Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.860
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x360gamer kaže...

A kako radi ovo?

 

 

Dal je internet brzina u fullu ili taj novi DNS/IP stvaraju probleme?

 To je za gledanje geoblokiranih sadrzaja bez enkriptiranog prijenosa podataka tako da sumnjam da bi bilo od ikakve pomoci za rjesavanje problema s nasim isp-ovima

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 21:01 (njuskalonjusko).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To ti ne pomaže.

Ja isprobao prošlih par dana, ali čak ni geoblokiranje nije u potpunosti nestalo jer neki provideri (kao npr netflix) koriste gps lociranje. Odnosno, moraš dopusttiti pristup loviranju, a onda te skuže.

 

Dok recimo expressVPN, ali punokrvni, sa serverom u Washington DC radi. Ali to je preko kompa sa instaliranom njihovom aplikacijom, a ne samo DNS postavljanje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma ništa, ionako mi sve dobro radi (Iskon 200/100 optika). Mislio sam uzeti VPN reda radi, da se "ne ljuti" operater, ali pošto mi očito ne blokira rad istog, valjda je sve ok. Ionako im svejedno uredno plaćam i njihov Tv.
Iznenadilo me šta sam sve pročitao (da namjerno Optima blokira itd itd) pa sam mislio unaprijed spriječiti takve stvari. Očito ništa bez dodatne investicije u Android box.
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

 

Evo da Mario_1988 pročita:

 

 

 

Zbog toga što je tijekom 2014. i 2015. godine neovlašteno prodavao pakete IPTV za pristup uslugama (televizija putem interneta), splitska je policija kazneno prijavila 34-godišnjaka iz Splita. Poduzetni je Splićanin tijekom te dvije godine zaradio 106 tisuća kuna tako što je građanima Hrvatske, ali i osobama u inozemstvu, preko oglasa nudio programske pakete s raznim televizijskim kanalima, a da, kako je utvrdila policija, nije za to imao odobrenje televizijskih kuća. 

 
Nije poznato koliko je ljudi kupilo to što je nudio, no policija se za njega zainteresirala nakon što su dobili informacije o svotama koje su mu stizale na račun preko ulsluge Paypal. Protiv njega je Općinskom državnom odvjetništvu podnesena kaznena prijava zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela povreda drugih autorskom srodnih prava.
 

 

 

 

 Zato sto je covek ostavio svoje podatke sto je suludo. Uvek sve lazno, a paypal na tudje ime i prebacujes u bitcoin. :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav

Po mom iskustvu trenutno najbolji streaming servis je sky stream hub.
15$ mjesečna pretplata, kanali su u HD-u i do sada nisam primjetio nikakvo štekanje ni probleme oko streamova, utorkom i srijedom liga prvaka ide bez problema jedini je minus što nema domaćih kanala. Isto tako morat cu isprobat tvviet pošto ga tu najviše hvale.
call of duty mw2
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 8:39 (cod__kiLL3r).
Moj PC  
3 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nakon lošeg utorka, dobar četvrtak za tvviet. Utakimca na ArenaSport 1HR odgledana bez ikakvih smetnji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 8:46 (Pinkyz).
 
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cod__kiLL3r kaže...
Pozdrav

Po mom iskustvu trenutno najbolji streaming servis je sky stream hub.
15$ mjesečna pretplata, kanali su u HD-u i do sada nisam primjetio nikakvo štekanje ni probleme oko streamova, utorkom i srijedom liga prvaka ide bez problema jedini je minus što nema domaćih kanala. Isto tako morat cu isprobat tvviet pošto ga tu najviše hvale.

 Iako to ulazi u sferu osobnih preferenci, meni je to veliki minus.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nova IPTV savršena sinoć.

Ali me zato izje... ovo kinesko sranje Mecool M8S W. Triput se smrz'o. Jel nekom pomoglo drugo napajanje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam Mecool KIII pro i zamrzne se od pregrijavanja. Otkako sam stavio ventilator ispod nema problema. Od slabog napajanja se zna restartat ako nakacim previse stvari na usb pa sam i njega mjenjo.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mario_1988 kaže...
oliol kaže...

 

Evo da Mario_1988 pročita:

 

 

 

Zbog toga što je tijekom 2014. i 2015. godine neovlašteno prodavao pakete IPTV za pristup uslugama (televizija putem interneta), splitska je policija kazneno prijavila 34-godišnjaka iz Splita. Poduzetni je Splićanin tijekom te dvije godine zaradio 106 tisuća kuna tako što je građanima Hrvatske, ali i osobama u inozemstvu, preko oglasa nudio programske pakete s raznim televizijskim kanalima, a da, kako je utvrdila policija, nije za to imao odobrenje televizijskih kuća. 

 
Nije poznato koliko je ljudi kupilo to što je nudio, no policija se za njega zainteresirala nakon što su dobili informacije o svotama koje su mu stizale na račun preko ulsluge Paypal. Protiv njega je Općinskom državnom odvjetništvu podnesena kaznena prijava zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela povreda drugih autorskom srodnih prava.
 

 

 

 

 Zato sto je covek ostavio svoje podatke sto je suludo. Uvek sve lazno, a paypal na tudje ime i prebacujes u bitcoin. :D

 A zasto ne odma placanje sa kriptom.. najlakse i najjednostavnije

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam dva box-a s chipom 905x2 i 2 gb rama.....nikada ništa od pregrijavanja a bili su jeftini na gearbestu mislim oko 35 $ na akciji...ja sam mislio da će biti shit ali pokazalo se da nisu...al koristim ih isključivo za iptv
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na xiaomi mi box instalirao sam smart iptv aplikaciju. Aplikaciju sam skinuo sa njihove službene stranice. Nakon što ubacim listu ne radi ni jedan program. Na svakom javlja connection error a s listom sve uredu i radi savršeno na istoj aplikaciji na smart tv-u. Neke ideje kako da to sredim? Napominjem da je dozovljeno u sustavu da se instaliravaju aplikacije koje nisu sa google store-a. Ili može preporuka neke druge aplikacije

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 15:27 (skroby17).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Na xiaomi mi box instalirao sam smart iptv aplikaciju. Aplikaciju sam skinuo sa njihove službene stranice. Nakon što ubacim listu ne radi ni jedan program. Na svakom javlja connection error a s listom sve uredu i radi savršeno na istoj aplikaciji na smart tv-u. Neke ideje kako da to sredim? Napominjem da je dozovljeno u sustavu da se instaliravaju aplikacije koje nisu sa google store-a. Ili može preporuka neke druge aplikacije

 Ja koristim perfect player on mi je najbolji.. pa probaj njega

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Ja imam dva box-a s chipom 905x2 i 2 gb rama.....nikada ništa od pregrijavanja a bili su jeftini na gearbestu mislim oko 35 $ na akciji...ja sam mislio da će biti shit ali pokazalo se da nisu...al koristim ih isključivo za iptv

 Ja isto dva komada isti chip i vec dvije godine radi super.. nikakvo pregrijavanje. U pitanju je beelink mxiii

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Beelink mxiii, 2 g. Bez ikakvih problema do sad 👍
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čini se da ću uskoro u promjenu boxa.

Ne bih davao puno novaca (300 kn max), jer će vrtiti samo iptv i youtube.

Uzeo bih s geekbuyinga. Kakav je Tanix tx3 mini? Preporučite nešto u tom rangu.

Tnx

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TypeR8011 kaže...

Čini se da ću uskoro u promjenu boxa.

Ne bih davao puno novaca (300 kn max), jer će vrtiti samo iptv i youtube.

Uzeo bih s geekbuyinga. Kakav je Tanix tx3 mini? Preporučite nešto u tom rangu.

Tnx

 Baš toga ja imam u spavačoj sobi. Koristim na njemu iptv i popcorn za filmove i serije.

 

Interface je malo spor, ali stream ide dobro, bez problema.

Ako ti ne smeta malo sporiji odziv kod šaltanja, i promjene aplikacija, onda je dobar. Dobro je i to što ima donekle lijep daljinski, sličan kao amazon fire stick remote.

 

No, kad smo kod toga, prije bih preporučio tas Amazon fire tv stick 4k.

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

MAG 254, pa MAG 256 i sad Tvip 410.

 

Nikad nikakvih problema.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U kojem to vremenskom intervalu.. 10g. Posto si promjenio tri uredaja a nikad problema

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne, malo manje od 3 godine.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Philips Android TV-može preporuka preko koje aplikacije gledate listu?Ima li razlike u odnosu na gledanje preko android box-a na kojem koristim Perfect player?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Iskreno, meni su osobno najbitniji sportski kanali, da mogu gledat ligu prvaka, europsku ligu, te Formulu1. Također tu su i sve ostale lige, primera, premier itd... i nema zastajkivanja ni trzanja, 1080p 50fps. Imaš ponudu za 2$ po danu pa mozes isprobat.
call of duty mw2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
minix neo kaže...

Philips Android TV-može preporuka preko koje aplikacije gledate listu?Ima li razlike u odnosu na gledanje preko android box-a na kojem koristim Perfect player?

 

 tvirl, dobiješ kanale direktno u sučelju televizora i možeš ih staviti u favorite s dvb-t kanalima

nemam za potpis
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
minix neo kaže...

Philips Android TV-može preporuka preko koje aplikacije gledate listu?Ima li razlike u odnosu na gledanje preko android box-a na kojem koristim Perfect player?

 

 tvirl, dobiješ kanale direktno u sučelju televizora i možeš ih staviti u favorite s dvb-t kanalima

 To za favorite je do aplikacije ili tv-a? Imam sony android i nisam vidio opciju za dodavanje favorita, ali priznajem da se nisam ni previše potrudio. Baš ću vidjet malo kasnije.

Jel ima neko rješenje za epg da se ne mora svakih par dana ponovno učitavati?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Antonio3003 kaže...
tenac kaže...
minix neo kaže...

Philips Android TV-može preporuka preko koje aplikacije gledate listu?Ima li razlike u odnosu na gledanje preko android box-a na kojem koristim Perfect player?

 

 tvirl, dobiješ kanale direktno u sučelju televizora i možeš ih staviti u favorite s dvb-t kanalima

 To za favorite je do aplikacije ili tv-a? Imam sony android i nisam vidio opciju za dodavanje favorita, ali priznajem da se nisam ni previše potrudio. Baš ću vidjet malo kasnije.

Jel ima neko rješenje za epg da se ne mora svakih par dana ponovno učitavati?

do tv-a. ja na philipsu mogu kombinirati sve kanale na jednu listu, automatsko ažuriranje epg-a je u testnoj fazi. ja sam probao saznati kako doći do testne verzije koju neki imaju, al nisam ništa uspio.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 18:16 (tenac).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
minix neo kaže...

Philips Android TV-može preporuka preko koje aplikacije gledate listu?Ima li razlike u odnosu na gledanje preko android box-a na kojem koristim Perfect player?

 

 tvirl, dobiješ kanale direktno u sučelju televizora i možeš ih staviti u favorite s dvb-t kanalima

 

Koega Tenac hvala 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znam da je rano i da vjerojatno nikog nema ovdje, ali jeli kome štopa Arena 2 HR na Tvviet?
Zanimljivo je da štopa samo taj program i da nema onog "kruga" učitavanja, izgleda mi kao da je problem do Arene, a ne Tvvieta, ali zato pitam.
Ima još netko problema?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nije tvviet, al arena2 radi besprijekorno od uvodne emisije i utrka trenutno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima neki IPTV a da je arena sport 2 HR dobra slika i visok fps? Kod cableguya je koma bilo gledati F1, bolidi izgledaju skroz usporeno. Na SK1 je zato bilo super

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod reddevila je u pocetku utrke sve palo i nije nit jedan kanal radio i vratilo se nakon par minuta i od tada sve fantasticno. Slika i na Arena sport 2 i na SK srb bila odlicna. 

ALI brate mili sto su ovi sa arene napravili od utrke!!!!

Reklame svakih 5-10 minuta! Pa ubili su kompletnu utrku s time....

Uglavnom slika za 5 a arena za 0(nulu)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice