Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.192.086
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Bolje neka traži nešto polovno ili ostane na golfu 4 rađe nego ta dacia. Za tih 13000€ gledat neki polovan passat 2012 dsg/2.0 tdi i miran a ne neka tamo dacia kojoj je materijal 3 puta gori nego u golfu 4. Ford je dosta dobar sa druge strane.

Gamer
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mirko111222 kaže...

Bolje neka traži nešto polovno ili ostane na golfu 4 rađe nego ta dacia. Za tih 13000€ gledat neki polovan passat 2012 dsg/2.0 tdi i miran a ne neka tamo dacia kojoj je materijal 3 puta gori nego u golfu 4. Ford je dosta dobar sa druge strane.

 Naravno da mu je najbolja opcija uzeti rabljeno. Ne znam zašto to ne želi.

Od većih automobila, koliko mi se čini, ova Dacia je jedini izbor.

Sve ostalo mu je veličine ko Golf ili manje....

 

Gledao sam točno to što on traži, za peteročlanu obitelj, za iste novce, samo sam ja gledao rabljeno.

I na kraju završio na Suzuki SX4 S-Crossu, star 2 godine.

Jedini problem je što su mi svi klinci još uvijek u sjedalicama i "boosterima", pa kod svakog kopčanja ide guljenje kože s ruku kad guram pojase između sjedalica...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

znaci bolje uzet nekog polurazdrkanog passata sa 200tkm i 5-6-7-8 god na ledima, nego novi auto, pa makar bila to i dacia? zao mi da mi balkanci tako razmisljamo, a dacia se siri sve vise i vise...koliko samo stranaca (njemaca, austrijanaca) sam vec vidio sa daciama...da ne bi bilo da samo dacie vidim, vidao sam ih i u uber audijima, bimerima itd. ali prosjecan covjek s obitelji, koji nema novaca na bacanje, ako zeli novi auto, dacia ce mu skroz dobro sluziti. a kvaliteta i materijali 20g stari...neznam o cemu pricamo, mozda jos zivite u vremenu prvih logana ili jos unatrag one dacie 1200 bazirana na reno 18...odite malo u neki renault/dacia salon i sjednite u neki stepway ili techroad model, pa cete vidjeti da za 100tinjak tkn dobije se puno vise nego sta mislite...

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ma balkanjezeri su veći Švabe od Nijemaca...

 

a tek dok im veliš da novi Mercovi imaju male dizel mašine od Renaulta, nosine padnu...

 

Dacia je OK Renaultova mehanika, bez sj.... Renaultove elektronike...

 

funkcionalan auto, vozi te od točke A do B...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 8:46 (Stric_Jura).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pa vecini obitelji s djecom sa ukupnom placom od recimo 8-10tkn (jos sam i puno rekao) je skroz dovoljan auto za od a do b, pa tu dacia danasnja obavlja tu funkciju skroz dovoljno, pogotovo recimo oni koji imaju 2-3 djece...a ako si sam, onda jos si mozes dozvolit nekog par god starijeg coupea ili neznam nesto malo jace za uzivanje dok nema djece...

5 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ujak mi se namjerio da uzme daciu duster, na kraju je i uzeo, i mene povede u salon da mu pravim društvo. I tako dok je on sa tipom koji prodaje kola razgovarao ja sam po salonu obilazio dacie i renaulte. Ono što me je razočaralo kod NOVIH dacia, a i renolki osim završne obrade koje je jako jeftino napravljena je miris novog auta. Blago rečeno užas. Moj stari je 1997.g uzeo novu Fiat Bravu(nije se usrećio) i imala je odličan miris, tkanina i sjedala, tapacirung, da stari nije želio stavljati nikakav miris dok taj tvornički nije iščeznuo.
A danas, da 22 godine kasnije, da se takva plastika stavlja ne ide mi u glavu. Auto je novi i služiti će ga, ali ja ne bih dao 115 000kn za tako nešto.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 9:45 (bumbumzvonko).
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

znaci bolje uzet nekog polurazdrkanog passata sa 200tkm i 5-6-7-8 god na ledima, nego novi auto, pa makar bila to i dacia? zao mi da mi balkanci tako razmisljamo, a dacia se siri sve vise i vise...koliko samo stranaca (njemaca, austrijanaca) sam vec vidio sa daciama...da ne bi bilo da samo dacie vidim, vidao sam ih i u uber audijima, bimerima itd. ali prosjecan covjek s obitelji, koji nema novaca na bacanje, ako zeli novi auto, dacia ce mu skroz dobro sluziti. a kvaliteta i materijali 20g stari...neznam o cemu pricamo, mozda jos zivite u vremenu prvih logana ili jos unatrag one dacie 1200 bazirana na reno 18...odite malo u neki renault/dacia salon i sjednite u neki stepway ili techroad model, pa cete vidjeti da za 100tinjak tkn dobije se puno vise nego sta mislite...

 Svaki dan sjedam u novu ... (2018.g.), Logan Stepway karavanka ... horor od auta.

Pokupili u Renaultu dijelove s poda koji su višak, i nabacali u rumunjku. DOSLOVCE tako auto djeluje u vožnji,m a i izgleda.

Evo sad je 11.000 km na satu, svaki komad plastike škripi, cvili, luduje ... neke plastike popucale već.

Da ne spominjem da je isporučen sa nedostatkom vijaka ... reklamirali da pošarafe auto do kraja da se ne raspadne.

 

Sve to 116.000 kn ...

 

E da, dodatna oprema "ALU FELGE", plastična ratkapa na nekom materijalu koji je sve a ne alu.

Handsfree putem bt radia ... sretno i s njim ... ma imam barem 50 prigovora, uz kojih je i hrđa nakon godine i sitno korištenja.

 

 

Da ona košta realnih 70-80 k nova, nebi ništa od ovih nedostataka ni primjećivao ... ali 116.000 kn ... ma daj.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 10:53 (Jarvan).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

ma balkanjezeri su veći Švabe od Nijemaca...

 

a tek dok im veliš da novi Mercovi imaju male dizel mašine od Renaulta, nosine padnu...

 

Dacia je OK Renaultova mehanika, bez sj.... Renaultove elektronike...

 

funkcionalan auto, vozi te od točke A do B...

 To nema veze sa Balkanom nego samo sa zdravim razumom. Svatko normalan će prije kupiti polovni Passat, BMW 3, Audi A4 nego novu Daciu, zbilja neka se netko ne uvrijedi ali po meni to samo penzići kupuju kojima nije stalo do icega. Nitko tko drzi do sebe si nebi kupio Daciu a kamoli novu za novce za koje kupis daleko bolji polovni auto

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mirko111222 kaže...

Bolje neka traži nešto polovno ili ostane na golfu 4 rađe nego ta dacia. Za tih 13000€ gledat neki polovan passat 2012 dsg/2.0 tdi i miran a ne neka tamo dacia kojoj je materijal 3 puta gori nego u golfu 4. Ford je dosta dobar sa druge strane.

 Za tu lovu se nađe i najnovija linija Passata od 2015. ,evo recimo prvi primjer iz njemacke koji me izletio na mobile de https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=268452700&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=63&maxMileage=150000&maxPrice=14000&minPowerAsArray=107&minPowerAsArray=KW&minPrice=13000&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&action=topOfPage&top=1:1&searchId=5a20f282-283b-2615-0b00-25a0d3c6e7f6 ,uvoz nije skup zbog malog co2 pa kupiti ovo ili novu daciu

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

normalan čovjek kupuje funkcionalan auto za kaj mu treba...

 

to što klinci kupuju (zlo)rabljene BMWe, a jedu paštete, pa nemaju ni za poštene gume, e ne bi li bacili štogod pod jaja - ne spada u normalno:

 

Junac_u_beemveju

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dacia je Ok za 80-90k kn, preko toga ne opravdava cijenu. Za 115K ima Tipo i Scala koji nisu nesto ali opet su bolji za te novc ili se uzme auto staro 1-2g sa ispod 50k km. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

normalan čovjek kupuje funkcionalan auto za kaj mu treba...

 

to što klinci kupuju (zlo)rabljene BMWe, a jedu paštete, pa nemaju ni za poštene gume, e ne bi li bacili štogod pod jaja - ne spada u normalno:

 

Junac_u_beemveju

Znam i puno starijih ljudi sta kupe polovni auto vise klase, a divljaka ima u svim autima a ne samo u bmw-ima kako mediji pokusavaju prikazati. Naravno da ima i takvih kao sta i ti opisujes ali su velikoj manjini

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Dacia je Ok za 80-90k kn, preko toga ne opravdava cijenu. Za 115K ima Tipo i Scala koji nisu nesto ali opet su bolji za te novc ili se uzme auto staro 1-2g sa ispod 50k km. 

 Upravo tako, auto god 1-2 star i te kilometraze nema sta biti unisten i puno je bolji izbor

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Duster - dobra mašina, podvozje i prijenos...

 

nađi mi jeftinijeg terenca, koji te neće ogulit pri eksploataciji ?

 

nemojte mi sam gledati šoderaše, niti unfallfrei više ništa ne znači, papir sve trpi, a svi si daju trpati za lovu, kaj mislite da Švapčići ne cigane kad profaju rabljene Balkanjezerima?

 

a propos BeeMVeja (koji mi se sviđaju, ali upravo junad me odbija od njih) mislim da se lako vidi korelacija - balavac - BMW - nesreća iz crne kronike

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 11:55 (Stric_Jura).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BabyDriver420 kaže...
ivanzu kaže...

Dacia je Ok za 80-90k kn, preko toga ne opravdava cijenu. Za 115K ima Tipo i Scala koji nisu nesto ali opet su bolji za te novc ili se uzme auto staro 1-2g sa ispod 50k km. 

 Upravo tako, auto god 1-2 star i te kilometraze nema sta biti unisten i puno je bolji izbor

Ford C-max 1.0 ~2017 godina sa ispod 50tkm isto nije los izbor do 100-110k kn...

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za 100 000kn se ne uzima nov auto za sebe nikako, jedino za firmu. Za te novce se gleda neka veća klasa od dacie a pogotovo tog modela. Neka je star i 7 godina opet će bit nemjerljivo bolji od nekog jeftinog novog. Tko god je vozia neko novo auto ajmo reć manje auto i sjedne pa proba vozit neko starije ili dosta starije auto klase tipa a6,passat, e-class neka 2006 godina, uvjek će reć da je ovaj stariji puno puno bolji za vozit i udobniji. A to da je novo ipak novo je, ali da je rabljeno puno bolje normalno da je.

Gamer
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

Duster - dobra mašina, podvozje i prijenos...

 

nađi mi jeftinijeg terenca, koji te neće ogulit pri eksploataciji ?

 

nemojte mi sam gledati šoderaše, niti unfallfrei više ništa ne znači, papir sve trpi, a svi si daju trpati za lovu, kaj mislite da Švapčići ne cigane kad profaju rabljene Balkanjezerima?

 

a propos BeeMVeja (koji mi se sviđaju, ali upravo junad me odbija od njih) mislim da se lako vidi korelacija - balavac - BMW - nesreća iz crne kronike

 Klinci se moraju nekako iskazat pred mladim picicima...

 Linija malog otpora je svakako nabava BMW-a gdje navedeni picici zatitraju...

 

 Da picici ne padaju na BMW-ove, klinci sa svijetlo odlakavljenim jajima bi vozili Citroene :)

 

 Takoder mi je ta marka postala stereotip "pecinskog" razmisljanja, cast izuzecima... Audi je takoder sve blize tome....

 BMW-ovih trojki na cesti ima kolko ti srce hoce... Golfova i BMW 3 ko u prici...

 

 

Truth in engineering.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Cuj, meni vise ni marka vozila ne znaci da je vozac idiot, dovoljno vidim da ima talijanske plocice

i vec mi je muka. Samoubice, kraljevi dvostruke trake i neispravnih zmigavaca.

Jucer prometna, tip izasao sa autoputa, skuzio da je izasao krivo, stao, krenuo unatrag, i iza krivine ga pokupio sleper

sa 40km/h, jer nije uspio zakociti, a talijan se nije ni trudio zakociti i voziti unaprijed.


 
 

 

Eto, hvala idiotima zbog kojih svaki dan putujem predugo. Al svaki dan neka pizdarija sa talijanima.

Cak ni svabe nisu toliki idijoti. Oni koce na svakom zavoju na 40, gdje se prolazi sa 80 (brza cesta),

al bar im nepada ovako nesto na pamet.

 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ma šta pričate vi penzioneri, čujete li vi sami sebe hahahahaha. Je sad je svak ko ima skuplje auto debil, budala, klinac i svi mi jurimo i volimo dobro auto samo radi žena. Ne volin vriđat ljude al vi ste mi koma teška šta serete ko vozi bmw 3 ili slično. Ne svi bi tribali vozit fiat punto ili i gore da bi vi penzići kojima je vrime prošlo bili zadovoljni, zavidne duše. I ne neman u posjedu to auto i ne zanima me uopće.

Gamer
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mirko111222 kaže...

Ma šta pričate vi penzioneri, čujete li vi sami sebe hahahahaha. Je sad je svak ko ima skuplje auto debil, budala, klinac i svi mi jurimo i volimo dobro auto samo radi žena. Ne volin vriđat ljude al vi ste mi koma teška šta serete ko vozi bmw 3 ili slično. Ne svi bi tribali vozit fiat punto ili i gore da bi vi penzići kojima je vrime prošlo bili zadovoljni, zavidne duše. I ne neman u posjedu to auto i ne zanima me uopće.

 Slažem se u potpunosti

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A majke ti mile.

Pa prije bi vozio novu daciu za 100k, nego novog beemeveja 318d z dojclanda 2010, sa 500k km. Al to je premijum bajo moj, znaš ti kakvi su to materijali, a i vozi se jako. A sve profici kojima je najveći domet 3 kruga u nfsu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BabyDriver420 kaže...
mirko111222 kaže...

Ma šta pričate vi penzioneri, čujete li vi sami sebe hahahahaha. Je sad je svak ko ima skuplje auto debil, budala, klinac i svi mi jurimo i volimo dobro auto samo radi žena. Ne volin vriđat ljude al vi ste mi koma teška šta serete ko vozi bmw 3 ili slično. Ne svi bi tribali vozit fiat punto ili i gore da bi vi penzići kojima je vrime prošlo bili zadovoljni, zavidne duše. I ne neman u posjedu to auto i ne zanima me uopće.

 Slažem se u potpunosti

 na linku koji sam ostavio gore je balavac od 20 godina oprčio auto u relativno uskoj ulici blizu centra, kurčeći se da prestigne drugi auto unutar 240 m koliko ima do kružnog toka...

 

i ispičko se - dokazujući da je glupost neuništiva te neograničena...

 

a dok vidim te balavce u poluležećem stavu, jedva im je nos iznad gornje točke volana, kak si umišljaju da su Šumaheri, i izdrkavaju na "Fas-end-fjurius" pizdarije... mislim si da im je bolje da ih je tatek izdrkal na lopatu i bacil v jarak, prije neg nekoga ubiju... EOD drumskim ratnicima...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vise me jebu ovi u SUV-ovima pa ne vidim ispred sebe nego balavci u spustenim autima, iza CRX milina voziti. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

A majke ti mile.

Pa prije bi vozio novu daciu za 100k, nego novog beemeveja 318d z dojclanda 2010, sa 500k km. Al to je premijum bajo moj, znaš ti kakvi su to materijali, a i vozi se jako. A sve profici kojima je najveći domet 3 kruga u nfsu.

 Čemu širenje dezinformacija u vezi cijene auta? Mislio sam da su na ovom forumu informaticki pismeni ljudi i da nije problem otici na njuskalo i mobile de i vidjeti cijene, a pogotovo da ljudi u ovoj temi znaju nesto o autima. Pa evo neki linkovi koji skroz pobijaju tvoju teoriju: 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278580267&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&maxFirstRegistrationDate=2012&maxMileage=125000&minFirstRegistrationDate=2011&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=a03af4cc-2600-bece-fda9-34f3d765548a

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278434675&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&maxFirstRegistrationDate=2012&maxMileage=125000&minFirstRegistrationDate=2011&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=a03af4cc-2600-bece-fda9-34f3d765548a

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=278453186&categories=Limousine&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&maxFirstRegistrationDate=2012&maxMileage=125000&minFirstRegistrationDate=2011&pageNumber=1&scopeId=C&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=DESCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=40a2508d-e9b0-0135-5304-57ba76364023

 

https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-serija-3-318d-oglas-28791339

 

Znaci niti nema 2010. koji kosta kao nova dacia, po toj cijeni se prodaju trojke 2012. sa niti blizu 500k, neki nemaju ni preko 100k, a autokuce koje prodaju imaju vruhunske ocjene. Ista je stvar sa c-klasom i a4

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...
BabyDriver420 kaže...
mirko111222 kaže...

Ma šta pričate vi penzioneri, čujete li vi sami sebe hahahahaha. Je sad je svak ko ima skuplje auto debil, budala, klinac i svi mi jurimo i volimo dobro auto samo radi žena. Ne volin vriđat ljude al vi ste mi koma teška šta serete ko vozi bmw 3 ili slično. Ne svi bi tribali vozit fiat punto ili i gore da bi vi penzići kojima je vrime prošlo bili zadovoljni, zavidne duše. I ne neman u posjedu to auto i ne zanima me uopće.

 Slažem se u potpunosti

 na linku koji sam ostavio gore je balavac od 20 godina oprčio auto u relativno uskoj ulici blizu centra, kurčeći se da prestigne drugi auto unutar 240 m koliko ima do kružnog toka...

 

i ispičko se - dokazujući da je glupost neuništiva te neograničena...

 

a dok vidim te balavce u poluležećem stavu, jedva im je nos iznad gornje točke volana, kak si umišljaju da su Šumaheri, i izdrkavaju na "Fas-end-fjurius" pizdarije... mislim si da im je bolje da ih je tatek izdrkal na lopatu i bacil v jarak, prije neg nekoga ubiju... EOD drumskim ratnicima...

 To je mogao napravit i klinac u "nabrijanom" puntu ili corsi, nebitna je marka. Ali to sa linka je i stara jedinica iz cca. 2007 koje se prodaju za 50000kn, a mulci sigurno nece kupiti polovnu trojku ili a4 za 20000eura koliko kosta bolje opremljeni duster ili kojekakvi megani i 308

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Je je, kad vidim trojku dizela iz dojčlanda 2012 sa 60k km odmah znam da je istina.

I dalje ne mjenja činjenicu da je Dacia Sandero za 90k sa svom opremom i 5 godina garancije daleko bolji izbor normalnom čovjeku nego ta trojka sa kakti 60k km bez garancije. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bolji izbor po cemu? nesto nizim troskovima odrzavanja a i to je upitno jer je slampavo slozen.. i za par godina ce ti izgubit na vrijednosti pun k, dobit ces manje za njega nego za bmw a u startu ih jednako placas.. a gdje je uzitak voznje, bolji materijali, izgled.. to kaj budes ulozio u bmw izgubit ces na vrijednosti kod jadne dacie.. a nekako je ljepse vozit bmw sa vrhunskim materijalima unutra nego daciu kojoj saravi fale i sve cvrci

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Moja greska. Krivo se moze iterpretirat. Nisam imao nikakvih problema sa mazdom pa sam nju stavio kao referencu kao auto koji se ne kvari tak da zelim pouzdan auto kao taj.

Nema me 2 dana na forumu odma kaos na jednu recenicu koja se svakako moze shvatit, teorije zavjere o tome sta je sa autom di je i tako :)

Sto se tice fieste, gledao sam i nju i simpatican auto. U slicnom rangu sa mazdom 2 koju sam vec spomenio iako mislim da mazda 2 ima vise prostora unutra.

Ista stvar sa fokusom i mazdom 3.

Bacim oko na ovo sa autima iz Beca pa vidim sta se nudi

@mystik
S prethodnom mazdom nema nikakvih problema, nju ce koristit familija, a ja cu sebi drugi auto uzet.
Preselio sam sada i vise nema potrebe za takvim dizelasom jer mi je sad posao ispred nosa tak da si gledam benzinca uzet
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 18:01 (AmonZero).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Gledaj ja sam preko ljeta radio za uber i dobio logan mcv(nekih 50k km je imao) sa tim 0.9 motorom i on troši po zg 200 km nekih 130 kn plina znači nije nešto pretjerano ekonomičan jer ako se misliš vozit nepuštaš ispod 4000 okretaja jer je motor ispod toga mrtav.

2. sinkroni na 3. brzini nisu postojali pa sam morao dva puta stiskat kvačilo dok sam prebacivao u 3. inače krči.

3. Odma drugi dan sam išao punit klimu što mi je smiješno za auto od 7 mjeseci i 50k km. I par dana nakon toga je prestalo uopće puhat bilo kakav zrak ni topli ni hladni skino filter klime a ono kocka leda, pričekao da se taj led otopi i stavio drugi filter, ajde onda je donekle hladila.

4. Kad se upali kompresor klime kao da je netko upali 539 kraj tebe koliko se čuje.

5.Auto užasno trom i težak za okretanje, ali gledaš sandero pa je malo lakši od logana.

6. Užasno neudoban i nemaš nikak osjećaš sigurnosti jer je dosta povišen i uzak, a sandero je vjerojatno još gori.

7.Plastika očajna kao i zvučna izolacija.

8.Nadam se da voliš smrad plastelina jer bio sam u nekih 6-7 različitih dacia i sve tako smrde.

Ja da sam tvojem mjestu bježao od nje najbrže što mogu. Napiši koliki ti je budžet i netko će ti već nešto bolje predložit.

Gledam cijenik novi sandero sa 0,9 lpg ti je minimalno 78 900 kn znači 10 000€ a za te novce možeš  si uzet neku astricu staru 3 godine sa 70k km ili  kiu ceed ili 308/208 i oni svi izgledaju kao space shuttle kraj sandera i izvana i iznutra a ona ti je tu u rangu pola i 208 po mjestu unutra.

Eto da nebude da hejtam na daciu i ja sam čak razmišljao o kupovini jedne prije jedno 1.5 godinu ali sam odustao i sad vidim da i bolje nisam kupio.

 Evo ja ću samo repostat svoje mišljenje (netko je razmišljao o kupnji sandera pa sam mu odgovorio).

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Bolji izbor po cemu? nesto nizim troskovima odrzavanja a i to je upitno jer je slampavo slozen.. i za par godina ce ti izgubit na vrijednosti pun k, dobit ces manje za njega nego za bmw a u startu ih jednako placas.. a gdje je uzitak voznje, bolji materijali, izgled.. to kaj budes ulozio u bmw izgubit ces na vrijednosti kod jadne dacie.. a nekako je ljepse vozit bmw sa vrhunskim materijalima unutra nego daciu kojoj saravi fale i sve cvrci

 F30 niie bas neko olicenje kvalitete interijera, dosta cvrce. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice