Sony WH-CH 400

poruka: 2
|
čitano: 2.752
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Sony WH-CH 400

Molim pomoc. Dobija san na poklon bezicne slusalice Sony WH-CH 400, i pokusavan s njima gledat tv, ali zvuk kasni 1 - 1.5 sekundu. Znate li kako ih sinkronizirat s tv-on (philips pus6501). Ista stvar je kad san ih i na mobitel spojia, gledan youtube i zvuk isto toliko kasni. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony WH-CH 400
Tututuru kaže...

Molim pomoc. Dobija san na poklon bezicne slusalice Sony WH-CH 400, i pokusavan s njima gledat tv, ali zvuk kasni 1 - 1.5 sekundu. Znate li kako ih sinkronizirat s tv-on (philips pus6501). Ista stvar je kad san ih i na mobitel spojia, gledan youtube i zvuk isto toliko kasni. 

 

Whoaa 12. mjesec, uglavnom tražim nekaj naa googleu o sluškama pošto ih sam imam, kupio ih u nekoj akciji na Tifonu.. 

 

Na vidilab recenzija kaže da imaju ugrađen buffer zbog mogućih prekida veze zbog čega pati gledanje filmova jer zvuk kasni taman da se primjeti. 

 

Još nisam skinuo niti foliju sa kutije pa ne znam dal da ih poklonim nekome ili ne. Meni trebaju za posao umjesto antifona ali znoj uništi umjetnu kožu za jedno ljeto. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice