Focusrite Scarlett 2i2 Studio

poruka: 7
|
čitano: 2.601
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Focusrite Scarlett 2i2 Studio

Pozz, namjeravam kupiti Focusrite Scarlett 2i2 Studio pa me zanima ima li neko iskustva sa time? Isplati li se dati 1900kn za to i kakva je ukupna kvaliteta zvuka snimljenog na tome? 

Također me zanima isplati li se više kupiti samo Focusrite Scarlett 2i2 audio interface i neki kvalitetniji mikrofon za snimanje ili je ovaj mikrofon koji dolazi u kompletu dovoljno kvalitetan? 

I još jedno pitanje, namjeravam uzeti i Shure SM57 za snimanje pa ako ga je netko vec koristio za snimanje neka napiše dojmove :P ! (sve mi to treba za snimanje tamburaških instrumenata i gitare) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Focusrite Scarlett 2i2 Studio
Ja ga imam, tnaci taj bundle sam kupio ima 3 godine za 1900 tako da toliko nevrijedi.
U sebi ima vec amp za mikrofon, te jos jedan midi izlaz za instrument.

Milrofon je ok, nista profesionalno znaci ja bi kupio nesto drugo i amp + compressor za mikrofon.
Slusalice su katastrofa, totalni kaos pri mixanju, stereo i mid/stereo su nikakvi. Vec sam ih zamjenio sa sennheiser.

Ako kupujes odi ma stranice gearslutz etc. Vidi sto je aktualno, za 1900 - 3000kn su samo slusalice profesionalne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Focusrite Scarlett 2i2 Studio

Aha, znaci mozda bolje da uzmem samo zvučnu karticu i neki kvalitetniji mikrofon kao Rode NT1A?

12 godina
offline
Re: Focusrite Scarlett 2i2 Studio
Pivica kaže...

Aha, znaci mozda bolje da uzmem samo zvučnu karticu i neki kvalitetniji mikrofon kao Rode NT1A?

 
Tako je kvalitetnu zvucnu, amp i mikrofon.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Focusrite Scarlett 2i2 Studio

Takodjer se slazem s kolegom, kartica kao kartica je ok (ja imam scarlett 2i4, koju preporucam ako ce se pikat direktno elektricna gitara s nabrijanijim pikapovima) ali taj bundle je neisplativ osim ako ti to nije za nekakvo igranje.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Focusrite Scarlett 2i2 Studio
Ne namjeravam snimati električnu gitaru...možda samo električnu bas gitaru, ali prvenstveno tambure.
Najvjerovatnije cu uzet Focusrite scarlett 2i2 i Rode NT1a ili neki drugi kvalitetniji mikrofon...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Focusrite Scarlett 2i2 Studio
Ne namjeravam snimati električnu gitaru...možda samo električnu bas gitaru, ali prvenstveno tambure.
Najvjerovatnije cu uzet Focusrite scarlett 2i2 i Rode NT1a ili neki drugi kvalitetniji mikrofon...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice