Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.516
|
čitano: 7.158.968
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice treperenja lopte, to je do 25 fps... vidjet cu da uradim upscalling na 50fps i ako bude efekta, ostavit cu tako... Arenasport full hd je dosta vise kvalitete jer je kanal u originalu 50fps

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Sto se tice treperenja lopte, to je do 25 fps... vidjet cu da uradim upscalling na 50fps i ako bude efekta, ostavit cu tako... Arenasport full hd je dosta vise kvalitete jer je kanal u originalu 50fps

 Da probaj to napravit nebi bilo loše to isprobat...

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice treperenja lopte, to je do 25 fps... vidjet cu da uradim upscalling na 50fps i ako bude efekta, ostavit cu tako... Arenasport full hd je dosta vise kvalitete jer je kanal u originalu 50fps

 Da probaj to napravit nebi bilo loše to isprobat...

 Da, ali mislim, ako me sjećanje ne vara, da nešto nije valjao upscaling kod fhd sportklubova kad ih se probalo dići na 50 fps, pa da nebi ispalo isto sa ovim programima...

P.S. Treperenje lopte može ponekad biti i posljedica pogrešno podešenih postavka auto motiona na tvima...naravno, može bit i do premalog fpsa...

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 10:32 (mfran).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nisam sinoc gledao na tvviet ali sam pratio na nova iptv i mogu samo reci pohvale i na sliku i na sve jer nije bilo ni malo prekida ijako sam na t-com-u.

Isplatilo se za 5 e mjesecno uživati u dobrome sportu.Imaju i samo sportske kanale tako da se ne mora uzeti ono što se ne gleda.Podršak im je super

ako nešto zašteka na viberu se jave i riješe odmah..sve pohvale imaju sa moje strane .

 
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mfran kaže...
Seki001 kaže...
lucluc kaže...

Sto se tice treperenja lopte, to je do 25 fps... vidjet cu da uradim upscalling na 50fps i ako bude efekta, ostavit cu tako... Arenasport full hd je dosta vise kvalitete jer je kanal u originalu 50fps

 Da probaj to napravit nebi bilo loše to isprobat...

 Da, ali mislim, ako me sjećanje ne vara, da nešto nije valjao upscaling kod fhd sportklubova kad ih se probalo dići na 50 fps, pa da nebi ispalo isto sa ovim programima...

P.S. Treperenje lopte može ponekad biti i posljedica pogrešno podešenih postavka auto motiona na tvima...naravno, može bit i do premalog fpsa...

 Ma sve ok ako i ovdje nebude valjalo i nebi šljakao taj način nek opet vreti na 25fps ako je bolje ali ipak nek proba nemora značit da će bit ista situacija kao sa SK kanalima ali ako i bude nek vrati originaln stream i sve ok. Ali nek pusti jedno vrijeme tako u 50fps da vidimo hoće li ić ili neće.

Napad je najbolja obrana :)
5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo, nabavio sa strane malo američkih sportskih programa dok lucluc ne ubaci nba tv :)

Ima i specijaliziranih kanala za nhl i mlb,ali to ne pratim, kao i fox sportovi i espnovi, nije u fhd već hd rezoluciji, ali je zato sa 60 fps .

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nije mi jasno ako je u originalu 25fps i ako mi gledamo original stream, ma nema sanse da lopta tako treperi ako gledas preko vipa npr...ocito negdje dolazi do greske

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trenutno na PS1 snimka CSKA - Viktoria Plzen. Lopta je crvena zbog snijega koji pada, ali dok ona ide zrakom vidim joj svaku crnu šaru na toj crvenoj podlozi. Meni ništa ne treperi. Dosta ovisi i o hardweru na kojem se gleda prijenos, njegovim podešenjima itd. a može biti i do frame rate. Također, nemamo svi iste televizore, tv boxeve, PC a niti koristimo iste aplikacije na njima. Može biti jako mnogo faktora povezano s tim. 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

nije mi jasno ako je u originalu 25fps i ako mi gledamo original stream, ma nema sanse da lopta tako treperi ako gledas preko vipa npr...ocito negdje dolazi do greske

 Da svakako ne bih trebalo treperit,ja sam mislio da sam samo ja u pitanju,ali eto na Srpskoj Areni ne treperi.Ali kvaliteta slike je daleko bolja na Planet Sportu.

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Trenutno na PS1 snimka CSKA - Viktoria Plzen. Lopta je crvena zbog snijega koji pada, ali dok ona ide zrakom vidim joj svaku crnu šaru na toj crvenoj podlozi. Meni ništa ne treperi. Dosta ovisi i o hardweru na kojem se gleda prijenos, njegovim podešenjima itd. a može biti i do frame rate. Također, nemamo svi iste televizore, tv boxeve, PC a niti koristimo iste aplikacije na njima. Može biti jako mnogo faktora povezano s tim. 

 Ja gledam na LG OLED B8,neznam možda u postavkama TV trebam nešto promijenit.

AUDIOFIL
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
volegradele kaže...
punkrockos kaže...

nije mi jasno ako je u originalu 25fps i ako mi gledamo original stream, ma nema sanse da lopta tako treperi ako gledas preko vipa npr...ocito negdje dolazi do greske

 Da svakako ne bih trebalo treperit,ja sam mislio da sam samo ja u pitanju,ali eto na Srpskoj Areni ne treperi.Ali kvaliteta slike je daleko bolja na Planet Sportu.

 ma meni nikako nije bolja slika na planet sport..srpska arena fhd je vrhunska slika, nista ne treperi nikakvi skipping frameovi, sve radi kako spada..

 

planet sport 1 meni slika ne radi fluidno i vidim tragove lopte..

 

moj tv je sad vec 9 godina stara plazma tako da nemam neke opcije podesavanja za taj motion..sve opcije koje imam probao i nista ne pomaze

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma srpske Arene su kod tvvieta razlika nebo i zemlja naspram Planeta jedino se sa njima može mjerit ovaj Hr SK 1 HD u 50fps e kad bi Planeti mogli tako bit, al jbg lucluc nek proba ovaj upscale  na 50fps bar ali bojim se da neće od toga nešto bit vidjet ćemo.

Evo npr. ovi Eurosportovi kod tvvieta su mi vrhunski pogotovo kad pratim bundesligu da sam ja donedavno mislio da idu u 50fps a nisu nego 25fps a bolji su svakako od PS kanala. Nekažem ja da PS kanali nevaljaju dapače vrlo su dobri na tvvietu ali samo neka trunkica nečeg fali da bi bili savršeni :-)

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Od kada se ovdje pojavili ovi koji reklamiraju tu novu iptv na konkurenciju poceli ddos napadi :)   Nemora nista znaciti no to je samo moje zapazanje :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Eto veceras Liga prvaka a vrijeme darivanja prvi najbrzi koji napise na forumu "hocu listu"dobije jednu vrhunsku na poklon

Pozdrav

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hocu listu
:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

"Neću listu"

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lista otisla useru trube 

to bi bilo sve za danas

pozdrav

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Splićanin kaže...

Eto veceras Liga prvaka a vrijeme darivanja prvi najbrzi koji napise na forumu "hocu listu"dobije jednu vrhunsku na poklon

Pozdrav

 

 Reci bar o kojoj se vrhunskoj listi radi pa da i mi drugi doživimo vrhunac gledanja.Mnogi spominju vrhunska liste i sve ostaje samo na tome da spomenu VRHUNSKA,DOBRA,KVALITETNA,MOJ PROVIDER ITD.ITD........

 Imam vrhunsku listu koja se zove maxtv,tv viet,red devils pa SPLIĆANINE moj ili SPLIĆANI moji nastavite niz.........................

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo jedne velike prednosti iptv lista.Kako ovi naši na planet sport dosadiše sa onim reklamama i kvare gušte ,pa nemogu slušat navijače Liverpoola kako pivaju prije početka utakmice.

Okrenem na red  devils listu BT SPORT HD 2, pet minuta prije početka utakmice i guštam kako navijači pivaju.Kvaliteta slike radi usporedbe ista ka u tv viet Eurosport kanali znači vrhunska.I nakon 5 minuta okrenem na planet sport1.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc jel se meni čini ili si ti napravio upscale na 50fps na PS kanalima? Ili nisi...?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 18:17 (Seki001).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

evo šta ima svašta po netu

ni da trzne

 

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trza to itekako!! Sve san ja to već isproba.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
punkrockos kaže...

nije mi jasno ako je u originalu 25fps i ako mi gledamo original stream, ma nema sanse da lopta tako treperi ako gledas preko vipa npr...ocito negdje dolazi do greske

 Gledate preko kompresovanog streama i drugog codeca, pa zato...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...
punkrockos kaže...

nije mi jasno ako je u originalu 25fps i ako mi gledamo original stream, ma nema sanse da lopta tako treperi ako gledas preko vipa npr...ocito negdje dolazi do greske

 Gledate preko kompresovanog streama i drugog codeca, pa zato...

 Ne postoje tehnički uvjeti da slika bude "normalna" ili je u nečem drugom problem?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 19:10 (FanBoy).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na 99% kanala je slika "normalna"... Vidjet cemo za planet sport na kojem je takodjer na 90% uredjaja ok.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bome ja sad nista nemam,samo conecting!!
:(
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Vidim da njih dosta ima problema tj. žale se da im lopta treperi.Imam Phillips tv i u opcijama kad se makne perfect natural motion, ne znam kako je kod drugih modela tv-a ali sigurno ima opcija da se to ugasi nestaje problem sa treperenjem lopte.
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako reddevilu triba ovoliko da mi posalje detalje za uplatu koliko mu treba ako bude bilo problema s listom?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako reddevilu triba ovoliko da mi posalje detalje za uplatu koliko mu treba ako bude bilo problema s listom?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Wolfish kaže...
Ako reddevilu triba ovoliko da mi posalje detalje za uplatu koliko mu treba ako bude bilo problema s listom?

 Ako bi bija neki problem odgovor sam dobija za 15-20 min,ali po pitanju sportskih kanala ima sam vrlo malo problema.Za ostale kanale neznam jer gledam samo sport.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice