Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.994
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Denis757 kaže...
StonedAssassin kaže...

Ma mislio sam kakav stream :)

 Javi se nekom od prodavaca listi da ti da test i gledat ces.

 Upravo to, drugačije nebuš gledao. Ili budeš našao stream al jako loše kvalitete.

 mislim da mu je pametnije naci stream dobre kvalitete nego lose. zasto bi pobogu gledao los stream.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ma tvviet sam već ciganio prošli četvrtak. Tko ima dobru arenu 3 hr od druge ekipe.

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dal postoji još koji program na TvVietu da prenaša Ligu prvaka srijedom? Ovaj HRT 2 "HD" izgleda kriminalno loše, a jedino drugo što sam našao je njemački sky sport što mi nije baš bajno zbog jezika. Pretpostavljam da SR Arene ne prenose obje tekme zbog istih razloga ko i kod nas. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko se sjećam ima planet sportove.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

planet ne prenosi srijedom utakmicu koju prenosi hrt ,tvviet ima rts 1 ili rts hd 

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

planet ne prenosi srijedom utakmicu koju prenosi hrt ,tvviet ima rts 1 ili rts hd 

 Da na rts 1 je u fullHD rezoluciji sa 25fps  i oni prenose obično isto ko i naš HRT2 HD ali je RTS 1 HD puno kvalitetnije i bolje slika izgleda na njemu nego na HRT 2hd

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 18:21 (Josko73).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Josko73 kaže...
fukavac kaže...

planet ne prenosi srijedom utakmicu koju prenosi hrt ,tvviet ima rts 1 ili rts hd 

 Da na rts 1 je u fullHD rezoluciji sa 25fps  i oni prenose obično isto ko i naš HRT2 HD ali je RTS 1 HD puno kvalitetnije i bolje slika izgleda na njemu nego na HRT 2hd

 Zato sto, iako oba idu u FHD, na HRT 2 utakmica nije u FHD, nego je SD, samo upscaleovan. Dok je na RTS i utakmica u FHD.

6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da vjerovatno da naši papci to tako rade.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...

Dal postoji još koji program na TvVietu da prenaša Ligu prvaka srijedom? Ovaj HRT 2 "HD" izgleda kriminalno loše, a jedino drugo što sam našao je njemački sky sport što mi nije baš bajno zbog jezika. Pretpostavljam da SR Arene ne prenose obje tekme zbog istih razloga ko i kod nas. 

 Srijedom uz HRT2 HD na tvviet uglavnom istu utakmicu prenosi Nova TV.bh FHD i RTS1 FHD, uz drugu utakmicu na Planet Sportu ili ArenaSport BiH/SRB FHD

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cableguy nova utakmica nova katastrofa. 2 minute prije pocetka utakmice (Dinamo) na arena 3 HR puste arena 3 SRB.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...

Cableguy nova utakmica nova katastrofa. 2 minute prije pocetka utakmice (Dinamo) na arena 3 HR puste arena 3 SRB.

 I ja baš gledam wtf... 

 

Badava toliko kanala kad je kvaliteta loša kad je najpotrebnije, al ajd jeftino je

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Opet štekanje preko Optime. Arena sport 3HD na tvviet...Uz VPN ide glatko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 19:04 (švrćo1).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
JackIsBack kaže...

Cableguy nova utakmica nova katastrofa. 2 minute prije pocetka utakmice (Dinamo) na arena 3 HR puste arena 3 SRB.

 I ja baš gledam wtf... 

 

Badava toliko kanala kad je kvaliteta loša kad je najpotrebnije, al ajd jeftino je

 Skužio sam da arena 5 srb prenosi dinamo. Radi ok. Bolje išta nego ništa.

 

A evo proradila i arena 3 HR

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 19:09 (JackIsBack).
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Danas arene na tvviet sramotno stekaju. 

Svi kanali rade kak spada osim arena. Uzas.

Edit. Moguci problemi s bnetom u zg danas

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 20:01 (zeky1990).
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

arena 3 hr na RedDevils odlicna,bez prekida,slika fenomenalna

 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo i cableguy se popravio na areni 3 hr, jako dobra slika u 50fps

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I nextgen isto super radi i super slika

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da je tako radila u utorak i srijedu ne bih ni pomišljao o cableguyu...

 

Ali lista koja ne radi kako treba u ključnim trenucima, to je isto kao da je nemam...tu mi se cableguy pokazao boljim.

 

Ježi ga, šteta, jer reddevils mi je bio lakši za koristiti, bez nepotrebnih kanala, fino grupiranje, velim, šteta...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NBA PETORKA:

 

TV VIET

RED DEVILS

NOVA

CABLEGUY

NEXT GEN 

 

 

Neka netko nađe bolju petorku.(Denis 757 njegovu listu nemogu ubacit jer neznam kako se zove).

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next tv listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 

Edit

Black Spider
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 21:28 (crni pauk).
6 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next gen listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 Next-Gen može bit sve samo ne neljubazan. 

Ja osobno ljubazniju korisničku službu i nadasve brzu u rješavanju problema nigdje nisam doživio kao na Next-Genu.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
crni pauk kaže...

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next gen listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 Ovo mi je baš čudno, jer od svih koje sam probao nextgen je definitivno najljubazniji i najkulturniji. Da ga nisi pomiješao sa onim Next TV ?

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Danas arene na tvviet sramotno stekaju. 

Svi kanali rade kak spada osim arena. Uzas.

Edit. Moguci problemi s bnetom u zg danas

 Rade savršeno na tvviet (tv prijenos Dinamo- Plzen) : ArenaSport 1 BiH FHD 50fps 9,1 Mbps (komentator Blažičko), ArenaSport 3 HR HD (komentator Blažičko), ArenaSport 5 SRB (srbijanski komentator). Sve to ovisi kakav užas od interneta imaš.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Probaj resetirati router (ugasi ga na 2-3 min). Isti problem sam imao, nešto kod bneta zeza, nije do tvvieta
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radi se o bnetu  kabel 30 mbps. 

Nemoj mi tu pametovat o smecu od interneta. 

S Arenom 1 FHD i Arenom 3 HD sam imao problema. 

Arena 5 SD radi dobro. 

 

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

 ArenaSport 1 BiH FHD 50fps 9,1 Mbps

 eh da su stvarno 9.1 mbps,dobre su,plus je 50fps,ali nazalost vidi se transkoding

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa žali se svom internet provajderu. Ti si jedini kojemu ne radi, očito, jer da nas je više izbila bi pobuna na forumu 😁Nekoliko tisuća pretplatnika iz mnogo drzava, manje-više svi gledamo utakmicu. Slobodno neka se javi još netko tko ima probleme kao ti .

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Cestitke Dinamu!

 
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I meni je štekalo kod tvviet...i tako danima vec - da uzimam to pod normalno. Nije stvar u internetu osim ako tcom namjerno malo pusta kako treba, a malo zajebava.

Znaci, ne šteka konstantno nego pola sata utakmice odlicno pa krene zastajkivanje....ne gledam previse tv,, al volim npr. vh1 classic i onda si prebacim na njega a on trza...naletim poslijepodne na Stargate (SG1) na SciFi, pozelim se prisjetiti - šteka, stane slika, itd. Prebacim na Nova iptv kod svake takve smetnje i tamo normalno odgledam. 

Malo mi je to cudno. Kad radi, radi...i to na dva uredjaja istovremeno, al malo precesto se desava da ne radi.

Lucluc je korektan, kanali su vidljivo najbolje razlucivosti, al 12eura za igre pogadjanja do koga je stvar i kad ce raditi kako treba...hm. Svako dobro!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pugot kaže...
crni pauk kaže...

Red 😈 lista radi super arene su prvoklasne i iskreno nemam problema kakvih sam imao sa next gen listom ( neljubaznost pod prvom stavkom i stekanje lista , programi su mi se ocitavali kao svakih 2 minute ista scena... ) Red devils koristim dva mjeseca i svaka preporuka ne zalim tih par kn vise :) 

 Ovo mi je baš čudno, jer od svih koje sam probao nextgen je definitivno najljubazniji i najkulturniji. Da ga nisi pomijesao sa onim Next TV ?

 Ispricavam se next tv je bio u pitanju :)

Black Spider
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice