Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.161.302
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Imam ja nova iptv (ako mislis na onu od 5€ mjesec), za te novce radi super, nemoj ocekivati sliku kao na tvviet ili rd, ali ako ne gledas puno sport i ne treba ti bas 99.99% uptime, bit ce dobra. Jucer mi nije sat vremena radila doma hd, radila je obicna, prije tjedan-2 su promijenili izvor za rtlove i sad se zovu rt, rt2... pa ne vuce epg automatski, da se u nekim programima sloziti(npr perfect player), epg koristim od nextgena jer ima vise programa, iako nekad zna krivo pisati kaj je na programu...
Najvise gledam rtlove, nova, doma i filmske kanale i s tim sam zadovoljan.

Jedino zasto bi uzeo od nekog drugog providera je da starom namjestim iptv, ali nitko ne podrzava gledanje s 2 ip adrese a da se ne mora platiti cijela godina.

Malo glasnog razmisljanja, ne znam jel je tocno ili ne... Ako bi se ubacio isti proxy ip na 2 uredaja s razlicitim ip adresama, kod providera bi prikazivalo kao da se gleda s iste kucne mreze? S obzirom da neki podrzavaju gledanje preko vpna, podrzavaju gledanje s iste mreze ali ne podrzavaju gledanje s razlicitih mreza, kak provider zna jel ista mreza u slucaju da je jedan uredaj bez vpna a drugi sa vpnom? Ili jel moze znati ako je razlicita mreza a isti proxy ip?

 Imas emulatore kao stb varijantu i mozes da laziras kako bi gledao sa dve razlicite ip adrese, a on ce ti prikazivati koa da je sa iste. :D Probao na ovim listama sa foruma. Radi sve.

15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na TV-u mi lista prestala raditi (SIPTV aplikacija). Stalno javlja connection error i retrying.

Ista ta lista na istom internetu na laptopu mi radi (VLC media player aplikacija).

 

Im'o tko sličan problem?

Pokušao sam reloadat i ponovo učitati listu, ništa ne pomaže.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

TVViet - na zahtjev pretplatnika ubačeni su Food Network i Diva, a RTL Kockica od sada je HD 

 
4 0 hvala 3
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav za sve!Treba mi kontakt za art iptv,ako ima neko da mi posalje?Hvala unapred.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AngeL_FreaK kaže...

Preporuka za neki stabilni iptv na području Hrvatske?

imam optiku 200/100 i sony android tv na koji sam mislio instalirati iptv..

tnx!

 najbolja domaća lista ti je ova tvviet

sve radim samo da ne radim
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ministra tv, dobro izgleda ali užasno sporo otvara kanale. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tkomi kaže...

Pozdrav za sve!Treba mi kontakt za art iptv,ako ima neko da mi posalje?Hvala unapred.

 Šanse su ti nikakve, i manje od toga...uopće ne pokušavaj

ToniP
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa valjda je u interesu gazdi da ima klijente.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tkomi kaže...

Pa valjda je u interesu gazdi da ima klijente.

 Izgleda da su mu drugačiji planovi. I ja sam pokušao dobiti listu bar na par sati...0 bodova

ToniP
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Art: puno kanala nabacanih bez nekog smisla, osrednji kvalitet, nešto kao nova tv....Izvor strimova kao i kod većine tj kad štuca ostalima štuca i kod njih. Tu je viet zakon kvalitetom i pouzdanošću.

 
3 1 hvala 3
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dali se Mag 322 puno grije dali ga treba stalno gasiti jer mu je skoro sve zatvoreno ,pa me zanima kako se hladi

mmmm
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Art: puno kanala nabacanih bez nekog smisla, osrednji kvalitet, nešto kao nova tv....Izvor strimova kao i kod većine tj kad štuca ostalima štuca i kod njih. Tu je viet zakon kvalitetom i pouzdanošću.

 Normalno! Tradicija,kvalitet i iskustvo => Tvviet.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav,

 

imali netko problem kod next gena sa planet sportom?

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

rd ubacio nova sport, izvorni signal, 1080i25 (50fpsa)

nije SD na HD vestacki 25fps HAHAHA

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Next gen radi normalno, gledal sam Liverpool i sad Barcu malo ,ali prevrtio sam sve tekme i sve 5 za sad.
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Next gen radi normalno, gledal sam Liverpool i sad Barcu malo ,ali prevrtio sam sve tekme i sve 5 za sad.

 Na kojoj app?

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Etno selo ,njihova apk
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ne bih gledao te programe vec samo sportske (Sportkubove, Arene, Planet sportove i BeinSportove)...Isplati li se za to? Imas li jos koju informaciju o njima koju valja znati?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Imam ja nova iptv (ako mislis na onu od 5€ mjesec), za te novce radi super, nemoj ocekivati sliku kao na tvviet ili rd, ali ako ne gledas puno sport i ne treba ti bas 99.99% uptime, bit ce dobra. Jucer mi nije sat vremena radila doma hd, radila je obicna, prije tjedan-2 su promijenili izvor za rtlove i sad se zovu rt, rt2... pa ne vuce epg automatski, da se u nekim programima sloziti(npr perfect player), epg koristim od nextgena jer ima vise programa, iako nekad zna krivo pisati kaj je na programu...
Najvise gledam rtlove, nova, doma i filmske kanale i s tim sam zadovoljan.

Jedino zasto bi uzeo od nekog drugog providera je da starom namjestim iptv, ali nitko ne podrzava gledanje s 2 ip adrese a da se ne mora platiti cijela godina.

Malo glasnog razmisljanja, ne znam jel je tocno ili ne... Ako bi se ubacio isti proxy ip na 2 uredaja s razlicitim ip adresama, kod providera bi prikazivalo kao da se gleda s iste kucne mreze? S obzirom da neki podrzavaju gledanje preko vpna, podrzavaju gledanje s iste mreze ali ne podrzavaju gledanje s razlicitih mreza, kak provider zna jel ista mreza u slucaju da je jedan uredaj bez vpna a drugi sa vpnom? Ili jel moze znati ako je razlicita mreza a isti proxy ip?

 Ja ne bih gledao te programe (Rtl, Nova Tv, Doma TV itd.) jer ih imam preko satelita vec iskljucivo sportske (Sport klubove, Arene, Planet sportove, Bein sportove itd)...Isplati li se onda uzeti ga?Ima li jos nesto sto valja znati oko Nove IPTV?

Btw je li ovo njihova stranica https://www.nova-iptv.com/ ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 22:13 (luka1100).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ivooh11 kaže...
Etno selo ,njihova apk

 Na kojem uređaju?

10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me ako netko zna koji je MAG bolji da li linux ili android, i zašto? Hvala 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Marinzgb kaže...
Ivooh11 kaže...
Etno selo ,njihova apk

 Na kojem uređaju?

Gledam na android boxu i preko smartersa na lg tv-u .Jučer sam gledao na android boxu. 

Šta ti se događa, šteka ? 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vidim da torpedo napisao za Art da je nabacano pa cu vam ja malo objasnit o artu.
Art ima korisnike po cijelom svijetu oko 32000 grubo pretplatnika za koje ja znam,
ima mozda i vise vecinom nema iz prostora yu jako malo.Tako da mu i nije cilj se reklamirat
na ovim prostorima nasim.Sta se tice kanala oni su poslozeni u grupe i to 22 grupe plus videoteka
Ono tipa srpski,hrvatski,sportski,glazbeni,filmski itd...
Sveukupno 950 kanala od toga sportskih 111 sve fhd od arena srpskih ,hrvatskih,planet sportova,njemackih sky,fox,nba ima jos to je sve FHD slika odlicna
Sta se tice ostalih ima dosta u FHD i HD.
Posebno bi naglasio da je filmski program prebogat ne pricam o videoteci iako on ima i to.
Ima 63 filmska kanala od kojih ima svoje kao recimo max1,max2,max plus,max action,max comedy,max horror,maxAdventure,
max oldies,mix movie romance,mix western,max oldies series-starije serije,max serije,max scifi,max select UHD-4k,Max select UHD-4K 2,max select od 1-8(filmovi se prekazivaju u odredeno vrijeme tijekom dana isti i mijenjaju
se tekom nekog vremena),mix movie 1,mix movie 2,mix movie 3,mix hits movie,mix premiere hevc,max mux test(helmark kanal),mix test hevc-monte 4k,
i naravno one klasika diva hbo cinestari ,cinemax i td....
Pinkovi svi kanali 38 ima,ima 28 radio stanica odlicnih nasih,15 kanala xxx,36 muzickih,30 dokumentarnih od toga svoj max zabava,maxi dokus,art living neki....
Djecji 20 kanala poseban naglasak na artic-crtic-stariji crtici,ima na njemacki filmove slicno kao sta sam napisao za yu podrucje,sky njemacka svi kanali odlican kvalitet
Sve u svemu lista ima sve planet sportovi kod njega su najbolji.Ovo sta pisem pisem kako ja gledam na tu listu i meni licno je najbolja za ono sta ja gledam a to je sport
jer ima sve FHD i filmski kanali sve novi filmovi u stvarnoj zavidnoj rezuluciji puno ima izmedu FHD i 4k recimo 2541 x1080,lista se stalno azurira
Ead kako doc do pravog gazde stvarno ako saznam napisat cu ovdje ,znao sam mu blog nekad zaboravio ,znam da se zove Damir ostalo nazalost neznam
Ja sam nekolicini izasao u susret i dao im listu,cetvorici i to je to od mene.Sve sta vam neko drugi kaze o toj listi laze lista je ok vrhunska pokazala se najstabilnija od sviju
 
3 2 hvala 2
5 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ornel Laiban listu imam već godinama. Mislim da bolje videoteke nema, skoro 6000 naslova trenutno. Neki od filmova su još u kinima. Lista ima 1264 kanala.

ToniP
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sto se tice MAG uredjaja, nemas potrebe da se cimas da li se greje, posto je zatvoren. To je original i nema kineskog smeca da su lemili rucno i slicno. Meni rade dva MAG resivera vec godinu dana bez gasenja, samo tv gasim. Nikada nisam imao problem, sem da nekada nema slike na nekom kanalu, a imam tona. To je do kodeka koji ide kroz stream od iptv provajdera i provereno se sredi na zahtev. Sve se moze kada se hoce. Tako da, ako uzmes original MAG resivere, a ne ove kineze andorid boxeve nemas problema. Samo obrati paznju, jer imas i MAG resivere kopije kineske. Dobro pogledaj preko neta, pa onda resi da uzmes. Imas jednog lika iz Ljubovije koji prodaje samo na KP sajtu MAG opremu. Ja sam od njega uzimao i imas garanicju godinu dana.

 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

rd ubacio nova sport, izvorni signal, 1080i25 (50fpsa)

nije SD na HD vestacki 25fps HAHAHA

 

Ja ga ne pronalazim, gde je na kom broju? vidim samo Bugarsku Novu sport.

 

Inace da pohvalim RD - za vreme utakmica niti jednom nije secnulo:)

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ne pamtim broj

ne znam na  kom uredjaju gledas, osvezi listu

secam se da je bila odmah ispod eurosporta, u m3u listi

pogledacu kad dodjem kuci

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 12:09 (scylla98).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
toniv3x kaže...

Ornel Laiban listu imam već godinama. Mislim da bolje videoteke nema, skoro 6000 naslova trenutno. Neki od filmova su još u kinima. Lista ima 1264 kanala.

ornelova lista za te pare, 5 eura mj., je dobra.

koristio sam ju prije tvviet, a sad ju koristi moj stari.

po kvaliteti slike se ne moze mjeriti s tvviet u vecini vaznijih kanala.

videoteka je dobra, samo kolko znam nestale su mu serije prije par mjeseci i nikako da ih vrati. epg isto nestao nakon onog napada na iptv prije par mjeseci i nema ga jos. komunikacija dosta losa i spora...

ugl, meni videoteka nije bitna, 1000 kanala mi ne treba, ono sto mi treba ima tvviet s puno boljom slikom, a duplo veca cijena mi nije problem za nesto sto radi stabilno

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma fora je sto ne daje test nego trazi pare unapred, da se uplati odmah

kod mene je to odmah no-no

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...

ma fora je sto ne daje test nego trazi pare unapred, da se uplati odmah

kod mene je to odmah no-no

 mislis na laiban ornela?

ja se sjecam da je dao test, ali samo dio kanala je bio na testu, i to bas bez onih koji su mene zanimali..ne vidim smisao testa s dijelom ponude samo..

 

lucluc, dal bi u dogledno vrijeme mozda moglo doci nesto od ovog?

viasat nature, mtv rock, bbc first, planet earth, travel xp?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice