Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.517
|
čitano: 7.159.653
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Klipson kaže...
@ Q-Tip Meni lista radi, nešto nije radilo pola sata u nedjelju pa su mi napisali kad sam submito ticket da reloadam što god to značilo... Sad radi a web vidim da ne radi da, bad gateway

 

Jesi siguran da ti lista radi? Meni nijedan kanal ne otvara, sve mrtvo. Od jučer, u nedjelju je radilo sve.

 

Edit: ne mogu ni ticket poslati kad ne radi ni web s korisničkim stranicama. 

 

Edit 2: Preko Opere browsera uključio sam VPN i preko njega normalno otvara stranicu i korisničke stranice. Izgleda da A1 blokira Serious IPTV... ako je tako, što sad? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 11:44 (Q-Tip).
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Q-Tip kaže...
Klipson kaže...
@ Q-Tip Meni lista radi, nešto nije radilo pola sata u nedjelju pa su mi napisali kad sam submito ticket da reloadam što god to značilo... Sad radi a web vidim da ne radi da, bad gateway

 

Jesi siguran da ti lista radi? Meni nijedan kanal ne otvara, sve mrtvo. Od jučer, u nedjelju je radilo sve.

 

Edit: ne mogu ni ticket poslati kad ne radi ni web s korisničkim stranicama. 

 

Edit 2: Preko Opere browsera uključio sam VPN i preko njega normalno otvara stranicu i korisničke stranice. Izgleda da A1 blokira Serious IPTV... ako je tako, što sad? 

 Radi da, i to radi bez VPN-a, ali kažem u nedjelju je bio stalni buffering al sam uključio VPN pa je prestalo... Tak da sam uzeo VPN na 3  mjeseca pa ću vidjet, svako malo drugi server upalim.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Klipson kaže...
Q-Tip kaže...
Klipson kaže...
@ Q-Tip Meni lista radi, nešto nije radilo pola sata u nedjelju pa su mi napisali kad sam submito ticket da reloadam što god to značilo... Sad radi a web vidim da ne radi da, bad gateway

 

Jesi siguran da ti lista radi? Meni nijedan kanal ne otvara, sve mrtvo. Od jučer, u nedjelju je radilo sve.

 

Edit: ne mogu ni ticket poslati kad ne radi ni web s korisničkim stranicama. 

 

Edit 2: Preko Opere browsera uključio sam VPN i preko njega normalno otvara stranicu i korisničke stranice. Izgleda da A1 blokira Serious IPTV... ako je tako, što sad? 

 Radi da, i to radi bez VPN-a, ali kažem u nedjelju je bio stalni buffering al sam uključio VPN pa je prestalo... Tak da sam uzeo VPN na 3  mjeseca pa ću vidjet, svako malo drugi server upalim.

 

Ali ti nisi preko A1? Ili jesi? Ne radi ni meni ni bratu, obojica smo na A1. Čim uključim VPN mogu pristupiti stranicama, po svemu sudeći naši su provideri krenuli blokirati IPTV.

 

Znači rješenje mi je jedino uzeti neki VPN?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Q-Tip kaže...
Klipson kaže...
Q-Tip kaže...
Klipson kaže...
@ Q-Tip Meni lista radi, nešto nije radilo pola sata u nedjelju pa su mi napisali kad sam submito ticket da reloadam što god to značilo... Sad radi a web vidim da ne radi da, bad gateway

 

Jesi siguran da ti lista radi? Meni nijedan kanal ne otvara, sve mrtvo. Od jučer, u nedjelju je radilo sve.

 

Edit: ne mogu ni ticket poslati kad ne radi ni web s korisničkim stranicama. 

 

Edit 2: Preko Opere browsera uključio sam VPN i preko njega normalno otvara stranicu i korisničke stranice. Izgleda da A1 blokira Serious IPTV... ako je tako, što sad? 

 Radi da, i to radi bez VPN-a, ali kažem u nedjelju je bio stalni buffering al sam uključio VPN pa je prestalo... Tak da sam uzeo VPN na 3  mjeseca pa ću vidjet, svako malo drugi server upalim.

 

Ali ti nisi preko A1? Ili jesi? Ne radi ni meni ni bratu, obojica smo na A1. Čim uključim VPN mogu pristupiti stranicama, po svemu sudeći naši su provideri krenuli blokirati IPTV.

 

Znači rješenje mi je jedino uzeti neki VPN?

 Ja sam na A1 i normalno otvara stranicu.

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam na T-comu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

 

Ali ti nisi preko A1? Ili jesi? Ne radi ni meni ni bratu, obojica smo na A1. Čim uključim VPN mogu pristupiti stranicama, po svemu sudeći naši su provideri krenuli blokirati IPTV.

 

Znači rješenje mi je jedino uzeti neki VPN?

 Ja sam na A1 i normalno otvara stranicu.

 

Hm, sad i meni otvara stranicu i korisničke stranice, ali lista i dalje ne radi, nijedan kanal.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Napiši ticket, baš me zanima šta će ti reći
Ali mislim da će ti proradit tokom dana, mižda im je pao sustav il nešto slično
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 13:23 (Klipson).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Klipson kaže...
Napiši ticket, baš me zanima šta će ti reći
Ali mislim da će ti proradit tokom dana, mižda im je pao sustav il nešto slično

 

Dosta su spori po tom pitanju, zadnji ticket kad sam slao tjedan dana sam čekao odgovor. Vidjet ćemo, poslao sam. 

 

Čudno mi je ako je pao sustav kako tebi normalno radi lista. Onda bi trebao pasti sustav svima.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pošto su u modi strane liste ,eto nabasao na par komada i preporuka za avatar iptv

sve radim samo da ne radim
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Još jedna odlična lista
US $5.31 41%OFF | IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Dutch Sweden Israel Finland Nordic UK Germany France IPTV m3u Android iOS smart IPTV
https://s.click.aliexpress.com/e/KforWDrE
AliExpress app kod #k2KBrdwY#
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa nesmijete stavljat linkove prema ilegalnim IPTV uslugama! 

Ovdje su moderatori izgleda produžili ljetovanje...pa je raspašoj u temi.

 
1 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Entitet22 kaže...

Pa nesmijete stavljat linkove prema ilegalnim IPTV uslugama! 

Ovdje su moderatori izgleda produžili ljetovanje...pa je raspašoj u temi.

 ovde moderatora nije nikad ni bilo

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
link na aliexpress je legalan....kao da netko linka i sa ebaya.... btw ima neko listu kanala te liste sa ali expresa
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
link na aliexpress je legalan....kao da netko linka i sa ebaya.... btw ima neko listu kanala te liste sa ali expresa

 Je "pametni" a šta otvoriš kad klikneš na link!??!?

autić na baterije ili....?

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdravljam novog ma šta novog ma najnovijeg člana Entitet22  i želim da izdrži čim duže ..

sve radim samo da ne radim
 
5 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok link od listi je reklama....hm...pa ako nesto postoji na webu a link je ajmo reci skretnica koja te vodi na "proizvod" koji se legalno prodaje....to mi je iskreno siva zona al da je reklama ne bih se složio...reklama bi vise bila da netko ovdje zaljepi sliku ili video promotivni ili sl...
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ajde se ne zamarajte glupostima.. 

 
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Recimo puno ljudi uziva gledanje IPTV-a na andoid tv box-ovima....imate ih na bar pet shopova koji su popularni...e sad ti isti box uredaji imaju bezbroj mogucnosti....web browser....usb...itd....sta bi znacilo da vezano za gledanje programa preko neta sto je tema, bila bih preporuka nekog dobrog uredaja po povoljnoj cijeni s nekog shopa...ja mislim da to nije reklama to je samo prikazivanje legalnog prodavatelja na leganom web shopu...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 20:45 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako je tema naslova foruma gledanje tv preko interneta onda spominjanje bilo kakvog weba koji postoji a vezan je uz....androd tv...app for tv...mag....ministra...iptv lista (weba koji postoji)....kodija i sl...to je sve sto ulazi u temu dakle reklama nisu linkovi koje imaju veze s tom temom....oni su zapravo dio teme o kojoj raspravljamo
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 20:56 (Blackcastle).
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da se razumijemo, možda ste me krivo razumjeli ali i ja sam isto za ilegalu.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jedno pitanje koje možda nije uz temu ali ide uz njezino ime :)

 

Imam A1 tv za van i kada se ulogiram putem android boxa javlja se greška: uređaj nije podržan. E sad, zanima me ima li neki "workaround" za ovaj slučaj? Tipa neki web preglednik koji bi otvarao stranice identično kao pc pa da eventualno pokušam otvoriti tv 2go preko njihove stranice.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

puffin browser ima desktop mod pa probaj.

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kolegi se ne sviđa linkanje na jeftine aliexpress liste.. da nije on jedan od nasih domacih providera 

 
6 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fulcrum kaže...

Kolegi se ne sviđa linkanje na jeftine aliexpress sa previše buferinga liste.. da nije on jedan od nasih domacih providera 

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fulcrum kaže...

Kolegi se ne sviđa linkanje na jeftine aliexpress liste.. da nije on jedan od nasih domacih providera 

... koji kupi u Alija pa prodaje nama :-)

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

od kuda tvvietu cinestar fantasy u hd ili fhd.. nisam siguran posto im app ne pokazuje u kojoj rezoluciji vrti program. 

 

nisam jos naisao na listu koja ima fantasy hd. 

 

za svaku pohvalu.

 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

od kuda tvvietu cinestar fantasy u hd ili fhd.. nisam siguran posto im app ne pokazuje u kojoj rezoluciji vrti program. 

 

nisam jos naisao na listu koja ima fantasy hd. 

 

za svaku pohvalu.

 imaju odavno oni
 a i video sam u jos par listi, ali da, vecinom je sd

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znači, odjebao sam Serious IPTV. Nakon što sam detaljno objasnio problem i čekao na odgovor, njihov odgovor bio je doslovno dvije riječi - "please reload". Naravno da i dalje ne radi. Znači, najgora podrška koju sam vidio u životu. Šteta, jer kanali su bili kvalitetni.

 

Ništa zato, našao sam još bolji. I to s podrškom na Discordu gdje admini odgovaraju odmah, daju trial, nude odgovore, pomažu. Jebi se, Serious. You had me at hello, but now it's goodbye. 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Daj link za taj bolji ak daju trial
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Klipson kaže...
Daj link za taj bolji ak daju trial

 

Jel smijem tu stavljati ili u pp? Daju trial 24h, besplatan ako ih tražiš trial na Discordu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice