Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 15.541
|
čitano: 2.114.214
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Luc....zbilja mi nije jasno zasto se na web-u ne stave upute za instalaciju lista u pdf-u po platformama koje se koriste...ja kad sam poceo gledati preko iptv covjek mi je poslao pdf u kojem sve pise...

A za box najbolje je uzeti s externom antenom jer oni imaju najaci signal wi-fija...

To je iz razloga sto se treba korisniku kreirati nova lista. Takodjer, recimo gledanje preko web-a, kodi addona i android aplikacije ne moze biti jednostavnija procedura. Recimo u principu vecina je automatika. Covjek se registruje, ode na stranicu i plati i odmah moze gledati. Recimo na android box instalira app preko playstore, logira se i gleda. To je na puno mjesta objasnjeno, ali ipak se vise od pola ljudi ne snadje u tome i potrebno je asistiranje. To je jedan od primjera samo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 16:56 (lucluc).
10 godina
Bilo bi idealno kad bi pod profilom na stranici tvvieta bilo odma moguce download m3u listu koja se generira automatski sa novim kanalima, to nije tesko izvest..
battletag:MasnaKrvavic#2275
5 mjeseci
protjeran
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc de mi reci ti nepodupireš login za IPTV Smarters player app? (nevrijede login podatci kao za ministra player)

Nepitam za sebe, ja sam zadovoljan sa Ministrama al za jednog drugog čovika.

1 1 hvala 1
4 godine
dado16 kaže...
Bilo bi idealno kad bi pod profilom na stranici tvvieta bilo odma moguce download m3u listu koja se generira automatski sa novim kanalima, to nije tesko izvest..

Imamo jako puno problema sa skeniranjima od strane hackera, pa smo izostavili tu opciju. Mada ne dodajemo kanale bas cesto, tako da nije ni ovako strasno, barem je to moje misljenje

cesnjovka kaže...

lucluc de mi reci ti nepodupireš login za IPTV Smarters player app? (nevrijede login podatci kao za ministra player)

Nepitam za sebe, ja sam zadovoljan sa Ministrama al za jednog drugog čovika.

Iptv smarters login je predvidjen za xtreamcodes panel. Mi imamo vlastiti panel, tako da ne odgovara... Mada i u tu app se moze ucitati m3u lista i slicno

9 godina
lucluc kaže...

Ubaceno je nekoliko novih kanala. ako gledas preko m3u, trebas se javiti korisnickoj sluzbi za azuriranje

Koji su to novi kanali?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 mjeseci
protjeran

DocuboxHD (trenutno je pod outdoor channelom treba to sredit i stavit sve kanale pod svojim nazivima) , pa onda DokuHD aj to je malo prije dodano i možda čovik to ima.  U neko "nedavnije" vrijeme je dodan Cinestar fantasy i Action onda N1 bh i srb pa onda onaj religijski katolički Laudato TV ( to sam ja tražio) hvala lucluc 

I neznam više jel šta a da trenutno je najnovije na testu pod "TVKISS" se testira NBA TV HD u 60fps.

Možda lucluc još nešto planira dodavat ali meni osobno i ljudima koji uzimaju tvviet iptv je najbitnije da je to vrhunski kvalitetno i stabilno.

A sad vama koji hoćete 500,5000 ili 1000000 kanala, mogu reć da tvviet nije za vas, trust me 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 20:11 (cesnjovka).

2 1 hvala 1
10 godina
sve sto si nabrojao je dodano prije mjesec dana ak ne i više, dokutv je prvi uveden pa onda dokubox, a cinestar fantasy i action ni ne sjecam se kolko ga dugo vec ima...jedino novo sto je dodano je NBA TV umjesto tvkiss
9 mjeseci
Zato je meni najbolji link za perfectplayer jer se lista ažurira odmah pri pokretanju...ovo s m3u je dosada živa iako ne znam koji bi bio problem poslati najnoviju listu korisniku koji je uredno kupio na mail...
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 21:30 (Blackcastle).
5 mjeseci
protjeran

Dodano je kad je dodano.

Pomalo :)

Ima sve šta treba, i kad bude nešto trebalo ubacit kao ovaj NBA TV HD u 60fps ubacit će se, u to nesumnjam.

Samo ga molim da to ostane u ovom rangu od 170 do 250 kanala najviše.

Trenutno je oko 170.

Ja znam  neki hoće stalno da se nešto dodaje i ubaciva novo, pa ipak nas je i poslušao kod DokuTV HD i DocuBox HD i još nekih.

Kad se skupi dovoljno sadržaja na SK 4K doći će i on.

1 2 hvala 2
4 godine

Koliko se secam, Docubox sto je dodao nije u HD rezoluciji?

1 0 hvala 0
4 godine

Da, ima 180 kanala ukupno. Sto se tice slanja listi na mail, to nismo radili do sada jer ipak 80% nasih korisnika koristi nase softvere koji se automatski i azuriraju. Od tih 20% koji koristi m3u, 15% je onih kojima mi azuriramo liste  - siptv - ssiptv i slicno. Za ovih 5% cu vidjeti da se napravi newsletter i tko se prijavi na taj newsletter, dobijat ce liste na mail automatski kod promjene, odnosno azuriranja kanala

Pored navedenih, dodani su i rtl passison, rtl crime i jos neki, ne znam sad ni ja napamet :-)). NBA ce biti poseban kanal jer je testiranje zavrseno. Dodat cu uskoro jos sportskih i docu kanala, mozda i filmski koji, vidjet cemo. Planiraam i bundesliga ostatak kanala. Ono zaista nemam namjeru sad dodavati strane sportske kanale koji ne prenose nista sto se vec moze gledati na domacim kanalima jer moji korisnici ne moraju kad je neka utakmica birati 20 kanala pola utakmice da bi "potrefili" na kanal koji ima ok sliku i ne prekida :-))

4 0 hvala 3
4 godine
scylla98 kaže...

Koliko se secam, Docubox sto je dodao nije u HD rezoluciji?

Da, docubox nije u hd. Doku TV je u full hd

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 21:48 (lucluc).
5 mjeseci
protjeran

Je moja greška DocuBox ima oznaku HD ali je daleko to od HD-ea. 

Bilo bi dobro da je malo kvalitetniji jer je kanal odličan i zanimljiv isto ko DokuTV HD a DOKU TV ima puno kvaliteniju sliku i rezoluciju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 21:59 (cesnjovka).

1 1 hvala 0
4 godine

Lucluc jer moguce da se ubace BT sport kanali ?

3 0 hvala 3
4 godine

Koliko znam, bt sport kanali ne prenose nista sto ne prenose vec dostupni sportski kanali, tako da nisam siguran da li da ih uvodim. Ima li neki poseban razlog da se uvode ti kanali?

hocu reci, da li prenose nesto sto se ne moze gledati vec u ponudi koja postoji i slicno? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 22:27 (lucluc).

4 0 hvala 0
4 godine
lucluc kaže...

Koliko znam, bt sport kanali ne prenose nista sto ne prenose vec dostupni sportski kanali, tako da nisam siguran da li da ih uvodim. Ima li neki poseban razlog da se uvode ti kanali?

hocu reci, da li prenose nesto sto se ne moze gledati vec u ponudi koja postoji i slicno? Hvala

Ufc prenosi BT sport, fight chanel isto prenosi ali ne sve invente i te koje prenose, prenose samo glavne borbe dok BT sport prenosi i preliminarne borbe.

4 godine

Hvala. potrudit cu se da se sto prije doda radi ufc, to obecavam i planiraam vec neko vrijeme

6 0 hvala 2
5 mjeseci
protjeran
lucluc kaže...

Hvala. potrudit cu se da se sto prije doda radi ufc, to obecavam i planiraam vec neko vrijeme

Pogle lucluc screenshot u pravu je kolega Prole....hmm ti znači morat ćeš nekako i BT Sport 1,2,3 u HD da ubaciš po mogučnosti 50fps 

screenshot:   https://imgur.com/yykOIU7

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 22:56 (cesnjovka).
5 godina

BT Sports 2 prije i nakon svake utakmice lige prvaka (utorak i srijeda) ima izvanrednu studijsku emisiju koju vodi legendarni Gary Lineker i ja to uvijek s guštom pogledam.

Meni taj BT Sports baš fali na tvviet, i samo zbog toga nemam pretplatu, nego moram koristiti druge liste (nerado)

5 0 hvala 2
4 mjeseca

Kad je vec Tvviet na temi, mislim da je bilo napisano prije nekog vremena da nekima na Ministra playerima ne radi gledanje unazad, pa me zanima radi li se sto po tom pitanju i znali se uopce sto bi mogao biti problem i kako ga rijesiti? 

Hvala

2 0 hvala 0
4 mjeseca

Prijeđite na NOVA iptv, na listi vec ima to sve sto trazite da vam ubace, sa pravim imenom.

A ovo da mi je odgovoreno na mail je LAŽ, ali sad vise nije ni bitno, NOVA odlicno radi, ima puno vise kanala a kosta 60% manje, tako da nema dileme, NOVA je pun pogodak.

3 6 hvala 0
5 mjeseci
protjeran

E to je tek LAŽ!👀

0 2 hvala 0
9 mjeseci
Meni ekipa s Nove IPTV-a na svaki upit preko vibera vrlo brzo odgovore ....
Čak mi stalno produžuju kao starome pretplatniku 3+1 mj za 15 eura.Stabilnost im je vrhunska,na kvaliteti SK bi trebali poraditi ali inace sve 5 ostalo....i da videoteka se stalno nadopunjuje novim filmovima...podržavaju i IPTV smartens aplikaciju za Android tv a imaju i svoju na toj bazi
12 mjeseci
Mi box S, čudo jedno kako brzo radi. I uzmi si smart iptv apk koja košta oko 5,5 eura i leti sve.
4 godine
GreenBoy kaže...

Prijeđite na NOVA iptv, na listi vec ima to sve sto trazite da vam ubace, sa pravim imenom.

A ovo da mi je odgovoreno na mail je LAŽ, ali sad vise nije ni bitno, NOVA odlicno radi, ima puno vise kanala a kosta 60% manje, tako da nema dileme, NOVA je pun pogodak.

Ako si mislio na tvviet da ti nije odgovoreno, na koji mail si se obratio? Svi mailovi su odgovoreni, kao i poruke na viberu i fb

4 godine
jovanko kaže...

Kad je vec Tvviet na temi, mislim da je bilo napisano prije nekog vremena da nekima na Ministra playerima ne radi gledanje unazad, pa me zanima radi li se sto po tom pitanju i znali se uopce sto bi mogao biti problem i kako ga rijesiti? 

Hvala

Pripremamo nadogradnju na ministra 5.6 taako da bi trebalo tada proraditi

10 godina
Meni ta ministra uzasno losije radi nego Smart IPTV aplikacija, kad se stisne na pojedini channel treba dobrih 10 sec da ga krene slika, dok je na smartu instant.....toliko sam gnjavio tvviet za ministru na kraju čorak
4 godine

Da, nekome radi odlicno, nekome sporije. MOzda je ipak ministra malo "robusnija". Vidjet cemo bas kako ce se pokazati ova njihova nadogradnja. Cesto mi se obrate i pitaju za misljenje. Naveo sam dosta nekih stavki ranije, pa cemo vidjeti da li su prihvatili po neku sugestiju :-))

1 0 hvala 1
5 mjeseci
protjeran

Meni sve instant i ultra brzo otvara na MAG-u 425 A box, ona njihova predinstalirana Ministra player app je zakon.

Nimalo laga i bufera na tvvietu kad pratim u ministri playeru.

Nešto najbolje što sam imao nakon dužeg vremena, počevši od ovog boxa koji je stvarno zvijer pa do Ministre playera koji je gori.

Stvarno u jednoj desetinki sekunde sve otvara, možda je do tvog boxa ili Televizora i njegovih specki?

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 9:20 (cesnjovka).

0 0 hvala 2
14 mjeseci

Tko hoce gotovo pa perfektan box za stalker, onda bih preporucio Tvip412SE (pare, brzina, kvalitet)...

Ovom boxu ne prilazi ama bas ni jedan meni poznati box po emulaciji stalker portala (van infomir palete)..

Sve ostalo na trzistu su samo stalker sabloni... (znaci proubao sam najmanje 1o boxova samo zadnji godinu dana)

To sad sta moze Mag425, Tvip je mogao prije 4 godine..

0 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice