LG kucno kino problem

poruka: 9
|
čitano: 7.158
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
LG kucno kino problem

Imam gore navedeno kucno kino i zanima me kako dok gledam film da ukljucim sve zvucnike.... ima ih 5 rade 2 ili 3, dok kad slusam pjesme svi rade?  Ovo je to kucno kino...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG kucno kino problem

Uključi Dolby ProLogic i za filmove ako ga ima u opcijama - način rada: cinema ili matrix

KaeR
15 godina
offline
LG kucno kino problem

film mora podržavati 5.1 kako bi radili svih 5 zvučnika

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.12.2010 14:14 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG kucno kino problem

a da... kako da to provjerim jel to podrzava film i jel ima neko drugo rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG kucno kino problem

e da... i kako da promijenim jezik... kad stisnem setup sve mi je na mađarskom brijem

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LG kucno kino problem
maxy0 kaže...

Imam gore navedeno kucno kino i zanima me kako dok gledam film da ukljucim sve zvucnike.... ima ih 5 rade 2 ili 3, dok kad slusam pjesme svi rade?  Ovo je to kucno kino...

Koji je to tocno model, imam i ja LG kucno kino pogledaj na daljinski imas li XTS Pro gumb ili Sound gumb uopce na daljinskom. Ak imas XTS Pro to ti daje virtualni zvuk, na 5 zvucnika iz bilo kojeg zvucnog signala samo vise put stisni na to kolko treba dok cuješ 5.1 zvuk a ionak imas Display pa vidis kaj ti pise. Sound gumb isto tak stiskaš vise puta, dok ne dobis oznaku recimo PL Music, Movie ili Matrix to su Dolby Pro Logic II modovi za 5.1 zvuk pa podesis koji ti najvise pase.{#}

14 godina
offline
RE: LG kucno kino problem

ako su ti original dvd-i filmovi su uglavnom snimani u dolby digital 5.1 ,imaš i dd 4.0,2.0 itd a rijetko kada dts 5.1,a ako ti je divx onda ti je zvuk uglavnom mp3 2 kanala a rijetko 5.1 malo pogledaj uputstva pa namjesti za original dvd na 5.1 zvuk ili za divx da ti od 2 kanala dekoder radi 5.1 malo pogledaj po wikipediji ne kužim se u dolby codece

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
offline
RE: LG kucno kino problem
rambox kaže...
maxy0 kaže...

Imam gore navedeno kucno kino i zanima me kako dok gledam film da ukljucim sve zvucnike.... ima ih 5 rade 2 ili 3, dok kad slusam pjesme svi rade?  Ovo je to kucno kino...

Koji je to tocno model, imam i ja LG kucno kino pogledaj na daljinski imas li XTS Pro gumb ili Sound gumb uopce na daljinskom. Ak imas XTS Pro to ti daje virtualni zvuk, na 5 zvucnika iz bilo kojeg zvucnog signala samo vise put stisni na to kolko treba dok cuješ 5.1 zvuk a ionak imas Display pa vidis kaj ti pise. Sound gumb isto tak stiskaš vise puta, dok ne dobis oznaku recimo PL Music, Movie ili Matrix to su Dolby Pro Logic II modovi za 5.1 zvuk pa podesis koji ti najvise pase.{#}

e fala... imam na daljinskom XTS Pro i sound... probat cu pa cu ti javiti. Dok stisnem ovaj gumb sound gore desno mi se pojavi ruka.. kao stop ili tako nesto. vidit cu jel ce i kad stisnem ovaj xts

14 godina
offline
LG kucno kino problem

kakav mi USB stick treba da bi s njega gledo filmove na svom kucnom kinu LG HT362ST??

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.1.2011 17:46 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice