Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.491
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...
lucluc kaže...

Brzina 100/40 je i vise nego dovoljna. Kriticna masa je 80% ljudi koji imaju 16mbps, a osim kanala i drugi ukucani koriste internet, pa imaju stvarnu brzinu ispod 8mbps... tako da takvim ljudima svi naasi full hd kanali prekidaju, pa misle da smo smece od usluge, tvrde da troduplo jeftinije kupe kvalitetniju uslugu bez prekida i slicno... Imao sam opciju da unazadim uslugu i na taj nacin se domognem jos korisnika, ali to mi nije bila opcija ni u snu... Ovako mozemo jos vise napredovati, a i biti dostupni bukvalno svima... :-))

 

Nadam se u toku dana da cu srediti dodaavanje kanala

 E, ovo je odlična vijest.

Tako nešto imam na npr. SlingTV, ili FuboTV američkim providerima. (Jer i ja sam jedan od onih sa max. 16 - 20 MBit/sec

 

Da li će ovo biti npr prema stepenicama (znači npr. fullHD pa jedan stream 4, pa 8, pa 16 itd, ili je baš varijabilno?

 

Bit ce po stepenicama podeseno. Trenutno nije moguce podesiti bas varijabilno... Sto se tice novih kanala i reimenovanja, sve objavim ovdje, na fb stranici i tko je na mailing listi. pozz

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

OK, cableguy je definitivno out (bar sa listom koju je imao do sada) pa me zanima tko ima istu ili sličnu listu?
Morao bi imati onu hrpu live events MLB, NHL, NBA programa. UK (BT, Sky) i američke sportske programe, hrvatske SK i Arene, par news programa na engleskom (CNN...), dokumentarni na engleskom ili eng. sa hrvatskim titlovima (History, NG...), Eurosport na engleskom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TomP kaže...

OK, cableguy je definitivno out (bar sa listom koju je imao do sada) pa me zanima tko ima istu ili sličnu listu?
Morao bi imati onu hrpu live events MLB, NHL, NBA programa. UK (BT, Sky) i američke sportske programe, hrvatske SK i Arene, par news programa na engleskom (CNN...), dokumentarni na engleskom ili eng. sa hrvatskim titlovima (History, NG...), Eurosport na engleskom.

 Pa ovi što su mu je i dali da prodaje. Probaj se regat na njihov forum pa zatražiti test. Trebalo bi biti sve isto kao kod njega.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje gledat Spanjolska -Francuska u21?

Edit. Nasao preko sport eventza. 

Prenosi bht1

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 21:42 (zeky1990).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nego, ima koji reseller da objasni kak funkcioniraju ti tokeni? 1 token je jedna lista na mjesec dana ili?Ako je tak, na koju foru bi bili u minusu? 150€ je 150 tokena,Na 3 mjeseca se placalo 10€ a oni po tomu potrose 3 tokena tj. 3€ (jos manje ako se kupuje veca kolicina ili ako se placa cryptom), ostane 7€..
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Nego, ima koji reseller da objasni kak funkcioniraju ti tokeni? 1 token je jedna lista na mjesec dana ili?Ako je tak, na koju foru bi bili u minusu? 150€ je 150 tokena,Na 3 mjeseca se placalo 10€ a oni po tomu potrose 3 tokena tj. 3€ (jos manje ako se kupuje veca kolicina ili ako se placa cryptom), ostane 7€..

 ma koji tokeni,tko zna ima svega,nordicone radi ko sat u vlc,evo i tekma sada..

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Nego, ima koji reseller da objasni kak funkcioniraju ti tokeni? 1 token je jedna lista na mjesec dana ili?Ako je tak, na koju foru bi bili u minusu? 150€ je 150 tokena,Na 3 mjeseca se placalo 10€ a oni po tomu potrose 3 tokena tj. 3€ (jos manje ako se kupuje veca kolicina ili ako se placa cryptom), ostane 7€..

 

Nije tako koliko sam vidio na njihovim stranicama.
1€ uplate je 1 kredit (150€ - 150 kredita) ali npr. mjesec je 5 kredita, 3 mjeseca 12....
Ali stvar je u ovome: NOTE: ANY RESELLER WHO SELLS OUR SUBSCRIPTIONS LOWER THAN OUR STANDARD PRICES -WHICH ARE SHOWN ON OUR HOMEPAGE- WILL BE BANNED IMMEDIATELY!
Znači, velikim slovima piše da reselleri ne smiju prodavati ispod njihove standardne cijene (mislim da im je 10€ mjesec) ili će biti isključeni.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sta je sa tvvietom?Cekam da su kanali dodani od lucluca a ono riknuli kanali lol
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Sta je sa tvvietom?Cekam da su kanali dodani od lucluca a ono riknuli kanali lol

 u aplikaciji radi. neznam, reko je da će testirati adaptive bitrate

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Je,sad radi a nije radilo od jutros 04 sata-08sati
 
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vjerovatno stavlja taj adaptiv bitrate  ili dodaje kanale da Bože da je oboje,valjda će nam pojasnit malo kad bude online.

 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cekamo ga kao hladnu pivu u ove vruce dane lol
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Stvarno nema ga tu vec par dana

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Radim odredjene reinstalacije i nabavke odredjene opreme :-))

 

Dodao sam trenutno sk2hr kao poseban kanal, n1bh, z1, laudatotv, rtl crime... Vidjet cemo jos sta i kako. Adaptive bitrate je skoro pa istestirano sve. Potrebno je jos transcodera i moci ce startati

 
7 0 hvala 2
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što ste navalili na čovjeka... ne mora biti tu na forumu 24/7 

Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Daj i docubox HD smjesti sa svojim nazivom a ne kao testno u outdoor channelu.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, podeseno, odnosno reimenovan kanal

 
5 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Javi tu kad sve bude gotovo
6 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li mi netko reći vrijedi li šta ovaj digitalni satelitski prijemnik? Korišteno pola godine do neki dan na nepametnom TVu, sad sam se prebacio na Smart IPTV aplikaciju na drugom TVu. Staro godinu dana, instaliran taj nekakav softver, treba samo početi plaćati, podržava lokalnu i WiFi (putem USB kartice) konekciju. Koliko sam (pre)platio ovo prije pola godine nebitno je 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 22:33 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

evo jedne dosta dobre liste koju koristim zadnja 4 mjeseca. https://www.aliexpress.com/item/33025400365.html 92 kune za 6 mjeseci i moram reci da se jako rijetko dogodi da zasteka. koristim ga za sportske kanale i vecinom sam bez brige gledao sve sta sam htio. za tu cijenu vrlo isplativo. jedini veci minus je da im je nestao treci program nase arene. bas onaj najbitniji sta se hnl-a tice

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ima koji program u 50 fps-a?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Jel zna netko kako da preuredim m3u iptv listu tj izbacim nepotrebne zemlje i ponovno samo ono sto zelim posaljem u ssiptv aplikaciju?

Nazalost sa Philips tv nemogu instalirat siptv pa je ssiptv jedina mogucnost

U Notepad-u ili jos bolje Notepad++ ('Open with Notepad' ili Notepad++), samo pobrises sto ti ne treba, spremis ponovno kao xxx.m3u i to je to.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 10:33 (mmatic123).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jaZey kaže...
ima koji program u 50 fps-a?

 Ima al ne puno. Bar sta se sporta tice. Ostalo nisam ni gledao previse. Pitaj za test pa provjeri

14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Korisnici cubleguya jeste išta poduzimali, očito je lista crkla za stalno.

Mislio sam povući paypal refund.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Korisnici cubleguya jeste išta poduzimali, očito je lista crkla za stalno.

Mislio sam povući paypal refund.

Očito je lista crkla za stalno. Antivirus mi od jučer više ne da pristup njihovoj web stranici.

Kako povući PayPal refund, koja je procedura, u kom periodu od uplate je to moguće?

Možda netko zna više.

 

Edit: Našao sam, rok je 180 dana od uplate, preko PayPal Resolution Centra, sugeriraju prvo komunikacijom sa primateljem uplate pokušati riješiti problem.  

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 16:09 (mmatic123).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa za refund je prvo najbitnije dogovor sa druge strane i da vam pristanu vratit.

Ali ako nema odgovora i dogovora sa druge strane piši kući propalo ili narodski rečeno popapala maca.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije istina, prvo ide dogovor, ako se ne postigne onda se može eskalirati, tada odlučuje paypal.

Ako se povuče dosta slučajeva u isto vrijeme paypal blokira nalog.

Zato najbolje da djelujemo zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Nije istina, prvo ide dogovor, ako se ne postigne onda se može eskalirati, tada odlučuje paypal.

Ako se povuče dosta slučajeva u isto vrijeme paypal blokira nalog.

Zato najbolje da djelujemo zajedno.

 Jasno, jasno. Ali je tražio da se uplati kao rodbini ili prijateljima. Tako da tu nema povratka novaca. Nije naplaćeno kao usluga nego gift.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zrimo kaže...

Nije istina, prvo ide dogovor, ako se ne postigne onda se može eskalirati, tada odlučuje paypal.

Ako se povuče dosta slučajeva u isto vrijeme paypal blokira nalog.

Zato najbolje da djelujemo zajedno.

 Ali tu je stvar o ilegalnoj IPTV usluzi. Znači nešto za što znaš da sutra može crknuti i zdravo đaci. Baš da će se paypal uplitati u tako nešto ne bih rekao. A i brat bratu, kako ćeš dokazati da ti ne želiš prevariti davatelja usluga. Npr uzeo si uslugu na jedno vrijeme, odgledao tekme koje si htio i onda tražiš refund.

 

Sretno s povratom novaca tko god je uplatio na dulje razdoblje, ali ne znam koliko je to realno.

 

Kako god, javite ako uspijete dobiti povrat od paypala.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice