Kućno kino na PC

poruka: 11
|
čitano: 4.312
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kućno kino na PC

molio bih za pomoć... želio bih spojiti svoje kućno kino kao zvučnike na svoj PC. ali problem je u tome što kućno kino ima samo činčeve i Scart kao izlaz a PC 3,5mm jack ulaz pa me zanima kako to spojiti...

unaprijed hvala...

call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kućno kino na PC

Mislim da moras preko nekog playera,pojačala nesto tog tipa.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kućno kino na PC
cod__kiLL3r kaže...

molio bih za pomoć... želio bih spojiti svoje kućno kino kao zvučnike na svoj PC. ali problem je u tome što kućno kino ima samo činčeve i Scart kao izlaz a PC 3,5mm jack ulaz pa me zanima kako to spojiti...

unaprijed hvala...

Pa sa ovim spoji http://www.interhurt.pl/galerie/a/au-gold-kabel-jack-rca-3_5960.jpg

14 godina
protjeran
offline
Kućno kino na PC

nači moraš imat dvd player i zvučnike koje pikaš u taj dvd player..kupiš ove kablove šta ti je ovaj iznad mene rekao i onda bi ti trebalo na dvd playeru iza pisat audio out ili tako nešto i tamo upikneš te kablove svaki u svoju boju:D to ja radim kad imam feštu doma, frend dofura laptop i tako ga priključimo i ko bog radi!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kućno kino na PC
Ivanjino96 kaže...
cod__kiLL3r kaže...

molio bih za pomoć... želio bih spojiti svoje kućno kino kao zvučnike na svoj PC. ali problem je u tome što kućno kino ima samo činčeve i Scart kao izlaz a PC 3,5mm jack ulaz pa me zanima kako to spojiti...

unaprijed hvala...

Pa sa ovim spoji http://www.interhurt.pl/galerie/a/au-gold-kabel-jack-rca-3_5960.jpg

hvala ti prijatelju... aj molin te možeš li mi reć di ima kupiti... ja živim u imotskom pa bih želio da je malo bliže ako nije problem...

call of duty mw2
13 godina
offline
Kućno kino na PC

kolega ivanjino ti je pokaza koji ti kabel triba...meni je kucno kino spojeno tim kabelom...{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Kućno kino na PC
gjurki kaže...

nači moraš imat dvd player i zvučnike koje pikaš u taj dvd player..kupiš ove kablove šta ti je ovaj iznad mene rekao i onda bi ti trebalo na dvd playeru iza pisat audio out ili tako nešto i tamo upikneš te kablove svaki u svoju boju:D to ja radim kad imam feštu doma, frend dofura laptop i tako ga priključimo i ko bog radi!

sve je to ok, al treba bit audio IN :)

Ante Gotovina - HEROJ -- 15.04.2011. dan sramote........../// TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
protjeran
offline
Re: Kućno kino na PC
XXX-Man kaže...
gjurki kaže...

nači moraš imat dvd player i zvučnike koje pikaš u taj dvd player..kupiš ove kablove šta ti je ovaj iznad mene rekao i onda bi ti trebalo na dvd playeru iza pisat audio out ili tako nešto i tamo upikneš te kablove svaki u svoju boju:D to ja radim kad imam feštu doma, frend dofura laptop i tako ga priključimo i ko bog radi!

sve je to ok, al treba bit audio IN :)

hahah...to nisam bio siguran:D a nije mi se dalo ić gledat sad na dvd playeru:DD

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Kućno kino na PC
XXX-Man kaže...
gjurki kaže...

nači moraš imat dvd player i zvučnike koje pikaš u taj dvd player..kupiš ove kablove šta ti je ovaj iznad mene rekao i onda bi ti trebalo na dvd playeru iza pisat audio out ili tako nešto i tamo upikneš te kablove svaki u svoju boju:D to ja radim kad imam feštu doma, frend dofura laptop i tako ga priključimo i ko bog radi!

sve je to ok, al treba bit audio IN :)

aux in spoji dva ova cinca i onda odabere aux na dvdu i to je to...jedino ces se morat naviknit na to da zvuk kasni..samo malo al opet ces opazit..priviknes se na to nakon nekog vrimena...{#}

16 godina
offline
Kućno kino na PC

taj kabel imaš kupiti u chipoteci(tu sam ja kupio). samo spojiš komp i aux in i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kućno kino na PC

Takoder sam ga kupio u Imotskom u Chipoteke.

 

Dođe nekih 20kn

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice