Tv, receiver i zvucnici

poruka: 8
|
čitano: 2.590
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tv, receiver i zvučnici

Pozdrav, 

 

Imam Denon x2200, na njega je spojen tv, 2 samostojeća zvučnika i plejka. Kad igram plejku, zvuk dolazi iz samostojećih zvučnika, ali kad zelim pogledati film preko usb-a koji je priključen u tv, zvuk dolazi iz Tv-a. Da li je moguce napraviti da zvuk dolazi iz samostojećih zvučnika ili je potrebno uzeti neki player? Ako treba player, molim za preporuku do 1000 kn za gledanje 4k filmova.  Hvala na pomoći

ko
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2018 21:17 (Lac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tv, receiver i zvučnici
reciver ti mora imati arcHDMI,a telvizor ti mora podržavati arcHDMI,drugi način je spojiti optičkim kabelom televizor i reciver
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
neaktivan
offline
Tv, receiver i zvucnici

Imam Arc na receiveru i na Tv-u. Uključio sam Arc na oba uređaja. Kada ugasim Tv, ugasi se i receiver, po tome je vjerojatno povezano ali nema zvuka. Tv je Lg uh7707 ako to sta pomaze. 

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tv, receiver i zvucnici
Lac kaže...

Imam Arc na receiveru i na Tv-u. Uključio sam Arc na oba uređaja. Kada ugasim Tv, ugasi se i receiver, po tome je vjerojatno povezano ali nema zvuka. Tv je Lg uh7707 ako to sta pomaze. 

Možda glupo pitanje, ali jesi siguran da si na dobar HDMI utor spojio? Obično je samo jedan utor na TV-u za ARC i posebno je označen.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tv, receiver i zvucnici

Nije glupo pitanje, pogledat ću još jednom kad dođem u stan, 99% da je ok uključeno, pisalo je arc. 

 

ko
14 godina
neaktivan
offline
Tv, receiver i zvucnici

Dobro je ukljuceno

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Tv, receiver i zvucnici

Odi na telki na odabir zvuka i stavi na kućno kino ili kak je već na LGu. Jel ti na receiveru na TV? Ak nikaj, nabavi si neki optički pa spoji sa njime al brijem da on nema propusnost za više od 5.1 ili tak nekaj. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tv, receiver i zvucnici

Radi, pogrešan sam Hdmi odabrao u izborniku 

:) 

 

Hvala na vremenu i pomoći

 

ko
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice