Koji audioformat?

poruka: 18
|
čitano: 19.170
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koji audioformat?

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

Hvala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji audioformat?
Kvod kaže...

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

Hvala...

preporucio bih ti da skines Nera.Kad ga skines uzmi Audio CD,prebaci empetrice,on ce ti ih konvertirat i spržit.

14 godina
offline
Re: Koji audioformat?

Postoji li koji drugi način, s obzirom da mi je veza tako moćna da mi treba po pola minute da mi otvori temu. Nisam baš u mogućnosti sad skidati Neru. Da li možda znaš o kojem se formatu radi?

13 godina
offline
Koji audioformat?

Probaj konvertirati u WAV format.

 
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji audioformat?

Ostavi MP3 format i kad snimaš cd izaberi opciju AUDIO CD.

Većina programa za snimanje CD-ova podržava opciju AUDIO CD, sad zavisi od tvog programa koji koristiš?

Najbolji je NERO ali ako imaš slabu konekciju skini ovaj; http://www.farstone.com/software/virtualdrive-pro.php samo klikni na burn i audio disc.

16 godina
offline
Re: Koji audioformat?
snupix kaže...
Kvod kaže...

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

Hvala...

preporucio bih ti da skines Nera.Kad ga skines uzmi Audio CD,prebaci empetrice,on ce ti ih konvertirat i spržit.

Kakav te Nero ogromni nepotrebni spopal,{#} za obično konvertiranje Mp3 u Audio format kojeg čita običan CD player a to je WAV taj posel FormatFactory odradi za čas posla.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Koji audioformat?
Condor kaže...

Ostavi MP3 format i kad snimaš cd izaberi opciju AUDIO CD.

Većina programa za snimanje CD-ova podržava opciju AUDIO CD, sad zavisi od tvog programa koji koristiš?

Najbolji je NERO ali ako imaš slabu konekciju skini ovaj; http://www.farstone.com/software/virtualdrive-pro.php samo klikni na burn i audio disc.

Imam CdBurbnerXp, iam tu opciju audio format, ali s obzirom da čitam da je WAV traženi format, idem prebacitu u njegai riješit problem.

14 godina
offline
Re: Koji audioformat?
rambox kaže...
snupix kaže...
Kvod kaže...

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

Hvala...

preporucio bih ti da skines Nera.Kad ga skines uzmi Audio CD,prebaci empetrice,on ce ti ih konvertirat i spržit.

Kakav te Nero ogromni nepotrebni spopal,{#} za obično konvertiranje Mp3 u Audio format kojeg čita običan CD player a to je WAV taj posel FormatFactory odradi za čas posla.{#}{#}

To je taj pokemon (format) kojeg tražim. {#}

15 godina
offline
Re: Koji audioformat?

Nije dovoljna samo konverzija u .wav format. Da bi CD bio upotrebljiv na običnom CD playeru, potrebno ga je snimiti u Audio CD formatu, to možeš pomoću programa CDBurnerXP ili BurnAware Free (oba su besplatna i prilično mala) odraditi bez problema. Malu prednost dajem BurnAware-u jer uredno podržava CD Text (ako ti to treba).

KaeR
15 godina
offline
Koji audioformat?

-svaki software za snimanje ima opciju Audio-CD, potrebno je samo izabrati kod kreiranja kompilacije... pa čak i iz raznih playera. (tako da se ne mora instalirati bloatasti nero, koji nije free, ako već netko treba soft prijedlog CDBurnerXP.)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji audioformat?
KaeR kaže...

Nije dovoljna samo konverzija u .wav format. Da bi CD bio upotrebljiv na običnom CD playeru, potrebno ga je snimiti u Audio CD formatu, to možeš pomoću programa CDBurnerXP ili BurnAware Free (oba su besplatna i prilično mala) odraditi bez problema. Malu prednost dajem BurnAware-u jer uredno podržava CD Text (ako ti to treba).

Nisam imao pristup netu, pa me evo tek sada. Morat ću očito napraviti na ovaj način, jel istina je da sam konverzija u WAV nije urodila plodom, tj. na cd playeru i dalje ništa.

14 godina
neaktivan
offline
Koji audioformat?

Burrrn - jednostavan i brz programčić koji snima audio cd-ove sa cd text-om iz raznih formata, moja preporuka ako ces snimati samo audio cd ove

 

CDBurnerXP - ak koristis neru prestani ga koristiti i koristi ovo.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Koji audioformat?
Kvod kaže...
KaeR kaže...

Nije dovoljna samo konverzija u .wav format. Da bi CD bio upotrebljiv na običnom CD playeru, potrebno ga je snimiti u Audio CD formatu, to možeš pomoću programa CDBurnerXP ili BurnAware Free (oba su besplatna i prilično mala) odraditi bez problema. Malu prednost dajem BurnAware-u jer uredno podržava CD Text (ako ti to treba).

Nisam imao pristup netu, pa me evo tek sada. Morat ću očito napraviti na ovaj način, jel istina je da sam konverzija u WAV nije urodila plodom, tj. na cd playeru i dalje ništa.

Ne razumijem zašto komplikuješ stvari, ljudi ti preporučuju najjednostavnije riješenje i ti ideš konvertovati formate.

 

Instalira CDBurnerXp>Add file>Burn i gotovo. Mora raditi na CD Playeru. Samo nemoj snimati na nekim pretjeranim brzinama.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
protjeran
offline
Re: Koji audioformat?
Kvod kaže...

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

 eto...fejsebuk generacija ne zna osnove audio tehnike i kako radi CD player - al bitno da se kupuje Ajdfon i grafa od 1000kn...{#}

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
14 godina
offline
Re: Koji audioformat?
cassini kaže...
Kvod kaže...

Naime, imam mp3 koje moram konvertirati da se mogu slušati na cd-playeru. Imam Format factory, te sam mislio da ću konvertiranjem u WMA riješiti stvar. Međutim, na dotičnom cd-playeru se ništa ne događa.

Pa bih molio da mi kažete u koji format trebam konvertirati da se da slušati.

 eto...fejsebuk generacija ne zna osnove audio tehnike i kako radi CD player - al bitno da se kupuje Ajdfon i grafa od 1000kn...{#}

Slušaj sad pozorno fejs generacijo. Par informacija da više ovako ne lupetaš.

Fejs sam davnih dana zatvorio, jel je za mene to gubljenje vremena. Nadalje, imam 37 godina, pa ne spadam u "fejs generaciju". Osim toga, stjecajem okolnosti sam zamoljen da neke mp3 konvertiram za jednu osobu. Da je može slušati na kaziću. Ja nemam ni cd player, ni kućno kino, ni dvd, ni smrtfone(btw moj mobitel košta 140 kn), nego samo komp, u koji kada gurneš bilo koji format radi, ne moraš razmišljati koji je. Zato je i došlo do problema, jel se do sada nisam opterećivao niti mi je bilo potrebito znati koji je to format potreban da bi svirao na cd playeru. A za kraj, koliko košta moja grafička ili bilo koji drugi dio hardvera je samo moja stvar. Nisu mi poklonili ni mama ni tata nego sam svojim radom došao do toga.

Tako da ako ne misliš biti od koristi, što mislim da je svrha foruma kao takvog, onda odjaši iz teme, te svoje nadasve duhovite komentare zadrži za sebe.

 

14 godina
offline
Koji audioformat?

Može lock.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji audioformat?

moze blokirati brzi

<a href="http://luckyladycharm.blogspot.com">luck ladys charm</a>
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji audioformat?

@kvod

Ne zaboravi prije klika na "burn" uključiti opciju da se zatvori/finalizira cd. Izgleda beznačajno ali je lako zaboraviti provjeriti tu opciju jer u protivnom, player (opet) ne bude sviruckao.

E, da. Dobro ti tu gore vele za "CDBurnerXp". Besplatan, jednostavan i radi apsolutno sve ono čemu su i komercijalni programi (Nero i sl.) namijenjeni.

Jedini hrvatski ArmA2 klan! Prijave za regrutaciju na www.mrcine.org -
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 3:24 (Mrljavi).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice