Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.585
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Ma nije to pritužba, više kao informacija. Ali vidiš - budno oko sve prati!  

 

Da se razumijemo, lista mi je primarna na TV-u u dnevnoj sobi. Gledaju se i FOX-ovi i HBO-ovi, ponekad i HRT-ovi, i ukupni dojam je odličan!

 

U idućem dodavanju kanala predlažem neke za hobiste (renovacije kuća i okučnica) - DIY i HGTV, i tada će tematski lista biti stvarno odlično pokrivena.Za source ti mogu poslužiti bilo koji američki TV provider (CBS, sling tv, xfinity...)

 

Hvala. Bas cu istraziti te kanale.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
ZdravacVZ kaže...

Ma nije to pritužba, više kao informacija. Ali vidiš - budno oko sve prati!  

 

Da se razumijemo, lista mi je primarna na TV-u u dnevnoj sobi. Gledaju se i FOX-ovi i HBO-ovi, ponekad i HRT-ovi, i ukupni dojam je odličan!

 

U idućem dodavanju kanala predlažem neke za hobiste (renovacije kuća i okučnica) - DIY i HGTV, i tada će tematski lista biti stvarno odlično pokrivena.Za source ti mogu poslužiti bilo koji američki TV provider (CBS, sling tv, xfinity...)

 

Hvala. Bas cu istraziti te kanale.

 

 Koje su šanse za SK 1 SR 50 fps?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nadam se u narednih par dana.

 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Nadam se u narednih par dana.

 Super, na njemu je F1 i super komentatori. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da, vidiš, to bi bilo super!

 

lucluc, nema druge nego zasuči rukave! Mora biti do subote ujutro 4:00 h  :)

 

A inaće, prenosi i Arenasport 2 HR, a mislim da tu već je 50 fps

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 20:23 (ZdravacVZ).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

E da, vidiš, to bi bilo super!

 

lucluc, nema druge nego zasuči rukave! Mora biti do subote ujutro 4:00 h  :)

 

A inaće, prenosi i Arenasport 2 HR, a mislim da tu već je 50 fps

 Kad bi bilo tak super. Mislim da Arene imaju reklame, to mi ne paše. Ima prijenos na RTL DE  još je u FHD-u i mislim da je 50 fps. Al pun reklama.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luc jel mozes provjerit jel se moze sta napravit sa viasat history...ko da radi u 30 fpsa dosta onak trzucka...jel se moze promjenit transcoder kodek bilo sta
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Problem je u originalu, ali vidjet cu nesto ujutro

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Konačno i HRT2 HD prenosi utakmicu Lige prvaka u HD rezoluciji, do večeras su samo radili upscaling SD signala Večeras trenutno na tvviet Liga prvaka na kanalima: HRT2 FHD, NovaBH FHD, RTS1 FHD, PlanetSport 1 FHD, ArenaSport 1 BiH FHD 50fps (prijenos s ArenaSport 1 SRB), te ArenaSport 1 SRB, i svi rade besprijekorno 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 21:19 (tuškanac07).
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Oliol, to što kažeš je točno. Ali da te razuvjerim - I Nova će štekati, i dodati ćeš ju sa ostalima. Jednostavno, to je IPTV, infrastruktura davatelja usluga nije optimalna za najveće opterećenje, i to se osjeti. Čak i kod tvvieta htio on to priznati ili ne.

 

Razumijem ja da se ljudima ne isplati kupovati hardware, zakupljivati propusnost, i šta ja znam sve, kad će im se to teško vratiti. Zato, kad je riječ o ilegalnom iptv-u, postoje loši davatelji, oni malo manje loši i oni oni dovoljno dobri. Ali savršeni sigurno ne.

 

Ja već polako razmišljam da pređem na drugi pristup i za nogomet i za Formulu.

 

Recimo, kupio sam za NBA košarku NBA PASS za 20 USD cijela sezona. Instalirao sam app NBA i gledam bez ikakvog trzanja.

Žao mi je samo što to nisam prije shvatio, pa kupio i PASS za F1 dok je bila na popustu.

 

Malo mi je splasnulo to oduševljenje oko IPTV-a. A inaće, sinoć, za vrijeme utakmice, čak je i nordic (Planet sport) zastajao...

 

EDTI:

Eto, recimo NBA - Na taj način ne moram ostati budan do 2 u noći, nego dođem doma s posla popodne i pogledam utakmicu od nočas.  :)

 Naravno da nema savrsenih davatelja ilegalne iptv usluge, pa i legalni su jako daleko od savrsenstva.

 

Ali zato postoje jako dobri davatelji, to je moj davatelj.

 

Recimo, jucer je na telkomovim linijama ping bio oko 70-80, to je skoro pa negledljivo i cim je sistem to detektirao sve pogođene korisnike je prebacio na servere na kojima je ping standardnih 3-5.

 

E, to se zove usluga.

 

Ja ne pamtim kad sam imao bilokakav problem na ijednom kanalu ili na videoteci, sve radi kao podmazano.

dennis the menace
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

 

 ping standardnih 3-5.

 

 

 kakvih sve ne gluposti necu procitati

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Svi koji imate Red devils dali Vam Hrt 2 HD radi dobro?
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mislim da sam ping nema veze ako je downoad stabilan i dovoljno brz
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gledam Barcu na Tvviet, Arenasport FHD, slika super. Bez trzanja, baš milina gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Ali zato postoje jako dobri davatelji, to je moj davatelj.

 

Recimo, jucer je na telkomovim linijama ping bio oko 70-80, to je skoro pa negledljivo i cim je sistem to detektirao sve pogođene korisnike je prebacio na servere na kojima je ping standardnih 3-5.

 

E, to se zove usluga.

 

Ja ne pamtim kad sam imao bilokakav problem na ijednom kanalu ili na videoteci, sve radi kao podmazano.

 Imas PM.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc jel si mozda razmisljao da ubacis listu u iptv smarters aplikaciju, dosta je dobra, vidim da dosta provajdera koriste tu aplikaciju, prilagodis je sam kako ti hoces, baci pogled kako to izgleda i sta sve moze deluje zanimljivo...

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spikektm kaže...

Lucluc jel si mozda razmisljao da ubacis listu u iptv smarters aplikaciju, dosta je dobra, vidim da dosta provajdera koriste tu aplikaciju, prilagodis je sam kako ti hoces, baci pogled kako to izgleda i sta sve moze deluje zanimljivo...

 Puno bolja app od njegove, barem što se tiče korištenja na nekom boxu ili Fire Tv-u.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nitko ne gleda Red Devilsa na HRT 2 HD???
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na cableguy, hrt2hd(mos mislit) steka. Iz inata necu da gledam preko antene hrt2 pa sam nasao poljski TVP SPORT HD i ok nijednom nije stucnulo. A i poljski mi je blizak igram tenkove protiv poljaka(kurwaaa)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Malo cu istraziti... U biti ta app se veze za xtreamcodes api... Kod mene su sve nasi softveri (transcoderi, panel i ostalo)... Nadogradit cemo nasu app svakako, ali istrazit cu malo i tu app... Ne skodi, cak naprotiv....

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kak se zove ona android aplikacija koja može dodati kanale IPTV liste na popis DVBT kanala? IpTV extreme možda ?

Hvala
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nakon dugotrajnog analiziranja slike na većini programa do sad ,najbolja slika je programu : UK BTSport 1,2,3 FHD,od toga samo je bolji 4K...

sve radim samo da ne radim
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

nakon dugotrajnog analiziranja slike na većini programa do sad ,najbolja slika je programu : UK BTSport 1,2,3 FHD,od toga samo je bolji 4K...

 Malo više informacija. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, slazem se BT sportovi imaju fenomenalnu sliku.

dennis the menace
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.domagojs. kaže...
Kak se zove ona android aplikacija koja može dodati kanale IPTV liste na popis DVBT kanala? IpTV extreme možda ?

Hvala

 

 


TVirl. IPTV for Android TV

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvala
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ubacujem se u svijet iptv-a pa Vas molim preporuku koji box odabrati

 

Android Box X96 mini 

https://pevec.hr/android-box-x96-288418.html

ili

 

Xioami mi box S

 

Mogu li se na xiaomi "normalno" instalirati neki drugi apk programi koji nisu dostupni na trg playu (primjerice smart iptv)

 

Hvala svima na odgovoru

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

za kolegu x18x05x   ,a kaj da ti velim ,moraš si naći listu s tim programima,ja sam gledao preko nekog portala jučer bayern,slika je stvarno najbolja..

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 7:03 (fukavac).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Ubacujem se u svijet iptv-a pa Vas molim preporuku koji box odabrati

 

Android Box X96 mini 

https://pevec.hr/android-box-x96-288418.html

ili

 

Xioami mi box S

 

Mogu li se na xiaomi "normalno" instalirati neki drugi apk programi koji nisu dostupni na trg playu (primjerice smart iptv)

 

Hvala svima na odgovoru

 Za iptv je dobar svaki box.Od ova dva svi više fale xioami.Kako imaš već za iste novce kupit i bolje procesore gledaj :s905x2,s905y2,s912.Otiđi na podgrupu:Android TV Box.molim preporuku i tamo imaš više komentara i prijedloga.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Testirana NovaIPTV.

Plusevi:

- aplikacija odlično napravljena, pregledno i pojednostavljeno

- vrlo dobra videoteka filmova

- odličan izbor kanala

- dosta HD kanala s vrlo dobrom slikom

- EPG

- sortirani kanali ko da sam ih sam slagao

- bez primijećenih problema u radu (ovo uzeti s rezervom jer je testirano svega par sati)

 

Minusi:

- koja serija više ne bi bila na odmet

- malo sinkroniziranih crtića

- nešto sporije prebacivanje kanala u odnosu na RD i CG

 

Sve u svemu, impresioniran sam listom i uzimam pretplatu bez obzira što sam se već pretplatio na CG. CG ću pokloniti nekom ili nek bude za backup.

 

Sve pohvale i preporuke od mene

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 9:08 (TypeR8011).
 
4 1 hvala 3
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice