Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.100
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Eon, Total tv i SBB vec vise od godinu dana emituju Cinestar Fantasy i Cinestar Comedy u Full HD - u. Eto odakle :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 8:13 (Dasko).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Eon, Total tv i SBB vec vise od godinu dana emituju Cinestar Fantasy i Cinestar Comedy u Full HD - u. Eto odakle :)

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jučer testirao malo Nextv i mogu reći da sam ugodno iznenađen. Radi 95% programa, zamrzavanja gotovo da nije bilo. Komunikacija me nije oduševila, spora, neprofesionalna ali ništa prestrašno. Vidjet ću možda još koju listu ali ako uzmem u obzir cijenu za sad je Nextv veliki favorit.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sve te liste imaju mali ili veći problem u supportu.

Puno puta i nemogu riješit problem.

Posebno ove "kineske" jeftinjare.

Ali sreća u nesreći imaju ogroman rezervoar kanala pa se na taj način može kompenzirat dio kanala koji štekaju ili ne rade!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 11:43 (Cica_Maca001).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo tvviet na mjesec dana i mogu rec da ta usluga ne vrijedi nista vise od ove allie express liste za 6 usd.Podrska kasni ful dok kinez odgovara odmah.Kockaju se kanali taman kad sam gledao tekmu.Imaju neke fhd u ponudi filmske koji se vuku u doslovno 10 fpsa i njihovo objasnjenje je da su to takvi kanali.Wtf?

Preprepreskup iptv.

Nemogu ih preporucit.

Brzina neta je 500/120 tako da do tog nije

 
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ares001 jesi to jucer gledao?
Ja gledao jucer tekmu pa pitam jer i meni je stekalo jucer kad sam gledao Everton, prvo poluvrijeme, al drugo je islo ok.. cudno za tvviet, al mislio sam da je do mene, al sad gledam vidim jos je netko napisao da mu je zastekivalo pa moguce da je bilo nekakvih problema.

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa mislim koliko pratim forum da se malo malo ljudi javljaju da nisu zadovoljni s tvvietom...a ipak tu na forumu se broji kao najbolja iptv usluga...ja ne znam jer ga nemam...
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma usluga inače i je jako dobra, ali ove dane em malo šteka par programa em se ne javljaju odmah. Kad god sam ih kontaktirao uvijek su bili i više nego susretljivi. Za ovih par dana im ne zamjeram puno. Pokušavam biti realan:)

Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Pa mislim koliko pratim forum da se malo malo ljudi javljaju da nisu zadovoljni s tvvietom...a ipak tu na forumu se broji kao najbolja iptv usluga...ja ne znam jer ga nemam...

 A čuj imaju problema na svim iptv listama ni jedna nije 100% savršena , samo ima onih koji imaju puno češćih tehničkih problema a ima onih koji imaju u globalu "prihvatljivih" pa do zanemarivih problema.

Sad je na tebi i na vama odluka šta odabrat.

Nije ovo CS iako je i on imao ponekad svojih mušica.

Ja sam sa TVVIET IPTV u globalu zadovoljan kad vidim na čemu sam sve bija.

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Đaba tvvietu bt sport kad se kocka slika stalno 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Realno tvviet je solidan IPTV, ali cijena od 12 eura je prevelika. Često šteka, pogotovo u udarnim terminima, i baš kad su tekme koje će biti jako gledane. Uvijek support odg da pogreška nije s njihove strane već druge-treće strane, i to se tolerira tu n forumu. Možda  i je to slučaj da je netko treći kriv, ali za 12 eura to se ne smije dogadati. Evo sada na arena 4  sve dobro funkcionira, ali snimka utakmice koju vjerojatno nitko ne gleda. Jucer utakmica Milana koju odlučim gledati šteka. Arene za vrijeme lige prvaka su bile isto štekale. Program navodi da je full hd, ali to nije full hd. BT sport kvaliteta slike za vrijeme jedne utakmice se promijeni od fenomenalne do negledljive, naravno uz šteknje. Opet bilo je par utakmica koje sam odgledao gdje je sve super radilo. Ali fućkaj ti sve, kad uključim utakmicu s grčem hoće li štekati, a plaćam velikih 12 eura. Sutra opet liga prvaka, opet s grčem uključiti tekmu i nadat se da će sve štimati.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pa evo ja bih pohvalio Red devil listu koju sam uzeo na godinu dana za 90 eura i dao mi je da ju gledam na 3 tv-a (to je isto kao i teviet) i moram reci da je sad moram produziti da bih je opet uzeo....ima i ona svojih musica ali su zanemarive usporedbi na kvalitetu slike i podrsku na mailu na koju nisam cekao duze od 10- ak min.Ispadne me 7.5 eura mjesecno i to je supet cijena za takvu listu...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

Realno tvviet je solidan IPTV, ali cijena od 12 eura je prevelika. Često šteka, pogotovo u udarnim terminima, i baš kad su tekme koje će biti jako gledane. Uvijek support odg da pogreška nije s njihove strane već druge-treće strane, i to se tolerira tu n forumu. Možda  i je to slučaj da je netko treći kriv, ali za 12 eura to se ne smije dogadati. Evo sada na arena 4  sve dobro funkcionira, ali snimka utakmice koju vjerojatno nitko ne gleda. Jucer utakmica Milana koju odlučim gledati šteka. Arene za vrijeme lige prvaka su bile isto štekale. Program navodi da je full hd, ali to nije full hd. BT sport kvaliteta slike za vrijeme jedne utakmice se promijeni od fenomenalne do negledljive, naravno uz šteknje. Opet bilo je par utakmica koje sam odgledao gdje je sve super radilo. Ali fućkaj ti sve, kad uključim utakmicu s grčem hoće li štekati, a plaćam velikih 12 eura. Sutra opet liga prvaka, opet s grčem uključiti tekmu i nadat se da će sve štimati.

 Potpisujem sve od rijeci do rijeci. Na ostalim listama iz nekog razloga RTL i jos neki kanali gube ton i to me veoma nervira! Stvarno ne znam sta vise da probam.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni najveca zamjerka za TVVIET je sto na svkim kanalima forskaju deinterlaciju..na HRT izgl ocajno i problem sto je bitrate na svim kanalima 48-64 kbps za zvuk...a i na Arenama vecini kanala losiji bitrate od orginala..najbolje bi im bilo da pustaju original sliku i zvuk iskreno onda bi mi bilo 10 od 10 sve jer imaju stvarno vrh potencijal samo da to srede

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Meni najveca zamjerka za TVVIET je sto na svkim kanalima forskaju deinterlaciju..na HRT izgl ocajno i problem sto je bitrate na svim kanalima 48-64 kbps za zvuk...a i na Arenama vecini kanala losiji bitrate od orginala..najbolje bi im bilo da pustaju original sliku i zvuk iskreno onda bi mi bilo 10 od 10 sve jer imaju stvarno vrh potencijal samo da to srede

 to imas na reddevil

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Meni najveca zamjerka za TVVIET je sto na svkim kanalima forskaju deinterlaciju..na HRT izgl ocajno i problem sto je bitrate na svim kanalima 48-64 kbps za zvuk...a i na Arenama vecini kanala losiji bitrate od orginala..najbolje bi im bilo da pustaju original sliku i zvuk iskreno onda bi mi bilo 10 od 10 sve jer imaju stvarno vrh potencijal samo da to srede

 Tek tada bi opravdali cijenu, naravno uz to da uz originalnu sliku, prijenos ne šteka. Trenutna lista ne nudi pravi omjer cijene i kvalitete. Trenutno je cijena za vrhunski iptv, a usluga je osrednja. 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na sta konkretno mislis da ima na reddevilu?

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Filip100able kaže...

Na sta konkretno mislis da ima na reddevilu?

 strimove u originalnom kvalitetu
 naravno ne sve :D

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa gle bar arene na kojima su glavne utakmice i sk 1 i 2 i nez HRT 2 i RTS 1 i tjt ostali kao i do sad i ostali programi kad bude neka utakmica onda i taj prebacit na full kvalitetu a kad nema onda na kompresiju da se štedi na resursima

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav , moze li mi tko dati misljenje o NOVA IPTV zanimaju me samo Planet sport , Arenasport HR programi i Sportklub programi

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
MaciStyle kaže...

Pozdrav , moze li mi tko dati misljenje o NOVA IPTV zanimaju me samo Planet sport , Arenasport HR programi i Sportklub programi

 Imao sam ih na testu, nisu loši ali ni oni nemaju za te kanale koje ti tražiš originalni izvor streama.

Solidna 4vorka za njih...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

..nažalost odustao od pokušaja za NOVA iptv nakon što sam išao probat od RTL , hajde pročitah FREE kad ono traže registraciju (zašto to uopće?).

Hajde obavim to uđem da probam pogledati kvalitetu kad jadni uBlock u sekundi nabroji preko 100 , a stranica još traži da ga isključim (..da nebi).

Lipo odmah nađoh u sekundi  brisanje moje prijave...tako da sam odustao tražit ijedan IPTV jer su vjerovatno svi isti.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AF139 kaže...

..nažalost odustao od pokušaja za NOVA iptv nakon što sam išao probat od RTL , hajde pročitah FREE kad ono traže registraciju (zašto to uopće?).

Hajde obavim to uđem da probam pogledati kvalitetu kad jadni uBlock u sekundi nabroji preko 100 , a stranica još traži da ga isključim (..da nebi).

Lipo odmah nađoh u sekundi  brisanje moje prijave...tako da sam odustao tražit ijedan IPTV jer su vjerovatno svi isti.

 

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nakon NexTv-a odlučio sam testirati Novu. Odgovaraju brže od VIP-a i HT-a. Veliki plus, profesionalnost 5+. Listu ću testirati popodne.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Update za tvviet.

 

Na mobu i kompu radi odlicno lista osim bt sport 3 di se slika kocka dok na tvu imam smrznute neke kanale tipa hbo3 fhd i neki pink kanali.Ima tko slicnih problema?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moze li test neke liste? Vidim da hvalite red devil listu.

Dosada sam imao rapid i tvviet i bile su okej, nissm pretjerano zadovoljan da produzim 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam koristio Reddevil mjesec dana isključivo za Arenasport HR FHD i mogu reći da od svih mogućih linija slika daleko najbolja bez konkurencije ali bilo je nekih problema sa stabilnošću slike pa su mi izvršili povrat novca jer je bilo dosta često problema.Jako su fer po tom pitanu.čak su mi ostavili otvorenu liniju do isteka.Naknadno su uklonili kvar ali opet je bilo u nedjelju navečer onih klasičnih problema na utakmici Rijeka-Hajduk drugo pol-ponavljanje istih scena više puta,slika bez tona...Ne znam šta bi moglo biti,ali stvarno su fer ,reagiraju brzo ali postoje ovi problemi.Mislim da ću opet uplatiti kod njih jer stvarno slka na areni je najbolja,bez konkurencije a možda se i stabilnost popravi.Vaša iskustva sa njima ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne kuzim zasto davati cca 60% vise love za ovih par lista koje spominjete kad mozete isto gledati sa dobrih i stabilnih kineskih lista (da se razumijemo nisu sve kineske dobre, ali zaista ima nekoliko dobrih).

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
najgore je kad mi vecina njih ne pokrije sve sto gledam, i onda moram kombinirat dve tri liste sto ispadne skuplje neg tvviet
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam naletio na jednu sa AliExpressa (ovdje na forumu se spominjala), i pokazalo se da radi oko 40% programa, uglavnom koje nitko ne gleda, tako da sam odustao od tih kineskih (jednom mi je dosta da se opečem). Imam 2 plaćene koje nisu kineske, pokrivaju SVE, kvalitetne su, i sad više ni ne tražim alternative.

 

Sad se uključujem u raspravu oko razvoja kvalitete s obzirom na brzinu napredovanja tehnologije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 14:52 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice