Wmp problem

poruka: 10
|
čitano: 2.955
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wmp problem

Pozdrav

 

Imam problem kod gledanja filma u windows media playeru... Dakle, kupio sam film i jucer mi wmp kod pokretanja filma izbaci gresku da nemam neki DVD Decoder... Nisam nista s neta skido i dns ubacim film i sve oke radi ali nema zvuka... Probao sam u BS Playeru pokrenut ali je ovo film za DVD pa nema datoteka od prijevoda ali ovdje ima zvuka... U wmp sam pogledo sve opcije i nigdje nije zvuk ugasen... Muzika mi normalno svira...

 

Dal itko zna u cemu bi mogao biti problem???

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 10:18 (Trop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Wmp problem

Instaliraj K-Lite Codec Pack.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wmp problem

skino sam upedate...tj komp mi preporucio...i sad kad se zavrsi instalacoija..pishe validate...pa nece...sta da radim

crna muha bijele boje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Wmp problem
Nvidia maniak kaže...

skino sam upedate...tj komp mi preporucio...i sad kad se zavrsi instalacoija..pishe validate...pa nece...sta da radim

Kani se tog shita..Skini GOM player i VLC i uzivaj brate cijele dane gledaj filmove sto se tog tice.Ak treba skines i titlove i ubacis...Pozdrav.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Wmp problem
Fake_Alert kaže...
Nvidia maniak kaže...

skino sam upedate...tj komp mi preporucio...i sad kad se zavrsi instalacoija..pishe validate...pa nece...sta da radim

Kani se tog shita..Skini GOM player i VLC i uzivaj brate cijele dane gledaj filmove sto se tog tice.Ak treba skines i titlove i ubacis...Pozdrav.

aa..ja ocu ba wmp...radila mi stara verzija ova nece...

crna muha bijele boje...
14 godina
offline
RE: Wmp problem
Nvidia maniak kaže...
Fake_Alert kaže...
Nvidia maniak kaže...

skino sam upedate...tj komp mi preporucio...i sad kad se zavrsi instalacoija..pishe validate...pa nece...sta da radim

Kani se tog shita..Skini GOM player i VLC i uzivaj brate cijele dane gledaj filmove sto se tog tice.Ak treba skines i titlove i ubacis...Pozdrav.

aa..ja ocu ba wmp...radila mi stara verzija ova nece...

A onda ti nemrem pomoc,mogu ti sam preporucit ova dva programa koja su puno bolja od tog shita.al kako ti hoces. pozz

16 godina
neaktivan
offline
Wmp problem

imaš piratske windowse i wmp ti neće napraviti validaciju softvera, a bez toga nećeš moći ni pokrenuti wmp više.

 

ili se pomiri sa činjenicom da je wmp smeće, i pređi na nešto kvalitetnije, ili traži rješenje dalje...

Silence! I Kill You...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2009 14:19 (no name).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wmp problem
no name kaže...

imaš piratske windowse i wmp ti neće napraviti validaciju softvera, a bez toga nećeš moći ni pokrenuti wmp više.

 

ili se pomiri sa činjenicom da je wmp smeće, i pređi na nešto kvalitetnije, ili traži rješenje dalje...

XD..ja sam prije na piratskoj verziji xp..imao wmp...aaa dobar savjet da predjem na bolji neki player

crna muha bijele boje...
15 godina
neaktivan
offline
Wmp problem

Kako god okreneš WMP je višak.

Ako hoćeš glazbu slušati izvrsno rješenje je Winamp.

Za gledanje filmova su izvrsna rješenja GOM Player, VLC, BS Player, Media Player Classic.

 

Tako da ti WMP ni ne treba.

Najnovije vijesti iz svijeta filmske industrije: http://twitter.com/filmanje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wmp problem
Nvidia maniak kaže...
no name kaže...

imaš piratske windowse i wmp ti neće napraviti validaciju softvera, a bez toga nećeš moći ni pokrenuti wmp više.

 

ili se pomiri sa činjenicom da je wmp smeće, i pređi na nešto kvalitetnije, ili traži rješenje dalje...

XD..ja sam prije na piratskoj verziji xp..imao wmp...aaa dobar savjet da predjem na bolji neki player

 

 

da, imao si, ali onaj koji je došao sa vindozima, bez updatea, ali čim skineš zadnji update, validacija mora ići prije pokretanja

Silence! I Kill You...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice