Program za ubacivanje titlova

poruka: 45
|
čitano: 63.109
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Program za ubacibanje titlova

D ali netko zna dobar program za ubacibannje dekodiranje titlova u avi flmove?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za ubacibanje titlova

upravo su u bug-u napravili recenziju subtitle editora, procitaj ako moze pomoci....Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 17:45 (igy).
16 godina
protjeran
offline
RE: Program za ubacibanje titlova
igy kaže...

upravo su u bug-u napravili recenziju subtitle editora, procitaj ako moze pomoci....Osmijeh

 

 Da ali meni ne treba editor subibitlova već enkodiranje u video format. ( usput imam čast da sam prvi otvorio temu na bug, forum, software) yupi.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacibanje titlova

Ako sam dobro shvatila, ti želiš da ti titlovi budu sastavni dio video zapisa, a ne zasebni dokument kojeg video player intepretira?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacibanje titlova

cekaj, sta tocno trazis? da zaljepis titlove na .avi file?

ili da pokrenes film pa da ima titlove?

16 godina
protjeran
offline
Program za ubacibanje titlova

Ne znam kako korisiti avi+subtitle sna pc-iju ali na dvd playeru nece da prikazuje srt titlove, pa ih moran trajno zapeći na film, ali nijedan program koji sam probao nije dobar.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za ubacibanje titlova

Ma čovjek oće staviti tzv. hard subove. To može jednostavno napraviti sa VirtualDubom (www.virtualdub.org). Otvoriš video fajl, zatim Video -> Filters pa gumb Add te pronađi filter TextSub 2.23 (ili neka druga verzije možda).

 

I jednostavno ga saveaš (File -> Save as AVI) i to je to...

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2008 18:14 (Pr0xiMUS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Program za ubacibanje titlova
Pr0xiMUS kaže...

Ma čovjek oće staviti tzv. hard subove. To može jednostavno napraviti sa VirtualDubom (www.virtualdub.org). Otvoriš video fajl, zatim Video -> Filters pa gumb Add te pronađi filter TextSub 2.23 (ili neka druga verzije možda).

 

I jednostavno ga saveaš (File -> Save as AVI) i to je to...

Ako se ne varam u tom slucaju video ce kasniti za zvukom.
16 godina
neaktivan
offline
Program za ubacibanje titlova

Provaj s avidemux (http://fixounet.free.fr/avidemux/index.html).

Jednostavan, mali i relativno brz.

Nisam naleti na problem sinhronizacije videa i zvuka (kao ponekad kod VirtualDub-a) i nije prigovara što god da sam mu dao (barem ne na linux-u! Smijeh)...


That's all from AmosSam
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za ubacibanje titlova

Bilo bi dobro da pojasniš na čemu sve gledaš filmove. Nije loše kada je titl separiran, jer inače svi playeri na pc-u

će ih uredno povući pri reprodukciji.

Možda želiš gledati na linijskom playeru koji  vrti divx-e, također danas to svi odrađuju...premda neki inzistiraju

da im bude identičan naziv avi-a i recimo .srt-a.

Kada su slova zaljepljena u avi ,dosta su mutnija i razvodnjena.

Ako ripaš filmove ,atoGK ti nudi opciju nakon ripa titlova da ih zaljepi.

 

Nisam ti nešto pomogao,ali ne vidim neki napeti razlog da bih ljepio titlove. Namigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Program za ubacibanje titlova

Ako sam te dobro razumio onda tebi treba ovaj program. Oduševio me je. Brz,  jednostavan,  mjenjanje fonta i  boje,  a kad gledaš  na dvd playeru možeš  i isključiti  titl premda je  zalijepljen.

 

http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Program za ubacibanje titlova

skini BS.Player

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacibanje titlova

Umjesto da gubiš vrijeme ubacivanjem titlova u AVI video moja preporuka je baci DVD player u smeće i kupi neki od KiSS modela koji podržavaju i HR znakove i hrpu titl formata.

16 godina
protjeran
offline
Program za ubacibanje titlova

jel zna neko neki program za ubacivanje titlova al da ostane u filmu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacibanje titlova
Chaos kaže...

Umjesto da gubiš vrijeme ubacivanjem titlova u AVI video moja preporuka je baci DVD player u smeće i kupi neki od KiSS modela koji podržavaju i HR znakove i hrpu titl formata.

 Slažem se i topla preporuka iako nemam Kiss.
16 godina
neaktivan
offline
Program za ubacibanje titlova

Ja mislim tako počet kodirat filmove tako da ih mogu na PS3-u gledat. Al opet, ne znam jel da se ide s tim zaje**** ili da samo čekam novi software update, mislim da će već u novom bit podrška za titlove.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Program za ubacibanje titlova

Ti želiš kodirat filmove u xvid ili divx ili što točno želiš?

Želiš li možda dvd filmove prebacit u xvid sa titlovima?

Ili možda želiš postojećem xvid filmu ubacit titlove?

 

Za postojeće avi filmove mozeš koristit virtualdub za sve radnje ubacivanja titlova u film.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 21:35 (hellbyte0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Program za ubacibanje titlova
Enter kaže...

Ne znam kako korisiti avi+subtitle sna pc-iju ali na dvd playeru nece da prikazuje srt titlove, pa ih moran trajno zapeći na film, ali nijedan program koji sam probao nije dobar.

onda nisi probao WinAVI Video converter Cool

meni obavlja sve pretvorbe savršeno. !

Najbolja hrana je Afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

Čovječe koliko mudrijanja oko jednostavnog pitanja kojega je postavio enter.
Čovjek hoče da trajno zalijepi titl u divx da mu bude jedan fajl kako bi ga mogao gledati na kućnome dvd playeru.
I meni to treba te sam probao sa "VirtualDub" ali to traje čitavu vječnost (oko 55 min)
Po preporuci Nefila probao sam i program kojega on preporučuje "AVIAddXSubs" i stvarno on mi je odradio to za 5 Min ali kad pokrenem taj Avi, slika je super ali titlova nigdje.
Dajte ljudi preporučite neki pravi program.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacivanje titlova

   Prava stvar je AVIAddXsubs v7.0 .Proces traje oko 5 minuta i daje mogućnost da ubaciš do 8 titlova na avi ,sistem je kao kod DVD-a ,znači možeš mijenjati subtitl a možeš ga i izbaciti tj. da ga DVD player ni ne prikazuje.Fora je što on ne upucava titl u film ,pa zato proces dodavanja kraće traje .Moraš samo paziti na broj framova , da li je 23 ili 25 zbog visine prikazivanja titla na tv ekranu. Kod 23 frama vertical position ja postavljam na 460 , a kod 25 framova stavljam vertical position na 530 .Inače ako se ovo ne postavi dobro TV doista ne prikazuje titl tj vjerovatno mu je prenisko pa ih se ne vidi. Veličinu slova sam stavio na 24 ,no svatko može eksperimentirati s tim , što mu najviše odgovora , kao iboja i izbor vrste fonta.Kad proces ubacivanja završi AVI file se dobije sa ekstenzijom divx , no to nije problem jer većina DVD playera to prikazuje bez problema .Još jedna fora - ovako napravljen file s titlovima prikazuje samo (koliko ja znam ) DIVX player ,dok ostali playeri prikazuju samo film bez titla .

15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacibanje titlova

Zdravo Nefil

 

Program je stvarno  sjajan, sve što Ste napisale je tako i radi.

Naišao sam na jedan problem i molim ako znate dali je moguče da se reši.

Kada stavim beje na fonta prikazuje je u Windows Media Player a kad film stavim na CD

(napominjem da to radim kao Data disc ili jednostavno desni klik Send To CD RW drive,ako Znate neki drugi način ondak molim recite kako)

i pustim na DVD Player film, učita kao MPEG4, ali font prevod nije u željenu boju, opet je

standardno bela !?

 

Izvinite zbog lošeg pravopisa

 

Hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacivanje titlova
magistar kaže...

Čovječe koliko mudrijanja oko jednostavnog pitanja kojega je postavio enter.
Čovjek hoče da trajno zalijepi titl u divx da mu bude jedan fajl kako bi ga mogao gledati na kućnome dvd playeru.
I meni to treba te sam probao sa "VirtualDub" ali to traje čitavu vječnost (oko 55 min)
Po preporuci Nefila probao sam i program kojega on preporučuje "AVIAddXSubs" i stvarno on mi je odradio to za 5 Min ali kad pokrenem taj Avi, slika je super ali titlova nigdje.
Dajte ljudi preporučite neki pravi program.

 http://www.download3k.com/Install-VobSub.html instaliraj Vob Sub i u Windows Media Player močičeš da vidiš titlove.
15 godina
offline
RE: Program za ubacivanje titlova

Xilisoft Video Converter Ultimate

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
15 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

titlovi ti se zajedno s gilmom automatski pokreću ako su istog naziva kao i datoteka filma.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

Probaj PocketDivixEncoder

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

 

 

Najbolji i najednostavniji je DVD FLICK.Dekodira AVI u DVD format i ubacuje titl.

Ali trebat če ti VobEdit,ob če AVI razdjeliti na zvuk i video,skinuti se može sa www.softpedia.com

  1. Otvorimo VobEdit,stisnemo gumb Open u desnom doljnjem kutu,označimo  film.
  2. Onda stisnemo Demux.
  3. Pojavit če se prozor označimo Demux all Video streams, Demux all Audio streams, Demux all Subp streams.
  4. Odaberite mapu u kojo če te spremiti,npr. ime mape Demux,počelo je razdvajanje.
  5. Sad otvorite DVD Flick,Add titlesdodajte video datoteku iz Demux mape.
  6. Označite video datoteku u DVD Flicku,stiasnite edit title.
  7. Dodajte zvuk Add audio i dodajte titl Add Subtitle,kad dodate titl,onda edit tiltl,za dodatno podešavanje titla.
  8. Zatvorite prozor.
  9. Create DVD i to je to.
  10. Sad samo pričekajte danapravi DVD.

 

Programe DVD Flick i VobEdit možete skinuti sa www.softpedia.com

 

To je to.

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2009 15:59 (Khidht_men).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za ubacivanje titlova

Zdravo

 

Kada u neki Divix film ubacim titl pomocu "AVIAddXSubs" ili uopshte kada spustim sa interneta neki animirani film

svaki put nije sinhroniziran zvuk.

Napominjem ovo se deshava samo sa animiranim filmovima.

Kako ovo mogu srediti

 

hvala.

sasha
13 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

A jel netko zna ime programa za ubacivanje titla u film?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za ubacivanje titlova
KOZOMAR kaže...

A jel netko zna ime programa za ubacivanje titla u film?

Ako želiš trajno ubaciti titl, pročitaj i slijedi upute u ovom tutorijalu.

I'm just sayin'
13 godina
neaktivan
offline
Program za ubacivanje titlova

A nema nista jednostavnije od ovoga npr. jedan program koji sve te radnje obavlja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice