgovre.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Wiliam kaže...

Najjeftiniji router na kojem možete upogoniti openVPN pa da su vam svi uređaji u kući spojeni na netu preko VPNa je TP link archer c7 sa instaliranim dd-wrt-om. Na njemu možete postići između 12 i 15 Mbps. Cijena mu je od 70€ nadalje. Sljedeči je linksysov za oko 200 € jer ima brži procesor. Najjači je neki asusov četverojezgreni 2.5 GHz oko 500€, no on je na testu išao oko 25Mbps neovisno o vpn provideru. Tako da vam nebi savjetovao vpn preko routera osim ako su vam brzine neta do 15mbpsa. Procesori u roterima su jednostavno preslabi za masovnu enkripciju i još istovremeno sažimanje paketa. Ono što se nameće kao logično rješenje je korištenje androidboxa sa vpnom ili MAG ako podržava Open VPN. Prije nekih mjesec dana sam baš to tražio.. uglavnom iz tog razloga vpn provideri daju da više uređaja može biti spojeno kako bi si svaki uređaj sam kriptirao i dekriptirao podatke koje šalje i prima.

 Ovo je korisna opservacija.

Daj samo, još malo pojasni ove mjerne jedinice mbps...

ako navodiš da asusov može do 25 Mbps, to je onda jako malo (megabita). Jer to je brzina bakrenih žica na vdsl-u

Da li si možda mislio megabajta - MBps? Jer to je onda druga stvar.

 evo ja imam najjeftiniji asusov od 300kn koji ima jednojezgreni procesor i mogu potvrditi ovo. jednostavno je preslab i najviše se može dobiti 3-7 mbita/s

nemam za potpis
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

To je meni malo skup sport ako bi uzimao malo bolji ruter samo radi vpn-a. Pa za te pare platim racune tel+int za cijelu godinu  I to samo da bi dobio vpn na smart tv. Za sve ostale uredjaje imaju aplikacije za instalirat.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

the path towards Optima Telecom should be solved now - we have changed the path. Can you, please, verify that?

 

Promijenjeno je kompletno routiranje ka optima telecomu za sve korisnike... Molim da korisnici jave korisnickoj sluzbi da li imaju probleme... Takodjer, tko ne koristi tvviet, a ima optima telecom i prekida mu, moze se javiti za test...

Bok svima, inače sam korisnik NextGena i na Optimi sam. Zadnjih dana, a koliko čitam nažalost nisam jedini, imam problema s Optimom i lista je negledljiva bez VPN-a. Jučer je također bilo isto, pa sam iskoristio lucluc-ov poziv i zamolio za test. Utakmica na PlanetSport1 se "odvrtila" bez i jednog zastoja, besprijekorno. Hvala na testu i svaka čast na novom "routanju" :)

 

E sad, ne želim da se ovo shvati kao kritika Nextgena jer sam s njima u principu zadovoljan i ne mogu ih kriviti za tehničke probleme Optime. Onako "budgetwise", bliži su mi nego TVViet, jer listu imam isključivo zbog starog koji pogleda dvije-tri utakmice tjedno dok traju lige pa mi je malo "bedasto" plaćati više za nešto što zapravo jako malo koristimo. No sada sam u dilemi, jer i dalje želim da stari može povremeno gledati Arene i PlanetSportove, ali moram ili uzeti VPN ili mijenjati listu. Trenutno nisam pametan...prokleta Optima :(

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
BoomBadill kaže...
lucluc kaže...

the path towards Optima Telecom should be solved now - we have changed the path. Can you, please, verify that?

 

Promijenjeno je kompletno routiranje ka optima telecomu za sve korisnike... Molim da korisnici jave korisnickoj sluzbi da li imaju probleme... Takodjer, tko ne koristi tvviet, a ima optima telecom i prekida mu, moze se javiti za test...

Bok svima, inače sam korisnik NextGena i na Optimi sam. Zadnjih dana, a koliko čitam nažalost nisam jedini, imam problema s Optimom i lista je negledljiva bez VPN-a. Jučer je također bilo isto, pa sam iskoristio lucluc-ov poziv i zamolio za test. Utakmica na PlanetSport1 se "odvrtila" bez i jednog zastoja, besprijekorno. Hvala na testu i svaka čast na novom "routanju" :)

 

E sad, ne želim da se ovo shvati kao kritika Nextgena jer sam s njima u principu zadovoljan i ne mogu ih kriviti za tehničke probleme Optime. Onako "budgetwise", bliži su mi nego TVViet, jer listu imam isključivo zbog starog koji pogleda dvije-tri utakmice tjedno dok traju lige pa mi je malo "bedasto" plaćati više za nešto što zapravo jako malo koristimo. No sada sam u dilemi, jer i dalje želim da stari može povremeno gledati Arene i PlanetSportove, ali moram ili uzeti VPN ili mijenjati listu. Trenutno nisam pametan...prokleta Optima :(

 Izbor ti je vrlo jednostavan, ili koristi vpn pa uzmi listu koja ti najvise pase, ili nemoj uzet vpn pa si osudjen na tvviet posto njegova jedina radi bez vpn na optimi  Ostali ili neznaju ili im je neisplativo to za napravit kao on, u to ne zelim ulazit. 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pa ne moraš kupovati router. Kupi Android box, i na njega instaliraj aplikaciju (android), od VPN providera.
I onda će ti taj uređaj ići preko vpn-a, i biti će ok.

Hebiga, ipak malo treba i uložiti!
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
pa ne moraš kupovati router. Kupi Android box, i na njega instaliraj aplikaciju (android), od VPN providera.
I onda će ti taj uređaj ići preko vpn-a, i biti će ok.

Hebiga, ipak malo treba i uložiti!

 Ako si to meni napisao ja imam android box kao sto sam i naveo u postu jednom danasnjem. Ovo za cijene sam samo napisao osvrt na post prije gdje se spominju cifre za te rutere koje podrzavaju vpn i gdje malo bolji kosta dosta. Bas radi toga sam i napisao to jel mislim da se bolje isplati uzet android box 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Govorim o megabitima Mb a ne o megabajtima MB, znači 25 Mbita nešto više od 3 MB/s. Da sporo, naročito za one koji imaju vdsl 2+ ili optiku, praktički si smanje brzinu sa korištenjem vpn direktno na routeru. Eto vi koji imate optiku, probajte se mobitelom spojiti na vpn i izmjeriti brzinu na speedtestu, i napišite koji soc (procesor) vam je na mobu npr snapdragon 845.. brzina na speedtestu sa vpnom i bez

6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...

 Izbor ti je vrlo jednostavan, ili koristi vpn pa uzmi listu koja ti najvise pase, ili nemoj uzet vpn pa si osudjen na tvviet posto njegova jedina radi bez vpn na optimi  Ostali ili neznaju ili im je neisplativo to za napravit kao on, u to ne zelim ulazit. 

Hvala care, pa di si bio do sada . Što se drugog dijela tiče, da, to sam si i ja razmišljao i isto ne želim ulaziti u njihove razloge jer o tome s tehničke strane ne znam gotovo ništa.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wiliam kaže...

Najjeftiniji router na kojem možete upogoniti openVPN pa da su vam svi uređaji u kući spojeni na netu preko VPNa je TP link archer c7 sa instaliranim dd-wrt-om. Na njemu možete postići između 12 i 15 Mbps. Cijena mu je od 70€ nadalje. Sljedeči je linksysov za oko 200 € jer ima brži procesor. Najjači je neki asusov četverojezgreni 2.5 GHz oko 500€, no on je na testu išao oko 25Mbps neovisno o vpn provideru. Tako da vam nebi savjetovao vpn preko routera osim ako su vam brzine neta do 15mbpsa. Procesori u roterima su jednostavno preslabi za masovnu enkripciju i još istovremeno sažimanje paketa. Ono što se nameće kao logično rješenje je korištenje androidboxa sa vpnom ili MAG ako podržava Open VPN. Prije nekih mjesec dana sam baš to tražio.. uglavnom iz tog razloga vpn provideri daju da više uređaja može biti spojeno kako bi si svaki uređaj sam kriptirao i dekriptirao podatke koje šalje i prima.

 Koristim mikrotik u kombinaciji sa VPN-om vec 3-4 mjeseca i sve radi ok... Svi uredjaji idu preko njega.. Uredjaj od svojih 400-500kn. Istina na VDSL-u...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 18:25 (hostgator).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I koja je brzina kada si spojen preko vpn-a i koji sigurnostni protokol koristiš, openVPN ili PPTP (koji je stari protokol, brži od OpenVPNa, ali daleko nesigurniji i sve manje podržani od VPN providera)?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 18:40 (Wiliam).
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

PPTP, istina skine nekih 3-4 Mbps

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A cujte realnost je da cemo morat uskoro svi na VPN prelazit lagano ako cemo htjet gledat iptv prijenose, operateri su počeli ulagat zajednicke snage da blokiraju to. Posebno dolje nasi lopovi od vipa,tcoma pa nadalje. Jer gube masnu lovu i onda jbg posto vide lagano nas promet mogu blokirat jednostavno preko IP taj port. I da kad sljedeči put produživate ugovore obavezno pročitajte, ima sitnim slovima nešto u vezi kršenja autorskih prava telekoma u kojem i korisnik njihove usluge može biti tužen i gonjen kazneno za piratstvo.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne znam jel ste primjetili oni koji gledaju preko smart tv da se sada može upisati adresa-url za epg, na stranici od smart iptv aplikacije tamo gdje se ubacuje i liste.
Koju adresu predlažete da je dobra za EPG EX-YU ?
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobio sam test od laznog luc luca tvvijeta hahaah na vlc i ministra pise godinu dana 65 EUR svi kanali isti sad ko je tu lud.Pitam ja toga sto tako jeftin ,kaze trenutna akcija.Na bosanskom sajtu jednom prodaje
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Dobio sam test od laznog luc luca tvvijeta hahaah na vlc i ministra pise godinu dana 65 EUR svi kanali isti sad ko je tu lud.Pitam ja toga sto tako jeftin ,kaze trenutna akcija.Na bosanskom sajtu jednom prodaje

 Naravno da se pojavljuju lazni tvviet i slicno jer je tvviet sinonim za kvalitet. Tvviet se moze kupiti samo po instrukcijama koje se dobiju od korinsicke sluzbe.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
BoomBadill kaže...
lucluc kaže...

the path towards Optima Telecom should be solved now - we have changed the path. Can you, please, verify that?

 

Promijenjeno je kompletno routiranje ka optima telecomu za sve korisnike... Molim da korisnici jave korisnickoj sluzbi da li imaju probleme... Takodjer, tko ne koristi tvviet, a ima optima telecom i prekida mu, moze se javiti za test...

Bok svima, inače sam korisnik NextGena i na Optimi sam. Zadnjih dana, a koliko čitam nažalost nisam jedini, imam problema s Optimom i lista je negledljiva bez VPN-a. Jučer je također bilo isto, pa sam iskoristio lucluc-ov poziv i zamolio za test. Utakmica na PlanetSport1 se "odvrtila" bez i jednog zastoja, besprijekorno. Hvala na testu i svaka čast na novom "routanju" :)

 

E sad, ne želim da se ovo shvati kao kritika Nextgena jer sam s njima u principu zadovoljan i ne mogu ih kriviti za tehničke probleme Optime. Onako "budgetwise", bliži su mi nego TVViet, jer listu imam isključivo zbog starog koji pogleda dvije-tri utakmice tjedno dok traju lige pa mi je malo "bedasto" plaćati više za nešto što zapravo jako malo koristimo. No sada sam u dilemi, jer i dalje želim da stari može povremeno gledati Arene i PlanetSportove, ali moram ili uzeti VPN ili mijenjati listu. Trenutno nisam pametan...prokleta Optima :(

 Izbor ti je vrlo jednostavan, ili koristi vpn pa uzmi listu koja ti najvise pase, ili nemoj uzet vpn pa si osudjen na tvviet posto njegova jedina radi bez vpn na optimi  Ostali ili neznaju ili im je neisplativo to za napravit kao on, u to ne zelim ulazit. 

 Ne siri lazne informacije, nisi osuđen na tu polu-uslugu ako si na Optimi, ima jos listi koje bez vpn-a rade na svim internet providerima.

dennis the menace
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
Wiliam kaže...

Najjeftiniji router na kojem možete upogoniti openVPN pa da su vam svi uređaji u kući spojeni na netu preko VPNa je TP link archer c7 sa instaliranim dd-wrt-om. Na njemu možete postići između 12 i 15 Mbps. Cijena mu je od 70€ nadalje. Sljedeči je linksysov za oko 200 € jer ima brži procesor. Najjači je neki asusov četverojezgreni 2.5 GHz oko 500€, no on je na testu išao oko 25Mbps neovisno o vpn provideru. Tako da vam nebi savjetovao vpn preko routera osim ako su vam brzine neta do 15mbpsa. Procesori u roterima su jednostavno preslabi za masovnu enkripciju i još istovremeno sažimanje paketa. Ono što se nameće kao logično rješenje je korištenje androidboxa sa vpnom ili MAG ako podržava Open VPN. Prije nekih mjesec dana sam baš to tražio.. uglavnom iz tog razloga vpn provideri daju da više uređaja može biti spojeno kako bi si svaki uređaj sam kriptirao i dekriptirao podatke koje šalje i prima.

 Ovo je korisna opservacija.

Daj samo, još malo pojasni ove mjerne jedinice mbps...

ako navodiš da asusov može do 25 Mbps, to je onda jako malo (megabita). Jer to je brzina bakrenih žica na vdsl-u

Da li si možda mislio megabajta - MBps? Jer to je onda druga stvar.

 Imam Nord VPN, i jednom prilikom sam ih pitao za VPN preko routera i odgovor je bio da u najboljem slučaju može do max 50Mbs. Mislim da smo pričali o nekim routerima koje oni prodaju.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Neke centrale su u prekidu kada govorimo o A1 i tcom... Tako da kome prekida, pokusali smo zaobici te centrale, ali to nije izvodljivo... Moguce je dokazati opterecenje na tim mrezama, tako da nije problem u tvviet... Recimo optima telecom nema problema sa tvviet jer je zaobidjena tacka koja je pravila problem. Ovdje je problem druge prirode...

 lucluc, s obzirom da je Optima sređena i više tvviet ne šteka na tom ISP-u, u što sam se osobno uvjerio, molim te da veliš, da li Optima namjerno guši stream prema svojim korisnicima ili je u pitanju neki tehnički problem kod njih?

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I jedno i drugo. Imaju puno zagusenja, odnosno opterecenja, te samim tim i usporavaju konekcije da dobar dio korisnika ne bi ostao potpuno bez interneta. Isto je i sa tcom i a1. Nadam se da ce na tvviet od veceras i tcom i a1 biti ok

 
2 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema razlike user pass ide u aplikaciju sve isto a 65 eur nije mi jasno heheh dvojnik sve isto
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo prvi put da sam isprobao ovu foru s IPTV programima te sam dobio NOVA test listu i pari mi se stv fenomenalna stvar za 5eura mj. 

Imam jedno pitanje npr gledam utk i kada pratim loptu cini mi se ko da malo trza , jeli to norm ili

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
beni111 kaže...
Nema razlike user pass ide u aplikaciju sve isto a 65 eur nije mi jasno heheh dvojnik sve isto

 Hahahahahhaha. Ma idi pisi zadacu, operi zubice i lezi. Sutra je skola. Sta ti je?

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma svaka lista radi bez vpn nikad ga nisam koristio za gledanje to nije istina
netreba vpn stvar je nacin gledanja.Kakvi vrazji vpn sad cu i njih trebat ovdje dijelit uzas hhaahhah
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice