Ipod Touch 4g za 919kn?

poruka: 9
|
čitano: 3.151
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
jel zna neko o tome
e ovako, danas na tramvaju vidjeh reklamu za istyle da prvih 100 kupaca novog ipod toucha dobiju 50% popusta u Areni Centar. Jel zna iko sta o tome? Nisam bas nasao na njihovoj stranici.

0 0 hvala 0
8 godina
RE: jel zna neko o tome
Sesvetski Kraljevec kaže...
e ovako, danas na tramvaju vidjeh reklamu za istyle da prvih 100 kupaca novog ipod toucha dobiju 50% popusta u Areni Centar. Jel zna iko sta o tome? Nisam bas nasao na njihovoj stranici.

http://www.istyle.hr/hr/Naslovnica/Novi-iStyle

jeb... to moram kupiti začas ću prodat bmx i ide novi ipod :D

9 godina
neaktivan
Ipod Touch 4g za 919kn?
cek oce to sad bas ducan bit? Nes ko na slikama? A bas sam mislio kupit pa mislio onak nie lose 1800 kn s obzirom kolko je bolji od 3g. Zanima me kad ce to kupit sto kupaca. Briem da sam 1 il 2 vidio da neko ima itouch.

0 0 hvala 0
8 godina
RE: Ipod Touch 4g za 919kn?
cek oce to sad bas ducan bit? Nes ko na slikama? A bas sam mislio kupit pa mislio onak nie lose 1800 kn s obzirom kolko je bolji od 3g. Zanima me kad ce to kupit sto kupaca. Briem da sam 1 il 2 vidio da neko ima itouch.

he neznam al cekat će u redovima :D

9 godina
neaktivan
Ipod Touch 4g za 919kn?
4G - 4 generacija. 3g je na iphoneu bilo jer je podrzavao 3g standard a 4g nema smisla za iphone jer nema 4g standarda (ili bar jos ne podrzava)

1 0 hvala 0
8 godina
4G - 4 generacija. 3g je na iphoneu bilo jer je podrzavao 3g standard a 4g nema smisla za iphone jer nema 4g standarda (ili bar jos ne podrzava)

dada, al opsano me muči ovaj ipod dal da ga kupim il ne

9 godina
neaktivan
Ipod Touch 4g za 919kn?
ma meni je bas kul, dobar mie jer je tanak. Predobre su mi igre, apps, HD kamera i imam wlan pa za surfanje tak da ja kupujem ako bude povoljna prilika xD

0 0 hvala 0
8 godina
ma meni je bas kul, dobar mie jer je tanak. Predobre su mi igre, apps, HD kamera i imam wlan pa za surfanje tak da ja kupujem ako bude povoljna prilika xD

moj buraz ima 3g ipod a ja sam imo 3g iphone i jedino sto mogu rec je da su skupi ali ipak je to kvaliteta :D

9 godina
neaktivan
Ipod Touch 4g za 919kn?
da ja sam u tehnomaxu malo detaljnije "provjerio" kvalitetu izrade i meni je kul jer nije plastika ko kod nokie neg staklo i koji k je vec iza i oni su mi dost dobri sto se tice proca rama i grafike. Al mi je najvaznije jer svi rade appove i igre vecinom za iProizvode xD uglavnom definitivno kupujem ak bude prilike jel. Samo mie steta sto je kamera 0,7 mpx mogli su bar 2 mpx ubacit.

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice