Koji Blu Ray Player preporučujete ?

poruka: 5
|
čitano: 526
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine

Koji blu ray player imate, preporučujete i zadovoljni ste s njim?

Tražim neki koji ima:
x264/H264 - MP4 (da može pokretati konventirani x264, na LG-BD660 nije htjelo a na TVu da)
x265 (poželjno ali ne mora)
MKV
FLV
Xvid
WiFi (za YT npr vidjeh da imaju)
USB sprijeda
Video i audio izlaz na cinch (poželjno ali ne mora)
HDMI
I da nema bugova, opčenito nekih problema, neki navodno imaju.
Rekao mi rođak da uzmem sa x265 al su vj preskupi pošto je to nova gen, gledam uzeti neki za oko 400-600kn korišten možda, osim ako bu novih na ebayu u tom rangu cijene.

0 0 hvala 0
17 mjeseci

dakle, ti ne bi kupio media player već baš blu ray koji ima i optički pogon

ovaj Lg je odličan ali nema podršku hevc odn h265. no to tebi nije ni bitno.

https://edigital.hr/blu-ray-uredjaji/lg-bp450-3d-bluray-player-p370241?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće

1 0 hvala 0
4 godine

Sony UBP-X700...dobra opcija za do 200€

IIII
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina

Zanima me jer blu-rey player mora imati dolby atmos kako bi mogao isporučiti taj zvuk gledajuci filmove preko njega sa usb-a il cd-a ili je dovoljno imati av receiver koji podržava dolby atmos a običan blue ray?

Nemogu to nigdje na netu pronač, pa eto ako netko zna odgovor, hvala.

Ovaj model od panasonica mi se čini kao odličan izbor iako nije baš jeftin i jedino šta nema taj odličan dolby atmos za zvuk.

https://edigital.hr/blu-ray-uredjaji/panasonic-dp-ub420-uhd-blu-ray-player-p563651

Ili je možda bolji izbor ovaj sony, on ima dolby atmos i dolby x kolko vidim a ujedno je i jeftiniji

https://www.sancta-domenica.hr/blu-ray-disc-player-4k-sony-ubp-x700-b.aspx?gclid=Cj0KCQjw08XeBRC0ARIsAP_gaQCY78_iyWGDrpQHKCypBgR_pUAv5N9MCcfthZpfjLVM9N3YLnXZlAcaAhFSEALw_wcB

Stari blu ray samsung mi je krepao, otišla kao matična i ne isplati se slagat, a slika gledajuči filmove preko njega je bila puno puno bolja nego gledajuci izvor sa telke, to bi čak skužio i onaj ko se ne kuži u to, nevjerojatno.

Nema baš pretjerano pitanja i rasprava vezano za blu-ray player-e, neznam zašto a nezaobilazan su dio svakog boljeg kučnog kina, slika koju pružaju je zaista perfektna.

Martin
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 10:08 (Marti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Re: Koji Blu Ray Player preporučujete ?
Po meni bi on samo trebao imati passthrough na receiver...a za atmos mora imati hdmi 2.0a mislim.... e sad dal je to to nisam siguran... probaj na hdteleviziji pitati... darko ili netko tamo mozda zna...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 0:29 (jocommb).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice