Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.519
|
čitano: 7.160.760
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To su PPV sadrzaji. Kada pocne drugi sadrzaj, odnosno borba koja se posebno placa trebalo bi raditi

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Zasto stalno pise this event has ended

 Sad uskoro krece tako zvani "Main Card", al Khabib brijem da bude oko 11-12 ako ne i kasnije.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

To su PPV sadrzaji. Kada pocne drugi sadrzaj, odnosno borba koja se posebno placa trebalo bi raditi

 ...a do tada prebacite na FightChannel   :)

 

 

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je ono stranica da se provjeri brzina interneta prema frankfurtu ili kako je vec bilo za IPTV. U zadnje vrijeme stalno mi buffera tvviet, netflix, twitch i slične streaming aplikacije, je li moguće da mi A1 blokira taj cijeli firestick? Brzina downloada je stabilno 30.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Koja je ono stranica da se provjeri brzina interneta prema frankfurtu ili kako je vec bilo za IPTV. U zadnje vrijeme stalno mi buffera tvviet, netflix, twitch i slične streaming aplikacije, je li moguće da mi A1 blokira taj cijeli firestick? Brzina downloada je stabilno 30.

 https://www.bandwidthplace.com/

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Koja je ono stranica da se provjeri brzina interneta prema frankfurtu ili kako je vec bilo za IPTV. U zadnje vrijeme stalno mi buffera tvviet, netflix, twitch i slične streaming aplikacije, je li moguće da mi A1 blokira taj cijeli firestick? Brzina downloada je stabilno 30.

 Screenshot moje brzine prema frankfurtu   

Ja neznam kako meni tvviet uopće radi, majke mi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 20:32 (Bjelouška).
5 godina
offline
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ok.. riknuo mi ruter prije tjedan dana(optima) genijalci su prvo danima zavlacili, onda cak i lagali, na kraju rekli da imaju ozbiljan problem i ne znaju kad ce ga rijesit. nebitno, pokrenut raskid ugovora, ali morao sam napomenut o kakvim se kriminalcima radi. 

 

trenutno kemijam sa netom od mobitela, znaci hotspot. brzina je super, ping je dobar, zanima me da li iptv moze stabilno tako radit. pitam iz razloga kaj mi NOVA iptv koju koristim zadnjih mjeseci vise ne radi nego radi. kontaktirao sam ih i napomenuo im da sam uzeo dvije liste na test(tvviet i cableguy) i rade bez problema. na tu infomraciju su se cini mi se uvrijedili i nude povrat novca. nova mi se svidja iz razloga kaj imaju dobru videoteku za crtice, a to mi je poprilicno bitno. 

 

cekam novi ruter pa cu vidjeti kuda i kako. sve mi se cini da cu se vratit na tvviet koji sam i prije koristio i vidim da su dosta poslozili stvari. 

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel zna tko jel kod tvviet ako uzmes na godinu dana da mozes gledat na 2 IP adrese?

Uzeo bi za sebe i za tatu pa ne znam jel to podrzava...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

ok.. riknuo mi ruter prije tjedan dana(optima) genijalci su prvo danima zavlacili, onda cak i lagali, na kraju rekli da imaju ozbiljan problem i ne znaju kad ce ga rijesit. nebitno, pokrenut raskid ugovora, ali morao sam napomenut o kakvim se kriminalcima radi. 

 

trenutno kemijam sa netom od mobitela, znaci hotspot. brzina je super, ping je dobar, zanima me da li iptv moze stabilno tako radit. pitam iz razloga kaj mi NOVA iptv koju koristim zadnjih mjeseci vise ne radi nego radi. kontaktirao sam ih i napomenuo im da sam uzeo dvije liste na test(tvviet i cableguy) i rade bez problema. na tu infomraciju su se cini mi se uvrijedili i nude povrat novca. nova mi se svidja iz razloga kaj imaju dobru videoteku za crtice, a to mi je poprilicno bitno. 

 

cekam novi ruter pa cu vidjeti kuda i kako. sve mi se cini da cu se vratit na tvviet koji sam i prije koristio i vidim da su dosta poslozili stvari. 

 Moze radit preko hotspota, ako imaš stabilnih 15-ak Mbps ili više.

Nema veze što ide internet preko hotspota. No, pazi koju tarifu imaš!   :))

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hehehe, ovo je bio elegantni i skoro neprimjetni prelaz sa ESPN+ na UFC PPV stream  ;)

 

Svaka čast! 

 

...A baš sam htio postati info da UFC Fight Pass 3 HD ima live prijenos! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 21:26 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

Koja je ono stranica da se provjeri brzina interneta prema frankfurtu ili kako je vec bilo za IPTV. U zadnje vrijeme stalno mi buffera tvviet, netflix, twitch i slične streaming aplikacije, je li moguće da mi A1 blokira taj cijeli firestick? Brzina downloada je stabilno 30.

 Evo samo da javim, uzeo za probu NordVPN i sad nema bufferinga nigdje, niti tvviet niti twich ni nista... Šta sad, jeb*t mater A1 službi ili?

 

Mogu im ja sad spomenuti da znam da namjerno blokiraju promet prema određenim streaming servisima ili mi mogu sad i taj VPN blokirat nekako i bolje da šutim?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2019 9:46 (dmanz).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hehehe, nemogu ti blokirat vpn, ali ja sam na A1, i nema bufferinga čak niti bez vpn-a.

 

Ja sam na homebox-u (4G) mreži

 

Ali drago mi da si rješio problem  :)

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Recimo hr mreze i tvviet ne bi smjelo biti problema ni bez vpn s obzirom da imam iznajmljene vodove. Mada uvijek moze biti izolovano nesto. Recimo prema a1 globalno ide bez problema, ali se moze desiti da nekome ipak prekida. U tom slucaju, korisnik treba izmjeriti brzinu preko www.bandwidthplace.com i odabrati server: frankfurt. Zatim napravi screen gdje se vidi i provider i ip i poslati korinsickoj sluzbi. Mi onda uradimo mtr gdje se vidi na kojem hopu je problem i u datacentru izoluju taj problem. Ovo naravno ne vrijedi ako internet provajder ima neki problem kao sto je slaba brzina ili je router los, ali tada zeza ne samo streaming, nego i drugo... Ali kao sto rekoh tvviet i usporavanje ne bi smjelo da se dogadja

 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
dmanz kaže...

Koja je ono stranica da se provjeri brzina interneta prema frankfurtu ili kako je vec bilo za IPTV. U zadnje vrijeme stalno mi buffera tvviet, netflix, twitch i slične streaming aplikacije, je li moguće da mi A1 blokira taj cijeli firestick? Brzina downloada je stabilno 30.

 Evo samo da javim, uzeo za probu NordVPN i sad nema bufferinga nigdje, niti tvviet niti twich ni nista... Šta sad, jeb*t mater A1 službi ili?

 

Mogu im ja sad spomenuti da znam da namjerno blokiraju promet prema određenim streaming servisima ili mi mogu sad i taj VPN blokirat nekako i bolje da šutim?

ISP-ovi podese QoS tako da routeri analiziraju promet koji kroz njih ide pa "prioritete" daju nekim vrstama prometa da bi druge vrste prometa delale bolje i nesmetano, a streaming nije visoko na njihovoj listi

 

nema im smisla nista govorit. glavno da oni vise ne vide promet i ne mogu vise zabadat nos di im nije mjesto. 

 

i ja imam nordvpn(sa ebaya za sitne novce) vec kakvih godinu dana i radi savrseno. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

hehehe, nemogu ti blokirat vpn, ali ja sam na A1, i nema bufferinga čak niti bez vpn-a.

 

Ja sam na homebox-u (4G) mreži

 

Ali drago mi da si rješio problem  :)

 kad se rijesim ovih kriminalaca iz optime i sam planiram uzet vip. bas me zanima kako ce se ponasat bez vpn

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Postoji li nekakav popis svih IPTV lista iz ove teme? Ili barem najpopularnijih? Ako je moguće neka netko stavi ovdje. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Recimo hr mreze i tvviet ne bi smjelo biti problema ni bez vpn s obzirom da imam iznajmljene vodove. Mada uvijek moze biti izolovano nesto. Recimo prema a1 globalno ide bez problema, ali se moze desiti da nekome ipak prekida. U tom slucaju, korisnik treba izmjeriti brzinu preko www.bandwidthplace.com i odabrati server: frankfurt. Zatim napravi screen gdje se vidi i provider i ip i poslati korinsickoj sluzbi. Mi onda uradimo mtr gdje se vidi na kojem hopu je problem i u datacentru izoluju taj problem. Ovo naravno ne vrijedi ako internet provajder ima neki problem kao sto je slaba brzina ili je router los, ali tada zeza ne samo streaming, nego i drugo... Ali kao sto rekoh tvviet i usporavanje ne bi smjelo da se dogadja

 Ajd poslao sam na viber pa možete malo proanalizirati

 

Nego, razumijem da žele blokirati IPTV (koji je eto ilegalan, al malo je svejedno seronjski), ali zašto blokiraju npr. twitch.tv i slično, je li to isto ilegalno gledati preko fire tv-a???

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
lucluc kaže...

Recimo hr mreze i tvviet ne bi smjelo biti problema ni bez vpn s obzirom da imam iznajmljene vodove. Mada uvijek moze biti izolovano nesto. Recimo prema a1 globalno ide bez problema, ali se moze desiti da nekome ipak prekida. U tom slucaju, korisnik treba izmjeriti brzinu preko www.bandwidthplace.com i odabrati server: frankfurt. Zatim napravi screen gdje se vidi i provider i ip i poslati korinsickoj sluzbi. Mi onda uradimo mtr gdje se vidi na kojem hopu je problem i u datacentru izoluju taj problem. Ovo naravno ne vrijedi ako internet provajder ima neki problem kao sto je slaba brzina ili je router los, ali tada zeza ne samo streaming, nego i drugo... Ali kao sto rekoh tvviet i usporavanje ne bi smjelo da se dogadja

 Ajd poslao sam na viber pa možete malo proanalizirati

 

Nego, razumijem da žele blokirati IPTV (koji je eto ilegalan, al malo je svejedno seronjski), ali zašto blokiraju npr. twitch.tv i slično, je li to isto ilegalno gledati preko fire tv-a???

 ne blokiraju oni iptv zato kaj je ilegalan. jednostavno streaming zato kaj guta brdo prometa i onda kao rade neku ravnotezu. kad upalis vpn oni ne vide promet i nemaju kaj blokirat. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.9.2019 11:06 (Stula).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
dmanz kaže...
lucluc kaže...

Recimo hr mreze i tvviet ne bi smjelo biti problema ni bez vpn s obzirom da imam iznajmljene vodove. Mada uvijek moze biti izolovano nesto. Recimo prema a1 globalno ide bez problema, ali se moze desiti da nekome ipak prekida. U tom slucaju, korisnik treba izmjeriti brzinu preko www.bandwidthplace.com i odabrati server: frankfurt. Zatim napravi screen gdje se vidi i provider i ip i poslati korinsickoj sluzbi. Mi onda uradimo mtr gdje se vidi na kojem hopu je problem i u datacentru izoluju taj problem. Ovo naravno ne vrijedi ako internet provajder ima neki problem kao sto je slaba brzina ili je router los, ali tada zeza ne samo streaming, nego i drugo... Ali kao sto rekoh tvviet i usporavanje ne bi smjelo da se dogadja

 Ajd poslao sam na viber pa možete malo proanalizirati

 

Nego, razumijem da žele blokirati IPTV (koji je eto ilegalan, al malo je svejedno seronjski), ali zašto blokiraju npr. twitch.tv i slično, je li to isto ilegalno gledati preko fire tv-a???

 ne blokiraju oni iptv zato kaj je nelegalan. jednostavno streaming zato kaj guta brdo prometa i onda kao rade neku ravnotezu. kad upalis vpn oni ne vide promet i nemaju kaj blokirat. 

 Kao da nije dosta da imam ograničenje od 100GB mjesečno na tom homeboxu, još mi onda i ograničavaju uslugu blokiranjem streaminga, baš super

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
Stula kaže...
dmanz kaže...
lucluc kaže...

Recimo hr mreze i tvviet ne bi smjelo biti problema ni bez vpn s obzirom da imam iznajmljene vodove. Mada uvijek moze biti izolovano nesto. Recimo prema a1 globalno ide bez problema, ali se moze desiti da nekome ipak prekida. U tom slucaju, korisnik treba izmjeriti brzinu preko www.bandwidthplace.com i odabrati server: frankfurt. Zatim napravi screen gdje se vidi i provider i ip i poslati korinsickoj sluzbi. Mi onda uradimo mtr gdje se vidi na kojem hopu je problem i u datacentru izoluju taj problem. Ovo naravno ne vrijedi ako internet provajder ima neki problem kao sto je slaba brzina ili je router los, ali tada zeza ne samo streaming, nego i drugo... Ali kao sto rekoh tvviet i usporavanje ne bi smjelo da se dogadja

 Ajd poslao sam na viber pa možete malo proanalizirati

 

Nego, razumijem da žele blokirati IPTV (koji je eto ilegalan, al malo je svejedno seronjski), ali zašto blokiraju npr. twitch.tv i slično, je li to isto ilegalno gledati preko fire tv-a???

 ne blokiraju oni iptv zato kaj je nelegalan. jednostavno streaming zato kaj guta brdo prometa i onda kao rade neku ravnotezu. kad upalis vpn oni ne vide promet i nemaju kaj blokirat. 

 Kao da nije dosta da imam ograničenje od 100GB mjesečno na tom homeboxu, još mi onda i ograničavaju uslugu blokiranjem streaminga, baš super

 a dobro.. glavno da ima rjesenje. upalis vpn, pa nek si mami svojoj doma blokiraju. 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moramo imati u vidu da jako puno internet provajdera ima korisnika vise nego sto imaju resursa... Jer konzumacija interneta je veca 50 puta na globalnom nivou u odnosu na prije 3 godine... A znate i sami koliko to oni vole prosirivati kapacitete...

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

bio bi vrlo zahvalan ako netko ima kakvu mukte listu. barem na tjedan dana dok ne rijesim probleme sa ruterom. nova iptv opet kihnula.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Gdje je sad onaj koji je pisao da je Nova IPTV vrh i da ne treba ni tražiti dalje... 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja sam koristio novu do ljeta i nikad nije bilo problema, čak i kad Tvviet nije radio (kraj sezone lige prvaka, par puta) nova je bila ok...ovo je sad prvi put da čujem da ima problema (ako su sa njihove strane, samo je 1 prijava za sada...)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja uzeo novu neki dan i sve ok, iskon, 17 download 1.1upload
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni NOVA prošli vikend strašno bufera imala na sportskim kanalima.

Skoro svim.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma ko mi je pojel kobasu ??kad je već zginul..

sve radim samo da ne radim
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isprobao sam jučer aplikaciju Nanomid player za TV i koristio sam istu listu kao i na smart iptv aplikaciji.Na Nanomid playeru sam pronašao 14 Španjolskih programa više nego na smart iptv-u,a lista je ista.Zašto ?

Da li se mora na smart iptv lista nekako ažururati ili ?Inače Nanomid player nije baš nešto.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Za vikend isprobao ovu listu i mogu reći da je do sada najbolja aliexpress lista koju sam probao (od 10ak koje sam imao priliku isprobati).

 

Dojmovi nakon pol dana testiranja (btw. seller daje 36h test listu):

 

1.šaltanje programa je brzo...isprobano na androd mobu i android tv-u preko IPTV Sparters aplikacije;

2. Rade svi planet sportovi i arene...sad nisam previše obraćo pažnju na njihovu kvalitetu jer ne pratim nogomet, al reklo bi se da su većinom 720p 25 ili 50fps;

3. Sky Sports F1 radi odlično i bio je FHD, isto i DE Sky Sports F1, većina europskih sportskih kanala je 720p ili 1080p, i imaju EPG;

3. Američki sportski programi su većinom u 720p 60FPS (da, nije greška...60fps prijavljuje sama aplikacija i dosita je fluidna slika), dosta je FHD programa;

4. Naši progami rade ok samo za njih nema epg-a;

5. videoteka radi brzo i da se premotavat (šta VEĆINA stranih i domaćih lista ne može). Nema previše sadržaja u videoteci, ali aktualni filmski i tv hitovi su tu.

 

Budem još danas istestirao popodne pa ako bude radilo ok kao i sinoć, uzmem za probu na kraće jer je trenutno 3mj. oko 11eur.

 

 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice