Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.801
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Juče testirao tvviet listu koju koristim već duže vreme i sve radi besprekorno. Pošto mu je sada lista grupisana i mora da se šalta levo-desno da bi se listale grupe kanala, da li postoji mogućnost da se grupe naprave i šaltaju gore-dole? Mislim da je to mnogo lakše i preglednije... :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
joozza kaže...

 Najbolja kvaliteta slike za nba league pass je preko kodi addona

 kako nam se zove taj addon?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Što se brzine odziva kod TV NOVA tiče stvar je do aplikacije. Njihova aplikacija je brendirana IPTV Smarters aplikacija, doduše malo starija verzija. Verovatno jedina mana te aplikacije je nešto sporiji odziv kanala. Traži od njih listu u formi linka, ubaci je u neku drugu aplikaciju i videćeš da je odziv kanala brži

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 11:40 (panpetar).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

 Mislio sam da staviš na kojim listama su ti kanali. Znam da na Cableguy znaju trzati kad je LP, kod Reddevil-a ne trzaju. Kvaliteta slike je baš odlična.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Što se brzine odziva kod TV NOVA tiče stvar je do aplikacije. Njihova aplikacija je brendirana IPTV Smarters aplikacija, doduše malo starija verzija. Verovatno jedina mana te aplikacije je nešto sporiji odziv kanala. Traži od njih listu u formi linka, ubaci je u neku drugu aplikaciju i videćeš da je odziv kanala brži

 Pretpostavio sam da je to u pitanju.

Ma super mi je aplikacija tako da ću prihvatit to nešto sporije prebacivanje

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Svi koji imate Red devils dali Vam Hrt 2 HD radi dobro?

 Ne. Koristim oko mjesec dana i svako malo ne radi dobro...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

za kolegu x18x05x mislim da je to SeriousIPTV  ...znam samo da nema exyu programe

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 13:29 (fukavac).
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mene je uništilo istraživanje ruda " kako castat listu preko chromecasta".

Tu igračkicu dosta koristim i strimam sve filmove sa pc-a na tv.

No kada želim castat iptv listu preko vlc-a sa pc-a prijenos traje 1 minutu i stane.

Onda sam išao pronaći app sa androida koji bi castao..rezultat Nula.

Ovaj vaš app smarteres navodi support chromecast i ja u appu ništa ne nalazim.  Čak na jednom mjestu spominju da lista mora biti m3u8. Ču 8?

Ima li itko sa teme da koristi chromecast.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...

Mene je uništilo istraživanje ruda " kako castat listu preko chromecasta".

Tu igračkicu dosta koristim i strimam sve filmove sa pc-a na tv.

No kada želim castat iptv listu preko vlc-a sa pc-a prijenos traje 1 minutu i stane.

Onda sam išao pronaći app sa androida koji bi castao..rezultat Nula.

Ovaj vaš app smarteres navodi support chromecast i ja u appu ništa ne nalazim.  Čak na jednom mjestu spominju da lista mora biti m3u8. Ču 8?

Ima li itko sa teme da koristi chromecast.

 Jel imas smart tv? 

 

Ja sam koristio ovu aplikacuju na telefonu  Screen Mirroring i castuje mi sve sa telfona na tv...


Sada imam mibox pa je to jos laske kroz chromecast...skinuo sam aplikaciju google home i sve mozes da castujes na box sta god zelis

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 14:06 (spikektm).
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nemam..imam stariji FHD Sony.

Što mi predlažete od kutijica..ovo poviše spominjano xiao i sl ili te magove o kojima ja nemam pojma?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam uzeo mibox pre 10 dana, do tada sam korsitio nexbox95x godinu dana...

Mibox je odlican, mogu da ti preporucim...brz je, koristim ga za iptv i kodi, sve radi kako treba... wifi je odlican to mi je bio problem sa starim boxom, ovaj gura do 75mb bez problema, udaljen je oko 5m od rutera

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Na ovoj stranici imate recenzije mnogih uređaja,pa između ostalog  nama interesantnih android boxova.

 

 

 

http://chigztech.com/charts.html

 

 

 

 

 
1 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Meni  za Iptv na Chromecast,radi app Wiseplay.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

Ima ih kod mene na listi, pored hrpe drugih HD i full HD programa.

 

Ali njemu je previse dati 120€ godisnje i uzivati u gledanju.

 

Ali mu nije previse placati klonovima navikanu listu koja ima 3 puta manje kanala a kosta jos i vise kad sve sve uplate zbroje na godisnji nivo.

dennis the menace
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

Ima ih kod mene na listi, pored hrpe drugih HD i full HD programa.

 

Ali njemu je previse dati 120€ godisnje i uzivati u gledanju.

 

Ali mu nije previse placati klonovima navikanu listu koja ima 3 puta manje kanala a kosta jos i vise kad sve sve uplate zbroje na godisnji nivo.

 A koja je to tvoja lista?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...

Testirana NovaIPTV.

Plusevi:

- aplikacija odlično napravljena, pregledno i pojednostavljeno

- vrlo dobra videoteka filmova

- odličan izbor kanala

- dosta HD kanala s vrlo dobrom slikom

- EPG

- sortirani kanali ko da sam ih sam slagao

- bez primijećenih problema u radu (ovo uzeti s rezervom jer je testirano svega par sati)

 

Minusi:

- koja serija više ne bi bila na odmet

- malo sinkroniziranih crtića

- nešto sporije prebacivanje kanala u odnosu na RD i CG

 

Sve u svemu, impresioniran sam listom i uzimam pretplatu bez obzira što sam se već pretplatio na CG. CG ću pokloniti nekom ili nek bude za backup.

 

Sve pohvale i preporuke od mene

 

Jel imaju neki FHD kanal?

 

zar nije Nova IPTV isto sto i CG? neko mislim da je ovde to spomenuo...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spikektm kaže...

Ja sam uzeo

 Hvala ti..jel podržava 5ghz wifi. To mi je uvjet..ugasio sam 2.4ghz zbog zagušenosti?

oliol kaže...

 Hvala ti

Buki6 kaže...

Meni  za Iptv na Chromecast,radi app Wiseplay.

 Probam kasnije doma..znači sve glatko šljaka?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

Ima ih kod mene na listi, pored hrpe drugih HD i full HD programa.

 

Ali njemu je previse dati 120€ godisnje i uzivati u gledanju.

 

Ali mu nije previse placati klonovima navikanu listu koja ima 3 puta manje kanala a kosta jos i vise kad sve sve uplate zbroje na godisnji nivo.

 Ako misliš ba mene, nije meni problem dati novce. Problem je dati 120€ na slijepo. Koga god znam plaća max 3 mjeseca unaprijed. Jer ti davatelji usluga mogu sutra ugasit i ode 120€. Ne kažem da je sigurno i na 3 mj, al opet je lakše izgubit 30 eura nego 120.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

spikektm Ovo mi je teško precizno odgovoriti jer imam TV 720p , al rekao bih da da.

Nova i CG nemaju nikakvu, meni vidljivu, poveznicu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 15:38 (TypeR8011).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Denis757 kaže...
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

Ima ih kod mene na listi, pored hrpe drugih HD i full HD programa.

 

Ali njemu je previse dati 120€ godisnje i uzivati u gledanju.

 

Ali mu nije previse placati klonovima navikanu listu koja ima 3 puta manje kanala a kosta jos i vise kad sve sve uplate zbroje na godisnji nivo.

 Ako misliš ba mene, nije meni problem dati novce. Problem je dati 120€ na slijepo. Koga god znam plaća max 3 mjeseca unaprijed. Jer ti davatelji usluga mogu sutra ugasit i ode 120€. Ne kažem da je sigurno i na 3 mj, al opet je lakše izgubit 30 eura nego 120.

 Meni pak nije jasna ova tajnovitost oko naziva te super liste. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 15:40 (TypeR8011).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...
spikektm kaže...

Ja sam uzeo

 Hvala ti..jel podržava 5ghz wifi. To mi je uvjet..ugasio sam 2.4ghz zbog zagušenosti?

oliol kaže...

 Hvala ti

Buki6 kaže...

Meni  za Iptv na Chromecast,radi app Wiseplay.

 Probam kasnije doma..znači sve glatko šljaka?

 

 

Da podrazava 5ghz zato sam ga i ja uzeo

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
Denis757 kaže...
fukavac kaže...

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

Ima ih kod mene na listi, pored hrpe drugih HD i full HD programa.

 

Ali njemu je previse dati 120€ godisnje i uzivati u gledanju.

 

Ali mu nije previse placati klonovima navikanu listu koja ima 3 puta manje kanala a kosta jos i vise kad sve sve uplate zbroje na godisnji nivo.

 Ako misliš ba mene, nije meni problem dati novce. Problem je dati 120€ na slijepo. Koga god znam plaća max 3 mjeseca unaprijed. Jer ti davatelji usluga mogu sutra ugasit i ode 120€. Ne kažem da je sigurno i na 3 mj, al opet je lakše izgubit 30 eura nego 120.

Nije na slijepo, ja cu ti dati test, kao sto sam dao jos nekima ovdje.

 

I ja sam se pitao isto sto i ti, zasto platit godinu dana unaprijed, ali mi je covjek rekao da ako se nesto desi da ce mi vratiti novce, ali eto nije se nista desilo, a ja placam jos i vise jer imam tvip (tj MAG) sa videotekom i jos extra m3u listu da se zena i ja ne svađamo oko toga sta cemo gledat.

 

Ako jos uvijek zelis testirat, javi se na PM.

 

I lista nema nikakav naziv, bar ja ne znam za njega, kao da je i bitno, bitno je da je lista odlicna.

dennis the menace
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...

Mene je uništilo istraživanje ruda " kako castat listu preko chromecasta".

Tu igračkicu dosta koristim i strimam sve filmove sa pc-a na tv.

No kada želim castat iptv listu preko vlc-a sa pc-a prijenos traje 1 minutu i stane.

Onda sam išao pronaći app sa androida koji bi castao..rezultat Nula.

Ovaj vaš app smarteres navodi support chromecast i ja u appu ništa ne nalazim.  Čak na jednom mjestu spominju da lista mora biti m3u8. Ču 8?

Ima li itko sa teme da koristi chromecast.

  Ja koristim chromecast kad sam na putu da mogu u apartmanu gledat utakmice. Da se VLC nebi gasio ima u opcijama za namjestit da casta i kad je program u pozadini. Također na telefon sam isključio bilo kakvu štednju baterije za VLC. U mom slučaju opcija je Allow running in background. Na taj način meni radi bez problema.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Denis757 Poslao sam ti jučer-prekjučer pm

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...

Denis757 Poslao sam ti jučer-prekjučer pm

Pise sve na forumu, ne moram ti ponavljat.

dennis the menace
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Evo da Mario_1988 pročita:

 

 

 

Zbog toga što je tijekom 2014. i 2015. godine neovlašteno prodavao pakete IPTV za pristup uslugama (televizija putem interneta), splitska je policija kazneno prijavila 34-godišnjaka iz Splita. Poduzetni je Splićanin tijekom te dvije godine zaradio 106 tisuća kuna tako što je građanima Hrvatske, ali i osobama u inozemstvu, preko oglasa nudio programske pakete s raznim televizijskim kanalima, a da, kako je utvrdila policija, nije za to imao odobrenje televizijskih kuća. 

 
Nije poznato koliko je ljudi kupilo to što je nudio, no policija se za njega zainteresirala nakon što su dobili informacije o svotama koje su mu stizale na račun preko ulsluge Paypal. Protiv njega je Općinskom državnom odvjetništvu podnesena kaznena prijava zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela povreda drugih autorskom srodnih prava.
 

 

 

 

 
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tvviet - ArenaSport 1 HR, ArenaSport 2 HR i ArenaSport 3 HR svi su od sada full HD i 50 fps -slika je sada fantastična ArenaSport 4 HR je HD i 50fps, ArenaSport 5 HR također HD, a jučer je dodao i ArenaSport 6 HR. Očekujem od lucluca da nam što prije i ArenaSport 4 Hr pusti full HD zbog utamica talijanske lige 

 
1 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji VPN koristite za LG SMART TV?
Svi pricaju o VPNu, ali koliko vidim, niti jedan jaci VPN provider nema u ponudi na LG store aplikaciju?
Preko cega bi onda uopce i "pustio" VPN na IPTV listu (SIPTV app)?
Jedino preko rutera, koji su prema citanju ovdje bezobrazno skupi?
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x360gamer kaže...
Koji VPN koristite za LG SMART TV?
Svi pricaju o VPNu, ali koliko vidim, niti jedan jaci VPN provider nema u ponudi na LG store aplikaciju?
Preko cega bi onda uopce i "pustio" VPN na IPTV listu (SIPTV app)?
Jedino preko rutera, koji su prema citanju ovdje bezobrazno skupi?

 Jedno od jeftinijih rjesenja je Raspberry Pi. 

 

https://www.instructables.com/id/Raspberry-Pi-VPN-Gateway/

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

A kako radi ovo?

 

 

Dal je internet brzina u fullu ili taj novi DNS/IP stvaraju probleme?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice