Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.455
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jutro, samo da pitam jel samo Natkova lista sad free ili ima još koja? Može i na pp...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje se može nabaviti ta free Natkova lista? :)

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico_Zg kaže...

Gdje se može nabaviti ta free Natkova lista? :)

 http://pastebin.com/raw.php?i=FX2KVpfv

HZV
13 godina
odjavljen
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2015 13:57 (osvit).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Utakmice i ostalo

 

http://www.livesportstream.tv/en/main

 

po meni bolje od manipulatorove sportske liste i stabilnije ....

 
1 1 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje tv programa preko interneta

Baci pogled na portal za gledanje TV-a preko interneta uživo live online

 

Ima svašta, za svaki ukus, od sporta, filmova, dokumentaraca, lokalnih kanala, nacionalki...

 

Uglavnom vrijedno pažnje...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje tv programa preko interneta
meshaigrin kaže...

Baci pogled na portal za gledanje TV-a preko interneta uživo live online

 

Ima svašta, za svaki ukus, od sporta, filmova, dokumentaraca, lokalnih kanala, nacionalki...

 

Uglavnom vrijedno pažnje...

 

Evo vidim da ima i ovdje: https://www.facebook.com/NextGenIPTV

I have seen the truth, and it makes no sense
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FanBoy kaže...

Ja nisam reseller, već imam svoj izvor streamova tako da nemam pristup svim kanalima. Inače, ako ovaj projekt uspije svaki mjesec ćemo dodavati kanale, pa tako i filmske. Počinjem sa sportskim kanalima jer i sam želim da mogu gledati utakmicu bez bufferinga i ostalih problema. 

 to mozes danas skoro kod svakoga..

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze li mi neko poslati privatnom porukom..sve dostupne live streamove slobodnih kanala(bez prekida) tipa Al Jazeera Balkans, Grand TV, DM SAT..ukoliko postoje stalni streamovi takvih kanala

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2015 21:05 (Banki).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
O ovome ja razmisljam duze vrijeme. Hr arene, sportklub, 8 programa koje bi sami uredjivali. Ima ih besplatno po netu samo treba bit azuran ali svidja mi se i tvoja ideja, nije problem izdvojit ni lovu za nesto sto radi! I nikakva dodavanja kanala, filmova, vod...zajebi to sve. Imao sam liste sa 200 kanala, a gledam ih 2. Oni sa drugm zeljama neka naprave isto...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
burkezg kaže...
O ovome ja razmisljam duze vrijeme. Hr arene, sportklub, 8 programa koje bi sami uredjivali. Ima ih besplatno po netu samo treba bit azuran ali svidja mi se i tvoja ideja, nije problem izdvojit ni lovu za nesto sto radi! I nikakva dodavanja kanala, filmova, vod...zajebi to sve. Imao sam liste sa 200 kanala, a gledam ih 2. Oni sa drugm zeljama neka naprave isto...

 Svi ti free streamovi rade dok ne dodje vikend ili liga prvaka a onda ti bude buffering i na kraju link padne,sve sam ja to prosao vec..

 

Sutra je opet liga prvaka btw pa cemo vidjeti ..  

 

 

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znalo se meni desit da placena lista ne radi pa gledam na p2p u kodiju preko acestreama ili sopcasta i slika ubija. Oni ruski nas futbol skoro nikad ne iznevjere...
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

JBT. ima ti IPTV sellera ko govana.

A kaj je naj bolje, sve kaj sam do sad testirao nista nije stabilno.

Taman pocnes nesto gledati i onda pocne zaj*******.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Diazz72 kaže...

JBT. ima ti IPTV sellera ko govana.

A kaj je naj bolje, sve kaj sam do sad testirao nista nije stabilno.

Taman pocnes nesto gledati i onda pocne zaj*******.

 Vecina ljudi ne shava kako radi iptv i vecina ljudi ima los internet gdje im se desava buffering i onda kazu ne valja lista.

Neki dan sam ima cisti primjer gdje je kod mog frenda list radila perfektno na 4 mbita brzini a kod drugoga u Njemackoj na 100 mbita mu je stekala strasno..

Drugi slucaj je bio gdje je kod covjeka sa 10 mbita iz Varazdina super radila lista a kod rugofa u Zagrebu na 20 stekala..

Tako da nije uvijek sve to do liste koju imate nego i do interneta koji imate doma..

Sta ti podrazumijevas pod stabilno? sta znaci stabilna lista? Da npr svih 220 programa rade bez ijednog bufferinga svima u HD rezoluciji 24/7? takva lista ne postoji niti ce ikada postojati.

Nemojte pricati i petljati se u stvari koje ne kuzite,molim vas..

Bio sam korsinik i tester i sve sam liste  prosao,a sada znam skoro pa sve u vezi toga..

 

Svaki skoro link padne i nakon nekog vremena (najvise 5 minuta) se ponovo digne i opet radi 15-20 sati u komadu,neki i manje zavisi od kvalitete linka,a dotada vecina vec pise poruke kako program ne radi,i dok se taj problem provjeri,problem je vec rijesen..

Budimo relalni,ne postoji savrseni iptv i milsim da nikada nece postojati.

I sam sam imao vise od 5 godina T-com pretplatu gdje sam znao za jednu utkmicu platiti preko opcije Pay per view 35 kuna jer nisam imao sportski paket,gledao sam samo Real Madrid i ligu prvaka ,a na tome programu je znao biti tenis ili da utakmica pocne pa pocne buffering ili da ne radi 10-15 minuta program...

Neda mi se uopce sve ni pisati jer bi mogao 5 stranica napisati,samo kazem,treba biti realan..

 

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 22:54 (manipulator).
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 21:12 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marko :D kaže...
Logično je da se kanali restartaju, restartaju se i kod MAXtv-a, Vip TV-a i ostalih i to je normalno jer se na serveru cachea sadržaj koji kada se nakupi, prilikom restarta kanala se briše.

 Ma znam ja to,ali većina to ne shvaća. .  ; )

 

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Zar je 20 ili 100 mbita los internet? Zasto se desava buffering?
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kizo1 kaže...

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

 Ovo prvo boldano nisi u pravu,dosta internet veza korisnika znaci a broj korisnika moze biti i milujun,zavisi samo od kvalitete servera kojeg imas.. 

Ovo drugo si u pravu,vecinu vlasnika  boli briga i nista ne poduzimaju,samo su im pare bitne nazalost..

Ja nisam takav..  

 

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
kizo1 kaže...

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

 Ovo prvo boldano nisi u pravu,dosta internet veza korisnika znaci a broj korisnika moze biti i milujun,zavisi samo od kvalitete servera kojeg imas.. 

Ovo drugo si u pravu,vecinu vlasnika  boli briga i nista ne poduzimaju,samo su im pare bitne nazalost..

Ja nisam takav..  

 

 

 Nisam mislio na tebe.Al ja mislim da ima dosta veze broj korisnika jer ako je server los nemoze puno korisnika izdrzat. 

Svi manje vise znaju sto se dogadjalo sa B net listom dok je jos bila radila.

9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Nemojte ulaziti dublje u raspravu,i jos se pritom prepucavati,admin ce vas prebaciti. na vrt i dom.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima ko Arenu 1?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 23:38 (Marko :D).
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imam maxtvtogo ali mi neće otvorit ovo http://maxtv.tportal.hr/tv

el to mene zeza ili je kod njih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
David87 kaže...

imam maxtvtogo ali mi neće otvorit ovo http://maxtv.tportal.hr/tv

el to mene zeza ili je kod njih?

 Ne mogu ni ja...al je stranica našla pravo vrijeme za past 

13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Rade li ti ostali kanali na MAXtv To Go-u? Ako da, do njih je.
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na mobu mi radi, ali pokušavam preko laptopa, a sve je crno, katastrofa

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...
kizo1 kaže...

Mislim da buffering kanala nema bas previse veze sa internetskom vezom.Ako je puno korisnika to jednostavno sistem nemoze izdrzat.

Sve je to pohlepa.Ako nudis ili prodajes nesto onda to i odrzavaj,a ne da nabrzinu se mazne lova i cao.

Bitno kod sveke liste je da onaj koji je nudi da je i odrzava na vrijeme.

Jer se u principu događa da kanali nerade po par sati ili cak dana a njih nije briga.

Ne odgovaraju na mailove ni nista.Mnogo puta sam to dozivio.

 Ovo prvo boldano nisi u pravu,dosta internet veza korisnika znaci a broj korisnika moze biti i milujun,zavisi samo od kvalitete servera kojeg imas.. 

Ovo drugo si u pravu,vecinu vlasnika  boli briga i nista ne poduzimaju,samo su im pare bitne nazalost..

Ja nisam takav..  

 

 

 Slažem se sa manipulatorom. Znam čovjeka koji ima 5/1 vezu i ne može gledati skoro ništa, dok drugi sa 4/512 gleda skoro bez bufferiga. Kad sam bio kod ovoga prvoga, njemu speedtest pokazuje urednih 5/1 prema serveru u Banja Luci, ali čim pokušaš promijeniti server (negdje u Americi ili bilo gdje) download jedva pređe 1. I onda kaže lista ne valja, a ja sam sinoć odgledao Dinamo skoro bez ikakvih problema :-)

https://www.facebook.com/NextGenIPTV
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 10:50 (Next-Gen IPTV).
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel zna neko postoji li ikakva mogučnost za gledanje osječke televizije besplatno?

i jel neko zna kako ovakav link otvorit u kodiju-to je kao link od nekog programa... http://85.114.47.130:8081/3

brbrbs
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 11:49 (brat od habs-a).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pozdrav. Jel moze netko preporuciti nekakav uređaj (reciver) u koji se moze ubaciti m3u lista i gledati na tv-u.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice