Program za prženje filmova na DVD

poruka: 5
|
čitano: 9.392
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Program za prženje filmova na DVD
Pozdrav! Ja za snimanje filmova na DVD koristim DVD Flick,,al imam problem,naime kad se snimi film i sve,,pustim ga na dvd player i sve radi dobro,titlovi se prikazuju,ali kada naprimjer dode malo glasna scena u filmu,pocinje štekat tj: uspori(scena se uspori,zvuk skoro pa da i nestane) i kada prode ta scena,sve je natrag normalno,dok ponovo ne dode takva neka scena,,npr. presnimio sam film Kick-ass na dvd i sve radi,samo sto u par scena steka,ak ga je neko gledo dat cu sad opis scena da se zna o kakvim scenama inace pricam(skoro pa sve slicne se uspore i u drugim filmovima),,kada ga je nabio auto i onda ga bolnicari voze na nosilima i dok ga voze prolaze svijetla na zidu(tada steka,al nakratko),,al vise steka scena kada ona hit girl spasava oca i kick-assa dok su zavezani u stolici,(ta scena stekaaa),al ne razumijem kak neke druge scene ne stekaju ,kao npr.ona zadnja kad hit girl kolje one u onom hodniku i ide ona pjesma il tam kod onih crnaca na pocetku? Al dobro,dosta o tome,,pa me zanima ak bi se moglo rec koji je problem,kak da zaustavim to stekanje da mogu gledat neki film u miru,,ili ima li neki drugi program(besplatni) za skinut di mogu presnimit film na DVD zajedno sa titlovima i da onda kad gledam film ne steka.. Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Program za prženje filmova na DVD

Probaj koristiti XtoDVD Converter. Program nije besplatan i u trial verziji dobiješ watermark, ali i to se da riješiti Namigiva.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Program za prženje filmova na DVD
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Program za prženje filmova na DVD

Probaj to snimit na najmanjoj brziji koju taj program ima za postabit u svojim postavkama.

13 godina
neaktivan
offline
Program za prženje filmova na DVD
E puno vam hvala na odgovoru,,skinuo sam ovaj ConvertxtoDVD i puno bolje mi je to za koristit,,vise napokon nema stekanja i brze snima na Dvd nego dvdflick,,a ovo za trial verziju sam rijesil xD..Puno hvala
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice