Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.900
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sa moje strane je sigurno sto se tice infrastrukture. Ne vjerujem da ce provajderi biti preoptereceni, mislim na ISP

 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel imate problema kod sportskih kanala na RD? Kod mene na arenu 3 sr (sd) slika kasni u odnosu na zvuka nekih 5-10 sekundi. 

Eurosport 1 FHD uopste ne radi , isto arena sport 6 steka celo vreme.(kod arene 6 to se desava cesce da ovaj kanal ima problema)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Jel imate problema kod sportskih kanala na RD? Kod mene na arenu 3 sr (sd) slika kasni u odnosu na zvuka nekih 5-10 sekundi. 

Eurosport 1 FHD uopste ne radi , isto arena sport 6 steka celo vreme.(kod arene 6 to se desava cesce da ovaj kanal ima problema)

 

 

Ja sam imao sa sport klubovima zadnjih dana za vrijeme premier lige, ali koliko sam skuzio, jedini sam.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja nisam imao sa sk. A jel imas ti problema sa ovih kanala koi sam napisao?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Ja nisam imao sa sk. A jel imas ti problema sa ovih kanala koi sam napisao?

 

Nisam provjeravao, mogu navecer provjeriti

13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel koristi netko eon? vidim da moze raditi preko chromecasta sto mi pase jer nemam smart tv

kakav je tv viet? jel bi to funkcioniralo preko mi tv box s?

Preporucujete jos kakvu uslugu za koju ne znam? 

Imam brzinu 40 mbit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam jedno pitanje prije nego li zovem a1.

 

Dosta često imam probleme s reddevils listom, a isto sam imao i sa tvviet, dok većina drugih nema problema. Pokušavam trenutno pronaći razlog pa sam otkrio da mi je zapravo internet usluga koju imam od a1 valjda ide preko carnet-a, to je davno još ugovoreno prije 6-7 godina i zbog toga što je kao carnet-a je nekih 10-15kn jeftinije. Ja sam skroz i zaboravio da je to carnet jer apsolutno nikakve razlike niti ikakvih ograničenja nije bilo, a streamao sam jako često te koristio torrent. Brzina interneta nije problem jer je 150 mbit/s i sada me zanima je li moguće da je taj carnet nekako uzrok problema? Ne razumijem se pa bi mi ova informacija bila korisna. Ili da nazovem a1 i pitam njih?

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ima netko preporuku providera sa 4k kanalima?

Čisto da isprobam, da vidim kako to radi, ako radi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DzigiBau kaže...

Imam jedno pitanje prije nego li zovem a1.

 
To nemoj pitat a1 jer neces dobit nekakvu pomoc preveliku. Moj savjet je da si na ebayu uzmes neki vpn za 2 dolara, i probas gledati preko toga, ako ti ne steka onda je do tvojeg interneta, ako ti i dalje steka onda je nekaj drugo. Ako se VPN pokaze ko solucija, razmsli si da kupis opremu koja to moze gonit 0-24 direkt iz rutera s tim da si onda i uzmes neki posteniji VPN

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 10:53 (kameni_zg).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kako do reddevil liste, kontaktirao sam reddevil usera ali nema odgovora vec par dana
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
DzigiBau kaže...

Imam jedno pitanje prije nego li zovem a1.

 
To nemoj pitat a1 jer neces dobit nekakvu pomoc preveliku. Moj savjet je da si na ebayu uzmes neki vpn za 2 dolara, i probas gledati preko toga, ako ti ne steka onda je do tvojeg interneta, ako ti i dalje steka onda je nekaj drugo. Ako se VPN pokaze ko solucija, razmsli si da kupis opremu koja to moze gonit 0-24 direkt iz rutera s tim da si onda i uzmes neki posteniji VPN

 Točno kak je kameni_zg rekao.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
Kako do reddevil liste, kontaktirao sam reddevil usera ali nema odgovora vec par dana

 Nema odgovora, jer su neodgovorni. Drugo, mozda ih je konkurencija prijavila i moraju da se sklone neko vreme... Ja cekam odgovor vec 9 dana, tako da zaboravi ih. Sramota i kada trebaju uzeti lovu na vise meseci ili godinu dana, onda se i oglasavaju ovde na forumu. Kaze neko da odmah odgovore na podrsci kada pitas nesto. Ja na oba mejla slao dva puta i nema odgovora. Cemu onda usluga? Tvviet odgovara ako ne odmah, barem posle sat ili u istom danu.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
Bencho2211 kaže...
Kako do reddevil liste, kontaktirao sam reddevil usera ali nema odgovora vec par dana

 Nema odgovora, jer su neodgovorni. Drugo, mozda ih je konkurencija prijavila i moraju da se sklone neko vreme... Ja cekam odgovor vec 9 dana, tako da zaboravi ih. Sramota i kada trebaju uzeti lovu na vise meseci ili godinu dana, onda se i oglasavaju ovde na forumu. Kaze neko da odmah odgovore na podrsci kada pitas nesto. Ja na oba mejla slao dva puta i nema odgovora. Cemu onda usluga? Tvviet odgovara ako ne odmah, barem posle sat ili u istom danu.

 Kako te nije sramota tako da pises za red devila? Ljudi odma vracaju ako ne odmah u toku dana sigurno. Ti verovatno si neko iz tvviet pa sad vam krivo sto RD je bez konkurencije. Nemoj se blamirati molim te

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav..
evo ja imam tvviet vec godinu i pol dana..neki dan uzeo test reddevila..cekao sam odgovor mozda dan-dva..i dobio test listu..I nakon toga produzio na mjesec dana..Puno veci izbor kanala..pogotovo sportskih..sve u svemu radi 98% kanala..Ja sam zadovoljan.Tako da palac gore za tvviet i reddevil.
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...
Luksa89 kaže...
Bencho2211 kaže...
Kako do reddevil liste, kontaktirao sam reddevil usera ali nema odgovora vec par dana

 Nema odgovora, jer su neodgovorni. Drugo, mozda ih je konkurencija prijavila i moraju da se sklone neko vreme... Ja cekam odgovor vec 9 dana, tako da zaboravi ih. Sramota i kada trebaju uzeti lovu na vise meseci ili godinu dana, onda se i oglasavaju ovde na forumu. Kaze neko da odmah odgovore na podrsci kada pitas nesto. Ja na oba mejla slao dva puta i nema odgovora. Cemu onda usluga? Tvviet odgovara ako ne odmah, barem posle sat ili u istom danu.

 Kako te nije sramota tako da pises za red devila? Ljudi odma vracaju ako ne odmah u toku dana sigurno. Ti verovatno si neko iz tvviet pa sad vam krivo sto RD je bez konkurencije. Nemoj se blamirati molim te

 Nemam ja veze nisakim. Jednostavno mogu da ti pokazem dokaz da sam slao dva puta mejlove u razmaku od 4 dana na oba mejla i nisam dobio odgovor... Kao sto i ovaj drugi clan ne dobija odgovor. To sto si ti korisnik odavno, to je druga prica. Novi korisnici ne dobijaju odgovor. To govori koliko im je stalo do novih korisnika. Evo, ja hocu kod njih da uplatim mesec dana i sta? Treba da cekam odgovor mesec dana da mi daju instrukcije kako da uplatim ili je problem u m3u listi sto se moze ucin u trag gde se nalazi server i ko stoji iza njega... Pazi, sve je moguce i kazne nisu naivne. Meni odgovara m3u lista, jer mogu sam kanale da prepravljam kao i nazive... Evo, cekam da se ljudi jave ovde, ali kakav utisak su ostavili ako imam problem da razmisljam da ce se javiti posle mesec dana, ako ne mogu ovde za nove korisnike...

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na terenu sam trenutno a gledao bih tekmu dinama danas, pa bi se prijavio na ovaj lokani wifi i pogledao na laptopu, jel ce se desiti sta? Bilo je spominjanja da se ne moze na tv viet gledati na razlicitoj ip adresi?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
maxy0 kaže...

Na terenu sam trenutno a gledao bih tekmu dinama danas, pa bi se prijavio na ovaj lokani wifi i pogledao na laptopu, jel ce se desiti sta? Bilo je spominjanja da se ne moze na tv viet gledati na razlicitoj ip adresi?

 Ne može se istovremeno, recimo ti ćeš gledati na terenu, a tvoj brat kod kuće. Iako se navodno i to može dogovoriti ako si dulje vrijeme korisnik.

 

Znači, ako ćeš samo ti biti ulogiran sa svojim accountom, možeš gledati od bilo kud.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bencho2211 kaže...
Pozdrav ekipa, moze neko u PM poslati nekog dobrog providera do 9eur, koristio sam cableguy dok je radio i bio zadovaljan dok je trajalo
Pozz

 

 

Uzeo sam od Cableguya listu za 4mj IPTVa sa PaySafeCard bonom od 100kn.

Prebacili su se na novi panel. Arene i Sport klubovi za sad rade. Probat cu još večeras sa Dinamom PlanetSportove da vidimo. 

Epg isto za arene nemam. Polovičan je ali u izradi kako su naveli. 

Odgovaraju vrlo brzo i na zahtjev na novom panelu su mi brzo prebacili NBA TV.

 

Za tu cijenu dosta solidno.

Kad bi bilo više sporta u FHD bilo bi još bolje. 

 

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima tko udjeliti link za Dinamo, samo da je gledljivije od 320x200 flasha. Nije bitno hr ili strano.

 

Hvala.

 

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
StonedAssassin kaže...

Ima tko udjeliti link za Dinamo, samo da je gledljivije od 320x200 flasha. Nije bitno hr ili strano.

 

Hvala.

 

 

 Kolega poslane su ti dvije liste na PP, nemaš naših kanala ali nadam se da ćeš uspit nać na stranim nekim i da će radit, ja sam sad isprobao i radile su. Sretno 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dupli post, krivo

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:12 (ZdravacVZ).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dupli post, krivo

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:12 (ZdravacVZ).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dupli post, krivo

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:08 (ZdravacVZ).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E, čovječe, neki dan slučajno skužio da je tele2 popravio 4G signal na mome području. KONAČNO je mojim mukama došao kraj! Nadam se samo da će potrajati dok ne prođe optika!

 

Ajd, da se i meni sreća malo nasmiješi!  :)

 

Ovo je mjereno sada, dok je zagušenje na vrhuncu, i to još preko VPN-a, Američki server!  

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:10 (ZdravacVZ).
 
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lol neš se usrećit sa tim PING-om 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dečkići kakva je situacija 1 poluvreme , ja gledam na mobu neku divlju listu koja je štekala do 7 ,poslije nijedanput hahaha, sutra stavljam video za stb emu

sve radim samo da ne radim
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kranjska kaže...

lol neš se usrećit sa tim PING-om 

 to je radi vpna(američkog) 

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kranjska kaže...

lol neš se usrećit sa tim PING-om 

 

 Eto, dado me preduhitrio s odgovorom  ;)

 

Da, ruta je do amerike i nazad, hehehehe!

 

Inaće je ping 17 ms  (najbliži server)

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 19:51 (ZdravacVZ).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na kung-fu IPTV listi "Planet sport 1" odradio posao bez zastajkivanja, jedino kaj im je kvaliteta slike kao da je SD, a "Video resolution: 1280x720" cudno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 21:56 (Bugov moljac).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Čini mi se da je Tele2 prešao na 4G+ i da je zato brži, tj. LTE Advanced Pro

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice