Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.507
|
čitano: 7.150.406
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima koji IPTV koji se koristi iskljucivo za nogometne utakmice (primarno Liga prvaka i engleska liga) ?

Koristio sam Tvviet sad mjesec dana, al ne planiram ga produzit jer ga prakticki koristim samo za gledanje utakmica, a ostale programe prakticki niti ne gledam.

Neke utakmice koje sam htio pogledat nisu bile dostupne zbog nedostupnosti kanala gdje su se navedene utakmice prenosile.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Clearstreamz se zove, uzmi samo sportski paket. Ja sam testirao 1mj...ok je
ToniP
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li netko gdje se moze skinit epg za m3u liste za iptv aplikaciju?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koja je ta jeftinija za 6$ a ista kao ova HomeBee? Ako su isti programi onda je isti izvor, bolje onda tu uzeti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meps kaže...

Koja je ta jeftinija za 6$ a ista kao ova HomeBee? Ako su isti programi onda je isti izvor, bolje onda tu uzeti.

 ova koliko vidim popis kanala (provjeravao sam vecinom CRO) je identican .. jedino nije organizirana kao homebee (fale grupe i fali naziv kanala za EPG) i jos moram usporediti kvalitetu (cinimi se da prevladavaju SD kanali)

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

u HR veliki igrač je počeo s izbacivanjem iz ponude SK kanale.......zbog ovakve situacije došao sam na ovaj forum i riješio sve.....bit će još takvih....

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 20:51 (Blackcastle).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...

u HR veliki igrač je počeo s izbacivanjem iz ponude SK kanale.......zbog ovakve situacije došao sam na ovaj forum i riješio sve.....bit će još takvih....

 Tko to?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

ISKON (član T-com grupe)od početka drugog mj izbacuje SK kanale.....slijedi gledati ostatak grupe kada im istekne ugovor kako će se stvari razvijati.....malo mi stvari smrde na neki dogovor duopola u HR (kao i kod discovery medie) al vrijeme će pokazati dal sam u pravu...

.....inače gubitak kanala SK bit će veliki udarac za bilo kojeg pružatelja u HR....

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 21:06 (Blackcastle).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

iskon izbacuje sk kanale, vjerovatno probni balon da i ht učini isto... dolaze arene 1-6 u zamjenu

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Iskon

ToniP
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

E sad kad smo na tom Sportklub kanalu ja osim domaćih lista tvvieta i Red devila nisam vidio bolji i stabilniji stream (imam i home bee listu i NOVU)....tako da malo ih je s FHD SK a da je dobro...

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

discovery je bio malo pohlepan, tražili su 34 kn po korisniku za njihov paket što tcom nije htio pristati... onda su dobili moratorij od mjesec dana nakon čega je tcom izašao sa ponudom da će platiti tih 34 kn iz svog džepa, a da eurosport kanali sa hr komentatorima budu ekskluziva kod tcoma godinu dana (isto kao svojedobno i nikolodeon) na što discovery nije htio pristati i tako su frknuli napolje, redom kod svih

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hm OK to su bili uvjeti HT-a,  koji su bili uvjeti A1 da su po istom principu izletjeli.....meni to smrdi na duopol dogovor .... 

 

Jer....Ako situacija oko pregovora s United Mediom oko SK krene u ovakvom istom tonu kao i s Disc.mediom onda ishod ima isti finish...

 

Korisnici na kraju pushe...

 

Al mislim da se ovdje valja nešto veliko.... vrijeme će pokazati....

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 21:22 (Blackcastle).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ti iz united grupe vidim imaju i sa srpskim telekomom natezanja isto oko SK...tako da ovaj put nije samo nas telekom...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 22:06 (Filip100able).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za uvjete doscovery-ja prema ht-u znam iz pouzdanih izvora, a kako su odletjeli iz svih paketa (evotv je bio zadnji) pretpostavka je da su za sve operatere postavili iste ili slične uvjete... da je nekakav dogovor pao onda bi ošli od ht- a a ostali u vip-u ili obrnuto... nije vrag da su ih baš svi šutnuli eto samo tako

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa ako se niste prije probudili,  svima njima uopće nije do krajnjih korisnika neg samo do računica,kapitala i kešovine, odmah i sad.

Nema tu sentimentalnosti i ljubavi.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wizards kaže...

Pa ako se niste prije probudili,  svima njima uopće nije do krajnjih korisnika neg samo do računica,kapitala i kešovine, odmah i sad.

Nema tu sentimentalnosti i ljubavi.

 Ma sigurno da je tako....ali da se izgube kanali koji ja mislim skoro svaki operater ima je tragikomično....bez obzira na lovu,,,SK je predugo prisutan...čak dapaće jedan od prvih s otkupom prava raznih sportova u EX-YU

 

S tom temom sportskih prava sam upoznao "svijet" iptv-a koji je otvorio mnoga vrata onome što nisam znao i vidio...

 

Mali su koraci ulaganja u "to" razni hardwarei koji su svima dostupni...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 22:53 (Blackcastle).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ako je po istom principu razmišljati ode SK iz HT grupe...

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ajd da je to neki drk paket pa ajde de nek idu, no sk je poprilično jak, jači od arena i definitivno jači od planet sporta koji nema ništa za emitiranje od lige prvaka

 

e sad, vrti mi se još jedna teorija po glavi, nije da je nemoguća... iz svih satelita izbacit sk i ostavit ga samo u ht-u... dođite u ht, kod nas ima sve... ajmo grupirat pare i dobit na hrpu

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 6:07 (Ico2005).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,nabavio sam Mag 420 4k samo me na njemu zeza hdmiCEC kada to uklopim onda mi poslije kad ugasim TV i ponovo upalim nema slike tada moram ugasiti Mag i upaliti da dojde slika a to je isto kada prvo ugasim Mag i ponovo upalim nema slike tada moram Tv gasiti i paliti.Kada isklopim CEC sve radi normalno do sada na drugim resiverima je radilo,mijenjo sam i hdmi kablove i ništa se nije promijenilo ima li kakve pomoći,hvala

mmmm
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...

Pozdrav,nabavio sam Mag 420 4k samo me na njemu zeza hdmiCEC kada to uklopim onda mi poslije kad ugasim TV i ponovo upalim nema slike tada moram ugasiti Mag i upaliti da dojde slika a to je isto kada prvo ugasim Mag i ponovo upalim nema slike tada moram Tv gasiti i paliti.Kada isklopim CEC sve radi normalno do sada na drugim resiverima je radilo,mijenjo sam i hdmi kablove i ništa se nije promijenilo ima li kakve pomoći,hvala

 Nema

Ja imam 352 i imam iste probleme. Sad mi nekako to radi ali kada upalim MAG moram pritisnut dva-tri puta OK tipku na MAGu i onda mi upali tv.

Ne radi to tako kako bi trebalo na njima

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na magu 322 to radi odlično imao sam prije 2 komada i na oba je radilo,pojma nemam šta je sa ovim najbolje je to izkljuciti koliko sam vidio

mmmm
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zna li netko u čemu je problem, koristim smart stb aplikaciju na LG smart tv-u i učita mi se portal pojave se kanali i epg radi ali kada kliknem na kanal ne radi black screen nece pokrenuti kanal.Pitao sam providera ni on ne zna u čemu je problem. Ima li itko slican problem i kako to riješiti ?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko dugo ti koristis tu aplikaciju

mmmm
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Nedavno sam je instalirao, nekih 3 tjedna

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko ja znam neke se aplikacije moraju platiti i onda imas zauvjek jer se samo jednom plati. U mene su djeca morali platiti na LG pozanimaj se mozda je to

mmmm
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
slanipotok kaže...

Koliko ja znam neke se aplikacije moraju platiti i onda imas zauvjek jer se samo jednom plati. U mene su djeca morali platiti na LG pozanimaj se mozda je to

 Plaćena je aplikacija 

6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jeli ti tvoj davaoc usluge rekao koja aplikacija mora biti malo je cudno zasto on nezna zasto neradi

mmmm
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico2005 kaže...

discovery je bio malo pohlepan, tražili su 34 kn po korisniku za njihov paket što tcom nije htio pristati... onda su dobili moratorij od mjesec dana nakon čega je tcom izašao sa ponudom da će platiti tih 34 kn iz svog džepa, a da eurosport kanali sa hr komentatorima budu ekskluziva kod tcoma godinu dana (isto kao svojedobno i nikolodeon) na što discovery nije htio pristati i tako su frknuli napolje, redom kod svih

šta su od svih providera tražili 34 kn po korisniku, pa nitko nije pristao ili?

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

koliko mi je poznato, da, svima su nabili cifru i na kraju odustali od loalizacije na hrvatski

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice