Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.249
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni sinoc ni jednom nije stucnulo nista na tvivetu...gledam sam utakmicu na areni 1 fhd, malo sa prebacio na planetu cisto da vidim sliku i tu je bila ok slika i isto nije nista stucalo

 

Jedino sto EPG malo brljavi, ali ispeglace lucluc to sigurno :) 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

i meni je radila od Benia,ni sam ne znam koja preveč ih imam 

sve radim samo da ne radim
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da se nadovežem na ligu prvaka ,meni na na next-genu sve radi bez nekih večih problema ,naravno vpn je uvjek uključen, Imam i cabelguy listu za rezervu, nisam ju do kraja uspio testirati, ali dosta dobro to izgleda ,stvarno ima hrpu kanala.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

 zasto placas ti proviziju kod reddevila kad on placa proviziju,ja platim 10e i to je to

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

 onda kad nova počne štekat, opet ćeš uzet i ove ostale, xd

nemam za potpis
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
oliol kaže...
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

 onda kad nova počne štekat, opet ćeš uzet i ove ostale, xd

Neću.Sad ću uzet Novu iptv.Čekam da ove pretplate isteknu i ostajem samo na listama od Benija.Benii je najbolji provider i liste mu rade uredno.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Eto i meni planet sport 1 na tvviet radio za Juve bez ijednog stucanja i dobra slika bila.Mozda sto sam u Njemackoj :)
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
oliol kaže...
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

 zasto placas ti proviziju kod reddevila kad on placa proviziju,ja platim 10e i to je to

 Paypal mi naplati 2 €.Njihovo obješnjenje nije trgovac u EU ili u državama koje imaju dogovor sa paypalom.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
scylla98 kaže...
oliol kaže...
zrimo kaže...
oliol kaže...

Da se nadopunim od svih lista koje se spominju na ovom forumu:Tvviet,Red devils,Serious,Cableguy koje su kupljene,jedino uredno radila nova iptv koja nije kupljena.Fala moj Beni.

I to najjeftinija lista 

 

 Znači moja platna bilnca izgleda ovako :Tv viet =12 €,Red devils sa provizijom 12€,Serious=10€,Cableguy,3 miseca 10€=44€ toliko sam platija trenutno.

 Pobjedi Nova iptv koju nisam platija ništa ,a košta 5€ misečno.

 Na osnovu viđenog uzimam Novu iptv ubuduće,jer i slika na planet sportovima je dobra.Preporuke za Novu iptv.

 zasto placas ti proviziju kod reddevila kad on placa proviziju,ja platim 10e i to je to

 Paypal mi naplati 2 €.Njihovo obješnjenje nije trgovac u EU ili u državama koje imaju dogovor sa paypalom.

 nema sanse,pisi im na mail da ne treba da platis proviziju,sigurno ce moci,to je neka greska

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Oliol, to što kažeš je točno. Ali da te razuvjerim - I Nova će štekati, i dodati ćeš ju sa ostalima. Jednostavno, to je IPTV, infrastruktura davatelja usluga nije optimalna za najveće opterećenje, i to se osjeti. Čak i kod tvvieta htio on to priznati ili ne.

 

Razumijem ja da se ljudima ne isplati kupovati hardware, zakupljivati propusnost, i šta ja znam sve, kad će im se to teško vratiti. Zato, kad je riječ o ilegalnom iptv-u, postoje loši davatelji, oni malo manje loši i oni oni dovoljno dobri. Ali savršeni sigurno ne.

 

Ja već polako razmišljam da pređem na drugi pristup i za nogomet i za Formulu.

 

Recimo, kupio sam za NBA košarku NBA PASS za 20 USD cijela sezona. Instalirao sam app NBA i gledam bez ikakvog trzanja.

Žao mi je samo što to nisam prije shvatio, pa kupio i PASS za F1 dok je bila na popustu.

 

Malo mi je splasnulo to oduševljenje oko IPTV-a. A inaće, sinoć, za vrijeme utakmice, čak je i nordic (Planet sport) zastajao...

 

EDTI:

Eto, recimo NBA - Na taj način ne moram ostati budan do 2 u noći, nego dođem doma s posla popodne i pogledam utakmicu od nočas.  :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 10:15 (ZdravacVZ).
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Oliol, to što kažeš je točno. Ali da te razuvjerim - I Nova će štekati, i dodati ćeš ju sa ostalima. Jednostavno, to je IPTV, infrastruktura davatelja usluga nije optimalna za najveće opterećenje, i to se osjeti. Čak i kod tvvieta htio on to priznati ili ne.

 

Razumijem ja da se ljudima ne isplati kupovati hardware, zakupljivati propusnost, i šta ja znam sve, kad će im se to teško vratiti. Zato, kad je riječ o ilegalnom iptv-u, postoje loši davatelji, oni malo manje loši i oni oni dovoljno dobri. Ali savršeni sigurno ne.

 

Ja već polako razmišljam da pređem na drugi pristup i za nogomet i za Formulu.

 

Recimo, kupio sam za NBA košarku NBA PASS za 20 USD cijela sezona. Instalirao sam app NBA i gledam bez ikakvog trzanja.

Žao mi je samo što to nisam prije shvatio, pa kupio i PASS za F1 dok je bila na popustu.

 

Malo mi je splasnulo to oduševljenje oko IPTV-a. A inaće, sinoć, za vrijeme utakmice, čak je i nordic (Planet sport) zastajao...

 

 Zdravac slažem se sa tobom.Nitko odavno nije napisa pošteniji komentar na ovu temu.Za nba košarku uglavnom liste rade dobro jer nije tolika navala i igra se u kasne sate pa liste rade dobro.Privatno ću te pitat za taj NBA PASS.

 Šta se tiće lige prvaka i planet sporta ,moram provjerit dali je A1 popravija svoju aplikaciju A1 xplore tv i uzet tu uslugu.Kupija sam je jedan misec radi probe i nije radila dobro pa sam odusta.Zato ću opet provjerit.I ako bude radila dobro to ću uzet.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vi koji ste kupili pretplatu na F1 TV, kakvo je stanje? Jel imaju app za android, fire tv? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni je NovaIPTV vrh za 5 eura. Uglavnom svi sportski kanali rade dobro, ponekad zna SK1 HR zezat, ali srećom imam dva srpska u pričuvi pa nije problem. Osim toga imam razne Bein sportove, BT Sportove... tak da bilo koji meč gledam uvijek se negdje u HD-u da pogledati. Moja preporuka ko traži jeftinu i kvalitetnu listu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Vi koji ste kupili pretplatu na F1 TV, kakvo je stanje? Jel imaju app za android, fire tv? 

 Pozdrav,

 

imaju app za Android. Koristim ju na mobitelu i ok je, a na kompu gledam kroz browser.

 

No kad smo kod IPTV-a.. vidim da jako malo ljudi komentira EPG.

EPG za ExYu kanale je katastrofa, malo ima, malo nema.. probao sa više izvora i nikako posložiti.

WebGrab++ pomaže ali u manjoj mjeri jer maxtv.tportal.hr ne radi. Ako složim sa nekog drugog site-a onda se EPG ne poklapa sa emisijom :D

Da li netko ima taj famozni maxtv.tportal.hr novi? ili možda ima neki drugi način za složiti EPG?

 

 

 

 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Goofy kaže...
x18x05x kaže...

Vi koji ste kupili pretplatu na F1 TV, kakvo je stanje? Jel imaju app za android, fire tv? 

 Pozdrav,

 

imaju app za Android. Koristim ju na mobitelu i ok je, a na kompu gledam kroz browser.

 

 

 

 

 

 

 Usput, ako je netko kupio pretplatu za F1 TV po onoj povoljnoj cijeni sa popustima, a voljan je ustupiti, neka se javi na PM. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 12:00 (ZdravacVZ).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da malo pohvalim opet tvviet.Sa novom listom su konacno razvrstali za siptv kanale po grupama.Meni radilo stalno kad su udarne utakmice bez stekanja(na njemackom vodafonu).Kod nove liste ima malih greskica u kanalima koji su u drugoj grupi(mogu luclucu ako hoce pp poslat).Svaka cast legendo do novog dodavanja kanala(nadam se malo 4k) :)
 
1 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

IPTV=Ipak ponekad trza vama :)

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kaj ovima iz Nove inače treba sto godina za odgovor? Slano na Skype prije tjedan dana, jutros na Viber...niš, tišina 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

I sta su na kraju bile novosti juce za tvviet?

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mozete li mi rec kakva je lista geniptv pro, veli frend da je nasao ju i da je ogromna i 3mj su 25 eura... hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pejak84 kaže...
Mozete li mi rec kakva je lista geniptv pro, veli frend da je nasao ju i da je ogromna i 3mj su 25 eura... hvala

 Geniptv je isto šta i cableguy.Odnosno cableguy priprodaje geniptv.Samo šta je cableguy puno jeftiniji.U jednom periodu sam ima oba i oba su radila isto,samo u nekim grupama nije bija isti raspored kanala.

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Oliol, to što kažeš je točno. Ali da te razuvjerim - I Nova će štekati, i dodati ćeš ju sa ostalima. Jednostavno, to je IPTV, infrastruktura davatelja usluga nije optimalna za najveće opterećenje, i to se osjeti. Čak i kod tvvieta htio on to priznati ili ne.

 

 Ne bih rekao da je bas preopterecenje s obzirom da je 90% ljudi gledalo bez problema i nije bilo sporo prebacivanje i slicno. Radimo kompletno novo routiranje ponovo... Nema druge opcije jer provajderi koji su pod opterecenjem (recimo tcom i slicno), smanjuju brzine prema odredjenim provajderima, zemljama, centralama...  U biti kada je sistem opterecen, moralo bi svima prekidati, tesko da moze recimo raditi vecini ok... Recimo svoje garantovane propusnosti popunjavam do 70%, nikad preko... Kada se priblizi 70%, tada pojacavam... Mada naravno da nekad moze biti problem i u datacentru, pa da svima prekida, ali to je visa sila i desilo se jednom u proteklih godinu dana....

 

Ja ovim putem ponovo molim korisnike kojima je prekidalo da posalju ip adrese koje mogu ocitati preko: www.iplocation.net da se stave na monitoring. Planiram sakupiti sto vise adresa koje ce biti na monitoringu 24-48h i tad ce se moci napraviti bas ruta bez greske.. Ip adrese mozete slati ovdje na PM ili korisnickoj sluzbi

 

Ranije sam rijesio tcom jer je svima prekidalo i imao sam mnostvo ip adresa i pronasla se perfektna ruta za sve... Sada treba isto to... Sto vise adresa, to bolje i efikasnije routiranje

 

vide kaže...
Da malo pohvalim opet tvviet.Sa novom listom su konacno razvrstali za siptv kanale po grupama.Meni radilo stalno kad su udarne utakmice bez stekanja(na njemackom vodafonu).Kod nove liste ima malih greskica u kanalima koji su u drugoj grupi(mogu luclucu ako hoce pp poslat).Svaka cast legendo do novog dodavanja kanala(nadam se malo 4k) :)

 Hvala puno. Mozes meni javiti koje su greske i odmah ce biti ispravljeno

spikektm kaže...

I sta su na kraju bile novosti juce za tvviet?

Dodano je od kanala: doku tv, rtl living, pink horror, cinestar comedy, arenasport 6, hntv je sada poseban kanal, superstar tv se testira pod rtshd, epg je ok, fali na mozda 10 kanala, ali to ce biti ispravljeno, kanali u listi su sortirani po grupama od sada... Nadam se u toku ove sedmice da cemo nadograditi android app, te ce biti kanali grupirani i tu, a naknadno ce biti i na stranici... Dodat cu jos kanala, ali moram odraditi odredjene preinake, pa javim...

Arenasport 1, 2, 3 hr su od sada u fhd 50fps

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 15:40 (lucluc).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, dobro objašnjeno, svaka čast!   

 

Meni je sinoć kod tebe na utakmici (planet sport 1 hr) zastajalo prvih 10-ak minuta. Nakon toga nije bilo zastajanja, ali se slika malo pogoršala (malo više pixelizirano je bilo odnosno, primjetan artifact)

To je trajalo do neke 35-te minute, i poslije toga perfektno, bez trzanja i slika dobra. Nisam prebacivao dalje, jer znam da brinete o kvaliteti.

 

Moj post je trebao djelovati afirmacijski, da se još poboljša kvaliteta, a upućen je bio svima. (ako si vidio, spomenuo sam nordic kao primjer   :)

 

No, ima jedan ALI;

Kako to da je sada, u ovome trenutku slika na tom istom kanalu super, bez ikakvog zastajanja. A apsolutno ništa nisam mjenjao. Niti internet, niti postavke, ni ništa drugo. ?

To je ono zanimljivo...

 

 

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bravo legendo
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam dvije liste. Cableguy kao glavna i neka noname kao backup koja je isto uvijek dobro radila. Medjutim sad za ligu prvaka oba dvije stekale. Vpn upaljen. Sva sreca imao neki test zigi iptv i tamo radilo sve super. Jel netko jos testirao tu listu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

lucluc, dobro objašnjeno, svaka čast!   

 

Meni je sinoć kod tebe na utakmici (planet sport 1 hr) zastajalo prvih 10-ak minuta. Nakon toga nije bilo zastajanja, ali se slika malo pogoršala (malo više pixelizirano je bilo odnosno, primjetan artifact)

To je trajalo do neke 35-te minute, i poslije toga perfektno, bez trzanja i slika dobra. Nisam prebacivao dalje, jer znam da brinete o kvaliteti.

 

Moj post je trebao djelovati afirmacijski, da se još poboljša kvaliteta, a upućen je bio svima. (ako si vidio, spomenuo sam nordic kao primjer   :)

 

No, ima jedan ALI;

Kako to da je sada, u ovome trenutku slika na tom istom kanalu super, bez ikakvog zastajanja. A apsolutno ništa nisam mjenjao. Niti internet, niti postavke, ni ništa drugo. ?

To je ono zanimljivo...

 

 

Hvala za info. Sto se tice planetsport, nekoliko ljudi se javilo na viber, njima sam to objasnio, a zaboravio sam ovdje objasniti. Visa sila prvih nekoliko minuta. Naime, pustio sam kanal u 8mbps - planetsport1. Ali transcoder koji je bio dedicated samo za taj kanal - crkla napojna na pocetku utakmice. Onda sam brze bolje prebacio na standardni link koji je na 4mbps i ide od pocetka. Tako da je arena prekidala cca 4 minute... I poslije nekad sam vidio da sam u brzini pogrijesio u jednom parametru i popravio i to u toku utakmice :-))

 

Bilo je napeto bas. hahahah

 

Sinoc sam dobio prituzbe od 10-ak ljudi ukupno i sve te ip su sada na monitoringu. Kada dobijem jos adresa, bit ce i taj problem rijesen...

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma nije to pritužba, više kao informacija. Ali vidiš - budno oko sve prati!  

 

Da se razumijemo, lista mi je primarna na TV-u u dnevnoj sobi. Gledaju se i FOX-ovi i HBO-ovi, ponekad i HRT-ovi, i ukupni dojam je odličan!

 

U idućem dodavanju kanala predlažem neke za hobiste (renovacije kuća i okučnica) - DIY i HGTV, i tada će tematski lista biti stvarno odlično pokrivena.Za source ti mogu poslužiti bilo koji američki TV provider (CBS, sling tv, xfinity...)

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Oliol, to što kažeš je točno. Ali da te razuvjerim - I Nova će štekati, i dodati ćeš ju sa ostalima. Jednostavno, to je IPTV, infrastruktura davatelja usluga nije optimalna za najveće opterećenje, i to se osjeti. Čak i kod tvvieta htio on to priznati ili ne.

 

Razumijem ja da se ljudima ne isplati kupovati hardware, zakupljivati propusnost, i šta ja znam sve, kad će im se to teško vratiti. Zato, kad je riječ o ilegalnom iptv-u, postoje loši davatelji, oni malo manje loši i oni oni dovoljno dobri. Ali savršeni sigurno ne.

 

Ja već polako razmišljam da pređem na drugi pristup i za nogomet i za Formulu.

 

Recimo, kupio sam za NBA košarku NBA PASS za 20 USD cijela sezona. Instalirao sam app NBA i gledam bez ikakvog trzanja.

Žao mi je samo što to nisam prije shvatio, pa kupio i PASS za F1 dok je bila na popustu.

 

Malo mi je splasnulo to oduševljenje oko IPTV-a. A inaće, sinoć, za vrijeme utakmice, čak je i nordic (Planet sport) zastajao...

 

EDTI:

Eto, recimo NBA - Na taj način ne moram ostati budan do 2 u noći, nego dođem doma s posla popodne i pogledam utakmicu od nočas.  :)

 Najbolja kvaliteta slike za nba league pass je preko kodi addona

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice