Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.860
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Night-Spider kaže...

Da li je netko imao nekih problema sa tim kineskim iptv listama preko alija?

 mogu ti ja dati moju da probas pa donesi sud sam

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kod RD se za deset evra dobija lista koja se može gledati na 3 različita uređaja i istoj ip adresi. Nije važno da li je lista kupljena na mesec, tri meseca, šest meseci.... Znači platiš 10 evra svakog meseca i listu gledaš na 3 različita uređaja u isto vreme. To je jedna i jedina istina! Nikakve doplate nema za gledanje na druga dva uređaja. Da l su najbolji ne znam ali nemojmo više raspravljati o nekim stvarima koje su jasne.

 
7 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Kod RD se za deset evra dobija lista koja se može gledati na 3 različita uređaja i istoj ip adresi. Nije važno da li je lista kupljena na mesec, tri meseca, šest meseci.... Znači platiš 10 evra svakog meseca i listu gledaš na 3 različita uređaja u isto vreme. To je jedna i jedina istina! Nikakve doplate nema za gledanje na druga dva uređaja. Da l su najbolji ne znam ali nemojmo više raspravljati o nekim stvarima koje su jasne.

 Upravo to, tko god je koristio RD ili ih kontaktirao zna o čemu se radi. A ovog trola ne treba uopće doživljavat, tko god prati temu duže od 5 stranica vidi o kome se radi i uopće mu ne treba komentirat i ulazit u ikakve rasprave s njim

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gulaš kaže...
Night-Spider kaže...

Da li je netko imao nekih problema sa tim kineskim iptv listama preko alija?

 Ja uvik! Nevalja to ni za onu ljusku od kikrikija!

Na kung-fu listi za tu ljusku od kikirikija bez ikakvih problema u utorak 03.12. na Arena Sport 1 HR, odgledao cijelu utakmicu "EUROFARM - PPD ZAGREB, Rukomet, SEHA LIGA", da povremeno ima manjih problema, ali za tu lovu (ljusku od kikirikija) zanemarivo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 15:10 (Bugov moljac).
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To je ponovljeno već sto puta ali zbog nekih novih članova kiji tek treba da odluče koju će listu kupiti nije na odmet ponoviti još koji put baš zbog ljudi koji šire dezinformacije. Opet ću ponoviti - zvviet su odlični, imaju prednosti ali i nedostataka u idnosu na RD. Testirajte ljudi pa sami odlučite.

Što se Art TV tiče dugo sam bio njihov korisnik. Doduše bilo je to pre nekoliko godina. Prvi su imali sopstveni plejer za gledanje televizije koji je napravio izvesni Damir. Aplikacija im je u ono vreme bila odlična mada naravno nije bilo govora o gledanju kanala inazad nekoliko dana. Dosta često su se njihove liste pojavljivale na forumima. Nisu bili baš najstabilniji pa sam nakon skoro godinu dana otkazao pretplatu.

Ponovo sam probao njihovu uslugu prošle godine. Jedva sam nekako iskamčio test. Nisam bio zadovoljan a tad mi je bilo puno dati 10e za listu koja ne radi stabilno koliko bih ja želeo.

Kakva je situacija danas ne znam. Pretpostavljam da se lista dobija za gledanje na jednom uređaju što mi svakako ne odgovara

 
2 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AmonZero kaže...

Ola ekipa. Dolazi mi uskoro ovaj firestick pa sam si mislio uzet neki od ovih opcija koje nude tisucu kanala koje spominjete od onih kineza sa aliexpressa, tvviet , RD itd.

Najvise me zanimaju sportski kanali (citaj nogomet i engleska premier liga).

 

Sto vi preporucujete da se uzme ? Dali se sve provideri koji nude brdo kanala mogu testirat u nekom kratkom roku da vidim sta mi najvise odgovara ?

 

 testiraj sve ,na kraju odabereš tvviet jer ima najbolju sliku ,vrlo jednostavno haahaha

sve radim samo da ne radim
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel može meni netko poslat te kineze  da vidim ja to i svoju ocjenu iznesem ? , sutra ujutro  napravim test  od pola sata u zamjenu dajem dvije  liste , danas ne mogu nemam vremena 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 14:01 (fukavac).
 
3 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

jel može meni netko poslat te kineze  da vidim ja to i svoju ocjenu iznesem ? , sutra ujutro  napravim test  od pola sata u zamjenu dajem dvije  liste , danas ne mogu nemam vremena 

 Evo ti server pa nadji sam listu :)

 

world-iptv.net  a kada nadjes videces da je to jedan drugi server koji imas odavnooo
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 14:09 (spikektm).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

Ma dzaba kad je glup i nista ne razume

bukvalno moja druga recenica kaze da za 10e MESECNO dobijas 3 konekcije

Al dzaba

 Za ovakvo ponasanje si prijavljen adminima. Javno vredjas i prozivas druge clanove. Svaka cast na vaspitanju, kulturi i tome kako predstavljas svoj evropski narod. Nastavi tako. Kada sam ja pitao za listu, trazili su doplatu isto kao i moja dva prijatelja. Novim korisnicima na foru traze doplatu, pa misle na tu prevaru da uzmu koji evro vise. Za vas stare korisnike to izgleda ne vazi. Tako da, ja sam izneo svoje iskustvo i zato sam pisao ovde da vidite cime se clanovi RD tima sluze. Brani ih ti koliko hoces, a znas da je ovo istina. Mozda ti daju listu na mesec dana dzabe, posto ces svojim lazima navuci nove korisnike kod RD i time njih prevariti, a oni zaraditi, ti dobiti produzenje liste na mesec dana. Znamo svi sta se ovde radi i sa drugim listama. Sto ne kazes da vestacki pupmaju kanale na upscale 25fps umesto na 50fps i sto nam daju da gledamo SD kanale u HD formatu, pa posle pricaju da je visa sila i slicno? To si precutao, a ukljucio si se sada ovde da pametujes za RD posto ocigledno imas korist. ART lista jeste najbolja i dosta toga mora da se uradi da bi bili jos bolji, jer tvviet lista radi konstantno na unapredjenju i presticie ART ako ne budu radili na poboljsanju.

 
0 6 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spikektm kaže...
fukavac kaže...

jel može meni netko poslat te kineze  da vidim ja to i svoju ocjenu iznesem ? , sutra ujutro  napravim test  od pola sata u zamjenu dajem dvije  liste , danas ne mogu nemam vremena 

 Evo ti server pa nadji sam listu :)

 

world-iptv.net  a kada nadjes videces da je to jedan drugi server koji imas odavnooo

 Sto krijes koji je to drugi server? Sto ne kazes da je primera radi tvviet ili RD, nego cutis? :D Ljudi, cutanjem samo dobijamo da svi budemo prevareni. Reci javno koja je lista, da znaju novi korisnici sta se radi u pozadini iptv davaoca usluge. Da imaju vise sajtova, a ne samo jedan naziv...

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
spikektm kaže...
fukavac kaže...

jel može meni netko poslat te kineze  da vidim ja to i svoju ocjenu iznesem ? , sutra ujutro  napravim test  od pola sata u zamjenu dajem dvije  liste , danas ne mogu nemam vremena 

 Evo ti server pa nadji sam listu :)

 

world-iptv.net  a kada nadjes videces da je to jedan drugi server koji imas odavnooo

 bome imam u arhivi ali nisam nikad ga instalirao budem sutra  hvala hahaha

sve radim samo da ne radim
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Luksa89 kaže...
spikektm kaže...
fukavac kaže...

jel može meni netko poslat te kineze  da vidim ja to i svoju ocjenu iznesem ? , sutra ujutro  napravim test  od pola sata u zamjenu dajem dvije  liste , danas ne mogu nemam vremena 

 Evo ti server pa nadji sam listu :)

 

world-iptv.net  a kada nadjes videces da je to jedan drugi server koji imas odavnooo

 Sto krijes koji je to drugi server? Sto ne kazes da je primera radi tvviet ili RD, nego cutis? :D Ljudi, cutanjem samo dobijamo da svi budemo prevareni. Reci javno koja je lista, da znaju novi korisnici sta se radi u pozadini iptv davaoca usluge. Da imaju vise sajtova, a ne samo jedan naziv...

 

Ne krijem ja nista, ali dzabe je dati ime servera nekim ljudima kada ne mogu da dodju do njega da kupe listu ali evo svi ti kinezi uglavnom idu preko livegopanel.club bar oni sto prodaju najvise listi

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala na povratnoj infromaciji. Skidam kapu na iskrenosti. Meni ta informacija znaci, a i za nove korisnike koje cu da uclanim kada kupe resivere za gledanje. Samo cu da vidim kod koga, jer vidim da se radi upscale na listama, sto mi se ni malo ne svidja. Moze da prica ko sta hoce, ali opet ponavljam, ima nacin da se to proveri. Ako vec moram da platim i budem prevaren, bolje da uzmem kod kineza kao sto i koristim, a pri tome znam da ono sto pise, to i gledam. SD kanali su kod njih i to sam i platio. Ne da mi se vestacki gura sa 25fps na 50fps, pri tome upscale i jos me ubedjuju da gledam HD. To nije HD. To je vestacki HD. kada budu radili sve kako treba, onda lista nece kostati 10e i nece moci za te pare da se gleda na tri uredjaja u isto vreme. Prosto i jednostavno.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

S obzirom na pokazano znanje I iskustvo opcenito o IPTV ,IT....

predlozio bih da clan Luksa89 dobije status:

4 moderatora
1 admina
2 super admina
34 trajni ban svih njegovih acc
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Luksa, pogresio si, radim za kineze. Preko ovih listi dobijam licne podatke korisnika i saljem kineskoj vladi, a za to dobijam ogroman novac.

 
3 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ovo cu sad samo jednom napisat nikakav tvvijet i ostali sve je to suplje prazno.Najaca lista je ona koju si sami napravite sa 4k i fhd kanalima i pustite preko smart iptv aplikacije.Favorit lista i kraj price.Ja bih iz tvvijet uzeo jedino srpske arene nista drugo
 
1 2 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Ovo cu sad samo jednom napisat nikakav tvvijet i ostali sve je to suplje prazno.Najaca lista je ona koju si sami napravite sa 4k i fhd kanalima i pustite preko smart iptv aplikacije.Favorit lista i kraj price.Ja bih iz tvvijet uzeo jedino srpske arene nista drugo

 Aj nepričaj gluparije i ne muljaj napaćeni narod 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nee, kinezi i art su najbolji

kod njih sam godinama, nema boljih listi

 
1 1 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
panpetar kaže...

Kod RD se za deset evra dobija lista koja se može gledati na 3 različita uređaja i istoj ip adresi. Nije važno da li je lista kupljena na mesec, tri meseca, šest meseci.... Znači platiš 10 evra svakog meseca i listu gledaš na 3 različita uređaja u isto vreme. To je jedna i jedina istina! Nikakve doplate nema za gledanje na druga dva uređaja. Da l su najbolji ne znam ali nemojmo više raspravljati o nekim stvarima koje su jasne.

 

Od proslog tj:

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DanZealand kaže...
panpetar kaže...

Kod RD se za deset evra dobija lista koja se može gledati na 3 različita uređaja i istoj ip adresi. Nije važno da li je lista kupljena na mesec, tri meseca, šest meseci.... Znači platiš 10 evra svakog meseca i listu gledaš na 3 različita uređaja u isto vreme. To je jedna i jedina istina! Nikakve doplate nema za gledanje na druga dva uređaja. Da l su najbolji ne znam ali nemojmo više raspravljati o nekim stvarima koje su jasne.

 

Od proslog tj:

 

 Svaka ti dala. Vidis sada da lazu ovde pojedini kako RD ne naplacuje gledanje na vise uredjaja. Odlicno, samo nastavite da lazete i da dovlacite nove korisnike koji ce biti prevareni. Lepo sam izneo sve i znam kakvu sam ja poruku dobio na mejl. Trazili su mi doplatu od 2e. Imam mejl ako hocete da okacim ovde? To vama koji ga hvalite daje za dzabe drugu konekciju. Znam cak i pricu da su uzimali od drugih nalog koji ne koriste i njihove resurse davali tim koji koriste dve konekcije. Sve kako bi se ustedelo i zaradilo vise.

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danijelzg kaže...
Ovo cu sad samo jednom napisat nikakav tvvijet i ostali sve je to suplje prazno.Najaca lista je ona koju si sami napravite sa 4k i fhd kanalima i pustite preko smart iptv aplikacije.Favorit lista i kraj price.Ja bih iz tvvijet uzeo jedino srpske arene nista drugo

 Ta ti je u Njegosa. Ziva istina. To sam ja uradio sa dve liste sa KODI adona i treca kinezi. Sve prepravio, uradio epg i ubacio u mag resivere. Sljaka kao sat. Sam svoj gazda listi. Nista ne placam sto je najjace. :D Guram vec dva meseca tako, a do kada cemo, ce da vidimo. Cim se nesto desi, idemo u napad na drugu listu od istog iptv provajdera. Ima ovih sto imaju losu zastitu. :D

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel ministra player podržava unos dva portala, tako da se na početku može izabrati koja lista da se učita? I jel RD podržava Ministru?? Hvala

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Podržava ja imam tvviet i RD preko ministre. 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristi tko firestick za gledanja IPTV-a? Koji je player najbolji, free po mogučnosti?

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
JackIsBack kaže...

Koristi tko firestick za gledanja IPTV-a? Koji je player najbolji, free po mogučnosti?

 Koristim stbemu na firesticku

ToniP
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Jel je pretplata za 3 mj. kod tvvieta 30€ ?
 
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

da, jeste

 
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

na koji mail se moze dobiti RD test?

jer ako googlam onda mi dode drugaciji mail od ovog sto je u par odgovora gore..
mozete mi i na PM poslat

hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2019 21:39 (apowe).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne treba mi više nitko slati kineske liste jer ih imam ,a svi koji su mi poslali kineske liste znajte da ih nisam otvarao tako da neće biti nikakve štete s moje strane ako slučajno nebi liste radile,pozdrav 

sve radim samo da ne radim
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajd, pliz, neka netko ko ima ovu HomeBEE listu, pogleda jel ima DIVA HR

 

hvala

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice