MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja

poruka: 5
|
čitano: 3.174
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja
Lijep pozdrav
Treba mi neki program za mp4 koji može da reze i da spaja 2 videa ali bez rendiranja
žhvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja

Probaj sa Windows Movie Maker za 7 ili novije. Nijedan ne može to bez rendering,najbolje ti je skinuti Camtasia trial i odraditi to ,i odličan je program.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja

Gle, lik.Prvo jest da oba clipa moraju biti u identičnom formatu.Dakle ne samo mp4 jer je to samo container.Dakle moraju biti isto iskodirani u istoj rezoluciji isti bitrate videa i audia.

 

Idi desnim klikom na svaki fajl, pa na karticu details.Mora biti identično, ako nije morati ćeš napraviti recode.

 

 

Corel videostudio pro x8

 

Jednostavan i moćan.Odvućeš fajlove na traku, i ideš na karticu share, sa desne strane odabereš, as a first clip ili tako nešto i save.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja
DA FAJLOVI SU SVI ISTI znaci to nije problem,ima li joše neki program osim ovoga koji ste naveli
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: MP4 rezanje i spajanje bez rendiranja

Avidemux. Nije neka ludnica od profesionalne izvedbe, ali možeš rezati i spajati bez re-enkodiranja.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice