Kako staviti prijevod na film?

poruka: 70
|
čitano: 65.262
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

Ovako ja sam skinu film new moon i hrvatski prijevod i sta sad sta moram napraviti da stavim prijevod u film.....Pomoc Hitno

 

 

Sorry ako sam fulo podforum.

Tko je to tamo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

SA cime gledas? Z aveliku vecinu playera dovoljno je da su u istom folderu i da se isto zovu.

Npr: new_moon.avi i new_moon.srt

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Da staviš prjevod u film dovoljno ti je skineš program subtitle  workshop ak imaš odgovarajući prjevod samo otvoriš ovaj program i nama na vrhu ćeš vidjeti load titles kad to uradiš onda samo namještaš prjevod kako ti hoćeš Namigiva

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

Ako ces samo gledat kod KMplayera ili GOM-a jednostavno pokrenes film i otvoris prijevod ako je zapakiran i dvostruki klik na njega i automatski ide prijevod.(najjednostavnije).

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??
rider15 kaže...

Da staviš prjevod u film dovoljno ti je skineš program subtitle  workshop ak imaš odgovarajući prjevod samo otvoriš ovaj program i nama na vrhu ćeš vidjeti load titles kad to uradiš onda samo namještaš prjevod kako ti hoćeš Namigiva

Alal ti lupas. A i nepismen si. SA subtitle workshop NE MOZES staviti titl nigdje vec ga mozes sinhronizovati, spajati, dijeliti i sl.

14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

http://titlovi.com/ skines prijevod s ove stranice.kad ga skineš staviš ga u mapu di ti je film i onda ak ti se film zove king kong tako nazoves i prijevo samo ce ti  na prijevodu biti ovako king kong.srt

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Najbolje ti je da instaliraš VLC jer on ima prijevode odmah instalirane samo ih naštimaš i to je to.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??
fareee kaže...

Najbolje ti je da instaliraš VLC jer on ima prijevode odmah instalirane samo ih naštimaš i to je to.

kako vlc ima sve prijevode? daj mi to objasni!

 

i za titlove umetnuti moze se ConvertXtoDVD (on odmah i prebacuje film iz svih formata u DVD) ili VirtualDub (samo umece titlove koji su u srt formatu u avi/mkv/.. , ali ne i u mp4)

14 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

hahaha pa ljudi koji va je vrag... skines bs player otvoris film i samo ga preneseš na bs i to je to... jedinio ak si skinuo subtitlove u rar. fileu onda ga extractas i onda preneseš

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

Ovako....za gledanje na kompjuteru može bilo koji kvalitetniji player, ja korstim GOM i BSPlayer.Za njih je potrebno samo da je ili titl jednakog naziva kao film (u istoj mapi) ili da ga ručno učitaš sa Open subtitles ili samo drag and drop u player dok kreče film.

 

Za gledanje na TVu u dvd playeru sa podrškom za divx (ili xvid) treba ti program AVIAddXSub ( link ) . Navedeni program napravi novi video željenog formata (divx, xvid, avi i slično) koji u sebi ima "urezane" titlove..poziciju font i slično sve možeš podešavati...program je zakon.Sve traje cca 2-3 min na 2core procesorima..

 

Ja osobno u svaki film ili seriju "ubacim" titl te snimim i sa .srt (ili .sub ili .ass)...tako sam pokrio sve opcije gledanja videa...Cool

 

Eto po meni, ja sam bio dovoljno jasan...

 

Shile over and out

www.istratourism.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 22:14 (Shile).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

A sta ce ti titl u srt kad ti na videu vec ima titl. Prikazuje ti oba. Koja je poenta?

14 godina
offline
Kako staviti prijevod na film??

A sta bi napravio kad bi skinio film, htio ga spržit i gledat na televizoru s prijevodom?

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Sprziti na dvd? Gledati sa kompa ili DVDa? DVD ti podrzava divx?

14 godina
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??
cuspajz kaže...

A sta bi napravio kad bi skinio film, htio ga spržit i gledat na televizoru s prijevodom?

Prvo moraš vidit podržava li ti dvd player divx. Ako da, onda samo .avi file spržiš na cd zajedno s prijevodom, i moraju se isto zvat. Ako ti dvd ne podržava divx, onda ti ne preostaje drugo nego konvertirati u DVD format npr. dvd flickom pa tamo imaš opciju dodavanja titlova.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

GOM player i BSplayer po defaultu NE prikazuju imprint titlove....pa .srt (ili neki drugi popularniji format) za gledanju na računalu a imprint za gledanje na DVD playeru s podrškom za Divx....

www.istratourism.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Sad sam zbunjen. Kako mogu ne prikazati titlove kad su oni sastavni dio slike? Na koji nacin ih izbace sa slike i sta stave umjesto slova?

15 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

ako gledaš na kompu na nekom od programa, nije čak ni bitno da se isto zovu film i prijevod. dovoljno je upaliti film i odvući taj prijevod na film.

no ako misliš gledati na dvd-u onda se moraju isto zvati npr. film.avi i film.srt, mora biti tako da dvd može očitati te titlove.

 

u nekim slučajevima dvd playeri ne mogu očitati naša slova sa kvačicama. u tom slučaju slova sa kvačicama mogu se zamjeniti u notepadu sa onim bez kvačica.

 

no ako je problem u tome što su titlovi mali, postoje programi da se titlovi jednostavno zalijepe na film. sa takvim programima se mogu mijenjati i veličina, boja, pozicija titla.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako staviti prijevod na film??

mene živcira sto mi na komopjuteru umjesto ć piše ae Viče

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Koji player? Moras u pcijama playera promijeniti kodnu stranicu na east ili central european ili na 1252 ili kako je vec definisano u samom playeru.

14 godina
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??
logic kaže...

Koji player? Moras u pcijama playera promijeniti kodnu stranicu na east ili central european ili na 1252 ili kako je vec definisano u samom playeru.

na gom playeru

edit: hvala :D

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 17:32 (cuspajz).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

Evo sad sam ga skinuo i pogledao. Pod preferens stavi kao na slici pa javi jel radi.

 

Edit: imas tipku hvala ;)

 Drago mi je da sam pomogao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 17:38 (logic).
13 godina
offline
Kako staviti prijevod na film??

evoga da ne otvaram temu trebam pomoc skino sam film (avi) i prijevod za njega na bs playeru gledam i sad kad ubacim prijevod prijevod se ne poklapa sa filmom tj npr na filmu je crno ali prijevod i dalje ide a uopce nema veze sa tim kadrom sta da radim???

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Kako staviti prijevod na film??
made kaže...

evoga da ne otvaram temu trebam pomoc skino sam film (avi) i prijevod za njega na bs playeru gledam i sad kad ubacim prijevod prijevod se ne poklapa sa filmom tj npr na filmu je crno ali prijevod i dalje ide a uopce nema veze sa tim kadrom sta da radim???

 Evo tutorial ovdje: http://www.bug.hr/forum/topic/audio-video-alati/subtitle-edit-uredivanje-titlova-how-to/63517.aspx

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
15 godina
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??
made kaže...

evoga da ne otvaram temu trebam pomoc skino sam film (avi) i prijevod za njega na bs playeru gledam i sad kad ubacim prijevod prijevod se ne poklapa sa filmom tj npr na filmu je crno ali prijevod i dalje ide a uopce nema veze sa tim kadrom sta da radim???

ja kad skidan film  onda trazin i titlove da se zovu kao i taj film tj ne naziv filma nego tko ga je uploadovao

 

npr Iron Man 2 JojoSurf DvD rip

onda cu takve trazit i titlove da se zovu, Isti naziv , jer su titlovi napravljeni od istog uploadera koji je uploadovao film i nikad nisan ima problema sa bilokojin filmon, a mos i koristit taj tutorial gore sta je taj lik povise stavia...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako staviti prijevod na film??

ja sam skinuo jedan flim sa neta, i uopste nema fajla (subtitle-a), samo znaci .avi fajl. I kad pokrenem film bude mi subtitle (a naravno ako skinem drugi stibtitle, onda mi bude taj). Kako to?

16 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

skinuo si mkv kontejner...on u sebi moze sadrzavat ,film,vise titlova ,vise audio zapisa i sl.

 

dosta xvid avija 720p  imaju upakirano u sebi vise titlova.

 

teško vrijeme za matore
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.8.2010 3:12 (torrente).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

pokusam samop staviti prijevod u film ali mi izbacuje find codec??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

sto mu gromova,pa otvorio si topic.

teško vrijeme za matore
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

top je zatvoren...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako staviti prijevod na film??

torrente dao si player ali nece da mi stavi prijevod u njega? kao i kod goma?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice