Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.850
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Ima tko da gleda iptv na windowsu? Koji program koristite?

  vlc, cherry player..

15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebao bih si uzeti nekakav "tv"za spavacu.Ne mislim tv uredjaj nego listu kanala ili kako.Smart tv nemam,tv box nemam pa me zanima koji box se isplati kupiti za placenu listu.Kako se kreću cijene tih plaćenih listi i da li kanali uvijek rade,odnosno ima li bufferinga i štekanja?Volio bih da ima sto vise programa(sa prijevodom naravno)a najviše me zanimaju dokumentarni,sportski i filmski.Nekad sam koristio kodi sa free buildovima i znalo je biti programa poput max select 12345678,da li je to jos uvijek aktualno?Pa evo ako ima neka lista i box za preporuku bio bih zahvalan..

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Ima tko da gleda iptv na windowsu? Koji program koristite?

 Kodi i Simple IPTV client. Najkvalitetnija slika.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
big_guy kaže...

Trebao bih si uzeti nekakav "tv"za spavacu.Ne mislim tv uredjaj nego listu kanala ili kako.Smart tv nemam,tv box nemam pa me zanima koji box se isplati kupiti za placenu listu.Kako se kreću cijene tih plaćenih listi i da li kanali uvijek rade,odnosno ima li bufferinga i štekanja?Volio bih da ima sto vise programa(sa prijevodom naravno)a najviše me zanimaju dokumentarni,sportski i filmski.Nekad sam koristio kodi sa free buildovima i znalo je biti programa poput max select 12345678,da li je to jos uvijek aktualno?Pa evo ako ima neka lista i box za preporuku bio bih zahvalan..

 A gle imaš na njuškalu pogledat ili nabavit neki dobar box preko aliexpressa bitno je da ima 2gb rama to možeš već nać od 300kn pa naviše.

A šta se listi tiče tih max select ili slično tome kanali postoje na nekim iptv listama meni to netreba i nemam to na svojoj ali ima tih listi tipa bitka,reddevil,next gen i slično koje imaju mislim takve kanale.Ima i moj tvviet takva 3 cinema kanala ali ja filmove i serije pratim na druge načine.

Što se tiče bufferinga,štekanja nijedna iptv lista nije skroz 100% imuna na te probleme samo je po mom mišljenju bitan postotak koliko takvih zajebancija ima u prosijeku na gledanijim kanalima na određenoj listi unutar jednog mjeseca.

Cijene listi ti se kreću od 5 eura mjesec pa sve do 12 eura ove naše ili neke strane i više nema tu nekih pravila,postoje  popusti na 3 ili 6 mjeseci pa do godinu dana.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 23:17 (Seki001).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stigao mi firesticka 4k, logirao se preko amazon accounta i sad me zanima kako ubaciti iptv listu u njega, hvala

EDIT
Uspio sam

EDIT
Instalirao sam Smart iptv ali mi se ruši. Googlao sam i taj problem postoji ali nisam našao rješenje.
Sad me zanima ima li tko amazon fire stick 4k te koji player koristi za iptv, hvala
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 10:37 (bumbumzvonko).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko mi se cini najvise ekipa koristi iptv extreme ili perfect player. Ja imam firestick ali tvviet ima svoju aplikaciju za firestick i oke je.
A koliko sam skuzio imas i stb-emu aplikaciju koja emulira mag, pa mozes i to probat, ja bi probao sve te, pa koja ti se vise dopadne

po nekom osobnom ukusu. IPTV extreme je dosta razvikan kao dobra app, no meni se osobno bas i ne svidja, tak da vidi sto tebi pase.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Stigao mi firesticka 4k, logirao se preko amazon accounta i sad me zanima kako ubaciti iptv listu u njega, hvala

EDIT
Uspio sam

EDIT
Instalirao sam Smart iptv ali mi se ruši. Googlao sam i taj problem postoji ali nisam našao rješenje.
Sad me zanima ima li tko amazon fire stick 4k te koji player koristi za iptv, hvala

 Ja sam isto jučer baš upogonio firestick 4k i stavio smart iptv i meni se nije nijednom do sad srušio, radi bez problema. Jesi skinuo smart iptv s njihove sluzbene stranice?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Stigao mi firesticka 4k, logirao se preko amazon accounta i sad me zanima kako ubaciti iptv listu u njega, hvala

EDIT
Uspio sam

EDIT
Instalirao sam Smart iptv ali mi se ruši. Googlao sam i taj problem postoji ali nisam našao rješenje.
Sad me zanima ima li tko amazon fire stick 4k te koji player koristi za iptv, hvala

 Meni se ni jednom nije srušio. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nisam siguran jer sam pratio tutorial preko youtuba. Sad sam ga deinstalirao pa ponovo instalirao preko downloadera pa javim kako će proći. Ako bude radio kupit ću apk svakako jer je odlična.
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zdravo, jel zna netko za listu da ima dobru videoteku. odnosno zanimaju me sinkronizirani crtici. 

 
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koji je najbolji app za gledanje filmova ? kao CInema HD
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
Koji je najbolji app za gledanje filmova ? kao CInema HD

 popcorn time

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam običan firestick i u perfect player-u radi bez problema. 

7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uz popcorn time je za filmove i serije dobar i terrarium tv, ne ide preko torrenta kao popcorn, isto ima titlove, za svaku epizodu serija koje sam gledao je bila hrpa linkova...
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako vam radi ARENA SPORT 2 HR na TVvietu, CG, RD, ostali? (Formula 1)?   Zastaje ili ne?

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 16:39 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Kako vam radi ARENA SPORT 2 HR na TVvietu, CG, RD, ostali? (Formula 1)?   Zastaje ili ne?

 Tvviet nema nikakve zastoje 

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Uz popcorn time je za filmove i serije dobar i terrarium tv, ne ide preko torrenta kao popcorn, isto ima titlove, za svaku epizodu serija koje sam gledao je bila hrpa linkova...

 zar terarrium tv jos postoji?

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moze pp sta je novo na tvviet,Cuo neki tv1 i ima li jos sta tj posto imam siptv neznam dali da trazim novu listu ako je gotovo sa dodavanjem kanala?Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Izgleda da da s obzirom da ga imam instaliranog 😁 znam da je bio jedno vrijeme ugasen i prije par dana idem trazit neku alternativu jer mi je terrarium bio super i vidim da ima terrarium za skinuti, ja skinem kad ono radi 😁
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da, vidim da ima i dalje terrarium, ali mi skoro nista ne otvara. probao sam beetv i teatv i tu ima vise linkova i ok rade

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Drago mi je da se pojavljuju novi igrači, probat ću i cableguya.

Javljajte utiske, prije svega sport i filmski kanali.

 nista nasao sam

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.5.2019 19:33 (mersimh).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cableguy ..... i epg :///// :((((
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
denix26 kaže...
cableguy ..... i epg :///// :((((

 Meni je najbolje posložen epg kod Nextgena.Valjda 95% kanala u listi ima točan epg i ikone kanala.

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

otiso od Nextgena  nedavno a bio dosta dugo ,unazad mjesec dana programi poceli prekidati hbo ne radi itd... porave dva dana radi kako spada pa onda opet prekidi

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2019 0:01 (redragonNG).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni nextgen radi jako dobro ,ne sječam se kad sam zadnji put imao problema sa gledanjem npr, tekmi u večernjem terminu, naravno vpn je uvjek upaljen.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dal netko koristi nextvision iptv listu?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na koji nacin da posaljem link na firestick 4K?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zemljanin kaže...

na koji nacin da posaljem link na firestick 4K?

 Preko app. Apps2Fire ili Easy Fire Tools.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li postoji neka iptv lista gdje mozes uzet jedan kanal samo? :)

mene zanima doku tv, ostalo sve domace imam legalno.

a kad istekne max tv pretplata onda bi imao tvviet na duzi period..do onda mi u maxu fali samo doku tv, a njega bi najvise gledao.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

da li postoji neka iptv lista gdje mozes uzet jedan kanal samo? :)

mene zanima doku tv, ostalo sve domace imam legalno.

a kad istekne max tv pretplata onda bi imao tvviet na duzi period..do onda mi u maxu fali samo doku tv, a njega bi najvise gledao.

 normalno da ne

 

nemam za potpis
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice