Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.165.974
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Slažem se..Kad bi se kanali malo bolje posložili,izbacili indijski,arapski i sl.,mogla bi biti solidna backup lista.Također imam osjećaj kako su neki kanali slabe rezolucije i dosta muljavi.Red je i pohvaliti,pa ima tako Skyprimafila u 4k koji jako dobro radi.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Slažem se..Kad bi se kanali malo bolje posložili,izbacili indijski,arapski i sl.,mogla bi biti solidna backup lista.Također imam osjećaj kako su neki kanali slabe rezolucije i dosta muljavi.Red je i pohvaliti,pa ima tako Skyprimafila u 4k koji jako dobro radi.

 

Cini se da ni 4k vise nije sto nikada nije ni bio...

 

 

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Friday kaže...
sibica kaže...

Slažem se..Kad bi se kanali malo bolje posložili,izbacili indijski,arapski i sl.,mogla bi biti solidna backup lista.Također imam osjećaj kako su neki kanali slabe rezolucije i dosta muljavi.Red je i pohvaliti,pa ima tako Skyprimafila u 4k koji jako dobro radi.

 

Cini se da ni 4k vise nije sto nikada nije ni bio...

 

 

 Da,bein nije nijedan 4K.Zakači video info o sky primafila 4K.

16 godina
odjavljen
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, taj je stvarno 4k ali stream puca non-stop. Radi normalno pola minute-minutu i onda stane.

 

 

Iako, FHD stvari sa netflixa izgledaju neusporedivo bolje od toga

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Reedevils pao...ne radi ni jedna program. 

 

Čekam Tvvita da se javi, da mi poslje link za plaćanje. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Reedevils pao...ne radi ni jedna program. 

 

Čekam Tvvita da se javi, da mi poslje link za plaćanje. 

 Kod mene radi normalno??

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Reedevils pao...ne radi ni jedna program. 

 

Čekam Tvvita da se javi, da mi poslje link za plaćanje. 

 Kolega poslao sam ti ja u PP link za plaćanje prema tvvietu i automatski ti se otvore njihovi web kanali kao i android aplikacija.

Za ministra player ili m3u listu ipak se treba njima javit da oni aktiviraju ili pošalju podatke.

To još koliko znam nije automatizirano možda bude u budučnosti, bilo bi dobro.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

cesnjovka, molim i meni kanali.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gsustek kaže...

cesnjovka, molim i meni kanali.

 Kako misliš kanali??

Ako želiš mogu ti samo poslat linkove u PP za plaćanje na tvviet iptv uslugu, di kad se logiraš sa svojim kreiranim računom i platiš, automatski ti se otvaraju kanali preko weba i tvviet android aplikacije i možeš gledat bez da uopće stupaš u kontakt sa njima.

Za ministra player još nije automatizirano plaćanje pa se treba dobit od njih login podaci i ključevi ili da dobiješ m3u listu opet se njima treba javit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2019 16:58 (cesnjovka).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

pa7 dana probe m3u lista. ili je to netko tu drugi bio na forumu tko je to davao na zahtjev?!

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gsustek kaže...

pa7 dana probe m3u lista. ili je to netko tu drugi bio na forumu tko je to davao na zahtjev?!

 hmm...da ipak je netko onda drugi tvviet nedaje 7 dana probe.

Zabunio si se.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

tko god, dajte da probam na 24h, ako moze, smart iptv aplikacioja samsung tv, drugacije ne zelim.

hvala

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trazi od sluzbe test.Ja isto gledam njih na siptv.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vi koji imate cableguy:

radi li vam bilokoji BT sport 2 (UK)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ekipa, ne radi mi  tvviet na smart iptv aplikaciji na ue55ju7862 smart tv-u. u testnom sam razdoblju, vidim sve kanale i epg, ali se nikako ne spaja, samo Connecting, i na kraju da nije uspio. svi kanali,. imate li kakve upute? da dignem firmware do kraja na tv-u?

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
gsustek kaže...

ekipa, ne radi mi  tvviet na smart iptv aplikaciji na ue55ju7862 smart tv-u. u testnom sam razdoblju, vidim sve kanale i epg, ali se nikako ne spaja, samo Connecting, i na kraju da nije uspio. svi kanali,. imate li kakve upute? da dignem firmware do kraja na tv-u?

 Jesi jednokratno platio siptv app ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nisam, trial je jos. problem je sa tvviet-om, ostale play liste, tu i tamo  rade, neke se ponavljaju /stream po 2 minute, a neke opet stalno streamaju.......kao da je do klijenta

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nesto je sa siptv.Meni nece ucitat listu i nemam ni jedan kanal a misnistra radi uredno.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

to je drugacije, ti imas m3u listu onda. ja je nemam,ali ne sljaka. jel tko zna koji player tocno treba biti i koja je specka njihovog stream-a?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
vi koji imate cableguy:

radi li vam bilokoji BT sport 2 (UK)?

 Radi..

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ljudi jel vama koji imate tvviet iptv kao i ja pala web tvviet adresa di su kanali?

Pojavi se neka stranica na ruskom umjesto web tvviet adrese :/

Dok na svim mi drugim platformama tvviet najnormalnije radi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2019 22:51 (cesnjovka).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cesnjovka kaže...

Ljudi jel vama koji imate tvviet iptv kao i ja pala web tvviet adresa di su kanali?

Pojavi se neka stranica na ruskom umjesto web tvviet adrese :/

Dok na svim mi drugim platformama tvviet najnormalnije radi.

 Identična situacija 

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...
cesnjovka kaže...

Ljudi jel vama koji imate tvviet iptv kao i ja pala web tvviet adresa di su kanali?

Pojavi se neka stranica na ruskom umjesto web tvviet adrese :/

Dok na svim mi drugim platformama tvviet najnormalnije radi.

 Identična situacija 

 Ma nije toliko velik problem kad zasad fino radi na drugim platformama ali baš čudno.

Volio bi da se lucluc pojavi pa malo pojasni situaciju šta je bilo sa web-om adresom, jel neki hackerski napad ili obično uređivnje i upgrade web-a pa je trenutno nedostupno.

Evo ni jutros ne radi.

 

EDIT: Evo proradilo je!

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 7:26 (cesnjovka).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Grisha kaže...

 Meni je ovaj Balkan 4K IPTV vrlo dobar. Ok to što programi nisu 4K, taman da je HD meni je dovoljno. Jedino to što im je na SK 1 RS hrvatska verzija pa sam morao gledati F1 na našoj Areni, tj. više sam gledao reklame nego F1, to je jedini problem.

Da li netko zna šta se događa sa ovima Balkan 4K IPTV, podijelili su preko 1900 testnih lista valjanih mjesec dana. Lista uopće nije loša.

Na FB-u su rekli da će se javiti nakon 7.7. sa daljnjim uputama, kako platiti itd. Međutim, nema ih, FB stranica je ukinuta prekjučer a lista uredno radi.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Haha kakva lista takvi i vlasnici.Di je to od dobre liste?Privuku ljude sa 4k a ni Č od 4k haha
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koju aplikaciju koristite za gledanje iptv lista.
trenutno je kod mene perfect player, sasvim je ok, brza, pregledna, radi.

zanima me ima li što za android tv (na store-u ili sideloadam apk) , a da je moguce snimat sadrzaj emitiran putem liste.

Hvala , LP

 

ps: e, i jos nesto... vidim spominjete neke 4k streamove (prave), mozete li nabrojat koje liste imaju 4k sadrzaj (npr. cableguy)?
znam da nema bas kanala koji se emitiraju u 4k, ali od ovih kanala koji postoje,  zanima me tko pruza ista takvo, mozda uzmem kao backup listu

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 15:27 (kurjeoko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

perfect player je za tv?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na toj listi osim Arena 1 srb koja je FHD vrh slika a dalje je sve 0 bodova..HR arene 1600x900 ali kompresija uzasna... bitrate kao da je 1000..Sk slicno...i nikad ne znas kad ce strim puknut i prebacit sa HR SK na Srb...a program isti..Rts je slika solidna..I NG u FHD..a ostalo sta je FHD Doma,Nova HRT..dok slika je mirna super..cim ima pokreta uzasni artifekti od kompresije....Red devila listu nisam pola god gledao kakva je..A tvviet od prije 3-4 ali i jedna i druga su bolje od ove...

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...

koju aplikaciju koristite za gledanje iptv lista.
trenutno je kod mene perfect player, sasvim je ok, brza, pregledna, radi.

zanima me ima li što za android tv (na store-u ili sideloadam apk) , a da je moguce snimat sadrzaj emitiran putem liste.

Hvala , LP...

 Ja jučer isprobao IPTV Extreme na svom Android Boxu i za sada mi se čini odlična aplikacija. Na hrvatskom je, ima mogučnost tv rasporeda i što mi je nabitnije, ono što i tebe zanima, može snimati program koji želiš i kad želiš. Jedino paziš da ne gledaš neki drugi kanal istovremeno kad se snima ako tvoj provider ne dozvoljava prijenos na više uređaja istodobno. Za detalje podešavanja pogledaj youtube reviewe.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kamo je nestao 4K Balkan ?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice