Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.512
|
čitano: 7.151.356
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...
Ivooh11 kaže...
A gle ,ako jedna ploča svira bez greške a druge dvije škripe,što je krivo ploča ili igla? Nhf ali možda zbilja neznam koristiti player :)))

 Sta da ti kazem onda, onda moju listu nisi imao, jer je moja lista poredjana po grupama + ima epg.
 Ti sta si radio u playeru, to ne znam. ;)

 Ovo potvrđujem...gdje god da sam otvorio RedDevils listu bila je posložena u grupe, imala ikone i EPG. I jednostavno radi...

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ok ,aj da objasnim ,možda se nismo razumjeli, sve liste koje sam probao imaju sekcije i recimo smart iptv apk na lg tv-u ih čita uredno i rade ok ,ali kad istu listu ubacim u perfekt player dobim sve programe i sekcije su tu ali unutar jedne sekcije i dugo sam mislio da su krive aplikacije i tražio sam i pokušavao svašta i več sam se pomirio s time da je to na androidu tak i gotovo ali onda sam slučajno probao listu od manipulatora i gle vraga sve radi,ali vidi možda zbilja neznam koristiti player,sve je moguče ,inače reddevil lista mi je bila super osim zvuka na rtlu koji je često nestajao,na znam zašto,eto toliko od mene .
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
@s4m3m4n Ma bravo majstore koji si ti haker, uspjevas nemoguce. Anonymusi su 0 zatebe, NULA! da nisi mozda onaj darkman haker? 😂😂 Pa kod vecine providera nije zabranjeno koristiti jednu listu na 2 uredaja ako je isti ip, ne vidim kaj si ti onda napravil pametno? Onaj kod kojeg nije dozvoljeno ce lako vidjeti da se lista koristi 2 puta na istom ip i banati ako zeli..
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
@s4m3m4n Ma bravo majstore koji si ti haker, uspjevas nemoguce. Anonymusi su 0 zatebe, NULA! da nisi mozda onaj darkman haker? 😂😂 Pa kod vecine providera nije zabranjeno koristiti jednu listu na 2 uredaja ako je isti ip, ne vidim kaj si ti onda napravil pametno? Onaj kod kojeg nije dozvoljeno ce lako vidjeti da se lista koristi 2 puta na istom ip i banati ako zeli..

 Niko nije banovan za sada kao ni ja. Koristim tudju listu, jer jedan plati, a trojica koriste. Ja jos uvek koristim i nisam banovan. Pogledaj malo proxy kako funkcionise uz kloniranje, pa ces videti kako radi. Ja nikoga ovde ne teram da radi to, svako ide na svoju odgovornost, ali tvviet i redevils su najbolji za sada. Da li ima slobodnih mesta kod redevils da se testira lista, posto 22 istice ova usluga koju sada imam i planiram da predjem na kvalitetniju listu gde su kanali full hd i hd?

 

Ima jedna fora kada se radi klon. Podesava se i na ruteru jedna stva, tako da ruter na izlazu prijavljuje jedan uredjaj, a ne dva tako da ne moze da provali onaj ko daje uslugu. Pri tome sam radio prepravku image fajla na mag resiveru, a za android imam druga koji programira i moze da odradi sta god hocu. Sve to se odradi i onda je poslednja stvar na ruteru i testirano za sada radi. Na ovaj nacin ce izgleda moci da se zaradi sto mi je bio cilj pored toga da imam liste koju mogu za dzabe da gledam. Tek smo krenuli u ovo i polako. Zapamtite, da sve moze kada su tehnologije u pitanju. Nije ovo hakovanje banke, pa da je toliko komplikovano da ne moze da se izvede. Nego, niko nece da se bakce sa tim stvarima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 8:22 (s4m3m4n).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

 Niko nije banovan za sada kao ni ja. Koristim tudju listu, jer jedan plati, a trojica koriste. Ja jos uvek koristim i nisam banovan. Pogledaj malo proxy kako funkcionise uz kloniranje, pa ces videti kako radi. Ja nikoga ovde ne teram da radi to, svako ide na svoju odgovornost, ali tvviet i redevils su najbolji za sada. Da li ima slobodnih mesta kod redevils da se testira lista, posto 22 istice ova usluga koju sada imam i planiram da predjem na kvalitetniju listu gde su kanali full hd i hd?

 

Ima jedna fora kada se radi klon. Podesava se i na ruteru jedna stva, tako da ruter na izlazu prijavljuje jedan uredjaj, a ne dva tako da ne moze da provali onaj ko daje uslugu. Pri tome sam radio prepravku image fajla na mag resiveru, a za android imam druga koji programira i moze da odradi sta god hocu. Sve to se odradi i onda je poslednja stvar na ruteru i testirano za sada radi. Na ovaj nacin ce izgleda moci da se zaradi sto mi je bio cilj pored toga da imam liste koju mogu za dzabe da gledam. Tek smo krenuli u ovo i polako. Zapamtite, da sve moze kada su tehnologije u pitanju. Nije ovo hakovanje banke, pa da je toliko komplikovano da ne moze da se izvede. Nego, niko nece da se bakce sa tim stvarima.

 

Si ti možda Inside Out sa whr-a? I njemu rikavamo od smijeha kada pametuje za  stvari za koje misli da je upućen... Nhf!

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sam koristio red Devils listu i bila je najbolja. Najviše hd kanala i sve stabilno. Ali sam se vratio na satelit jer imam sad trenutno samo 7 Mbps internet. Ne znam Jel bi mogao s tim gledat HD kanale?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I hoće netko na kraju imati HRT HD i UHD kanale koji će prenositi WC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Pozdrav,
Evo ja sam probao u natrag 6,7 mjeseci više lista i trenutno sam kod next gena i sve ok za sad ,ništa spektakularno za hvaliti ali niti kudit dok radi bez trzanja ja zadovoljan ,bio sam neko vrijeme kod ovdje hvaljenog reddevila ali imali su problem sa zvukom na rtl televiziji ,recimo bitkananeretvi mi je bio skroz ok ali prema kraju lige prvaka nisam mogao više niš gledati ,probao sam još i titana ,bilo problema sa trzanjem, jedina stvar koja mi je kod next gena ok je to što mu je lista složena kak treba mislim kad ju ubacim u perfekt player onda to izgleda lijepo posloženo i ima epg.

 Imam Sony Android TV i s google play-a skinuta IPTV aplikacija i kod reddevila imaš sve uredno i lijepo složeno + EPG, tako da ovo što pričaš nije istina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 9:52 (R36).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo koristim reddevil listu zadnjih 5mj i redovito plačam 2-3mj unaprijed.

 

Što se tiće izbora programa, ima ih čak i previše. Preko IPTV aplikacije sve je podjeljeno po sekcijama i ima EPG.

 

Što je jako pohvlano - svaki put kad bi mu se obratio da neki program ne radi, čovjek je popravio za 1-2min. Najćešće su to neke banalne stvari ali u 95% slučajeva sve radi savršeno. 

 

A što se tiće priče oko HRT 2 HD - mi koji smo u HR možemo jednostavno gledat preko obične antene., jedino što bi bilo fora ako reddevil ili bilo tko drugi može nabavit prijenost SP2018 u UHD rezoluciji.

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kada ce redevils da ima slobodna mesta da se testira lista i da se zakupi, posto njega jos nisam testirao?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nitko nije banan do sad? Ko da kazes da si vozio 200 kroz naselje i nisi odmah dobio kaznu pa niko ni ne kuzi..

Ruter prijavi jedan uredaj? Od kad to ruter prijavljuje necem kolko ima uredaja spojenih? I kak to ruter moze prijaviti da je 1 uredaj ako provider vidi da linija gleda 2 programa u isto vrijeme?
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 10:10 (blackeagle29).
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Nitko nije banan do sad? Ko da kazes da si vozio 200 kroz naselje i nisi odmah dobio kaznu pa niko ni ne kuzi..

Ruter prijavi jedan uredaj? Od kad to ruter prijavljuje necem kolko ima uredaja spojenih? I kak to ruter moze prijaviti da je 1 uredaj ako provider vidi da linija gleda 2 programa u isto vrijeme?

 Neki portali imaju propust i ne mogu da vide, a ruter ima proxy koji blokira neki protokol koji mu daje tu informaciju... Da ne oktrivam detalje... :D Vidis, Manipulator ce da me blokira pre nego sto to probam kod njega, a kada sam ga pitao zasto me blokiras i zasto me ne ostavis, a sprecis da mogu da gledam na vise, vec samo na jednom i opet imas prihod od mene, on cuti. Time je dokazao da ima propust i da svi treba kod njega to da probaju. :D

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...
blackeagle29 kaže...
Nitko nije banan do sad? Ko da kazes da si vozio 200 kroz naselje i nisi odmah dobio kaznu pa niko ni ne kuzi..

Ruter prijavi jedan uredaj? Od kad to ruter prijavljuje necem kolko ima uredaja spojenih? I kak to ruter moze prijaviti da je 1 uredaj ako provider vidi da linija gleda 2 programa u isto vrijeme?

 Neki portali imaju propust i ne mogu da vide, a ruter ima proxy koji blokira neki protokol koji mu daje tu informaciju... Da ne oktrivam detalje... :D Vidis, Manipulator ce da me blokira pre nego sto to probam kod njega, a kada sam ga pitao zasto me blokiras i zasto me ne ostavis, a sprecis da mogu da gledam na vise, vec samo na jednom i opet imas prihod od mene, on cuti. Time je dokazao da ima propust i da svi treba kod njega to da probaju. :D

 

Jel ti čitaš uopće što pišeš?? Umjesto da pokušaš pomoći čovjeku da zatvori potencijalnu rupu u sistemu (ako ista postoji) ti se otvoreno nudiš svima sa kloniranjem imagea. Stari, ja da radim sa time i čitam tvoje postove NIKADA ne bi dobio test liniju niti bi ti prodao uslugu. Što vrlo vjerovatno slijedi od svih providera sa ove teme.

5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja uvek mogu da trazim uslugu sa drugog broja i sa drugim imenom... :D Ne mogu ja da mu pomognem da zapusim rupu, jer on mene ubedjuje da ja ne mogu da koristim uslugu, a da me on ne provali. Masovno ljudi kloniraju i okacio sam na moj sajt za njegov link da probaju kloniranje, to jest image koji mogu da skinu kako ne bih morao svakome posebno da objasnjavam. Jedan lik mi je rekao ako to bude radilo da ce da mi da njegovu listu da gledam, a predpostavljam da je kod manipulatora, jer mi je rekao da ga on nervira i da hoce da ga zezne ako moze... Ja nemam nista portiv coveka, ali ocigledno da sve nervira, nego ne pricaju ovde javno. TVWIET i REDEVIL najbolje liste za sada ubedljivo. Samo napred momci, jer ono sto placamo to i dobijamo. Ulazim u tim TVVIET i to sigurno. :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Rekao sam lijepo na prethodnoj stranici da se okanes mene i moga imena na ovome forumu. I nemoj da pretpostavljas neke stvari napamet kad sam siguran milijun posto da nije.

I da je, takve se stvari ne pisu po forumima.. 

 

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
s4m3m4n kaže...

Ja uvek mogu da trazim uslugu sa drugog broja i sa drugim imenom... :D Ne mogu ja da mu pomognem da zapusim rupu, jer on mene ubedjuje da ja ne mogu da koristim uslugu, a da me on ne provali. Masovno ljudi kloniraju i okacio sam na moj sajt za njegov link da probaju kloniranje, to jest image koji mogu da skinu kako ne bih morao svakome posebno da objasnjavam. Jedan lik mi je rekao ako to bude radilo da ce da mi da njegovu listu da gledam, a predpostavljam da je kod manipulatora, jer mi je rekao da ga on nervira i da hoce da ga zezne ako moze... Ja nemam nista portiv coveka, ali ocigledno da sve nervira, nego ne pricaju ovde javno. TVWIET i REDEVIL najbolje liste za sada ubedljivo. Samo napred momci, jer ono sto placamo to i dobijamo. Ulazim u tim TVVIET i to sigurno. :D

 Sad si zaista naporan postao....

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

Rekao sam lijepo na prethodnoj stranici da se okanes mene i moga imena na ovome forumu. I nemoj da pretpostavljas neke stvari napamet kad sam siguran milijun posto da nije.

I da je, takve se stvari ne pisu po forumima.. 

 

 

 Zar ti nisi ignorisao poruke koje ja pisem?

7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 Osvezite liste, ubacene test verzije HRT 2 kanala u HD i FHD rezoluciji.

PM
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

 Osvezite liste, ubacene test verzije HRT 2 kanala u HD i FHD rezoluciji.

 Ima li kod tebe mesta za nove korisnike ili jos uvek moramo da cekamo? Cekam test vec mesec dana, pa da vidim ima li slobodnog mesta?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema i dalje nazalost.
PM
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo na tvviet hrt2 u fhd vec 2 min

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala za povratnu informaciju. Mislio sam da testiram pre nego sto mi istekne 22 u mesecu usluga, pa cu onda kod tvviet da zakupim. Ljudi, nemojte da me neko pogresno shvati, nije meni cilj da ovde nekog zeznem sa uslugom, vec sam probao da kloniram i vidim da to kod manipulatora funkcionise, jer ima propust na na njegovom serveru. Tako da, od sada samo da mi se javljaju ljudi koji koriste njegovu uslugu kako bi testirali kloniranje sa mojim image fajlom i podesavanjem proxya na ruteru. Hvala ostalima na razumevanju. Posto cu zakupiti kod tvviet, nemam potrebe da to radim. Izvinjavam se svima na smetnji i cenim svaciji rad.

 

Da li je neko radio backup kompletnog image fajla na android tv box uredjajima kako bi kasnije ako se nesto desi mogao da vrati image sa svim podesavanjima u KODI programu i aplikacijama za gledanje to jest kloniranje mag uredjaja?

 
1 1 hvala 2
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Necu pristati na  djecije igrice i provokacije, valjda covjek nauci sa vremenom kako se nositi sa time.. :) 

 

Citajuci tvoje postove shvatio sam da ti nemas blage veze o nicemu i da si jedan obican lazov i provokator, tj mućki provokator..

 

A vidim da su i ostali ljudi to ovdje shvatili. 

 

Tako da nema potrebe da se nekome opravdavam ili tebe demantiram.. 

 

 

 

 

 

Idem, imam pametnijeg posla, tj da stavim Hrt 2 hd, utakmica ce jos malo poceti. 

 

 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
manipulator kaže...

Necu pristati na  djecije igrice i provokacije, valjda covjek nauci sa vremenom kako se nositi sa time.. :) 

 

Citajuci tvoje postove shvatio sam da ti nemas blage veze o nicemu i da si jedan obican lazov i provokator, tj mućki provokator..

 

A vidim da su i ostali ljudi to ovdje shvatili. 

 

Tako da nema potrebe da se nekome opravdavam ili tebe demantiram.. 

 

 

 

 

 

Idem, imam pametnijeg posla, tj da stavim Hrt 2 hd, utakmica ce jos malo poceti. 

 

 

 Znam ja mnogo vise oko mreznih protokola i servera od tebe, cim sam ti nasao rupu u sistemu na koju ti mene blokiras, a nemas resenje da me pustis da koristim uslugu i tek onda me banujes. Isto tako si zapretio i drugim korisnicima, ali ima ljudi koji ce to da probaju kako bi se uverili da to moze... Nije poenta da sada ubacujes kanal kada je samo utakmica, vec kao tvviet da to sredis odmah. Covek je sredio za 2 minuta sve bukvalno i medju prvima... Pazi samo da bude full hd, jer ljudi placaju uslugu za full hd, a ne da im pustas hd ready ili sd kvalitet slike sto si radio...

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Probao par providera, pa evo, mozda nekome pomogne jer svi imaju druge kriterije. Nekome je bitno puno programa, a nekome stabilnost.

 

TVVIET(njihov sam trenutni korisnik):
+odlican sistem, odilicna stranica, najtabilniji koje sam do sad imao, podrska je OK, do 3 uredjaja u isto vrijeme na istoj IP adresi, VOD.
-cijena s obzirom na ponudu programa, koriste siptv za mag, sto znaci da uz listu morate platiti jednokratno 5-6 eura aktivaciju MAC addresse sto kod drugih providera nije potrebno ali to cini stvari laksima kad skuzite sto se sve moze sa siptv.

 

Bitka na neretvi:
+ odgovaraju brzo, velik izbor kanala, lijepo poslozeno, za dva razlicita IPa(dvije liste za istog korisnika) druga lista je u pola cijene, puno fimova na listi kao neki VOD
- kad postoji problem nisu iskreni, krive korisnika pre cesto, lose pisu "naski" i nekad se stvarno tesko sporazumjeti, cesto se programi mjesaju (npr, sky sports bude zapravo HBO).

 

Next-Gen iptv (ovo nije Manipulator s foruma s njim nisam imao listu, ovo je netko drugi, manipulator bi bio Next-TV).
+jeftino, izbor programa dovoljno velik, prije isteka posalju mail kao notifikaciju da lista istice, odlicna web stranica.
-steka, jedan od losijih iptva po stabilnosti koje sam imao

 

TwoBrothers(preprodavac zvan "sladi"):
+jeftino, izbor programa, samo bitni programi njih 400tinjak i veliki plus kako je to sve poslozeno, prije isteka posalju mail kao notifikaciju da lista istice, posten prodavac ali bas i nema vremena vise za to cini mi se.
-jako los support(ko sto rekoh cini mi se nema vremena), iz nekog razloga liste (VLC) radile bolje od maga, dok radi, radi super ali se pogorsalo u zadnjih pola godine bar jednom u tri dana se dogodi da cijela lista ne radi na 5-10minuta(zna bit frustrirajuce usred filma/utakmice). To mi je bio prijasnji provider i da toga nema, nikad nebi otisao od njega.

 

RedDevils:
S njim sam imao samo test listu no stavio bih ga svejedno u ovaj post. Inace koristim mobilni internet(nesto kao tele2 pokucni), i vecina programa se uopce nije htjelo ucitati. RedDevil se odmah potrudio objasnit da nisam prvi kojemu je tako i da nazalost necu moci koristiti njegovu listu., RedDevils nije znao do cega bi to moglo biti. Programi koji su radili, radili su dobro, i kvaliteta je bila odlicna.

Njemu veliki plus jer je ponudio da gledam listu na dva razlicita IPa za cijenu jedne liste. Sve je bilo dogovoreno, ali radi mojeg interneta pola liste mi je bacalo error. - Ne znam kak ovo sad funkcionira s njim, vidim da nije otvoren za nove korisnike ali njegova lista je definitivno lista za testirati sad tokom svjetskog prvenstva, kvaliteta slike je jednostavno najbolja koju sam vidio, pa eto, ako je to nekome bitno.

 

Nadam se da se moj post nece pretvoriti u prepiranja, ovo je osobno iskustvo i to je sve. Postoje korisnici koji su jako zadovoljni sa bitkom, nekima je Next gen najbolji i valja razumjeti da ovisi kome je sto bitno uvezi providera. Osobno, bitna mi je podrska i stabilnost.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2019 21:59 (kameni_zg).
 
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

 

 

Next-Gen iptv (ovo nije Manipulator s foruma s njim nisam imao listu, ovo je netko drugi, manipulator bi bio Next-TV).
+jeftino, izbor programa dovoljno velik, prije isteka posalju mail kao notifikaciju da lista istice.
-steka, jedan od losijih iptva po stabilnosti koje sam imao

 

 

Nisam se jako dugo javljao ovdje, ali moram regirati na ovo.
Osobno cijenim svaku kritiku (čak i više nego neku lažnu pohvalu), ali mislim da nisi u pravu. 
Naravno, ovo je tvoje osobno mišljenje i osobni dojam, koji cijenim i poštujem kao i svačiji, ali ili si imao listu jako davno (dok je bilo određenih problema) ili je bilo nekih problema sa samom listom kod tebe za koje ja nisam znao i nisam ih mogao riješiti, jer bez lažne skromnosti, moram reći da lista u zadnje vrijeme radi i više nego dobro.

- Glavni kanali znaju raditi po desetke sati bez restarta
- Ne sjećam se kad je neka Liga prvaka ili tako nešto gledanije zaštekalo više od maksimalno 2-3 puta po utakmici na sekund (a i to može biti da je bilo do mog Interneta)
- Postotak kanala koji ne rade se rijetko popne iznad 0,5%

- Lista se svaki dan pregledava

- HRT 2 HD nabavljen i stavljen još sinoć dok je još bio test signal (valjda sat vremena nakon što se uopće pojavio - samo za primjer kako se lista održava).

Naravno, još jednom ponavljam da cijenim svačije mišljenje i izuzetno mi je žao kad netko nije zadovoljan. Ali da ne bi ostalo na "samohvali" kako mi sve radi super, molim te javi mi se na mail pa ti dam mjesec dana gratis da vidimo u čemu je bio problem i kako će ti sada raditi.

Kontakt:nextgen.iptv@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 17:30 (Next-Gen IPTV).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

@Next-Gen IPTV

 

Drago mi je da si prihvatio kritiku. Slazem se da ja osobno sad nemogu znati kako to kod tebe funkcionira trenutno, listu sam imao prije 2 mjeseca.
Isto kao sto sam rekao da mi je twobrothers lista bila najbolja ali su se pokvarili, isto tako se moze dogoditi obratno, da je kod tebe bilo lose a sad vise nije, to stoji kao mogucnost.

Update liste nije bio problem kod tebe to je istina. I dalje kazem, ovo je samo osobno razmisljanje/iskustvo.

 

Sad ti u slici(avataru) vidim web stranicu, tako da to dodajem gore u plus jer nisam bio siguran kako je izgledala a nisam se mogao sjetiti URLa

Sto se tice free liste koju nudis, mozda nekom drugom prilikom, ali ne trebam za sada. Hvala ti na ponudi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2018 17:54 (kameni_zg).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja se duboko izvinjavam svim korisnicima. Danas sam objavio da tvviet ima hrt2 u fullhd, ali u zurbi sam greskom ostavio sd link. Sada je prepravljeno i slika je kao na drugim full hd kanalima. LP

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@nextgen-iptv

Nudiš li možda test listu za mag stb emu? Uzimao sam prije kod tebe liste. Zanima me ako bi postojala opcija gledanja na dvije ip adrese na način da bi ja gledao preko kodija ili perfect playera, a u drugom gradu bi posložio roditeljima gledanje preko stb emu aplikacije. Možemo preko inboxa o detaljima i cijeni. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

@nextgen-iptv

Nudiš li možda test listu za mag stb emu? Uzimao sam prije kod tebe liste. Zanima me ako bi postojala opcija gledanja na dvije ip adrese na način da bi ja gledao preko kodija ili perfect playera, a u drugom gradu bi posložio roditeljima gledanje preko stb emu aplikacije. Možemo preko inboxa o detaljima i cijeni. 

 

Hajde mi se javi na mail.
Sve je moguće osim drvenog šporeta. 

Kontakt:nextgen.iptv@gmail.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice