Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.168.127
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lool,da nece kao cablegay :)
11 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijel00 kaže...

evo jedne dosta dobre liste koju koristim zadnja 4 mjeseca. https://www.aliexpress.com/item/33025400365.html 92 kune za 6 mjeseci i moram reci da se jako rijetko dogodi da zasteka. koristim ga za sportske kanale i vecinom sam bez brige gledao sve sta sam htio. za tu cijenu vrlo isplativo. jedini veci minus je da im je nestao treci program nase arene. bas onaj najbitniji sta se hnl-a tice

 dali ova lista naše filmske programe ( sa titlovima )  ? hbo , cinemax , pinkove itd ... nevidim nigdje spisak programa

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Sta je sa arenama( i jos nekim kanalima) na tvviet-u,jesu gotovi sa dodavanjem kanala i dali se korisnicka vama javlja.Znam da je vruce i ljeto ali .... ga,mora se sport gledat.

 Popravio je lucluc Arene i te još neke kanale koji su danas poslijepodne bili u kvaru 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A sta tu ne javi koji k....c.Cekamo ga ko ozeblo sunce
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da li jos neko ima probleme sa tvviet....meni nonstop buferuje i onda nestanu kanali na par minuta.

Imam fiber(optika) 250/100 internet znaci nije do interneta.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2019 23:06 (ciperca).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Imam i ja, danas finale odgledao na sekundarnoj listi. Nadam se da ce rijesit te probleme. Do sad svaki put problemi kad je stavio nove programe, pa je valjda nesto povezano s time.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Prešao i ja kod lucluca, za sad zadovoljan.

 

Nego, ako može ko objasniti, kako gledati unazad neki sadržaj? Vidim da ima popis ali što god pokušam pokrenuti baca error. Testirano na ministri i na firesticku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam na firesticku snimio njihovu akiptv apk uz siptv i tamo mogu unazad gledat
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2019 12:41 (vide).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Cableguy je ponovo on! Javite se i šalju vam novu listu...detaljna obavijest je na njihovom webu. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da li tko koristi Blue Fox? Zanimaju me dojmovi i pouzdanost.

Dobio sam testnu listu 24 sata i čini mi se ok kao i cijena. Ili se varam?

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Cableguy je ponovo on! Javite se i šalju vam novu listu...detaljna obavijest je na njihovom webu. 

 neka zajebancija ili... 13e 3 mjeseca!?

pa kad narod to masovno pocne kupovat buffering je zagarantiran :)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
buffering je zadnja svar....nece se niti lista dignuti...:) e moj narode....što je više ovaca više je i vune....
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prdek kaže...
skroby17 kaže...

Cableguy je ponovo on! Javite se i šalju vam novu listu...detaljna obavijest je na njihovom webu. 

 neka zajebancija ili... 13e 3 mjeseca!?

pa kad narod to masovno pocne kupovat buffering je zagarantiran :)

 ne vidim u čemu je problem, znalo je biti i EUR 10 3 mjeseca, definitivno je bio najbolji value za money (dok nije nastalo s*anje ovih dana )

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo da se javim... Izvinjavam se, ali neki dan nije bilo struje u jednoj od centrala bukvalno od 4h ujutro do 18:30h. Ups-ovi nisu izdrzali... Nakon sto je dosla struja, proradili i kanali. Ovo je bas slucaj jednom u 10 godina. Pozzzzzzzzz

 

Ps. na androidu ili amazonu tv unazad radi preko nase app. Na ministri na nekim uredjajima ide, na nekim ne... Mada radimo nesto na prosirenju kanala koji su dostupni za gledanaje unazad, kaao i mijenjanje formata, te ce nakon toga svi uredjaji biti dostupni i za ministra app

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2019 21:55 (lucluc).
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prdek kaže...
skroby17 kaže...

Cableguy je ponovo on! Javite se i šalju vam novu listu...detaljna obavijest je na njihovom webu. 

 neka zajebancija ili... 13e 3 mjeseca!?

pa kad narod to masovno pocne kupovat buffering je zagarantiran :)

 Nisam siguran da je to nova cijena. Mislim da je to ostalo od stare promocije. Koliko sam shvatio iz one objave na njihovoj stranici ovu listu trenutnu daju svima onoliko dugo koliko im je trajala prošla pretplata a za ovu koju navodno rade na vlastitim serverima vjerojatno že staviti neki novi cjenk jer je sa stranice trenutno maknuta mogućnost kupnje

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dobio "zamjensku" listu od cableguya, jer mi do kraja 8. mjeseca stara vrijedila i komentar na novu je, tuga jad i čemer
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bumbumzvonko kaže...
Dobio "zamjensku" listu od cableguya, jer mi do kraja 8. mjeseca stara vrijedila i komentar na novu je, tuga jad i čemer

 zašto? dobio sam i ja, doduše nisam svaki kanal provjerio, jedino sam vidio da sad ima 13 tisuća kanala umjesto 40 tisuća.... al svi ovi bitniji su mi radili, nisam vidio neku razliku u odnosu na prije

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Evo da se javim... Izvinjavam se, ali neki dan nije bilo struje u jednoj od centrala bukvalno od 4h ujutro do 18:30h. Ups-ovi nisu izdrzali... Nakon sto je dosla struja, proradili i kanali. Ovo je bas slucaj jednom u 10 godina. Pozzzzzzzzz

 

Ps. na androidu ili amazonu tv unazad radi preko nase app. Na ministri na nekim uredjajima ide, na nekim ne... Mada radimo nesto na prosirenju kanala koji su dostupni za gledanaje unazad, kaao i mijenjanje formata, te ce nakon toga svi uredjaji biti dostupni i za ministra app

 nije bas jednom u 10 godina kad je bilo negdje prije par mj isto tak(tad je kao nesto pregorilo mislim da je tako nesto bilo), pa si nudio produzenje pretplate tko se javi na mail...malo je ucestalije nego sto se cini 

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
nije bas jednom u 10 godina kad je bilo negdje prije par mj isto tak(tad je kao nesto pregorilo mislim da je tako nesto bilo), pa si nudio produzenje pretplate tko se javi na mail...malo je ucestalije nego sto se cini 

Uvijek neki ekstremni slučajevi... pregaranje i izgaranje pola servera, ispad centrale iz el. mreže na skoro 20h...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nije nikako posložen. Arena 1 nije sport nego nekakvi slovenski šlageri 😁 Brdo programa ali ništa što bi gledao, sport loše posložen i slike nisu bajne. Nisam zadovoljan. Probao sam reddevil i sviđa mi se jedino mi zna bufferati u pravilnom razmaku od jedne minute, napravi buff sekundu i onda radi normalno točno minutu pa nakon toga ponovo buff. I to nekad, par sati radi ok onda par zeza.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 21:07 (bumbumzvonko).
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ekipa, da li znate postoji li na samsung tv appstoru, IPTV aplikacija (ne đaba ili đabe) a da može progutati iptv streaming listu, m3u, pa da mozes "saltati" programe kad se ide po njoj.

TV mi je 50JU6872. tizen

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Postoji
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
lucluc kaže...

Evo da se javim... Izvinjavam se, ali neki dan nije bilo struje u jednoj od centrala bukvalno od 4h ujutro do 18:30h. Ups-ovi nisu izdrzali... Nakon sto je dosla struja, proradili i kanali. Ovo je bas slucaj jednom u 10 godina. Pozzzzzzzzz

 

Ps. na androidu ili amazonu tv unazad radi preko nase app. Na ministri na nekim uredjajima ide, na nekim ne... Mada radimo nesto na prosirenju kanala koji su dostupni za gledanaje unazad, kaao i mijenjanje formata, te ce nakon toga svi uredjaji biti dostupni i za ministra app

 nije bas jednom u 10 godina kad je bilo negdje prije par mj isto tak(tad je kao nesto pregorilo mislim da je tako nesto bilo), pa si nudio produzenje pretplate tko se javi na mail...malo je ucestalije nego sto se cini 

 Ovo sto sam rekao, odnosilo se na to da nije bilo struje cijeli dan... Kvar koji je bio ranije, to je bio drugi uzrok...

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sisko93 kaže...
dado16 kaže...
nije bas jednom u 10 godina kad je bilo negdje prije par mj isto tak(tad je kao nesto pregorilo mislim da je tako nesto bilo), pa si nudio produzenje pretplate tko se javi na mail...malo je ucestalije nego sto se cini 

Uvijek neki ekstremni slučajevi... pregaranje i izgaranje pola servera, ispad centrale iz el. mreže na skoro 20h...

 Da, kad nesto na tvviet ne radi i jesu extremni slucajevi... Malo obratite paznju kako radi 99% provajdera, pa uporedite i saberite koliko ima slucajeva na tvviet, a koliko na 99% ostalih :-))

 

Od prosle godine:

1. izgorio router i tri transcodera zbog strujnog udara - nije radilo 40 kanala - rijeseno sutradan

2. izgorile streaming kartice zbog udara groma - odnosno tuneri na karticama. Stavljene zaamjenske, ali nije bilo dovoljno jer se nije moglo pretpostaviti da ce svi tuneri izgoriti - nije radilo 8 kanala do sutradan

3. greska u datacentru i neki korisnici (ne svi) su imali prekide u par navrata cijelu noc

4. ddos napad - nitko nije mogao nista gledati do sutradan - napad odbijen, poboljsana zastita - vise se nije ponavljalo, odnosno napadi su bili bezuspjesni nakon toga

5. jedna centrala nije imala struje do 18h - nije radilo 30 kanala

6. povremena greska na pojedinim kanalima koji u biti i nisu pretjerano gledani

 

Smatram da u 18 mjeseci ovo nije strasno... Ako sam nesto zaboravio, dodajte...

 

Takodjer, nemojte zaboraviti i to da gledate kanale i nemate prekide u udarnim terminima u 8mbps bitrate... Ne morate gledati utakmice na kineskom jeziku ili nekom drugom kojeg ne znate ni rijec :-)) Ne koristite listu koju mozete pustiti samo u vlc ili nekom playeru, nisu kanali u 1mbps, ne mijenjaju bitrate non stop i slicno...

 

Ogromni provajderi kao sto su google, amazon, paypal, ebay, netflix, youtube imaju povremene ispade, a da necu ja :-))

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Normalno da nije strašno! 

Kad usporedim druge liste koje sam koristio unazad 3-4 godine i tvoju tvviet iptv uslugu unazad pola godine to su zanemarivi problemi.

I uvijek će toga ponekad bit ali ako nije prečesto a nije, pusti i nezamaraj se glupostima.

 
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Postoji

a koja(ime,link)? molim lijepo.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja ti imam siptv na samsungu(placa se jednokratno 5e. i nesto a imam i ministra player (e sad neznam jel ide sa drugim listama ali na tvviet besplatno jer ti oni imaju kljuc)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ursusc355 kaže...
danijel00 kaže...

evo jedne dosta dobre liste koju koristim zadnja 4 mjeseca. https://www.aliexpress.com/item/33025400365.html 92 kune za 6 mjeseci i moram reci da se jako rijetko dogodi da zasteka. koristim ga za sportske kanale i vecinom sam bez brige gledao sve sta sam htio. za tu cijenu vrlo isplativo. jedini veci minus je da im je nestao treci program nase arene. bas onaj najbitniji sta se hnl-a tice

 dali ova lista naše filmske programe ( sa titlovima )  ? hbo , cinemax , pinkove itd ... nevidim nigdje spisak programa

 je, ima tih programa. uzmi test pa provjeri

 

Inace vidim da cableguy koristi mislim tu listu(isto nema arena 3 kao na tom linku sta sam dao). Dosta toga je isto. A on to sad na akciji prodaje 6 mjeseci za 150kn a na aliepress dobis za evo sad, 97kn. Iako ima mozda i za jeftinije novce ta ista lista na aliepress

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

probao, imam period od 7 dana gradis, no sta god stavim od m3u-a traje po 1-2 minute i onda se smrzne, zbuk nastavi, slike pocne trzat...pa koji klinac?a na kodi.ju ti streamovi rade ok. TV nije smece, pa mi nije jasno. ima li ko kakav prijedlog?

16 godina
odjavljen
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovi cableguy likovi su bas mogli malo te nove liste srediti. Jebo te led, kanali razbacani na sve strane. Sad sam starom sredjivao listu, oci mi poispadale. Mislim da trebam prileci sad...

 

EDIT:

Slika je poprilicno ocajna. Sad sam pregledao HR kanale i jos par onih sa serijama (Fox life i to). Vrlo jadno

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2019 10:03 (Friday).
 
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice