Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.372
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za kolegu  gulaša  ja se nikad ne veselim  tuđim nedaćama , ali nekad bi neki pojedinci trebali se spustit malo dolje 

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 22:40 (fukavac).
 
1 1 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

ja se nikad ne veselim  tuđim nedaćama , ali nekad bi neki pojedinci trebali se spustit malo dolje 

 Govorim o realnom stanju jer sam testirao milijun lista

ToniP
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

za kolegu  gulaša  ja se nikad ne veselim  tuđim nedaćama , ali nekad bi neki pojedinci trebali se spustit malo dolje 

 Ma krivo si me razumia al nema veze sad.

Nije poanta bila u veselju tuđoj nesreći.

Nego stil samog posta mi je najsmješniji bio od svih danas.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da se obratim tu, možda mi možete pomoći u vezi Android boxa. Kupio sam A95X F2 ANdroid box (baziran na S905 x2 soc-u) preko Geekbuying, danas mi stigao. Međutim, kad ga uključim, nakon početnog bootanja pojavi se početna pozadina (bez ijedne ikonice) i box se stalno restarta.... Na internetu sam našao stock rom i prema uputama izvršio flash, ali nema pomoći. Ima li tko iskustva kako to vratiti Geekbuyingu, odnosno kako se žaliti jer očito da nešto ne štima.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koje aplikacije koristite za ucitavanje ovih IPTV listi?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AmonZero kaže...
Koje aplikacije koristite za ucitavanje ovih IPTV listi?

 Siptv, perfect player, ministra player, gse smart iptv...itd itd

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toniv3x kaže...

Ima li tko da Reddevils listu i da su mu FHD kanali, npr arena sport nekako kao da lopta ostavlja trag, nije fluidno ?

 Arenasport HR FHD sigurno ne ostavlja lopta trag a na Arenasport Srbija  FHD da. Ponavljam, nitko nema kvalitetniji Arenasport HR FHD od reddevilsa 

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za sad ni novu sport nisam video kvalitetniju

 
1 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...
toniv3x kaže...

Ima li tko da Reddevils listu i da su mu FHD kanali, npr arena sport nekako kao da lopta ostavlja trag, nije fluidno ?

 Arenasport HR FHD sigurno ne ostavlja lopta trag a na Arenasport Srbija  FHD da. Ponavljam, nitko nema kvalitetniji Arenasport HR FHD od reddevilsa 

 Na koju app si stavio listu ? Moze biti i do tv-a ?

ToniP
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Iako sumnjam da je do toga, s905w ne moze prikazati rezoluciju vecu od 720p

moze on pustiti i fhd i 4k, ali izlazna rezolucija je ogranicena na 720p

koliko sam pratio ranije, mozda je sad ispravljeno

Inace, moze biti puno faktora, probaj druge aplikacije, cackaj podesavanja, plejere, cackaj podesavanja tva, dok ne nadjes resenje

Mada cim kazes da ti rade hd i sd a fhd ne, verovatno je problem jer su to uglavnom interlaced strimovi, a skoro svaki android box ima problem da odradi deinterlace u fluidnih 50fpsa, samo pod CoreElecom

ili nekako da sredis da Tv radi deinterlaciju

Ako je to problem naravno

 

 
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...
toniv3x kaže...

Ima li tko da Reddevils listu i da su mu FHD kanali, npr arena sport nekako kao da lopta ostavlja trag, nije fluidno ?

 Arenasport HR FHD sigurno ne ostavlja lopta trag a na Arenasport Srbija  FHD da. Ponavljam, nitko nema kvalitetniji Arenasport HR FHD od reddevilsa 

Neznam danas ali juce arena sport 2 i 4 fhd hr nisu radili

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Neznam danas ali juce arena sport 2 i 4 fhd hr nisu radili

4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imali neko problema sa RD sa crtacima tj samo looney toones i tom i dzeri, masa i medved, kao da je slika u slici, neki losi 3D...

 

 

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nedza kaže...

Imali neko problema sa RD sa crtacima tj samo looney toones i tom i dzeri, masa i medved, kao da je slika u slici, neki losi 3D...

 

 

 Probao sad na brzinu na telefonu i sve radi normalno, ne primecujem probleme.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Fabijan kaže...

Da se obratim tu, možda mi možete pomoći u vezi Android boxa. Kupio sam A95X F2 ANdroid box (baziran na S905 x2 soc-u) preko Geekbuying, danas mi stigao. Međutim, kad ga uključim, nakon početnog bootanja pojavi se početna pozadina (bez ijedne ikonice) i box se stalno restarta.... Na internetu sam našao stock rom i prema uputama izvršio flash, ali nema pomoći. Ima li tko iskustva kako to vratiti Geekbuyingu, odnosno kako se žaliti jer očito da nešto ne štima.

probaj eventualno drugo napajanje, ali nemoj se previse sa time zajebavat vec snimi video tog ocito pokvarenog boxa i posalji kinezima. trazi natrag lovu ili drugi box. 

4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Tako su mi odgovorili i iz RD. ali samo na tim kanalima tj tih par crtaca classic... je slika takva. zbunen sam jer ne znam kako da resim problem a vikend je pa bih odgledao kojeg toma i dzerija, ebiga ipak sam stariji:)

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
Fabijan kaže...

Da se obratim tu, možda mi možete pomoći u vezi Android boxa. Kupio sam A95X F2 ANdroid box (baziran na S905 x2 soc-u) preko Geekbuying, danas mi stigao. Međutim, kad ga uključim, nakon početnog bootanja pojavi se početna pozadina (bez ijedne ikonice) i box se stalno restarta.... Na internetu sam našao stock rom i prema uputama izvršio flash, ali nema pomoći. Ima li tko iskustva kako to vratiti Geekbuyingu, odnosno kako se žaliti jer očito da nešto ne štima.

probaj eventualno drugo napajanje, ali nemoj se previse sa time zajebavat vec snimi video tog ocito pokvarenog boxa i posalji kinezima. trazi natrag lovu ili drugi box. 

 Meni nije radio daljinski od boxa, poslali mi i box i daljinac, niti sam morao vracati staro niti placati ista

ToniP
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ako neko želi isprobat stabilnu listu neka se javi porukom

 

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...
toniv3x kaže...

Ima li tko da Reddevils listu i da su mu FHD kanali, npr arena sport nekako kao da lopta ostavlja trag, nije fluidno ?

 Arenasport HR FHD sigurno ne ostavlja lopta trag a na Arenasport Srbija  FHD da. Ponavljam, nitko nema kvalitetniji Arenasport HR FHD od reddevilsa 

 U opciji na Tv- u u postavkama isključite TruMotion i biti ce sve glatko i fluidno tako je na LG televizorima, ali siguran dam da ta opcija postoji i na drugim markama

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
prole kaže...
mrvica12 kaže...
toniv3x kaže...

Ima li tko da Reddevils listu i da su mu FHD kanali, npr arena sport nekako kao da lopta ostavlja trag, nije fluidno ?

 Arenasport HR FHD sigurno ne ostavlja lopta trag a na Arenasport Srbija  FHD da. Ponavljam, nitko nema kvalitetniji Arenasport HR FHD od reddevilsa 

 U opciji na Tv- u u postavkama isključite TruMotion i biti ce sve glatko i fluidno tako je na LG televizorima, ali siguran dam da ta opcija postoji i na drugim markama

 Na samsungu je to auto motion plus. Ja sam imao takav efekt na nekim kanalima kada je postavljen na vise od 4, a moze do 10.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pošto mi je postignut dnevni limit za slanje poruka molim da mi pošaljete poruku na whats app  0994574939. 

 
1 1 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blueexyu kaže...

Pošto mi je postignut dnevni limit za slanje poruka molim da mi pošaljete poruku na whats app  0994574939. 

 Mozes objaviti tu da svi vide a ne privatne poruke 

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Isprobavam ovih dana RedDevil i Tvviet liste koje sam dobio na test. Najvise me sport zanima, ali i ostali sadrzaji se nude u paketu.

  • RD ima brdo kanala i pola ih vejrovatno nikad necu otvorit. Svidja mi se sto ima kao neku listu filmova i serija koje se isto mogu gledat. Nema svoju aplikaciju pa moram ucitat listu preko pomocne aplikacije. Ima dosta kanala gdje je potrebno cekat i buffering (neki traju cijelu vjecnost). Kod klasnicnih crtanih filmova nema slike, samo zvuk dobijam.
  • Tvviet mi je full jednostavna i sve sljaka kako treba. Ima svoju aplikaciju za firestick. Sportski kanali vrlo dobri. Nema filmove i serije on demand kako RD ima.

 

Imate jos neke kanala ze preporucit koji sude dobar sadrzaj za primjerenu cijenu ?

Htio bi sto vise isprobat i onda na kraju odabrat jedan za koji cu placat.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 17:27 (AmonZero).
Moj PC  
2 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A ove dvije su ti na glasu najjačih imaš ti još stotine i stotine listi tipa Nova,Next-gen itd... ali to sam moraš tražit narvno preoko google dolaziš do njihovih kontakata i tražiš testove.

Ja otkad sam na tvvietu ne tražim ništa više dalje!

Za beskonačan izvor  filmova i serija sam složio full TVZion+RealDebrid cloud u kombi, za iptv tvviet i kuš bolje.

 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gulaš kaže...

A ove dvije su ti na glasu najjačih imaš ti još stotine i stotine listi tipa Nova,Next-gen itd... ali to sam moraš tražit narvno preoko google dolaziš do njihovih kontakata i tražiš testove.

Ja otkad sam na tvvietu ne tražim ništa više dalje!

Za beskonačan izvor  filmova i serija sam složio full TVZion+RealDebrid cloud u kombi, za iptv tvviet i kuš bolje.

 slično i ja, tvviet za tv a kodi+addons+realdebrid za filmove i serije i milina

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Dali je iko koristio 2 linije u isto vrijeme od dva različita davaoca na Mag boxu i dali im smeta rade li dobro,hvala

mmmm
 
2 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Taj real debrid cuo sam da ima torrente jer pitam za nas iz Njemacke radi kazni?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vide kaže...
Taj real debrid cuo sam da ima torrente jer pitam za nas iz Njemacke radi kazni?

Real debrid ima torrente, odnosno mogućnost da torrent skineš na njihov server. Onda ti strimaš sa njihovog servera skinut sadržaj kao da gledaš IPTV. Sadržaj je kriptiran odnosno SSL konekcija. 

Ali vi koji živite u Njemačkoj mi niste jasni. Uzmete VPN i nemate brige. Za Božić će opet biti popusta. IPVanish bio 35€ godinu dana za Black Friday. Ne može bolje. 

 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma imam ja nord vpn ali nisam jos 100% siguran da me nece sjebat :)
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

imao vanish vpn  meni je to sranje ,nord vpn accounti mi dobro rade ja sam zadovoljan 

sve radim samo da ne radim
 
2 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice