Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.612
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo tko nezna u aplikaciji iptv smarters se sada može dodati m3u.lista i epg.

 
0 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mario_1988 kaže...
Denis757 kaže...

Na MAG provider stavi svoj EPG, kod mene je skoro pa savrsen.

 

E sad, kvalitetan EPG kosta i provideri koji to nemaju rijeseno stede na pogresnom mjestu.

 Kada kažeš da stavim svoj epg koji naravno imam i učitao sam ga preko sajta siptv, jer mi je lakše da gledam preko te aplikacije, nego preko stalker portala. Da li možeš da mi objasniš gde ubacuješ epg, u kom delu menija?

Zar ti ne znas citat??

 

Na MAG ne mozes stavit svoj EPG, to radi davatelj usluge.

 

Ali, posto vecina iptv ponuđaca sa xtream panela napaja i MAG boxove, to bas i na izgled dobro na kraju, pogotovo jer Xtream podrazava Ministru samo do 5.30 koja ustvari tunelira Stalker.

 

Moj provider ima posebnu MAG platformu (Ministra) i trenutno je na 5.55 verziji.

dennis the menace
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Blagi offtopic, ali bi li mi se mogao privatno javiti netko tko ima stalno snimanje programa da mi iz toga "timeshifta" izdvoji jednu danas emitiranu emisiju HRT-a?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Quaresma kaže...

Blagi offtopic, ali bi li mi se mogao privatno javiti netko tko ima stalno snimanje programa da mi iz toga "timeshifta" izdvoji jednu danas emitiranu emisiju HRT-a?

Ja imam snimanje, 7 dana unazad.

 

Kako da je izdvojim?

dennis the menace
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Javljam ti se privatno pa ćemo probat ako si voljan :)

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imao sam pre nekog provajdera na testu i sve je sljakalo kao sat. Imao je 7 dana unazad, epg za sve kanale, dosta kanala, ali je sve preko portala radilo. Znam da sam morao da instaliram njegov image da bi to radilo i posle nisam imao polje da unesem drugi portal, nego sam morao da vratim na fabricka podesavanja. Haos zivi, ali sam posle uzeo njegov image i prepravio ga... :D Znaci, tvviet mora da pusti noviju verziju portala i da tamo sve sredi. :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Al je forum zamro...Dežurni dušebrižnici kojima smeta svaka dlaka u jajetu su napravili svoje...nažalost...

A nekad je bilo sve divno i krasno, dijelila se iskustva raznih providera, pozitivne i negativne strane, testirale se i dijelile razne liste, bilo je zezancije, sve je bilo onako kako bog zapovijeda, al jbg, uvijek se nađe netko kome idila smeta...

 
4 0 hvala 3
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Al je forum zamro...Dežurni dušebrižnici kojima smeta svaka dlaka u jajetu su napravili svoje...nažalost...

A nekad je bilo sve divno i krasno, dijelila se iskustva raznih providera, pozitivne i negativne strane, testirale se i dijelile razne liste, bilo je zezancije, sve je bilo onako kako bog zapovijeda, al jbg, uvijek se nađe netko kome idila smeta...

 Verovatno da jeste. Ja sam od skoro ovde, a vidim da su pominjali da su banovali dosta korisnika koji su dugo bili tu. Bolje da ćutim, jer i nas mogu da banuju. :D

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Al je forum zamro...Dežurni dušebrižnici kojima smeta svaka dlaka u jajetu su napravili svoje...nažalost...

A nekad je bilo sve divno i krasno, dijelila se iskustva raznih providera, pozitivne i negativne strane, testirale se i dijelile razne liste, bilo je zezancije, sve je bilo onako kako bog zapovijeda, al jbg, uvijek se nađe netko kome idila smeta...

 Mfran u pravu si bilo je puno lipo i zato je  kratko trajalo.Ja sam svoju razonodu i zabavu pronaša na drugom forumu.Ode navratim iz navike.

 Malo koja pismica,malo koja listica i vesel ka ptićica.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
mfran kaže...

Al je forum zamro...Dežurni dušebrižnici kojima smeta svaka dlaka u jajetu su napravili svoje...nažalost...

A nekad je bilo sve divno i krasno, dijelila se iskustva raznih providera, pozitivne i negativne strane, testirale se i dijelile razne liste, bilo je zezancije, sve je bilo onako kako bog zapovijeda, al jbg, uvijek se nađe netko kome idila smeta...

 Mfran u pravu si bilo je puno lipo i zato je  kratko trajalo.Ja sam svoju razonodu i zabavu pronaša na drugom forumu.Ode navratim iz navike.

 Malo koja pismica,malo koja listica i vesel ka ptićica.

 Koji je to forum ako nije tajna da i mi bacimo pogled? Hvala.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma dobro je nama i ovako..Forum će zaživjeti dok počnu jake utakmice i liste počnu trzati radi slabe brzine interneta i onda će ponovo biti javljanja raznih providera koji eto rade da sve funkcionira besprijekorno naročito ponedjeljkom oko 9 ujutro kad je najveća gledanost plaćenih iptv listi,inače za  one koji gledaju iptv preko raznih buildova u Kodiu te liste  donose rode ....pozdrav

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 16:47 (fukavac).
 
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mario_1988 kaže...

Imao sam pre nekog provajdera na testu i sve je sljakalo kao sat. Imao je 7 dana unazad, epg za sve kanale, dosta kanala, ali je sve preko portala radilo. Znam da sam morao da instaliram njegov image da bi to radilo i posle nisam imao polje da unesem drugi portal, nego sam morao da vratim na fabricka podesavanja. Haos zivi, ali sam posle uzeo njegov image i prepravio ga... :D Znaci, tvviet mora da pusti noviju verziju portala i da tamo sve sredi. :D

 Zasto bi to bio kaos? MAG se vrlo lako vrati na tvornicke postavke, poslije ubacis odicni image i opet imas otvorene sva polja za upisivat portale po zelji.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...

Al je forum zamro...Dežurni dušebrižnici kojima smeta svaka dlaka u jajetu su napravili svoje...nažalost...

A nekad je bilo sve divno i krasno, dijelila se iskustva raznih providera, pozitivne i negativne strane, testirale se i dijelile razne liste, bilo je zezancije, sve je bilo onako kako bog zapovijeda, al jbg, uvijek se nađe netko kome idila smeta...

Ovo je tema kako gledati tv preko interneta, nije korisnicka podrska nijednog ilegalnog iptv providera.

 

Pa ako imaju kakvo pitanje ili problem neka se jave njemu direktno, stalno ponavljanje istih gluposti je spamanje.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazad na temu.

 

Vec sam pisao o tome kako Infomir u svoje najnovije verzije SW-a ubacuje spijunske dodatke tj javljaju im podatke o svemu sto korisnici upisuju u receivere da bi mogli gledati iptv.

 

E to je za mene kurvanjsko ponasanje, posteno platis receiver i onda te netko spijunira sta radis s njime.

 

Zato sam odlucio da odjebem sve mag receivere i okrenem se nekim drugim uređajima dostupnim na trzistu, to su Tvip, Formuler Z8 a citao sam i da je Octagon SX888 jako dobar.

 

O mojim saznanjima sam obavijestio mog dobavljaca iptv-a i potvrdio mi je da vec zna sve detalje o tome sta Infomir radi i da je odlucio da napusti mag receivere tj vise nece razvijati SW za nove mag receivere.

 

Vec je narucen custom SW od Tvip tima a uzeo je i Octagon na test dok je po njegovom misljenju Formuler Z8 preskup za masovniju kupovinu pa nece za njega raditi svoj SW.

dennis the menace
 
1 1 hvala 4
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zaboravio sma napisat, i Ministra player se koristi za spijuniranje, pa pazite sta radite da vam ekrani ne bi bili crni a pogotovo da vam Policija ne zakuca na vrata.

dennis the menace
 
1 1 hvala 3
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Po meni je daleko bolja opcija uzeti neki stream uređaj kao npr. apple tv, Nvidia shield, roku, amazon fire TV... Za svačiji džep ima po nešto.

S time se dobije daleko više od streamanja ip kanala. Danas svašta možemo s tim uređajima (smart home, npr) 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Zaboravio sma napisat, i Ministra player se koristi za spijuniranje, pa pazite sta radite da vam ekrani ne bi bili crni a pogotovo da vam Policija ne zakuca na vrata.

odakle ti informacije. Izvor ako ti nije teško podijeliti?

a smart IPTV aplikacija?

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Infomir je pod velikim pritiskom i na sudu zbog piraterije i sve ce ucinit da se opere.

 

Vec sam bio stavio link na forum, potrazi moje stare postove.

 

Informacije imas sirom interneta, na stranim forumima.

 

SIPTV nije Infomir i oni su jos cisti.

dennis the menace
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Infomir je pod velikim pritiskom i na sudu zbog piraterije i sve ce ucinit da se opere.

 

Vec sam bio stavio link na forum, potrazi moje stare postove.

 

Informacije imas sirom interneta, na stranim forumima.

 

SIPTV nije Infomir i oni su jos cisti.

 Stavi link, tko će listat sve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kome treba nek si ga nađe, ja ga necu trazit.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozete li mi preporuciti koji je box best buy za gledanje televizije preko interneta? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav. Nadogradili smo android app. Epg je sada drugacije dizajniran i kanali su grupirani po zanrovima... Javite utiske. Pozz

 
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Grupiranje odlicno. 

Epg isto dobar samo bi bilo dobro da se moze smanjit trajanje u sekundama koliko ce se prikazivat.

I kad se otvori cijeli vodic onda epg dolje stoji cijelo vrijeme.

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ljudi, da li neko zna da li ima neka nova adresa za Amisovu listu, preko one stare više ništa ne otvara?Ako neko zna a ne može javno da se piše može i na PM. Hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
whitecastle kaže...

Pozdrav ljudi, da li neko zna da li ima neka nova adresa za Amisovu listu, preko one stare više ništa ne otvara?Ako neko zna a ne može javno da se piše može i na PM. Hvala

 Imas PM.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
whitecastle kaže...

Pozdrav ljudi, da li neko zna da li ima neka nova adresa za Amisovu listu, preko one stare više ništa ne otvara?Ako neko zna a ne može javno da se piše može i na PM. Hvala

 US $49.82 40%OFF | T95Q Android 8.1 TV Box 4GB 32GB LP DDR4 Amlogic S905X2 Quad Core 2.4G&5GHz Dual Wifi BT4.1 1000M H.265 4K Media Player tv box
https://s.click.aliexpress.com/e/cLeP1uHE

 

Mislim da je ovo neloš box cijenom i performansama.

 

I ja sam si razmišljao između MAG TvIP recivera ili običnog Androida kao ovaj gore. Skoro sam i otiso na Mag jer bi to starcima probo osposobit pa kontam da im je jednostavnije sučelje i EPG tako da tranzicija s MaxTva bude laksa..

 

Sta vi mislite:

1 MAG
1 TViP
7 Android Boc
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Aplikacija SIPTV je pod Ruskim vlasnistvom i njima nikad nista nece moci, dok je proizvodjac MAG uredjaja Ukraina koja je u EU. Tako da postoji mogucnost da ako izgube na sudu blokiraju rad svih resivera u svetu, sto bi nama korisnicima blokiralo gledanje i izbacilo poruku da koristimo nelegalnu listu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako je to ona akiptv ja ne vidim razliku nikakvu.Meni stara nepregledna.Puno mi bolji sad siptv od kad je epg napravljen a i cekam jos kljuc za Ministra.
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav. Nadogradili smo android app. Epg je sada drugacije dizajniran i kanali su grupirani po zanrovima... Javite utiske. Pozz

 Firestick? 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Pozdrav. Nadogradili smo android app. Epg je sada drugacije dizajniran i kanali su grupirani po zanrovima... Javite utiske. Pozz

 

Kod biranja favorita i dalje stoji ono premium 1,2,3 pa zaprvo neznas sta biras. Takodjer program kod sortiranja po abecedi koristi ta imena pa zapravo onda nemres nac program ako gledas po abecedi. Tako recimo imas Eurosport 1 pa NatGeo i onda Eurosport 2. Programi NatGeo FULLHD I NatGeo Wild imaju potpuno istu ikonu/slicicu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice